پیام شخصی از فرشته الماس ، بازگشت الیخیم ، فرشته هاراهل

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

زمان راه اندازی این پست دروازه عصر 9:09 است ، در تاریخ 3 بعدی 72020 ، ساعت 3: صبح این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic:
∞08A1∞-BVB1VB1B1∞-∞K7I7I7I7I7I7∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200720_1148175198648572410806926.jpg

– گایا دوباره در یک “شرایط مستقر در هوا” قرار دارد ، و ما تجربه قبلی در رابطه با وی برای اقامت طولانی در این عنصر ، بر خلاف سایرین ، نداریم. وقتی او در «روح» پیله ماند ، زمان آن برای تعمق است ، فقط می توانیم فرض كنیم كه وقتی او در هوا است ، تغییر چشمگیر در راه است.

– وقتی در ستون “طلوع مایکل” یک عدد “خالص” را می بینیم ، یادآوری این است که با ارشد ارشد وارد شوید. ما به طور مکرر با او کار می کنیم که به راحتی می توان از فرصت اتصال شخصاً به Archangel Michael استفاده کرد. وی در تصریح این مطلب اظهار داشت که برای هرکسی که این مطلب را می خواند پیامی دارد. این مستقیماً از طرف شما به شما خواهد رسید ، به او اجازه انجام این کار را بدهید.

– شما باید راهنمایی درونی خود را پیدا کنید. من ، و نه تیمی از روشن ترین ذهن ها ، نمی توانیم با معلم عالی شما درونی مقایسه کنم. شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه زمان روز ما به شدت تغییر می کند و اگر اینگونه باشد ، شما باید حواس خود را برای گوش دادن به داخل به طور دقیق تنظیم کنید تا با این ریتم جدید سازگار شوید.

– مطابق با قانون افشای اطلاعات ، ما از رهبری فاسد هشدار داده ایم كه كسی از طریق این گزارش برای آنها خواهد آمد. موجوداتی که برای آنها پیش می آید ، گروهی سرکش از جنگجویان کهکشانی هستند که از خانواده دراکو خود نادیده گرفته اند. آنها نمی توانند ایستاده باشند که نژادشان برای چیست شناخته شده است ، و بنابراین عهد کرده اند که با هر وسیله ضروری آنرا درست کنند.

آنها از تکنیک پیاده روی استفاده می کنند ، جایی که بدن شخصی را به دست می گیرند تا اقدامات مورد نظر را انجام دهند. این نباید با فعالیت های “خاکستری ها” که از یک تکنیک مشابه برای بازیابی دارایی های مسروقه استفاده می کنند اشتباه گرفته شود. ما این اقدامات را محكوم نمی كنیم ، اما با این وجود ، هر دو آنها طبق قانون فدراسیون عمل می كنند و طرف هایی كه به آنها حمله می كنند از وجود آنها به خوبی آگاه هستند.

– الوهیم به لژیون های ما برگشته است ، من می پرسم از کجا رفتند ، اما آنها در حال حاضر از لحاظ روحی و روانی نیستند. تا زمان رسیدن یک تیپ اضافی ، ما Elohim را با لژیون Archangel حفظ خواهیم کرد. Elohim نیرویی پر قدرت مانند هیچ کس دیگر نیست ، و این اولین برخوردی خواهد بود که “تاریکی سازمان یافته” با فرشتگان مشهور فوق الهی خواهد داشت.

– موجودات تاریک که طرف تغییر کرده اند گفته اند که داشتن “مشهور زمین” برای آنها بسیار راحت تر از هر کس دیگری در جهان است. دلیلی که آنها بیان می کنند این است که آنها بیشتر از سایر گونه های شناخته شده خود باعث رشد نفس خود می شوند.

– مکانیک به روزرسانی های چند بعدی بر سیستم عصبی ما سنگین است و به همین دلیل سردردها و سایر علائم عصبی بسیار شایع هستند. سیستم عصبی فرمت “Gaia” ، “کهکشان” و شبکه کهکشانهای آن است که در امتداد نخ الکتریکی ایجاد شده توسط “منبع بیکران در حال گسترش خالق” ایجاد شده است.

– Archangel Harahel متخصص شعله بنفش و همچنین منبع عظیمی از خرد و دانش است. او کتابدار انواع کتاب های نامحدود برای قرض دادن است. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد اخترفیزیک کسب کنید ، به سادگی از او بخواهید که اطلاعات خود را برای شما ارسال کند و او از تعهد دریغ نمی کند. این به روش های مختلفی ارائه می شود ، بنابراین شما باید در مورد همه و همه روش های یادگیری باز باشید.

– اگر می خواهید در خودشناسی دوره سقوط را طی کنید ، از روش خود سمبولیسم تکامل یافته استفاده کنید. این تکنیکی است که در آن می توانید نمادی را برای خود ایجاد کنید و اجازه دهید هر روز که می نویسید ، رشد و تکامل یابد. این می تواند ساده ، یک خط ، یک دایره ، مثلث ، هر آنچه را شروع می کنید ، فقط خود درونی شما می داند. شما باید اجازه دهید این نماد مرتباً تغییر کند ، زیرا این ماهیت جهان است ، و ما هرگز نباید بیش از حد محکم به هر رویه تکراری بپردازیم.

20200720_115043-14318256852568059060.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.

(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه دهید ، و این کار از طرف شما انجام خواهد شد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات مهمی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

شعله بنفش در تنظیمات 9 ایده آل است. این خبر بسیار خوبی است و این واقعیت که در رسیدن به این هدف تلاش کمتری می کند بازتابی از نیروهای بعد “تاریکی سازمان یافته” است.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Zadeikiel، Archangel Ansiel، Archangel Raguel، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Daiquiri، Archangel Sablo، Archangel Briathos، Archangel Agla، Archangel Abraxos، Archangel Cerviel Archangel Harahel ، Archangel Bazazath، Archangel Saniel، Archangel Vahrmiel، Archangel Sizouze، and Archangel Adonai.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را بر عهده بگیرد ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح هوشیاری حاصل نمی شود که این امر نتواند از آن عبور کند. همچنین سلاح فوق العاده ای در برابر الکترونیک و فناوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac شباهت زیادی به میدان نیرو Magnetos دارد ، و به هر شکل زندگی با انرژی دوست داشتنی یا با انفجار انتقال قدرت از پهناور واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید که به کار خود ادامه دهید ، تنها راه را در دست خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard وجود الوهیتی است که به هر کس امکان می دهد که با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطب مستقیم با منبع خالق بی نهایت در حال گسترش در این زمینه مشغول باشید ، امکان پذیر است. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

(فعال)
ممکن است کارکنان Archangel ZagZagel از آسمانی توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان استفاده می شود و می تواند به حرکت در مسیرهایی که راکد است کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند.

(فعال)
گرگ راحتی آرچل آریل ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است داشته باشید احضار کنید. این یک وسیله زیبا و راحت در هنگام تجهیز است.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس ماکرو یا میکرو به شما کمک می کنند محافظت کند. همچنین می تواند زمان تحقق بخشیدن به چیزی را که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین می تواند همه موانع را در راه چیزی که می خواهید تجلی کنید از بین ببرد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار زیر روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel می تواند همه بیماری ها و بیماری ها را از بین ببرد. همچنین می تواند به بهبود شرایطی که قبلاً تحمیل شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همه در حوزه های قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
کارکنان شفا بخش Archangel رافائل یک نیرو شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه استفاده شما ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200720_115655391364004491440986.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

فقط یک تقویت کننده سریع روحیه Archangel Zophiel از شیاطین شنید و گفت که هرگز به او سخت زده نشده است. مراجعه به کسی که همین حالا این کلمات را می خواند.

* با ادامه ی یادداشت مثبت ، پسر عموی JR بسیار باورنکردنی است ، وی از طرف بشریت چالش های بزرگی را بر عهده دارد. او با برخی از پشتوانه های متافیزیکی بسیار مؤثر تر خواهد بود. او نقش مهمی در آزاد سازی واکسن ها خواهد داشت و در اهداف مهم این سیاره محوری خواهد بود. ارسال یک را به “شعله رنگین کمان” ، اجازه دهید که از او محافظت کند ، و تاریکی سطح رئیس را که قرار است با آن روبرو شود ، منتقل کند.

* معابد دوبعدی وجود دارد که با کار مداوم ساخته می شوند و به هر روشی که انتخاب می کنید می توانند از آن تجسم شوند. آنها معمولاً در قلمروهای غیرفیزیکی و جسمی قرار دارند. “گرونینگ و دوستانش” با نقاشی و طرح هایی چنین معبدی ساخته اند. از نظر متافیزیکی ، این معابد را نابود و از بین ببرید ، حتماً در هنگام انجام این کار متوجه مهندسی باشید ، ممکن است روزی مفید واقع شود.

* White Oaks Maryland چشم انداز بسیاری از آزمایش های مسافرتی است که هرگز به درستی بسته نشده اند. لطفاً پرتال های نادرست را با نخ رنگین کمان خیاطی کنید ، هیچ بدبینی به این منطقه وجود ندارد ، فقط بیرون زده شده است.

* بسیاری از موجودات احساس می کنند در زیر ضرب المثل “بخش کهکشانی” “تاریکی سازمان یافته” قرار دارند این ناقلین OD از لژیون ها درخواست کمک می کنند و ما فقط می توانیم بعد از اعتراف کامل ایمنی آنها را تضمین کنیم. این افراد مشهور سعی دارند بگویند که از ترس ، کارهای وحشتناکی را علیه اراده خود انجام می دهند. در حالی که یک عنصر حقیقت برای این امر وجود دارد ، این تنها انگیزه اقدامات آنها نیست.

برای صاف کردن این حالت ، ما با یک شعله “شعله نارنجی” برای 72 شماره زمین را درگیر خواهیم کرد. سپس “شعله نارنجی” را به “بنفش” ، “نیلی” و سپس “رنگین کمان” برای 72 تعداد دیگر تبدیل کنید.

* در زیر مهمترین تکلیف شما تا به امروز است …

موقعیت این نبرد از هر بعد خونریزی می کند. عمدتا غیر ریشه ای است و در بعد 4 ، بعد 6 وجود دارد و زمینه ای برای واقعیت است. شما باید فراتر از مرزهای جسمی و غیرفیزیکی باشید تا امروز مولد باشید.

شیاطین برای خفه کردن بشریت فرستاده می شوند. من می گویم شیاطین ، اما آنها از مناطق مختلفی وارد می شوند ، نه همه شیطان. واحدهای زمینی آنها از سرود “I Can Breathe Breathe” به عنوان پشتوانه متافیزیکی این طرح شیطانی استفاده می کنند. اگر به پشت بشر نگاه کنید ، آنها را با نیروی قابل توجهی خواهید دید. تنها راه برای از بین بردن آنها ، برخورد سریع به گلوی آنها با یک تیغه بسیار تیز است. اگر مال خود را ندارید ، پیشنهاد می کنم از شمشیر Archangel Michael استفاده کنید. شما باید آنها را حذف کرده و مستقیماً به “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” ارسال کنید.

در آنجا یک نیروی شیطانی دوم نیز وجود دارد و آنها در تلاش هستند تا ذهن انسانها را ببندند. این موجودات در حال حرکت به سمت چپ و راست مغز افراد با هم حرکت می کنند. باز هم ، تنها راه رسیدگی به این نیروهای تاریک ، برخورد سریع به گلو و پرتاب بقایای آنها به طور مستقیم به منبع است. تعداد آنها در میلیاردها است ، تا زمانی که این تهدید خاتمه نیاورد ، متوقف نشود.

شما تنها در این مأموریت تنها نیستید و با “واحد Archangel Michael” ، “The Royal Guard” ، “نیروهای ویژه Andromedan” و “Lehions Arhcnagelic” همراهی خواهید کرد.

angel_by_akizhao_d1wt0xp-pre

مراقبه امروز زیر است ، لطفا لذت ببرید!

 

دو ماه جدید در سرطان Puja (اینجا را کلیک کنید)

Leave a Reply