صحنه های باورنکردنی ، ما یک دور پیروزی انجام نمی دهیم ، احترام کسب می کنیم ، عقاب کجاست؟

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

زمان راه اندازی این پست دروازه عصر 8:08 است ، در تاریخ 3 بعدی 71720 ، ساعت 3: صبح این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic:
∞089∞-∞U8BU8BB∞-∞K5I5I5I5I5I5∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200717_1110044922182801475305922.jpg

– گایا در محیط “Earth-Spirit” قرار دارد و این یک رویداد عجیبی است که باعث می شود گایا احساس کند که ما نسبت به سلامتی جسمی او بی تفاوت هستیم. بحثی نیست که ما باید زمین را سالم نگه داریم ، اما قطعاً تعریف این موضوع برای برخی بحث ها ادامه دارد.

برخی احساس می کنند هرگونه حضور صنعتی بیش از حد است ، در حالی که برخی دیگر فکر می کنند که صنعت دروازه هایی را برای فناوری سالم فراهم می کند. حقیقتی که باید از آن آگاه باشیم اینست که عادتهای بد بسیاری در حال حاضر وجود دارد ، که برای رسیدن به هر نتیجه در این بخش ، وقایعی در حال تغییر زندگی است. هرگز کمتر ، ما در این چهارراه دقیق هستیم و بنابراین باید انتخاب کنیم. این چیزی است که ما باید عمیقاً مورد تأمل قرار دهیم ، اما به دلیل اینکه بحث زیادی می خواهد ، ما باید آن را از تکالیف امروز حذف کنیم

– امروز روزی پر از انرژی باورنکردنی است و خبرهای خوبی را به همراه دارد. ما همیشه در مورد پیروزی کودکان می شنویم ، اما حتی نمی توانیم حدس بزنیم که در واقع جلوه این امر چیست. هدف از این قرار است ، این ممکن است داشتن دانش عمیق در کلان باشد ، اما نسبت به حرکت های کوچک ایمان کور داشته باشید.

– کار سختی نیست که بعد از موفقیت قاطعانه که اخیراً داشتیم ، یک دامنه پیروزی انجام دهیم ، اما باید حرکت کنیم. ما قول داده ایم که تا رسیدن به آزادی کامل متوقف نشود و این قول درست اجرا خواهد شد. نبرد در بعد ششم با “صحنه باورنکردنی” اداره شد که توسط موجی از قدرت قادر مطلق اداره می شد. امثال این انرژی قبلاً دیده نمی شد و هرگز فراموش نمی شود. این اثر در ذهن همه نامحسوس ها حک شده و از اقدامات شرورانه آنها بازدارنده مهمی خواهد بود.

– میدان الکترومغناطیسی زمین به روشهای بسیار شدید تغییر کرده است. ما اکنون بدنهای آسمانی مختلف ، نژادهای ستارگان و نعمتهای مختلف را جذب می کنیم. این یک انتقال هیجان انگیز برای تماشای تماشای ستارگان است که دقیقاً قبل از چشمان ما تغییر می کنند. از نظر جسمی ، ما مرکز جهان نیستیم اما از نظر متافیزیکی ، مطمئناً تاج و تخت خود را در وسط گرفتیم.

– هنگامی که ستونهای “طلوع آفتاب” و “طلوع مایکل” از “تقویم Archangelic” به یک شماره “خالص” (V) (در دو روز باستان) بروند ، تاریخ بسیار مهمی خواهد بود. هنوز روز دیگری است که ابعاد بالاتر نشان می دهد ، ما در حال جستجو برای فرصتهای زمانی هستیم اما تاکنون چیزی برای گزارش ندیده ایم.

با بسیاری از چیزهای فاش شده ، ما یک نسخه کم حجم از این جدول زمانی را می بینیم. یعنی باقی مانده از تمیز جدا شده است. این در نتیجه مستقیم به تکالیف ما است ، که به نظر می رسد به اندازه “وفادار قدیمی” قابل اعتماد است.

– تاریکی سازمان یافته (OD) ناامید است و در تلاش های بیهوده برای بازگرداندن شیاطین خود ، قربانی حیوانات خانگی خود شد. لژیون های حیوانات ما تقویت می شوند ، اما حیوانات خانگی قبلی آنها ، دارای قدرت عرفانی تازه ای هستند و هنوز هم در قلبشان عشق به صاحبان قبلی خود دارند. آنها وعده داده اند که صاحبان خود را به معرض نمایش بگذارند ، زیرا تنها امید آنها برای انجام این کار است.

مرحله بعدی تاریکی قربانی کردن یکدیگر است و اگر رشته ای از این را در مکان های جغرافیایی عجیب و غریب مشاهده می کنید ، می دانید که چرا. پشتوانه متافیزیکی و شیاطین آنها کاملاً خرد شده است و نمی تواند برگردد ، هیچ کاری برای تغییر این کار وجود ندارد.

– لژیون ها در رابطه با یک پیمان با “هیبرید و آلفا دراکونیایی ها” در حال مذاکره هستند ، همه طرف ها فوراً آتش بس می کنند تا این کار عملی شود. رهبری جدید آنها بیش از دیپلماتیک و تعاونی بوده است ، حتی اگر ما به شک و تردید بمانیم ، دلیل داریم امیدهای بالایی داشته باشیم.

لازم به ذکر است ، حمله متافیزیکی که ما در سیاره خانگی آنها قرار داده بودیم این تغییر در رهبری را تسهیل کرد. ما بسیار تشویق می شویم که شاهد تغییر این رژیم هستیم زیرا مذاکرات با قبل امکان پذیر نبود. با اطمینان می توان گفت که احترام آنها را کسب کرده ایم.

– لرزش در آلمان باعث ایجاد یک مارپیچ مالی جهانی خواهد شد که در مورد ظاهر نامه خالص (W) در تقویم اتفاق می افتد. جدول زمانی جایگزین در دسترس است ، اما این بدان معنی است که شخص باید برای انجام این کار ابتکار عمل را بگیرد.

– ما در مورد شاهین های بالای سر ما صحبت کردیم و حالا جغد در “رزونانس شومان” نشان داده شده است و من قصد داشتم به شوخی بگویم که ما فقط عقاب را گم نمی کنیم تا اینکه دو کاردینال هنگام نوشتن این پیام نشان دادند. واضح است که عادات قدیمی سخت می میرند ، و تجسم بدنی Archangels ، Galactics و غیره … مانند گذشته بار اعلام می کنند که خود را از طریق پرندگان پشتیبانی می کنند.

screenshot_20200716-1324144388509392528544318.png

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.

(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه دهید ، و این کار از طرف شما انجام خواهد شد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات مهمی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

شعله بنفش در یک مجموعه 3 است. این شعله transmutational بسیار متراکم است ، با یک ترکیب متفاوت و گردان ، همه تازه و در بالای بازی خود هستند.

“تیم بنفش شعله بنفش” به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Emanuel، Archangel Ansiel، Archangel Tubiel، Archangel Kerkiel، Archangel Dabriel، Archangel AF، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Harahiel، Archangel Germaine، فرشته Zadekiel، فرشته Abraxos، فرشته Harahel، فرشته Nuriel، فرشته Galizur، فرشته جبار، فرشته Omiel، فرشته Adonachiel، فرشته Abasdarhon، فرشته Varhmiel، فرشته Daiquiel، فرشته Baradiel، فرشته Raguel، فرشته BrathosA، فرشته Machdiel، فرشته Saniel، فرشته Bazazath ، Archangel Uzziel و Archangel Cerviel.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را بر عهده بگیرد ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح هوشیاری حاصل نمی شود که این امر نتواند از آن عبور کند. همچنین سلاح فوق العاده ای در برابر الکترونیک و فناوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac شباهت زیادی به میدان نیرو Magnetos دارد ، و به هر شکل زندگی با انرژی دوست داشتنی یا با انفجار انتقال قدرت از پهناور واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید که به کار خود ادامه دهید ، تنها راه را در دست خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard یک حضور الوهیت است که به هر کس امکان می دهد که با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطب مستقیم با منبع خالق بی نهایت در حال گسترش در موضوع مشغول باشید ، اجازه می دهد. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

(برد کوتاه منفعل)
آویز عدالت فرشتگان تسدایکیل همه قضاوت در برابر شما را کم می کند و شما را در یک نور مساعد قرار می دهد.

(فعال)
ممکن است کارکنان Archangel ZagZagel از آسمانی توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(منفعل)
سینه بند اربعین آریل هر ضروری را که ممکن است داشته باشید احضار می کند. این وسیله در صورت مجهز بودن وسیله ای زیبا و آرامش بخش است و فقط ملزومات و هدایای الهی را به بار می آورد.

(منفعل)
پیشانی Archangel Camael بینشی در استعدادها و توانایی های درونی شما به شما می دهد. قبل از مدیتیشن قصد را تنظیم کنید و از آن استفاده کنید ، پشیمان نخواهید شد.

(منفعل)
کلید جهانی Archangel Raziel به شما امکان می دهد تا به همه خرد ، دانش و پادشاهی دسترسی داشته باشید. این یک سواری زیبا و وحشی است که می تواند شما را به هر مکانی سوق دهد. من مطالعه Archangel Raphael و Archangel Pyramid کریستال مایکل را پیشنهاد می کنم.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار زیر روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel می تواند همه بیماری ها و بیماری ها را از بین ببرد. همچنین می تواند به بهبود شرایطی که قبلاً تحمیل شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همه در حوزه های قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
کارکنان شفا بخش Archangel رافائل یک نیرو شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه استفاده شما ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200717_1111397324286085139734153.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید. ما در آخرین تکالیف خود موفقیت بزرگی داشته ایم و با موفقیت مانع از شلیک موشک های بدخواه دیگر شده ایم. Kudos به تیم ، من اطمینان دارم وقتی می گویم ما در حال تبدیل شدن به یک ماشین خوب جلا هستیم.

* تونل ها و پل های منهتن (NYC) هدف قرار گرفته اند … از این پل ها با پلاسما رنگین کمان محافظت کنید. در صورت عدم موفقیت ، هدف بعدی آنها ، حمله بیولوژیکی به (لندن) نخواهد بود.

* ذخیره انبوهی از انرژی منفی در اینگلستاد ، آلمان وجود دارد ، باید آن را پاک کرد. هنوز نمی توان گفت چه چیزی از این پرتال سیاه بسیار تاریک در زیر زمین بیرون می آید ، بنابراین با شعله بنفشه شروع کنید و سپس با شمشیر و سپر آماده شوید.

* کنیسه های تاریک باید از بین بروند و اینها نباید با مکان هایی اشتباه گرفته شوند تا مردم آیین یهود بروند و عبادت کنند. این حفره های جمع آوری معابد پرستش شیطان هستند که از دین یهود برای تسهیل اقدامات وحشتناک استفاده می کنند.

کار خود را با تمام قوا دنبال کنید تا Rabbi Fink ، سپس از یک شعله بنفش استفاده کنید و مکانهای عبادت را که به چاکرای ریشه او گره خورده است ، نابود کنید. اطمینان حاصل کنید که کلیه اتصالات وی را قبل از ارسال از طریق پورتال خروجی به “منبع خالق بی نهایت گسترش دهنده” بسیار شدید می کنید.

* معابد تاریک در زیر واتیکان باید باطل شوند. از شعله بنفش استفاده کنید و سپس با شمشیر و سپر وارد شوید. در مورد معابد بدخواه تحت مکه نیز همین اتفاق می افتد. این یک کار دشوار نیست ، فقط تعداد کافی از این اجتماعات تاریک برای رسیدگی وجود دارد.

* برای کمک به مقامات محلی برای پیدا کردن آنچه به دنبال آن هستند ، ارسال رنگین کمان شعله های رنگین کمان توسط کاخ باکینگهام و دیگری در آلمان ، یک ارتباط پنهان بین این دو وجود دارد.

* برای کمک به کودکان در مقابل کار برده ، زمین را در شعله پلاتین درگیر کنید و سپس این قربانیان را قرار داده و نمادی از بینهایت را بر روی چشم سوم خود قرار دهید.

* “CCP” به دنبال تکنولوژي جهان ادامه خواهد يافت. آنچه باید در نظر داشته باشیم این است که علاوه بر حملات دزدکی ، آنها کاملاً برتری دارند. آنها بدون افتخار می جنگند و بنابراین ، ما لازم نیست که به رویه های مناسب توجه زیادی داشته باشیم. وسایل کنترل ذهن آنها (ماهواره های هسته ای صورتی در آسمان شب) ، سلاح های حمله انرژی دوربرد آنها (میدان سیاه هاله هسته ای در سواحل چین) و “هواپیماربایان” (سرورهای کسل کننده سبز) آنها را در مقر خود در “جیانگشی” نابود کنید. “”

همه ما فیلم های “CCP” را مشاهده کردیم که مردم را به قطارها منتقل می کنند ، و به شما اطمینان می دهیم که دقیقاً دقیقاً همان چیزی است که در آن قرار دارد. تنها با این اقدامات ، ما رسماً دعوت شده ایم تا تلاش های خود را در این درگیری انجام دهیم. با هدف قرار دادن “CCP” با حملات متافیزیکی در مقر آنها ، این نسل کشی گسترده را متوقف کنید.

در حالی که در آنجا هستید ، تجهیزات ، سربازان و رهبران آنها را با اعتماد به نفس ابرقهرمانان مختل کنید. به نظر می رسد بسیاری از آنچه در سطح جهان رخ می دهد ، پنهان کردن وقایع بین این دیوارها است. اگر مطمئن نیستید که چه کاری انجام دهید ، با شعله بنفش ، و فرشته ، شمشیر مایکل وارد شوید.

* این یک روز کار بسیار متراکم بود ، شفابخشی را با شعله های سبز سبز زمرد برای یک شمارش 72 ترغیب کنید ، صلح را با شعله صورتی برای یک تعداد 72 رقم بزنید و دستور الهی را با شعله رنگین کمان برای یک شمارش 72 ترغیب کنید.

20200717_1115436194367691229381574.jpg

وساطت امروز زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply