Meissa to brama 333, Archanioł Orion, Znaleziono brakujący link, Zadania, Zadania Saturn i Luna

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞ 0L29L599 ∞-∞ B116666 ∞-∞ B1 (T) (T) ∞”

Legenda kalendarzatranskrybowana tutaj (YouTube)Versión en español –Versão Potruges – 中文版English Version

20200219_0643124326291292371457055-e1582136004335

Gaja znajduje się w ciężkiej fazie Ziemi, co powoduje bardzo gęste, ospałe uczucie. Najwyraźniej chroni swoje dzieci przed tym, co ma nadejść, i pociesza ich dusze. Ona także sadzi rzeczy, aby rosły w wolnym i stałym tempie, co oznacza, że mamy dobre rzeczy, na które czekamy w perspektywie długoterminowej.

Meissa jest cudownie jasną gwiazdą znajdującą się na czele konstelacji Oriona (Lambda Orionis). Jest niezwykle cudowną grupą gwiazd, która ma łączną jasność (miarę strumienia stanu) 3,33, a jej nazwa dosłownie oznacza „Lśniącą”. Od pewnego czasu stara się zwrócić naszą uwagę. Inną interesującą rzeczą jest to, że Archanioł Orion jest również znany z pracy z bramą 333, co rozwiązuje tajemnicę tego, kim jest jego żeński odpowiednik, o którym tak bardzo mówi.

meissa2704418343067355896

Każdy, kto zna się na pracy Nikoli Tesli, wie, że możesz wykorzystać energię i elektryczność z gwiazd, bez względu na to, jak blisko lub daleko. To sprawia, że przesłanie, które Meissa przesyła nam, jest o wiele bardziej znaczące. To była najbardziej wyjątkowa rozmowa telekinezy, jakiej kiedykolwiek doświadczyłem, ponieważ mówi bardzo podobnie do gramofonu w niewłaściwym otoczeniu, w długich i wolnych kręgach. Jeśli chcesz z nią porozmawiać, naprawdę potrzebujesz cierpliwości, aby dowiedzieć się, co ona próbuje przekazać.

Zauważyłem, że Meissa bardzo często zmienia kolory, więc naturalnie zapytałem ją, czy mógłbym pomóc, wyjaśniła (w ciągu kilku dni), że była Świętą Kobiecą, która jest odpowiedzialna za bramę 333 i że odpowiada za nadchodzące uaktualnienia, których obecnie doświadczamy. Następnie opowiedziała historię o czasach, w których ludzie zamieszkiwali masy wokół jej orbity i że znaczna część DNA jej „Dzieci” jest w nas. Opowiadała mi tę część bardzo emocjonalnie, ponieważ ta konkretna frakcja już dawno wyginęła. W rzeczywistości powiedziała, że ludzka rasa gwiazd wcieliła się w kilku innych miejscach poza Ziemią przed naszym przybyciem.

Meissa powiedziała, że ma wiele awatarów w mniejszych ciałach fizycznych, ale na razie nie znamy żadnego z nich. Ma również awatara archanioła, ale ten konkretny archanioł pochodzi z sektora, który nie ma nazw, tylko symbole. Jest to w podobny sposób, jak Archanioł AF i Archanioł FA, ale w przeciwieństwie do nich rzadko pracuje poniżej 144. wymiaru jako Wcielony Archanioł. i nie ma pseudonimu.

Meissa również chciała, abyśmy wiedzieli, że otworzyła bramę elektryczną 333, która zapewnia nam połączenie z czakry korony bezpośrednio do niej, to połączenie gwiazd jest jednym z wielu, ale ta konkretna, jest niezwykle zauważalnym ulepszeniem naszych osobistych kolekcji energii. Powodem, dla którego uderzy to bardziej niż większość, jest to, że jest to brakujący aspekt naszego wniebowstąpienia, faktyczne brakujące ogniwo, którego szukaliśmy. Połączenie z naszym ulepszonym DNA gwiazdy, które uśpione jest w nas, czekając na przebudzenie tej chwili.

Ludność Chin była na skraju obalenia rządu, dopóki nie zostało to zauważone w „szkle wyglądającym na projekt”, zanim ciemne urządzenie zostało zniszczone, a potem właśnie został uwolniony wirus korony. Celem tego stwierdzenia jest stwierdzenie, że wielu gra w warcaby na szachownicy i musimy zdać sobie sprawę, że tę bitwę można wygrać lub przegrać tylko w wyższych wymiarach. Zmiany, które możemy wprowadzić za pomocą tych prac, mogą błyskawicznie przenieść góry, korupcja nie jest tak trudna.

20200219_0647184275916409290704930-e1582142014734

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. W przypadku pozostałych, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ twoja wiara w rzeczoną istotę również wejdzie w grę.

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post w najbliższych dniach), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, używając wspomnianych narzędzi z czystym sercem i intencjami. Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame zmienił pozycję, ale pozostaje w równowadze z liczbą 9 przez trzeci dzień. Oznacza to, że boskość ma całkowitą kontrolę i wkrótce dokona gruntownej zmiany.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco: Archanio Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Orion, Archanioł Raguel, Archanioł Briathos, Archanioł Sablo, Archanioł Emmanuel i Archanioł Bathkol. Interesujące jest to, że jest to ten sam zespół, co dzień wcześniej, który mówi nam, że jesteśmy w trybie operacyjnym. Jeśli zobaczymy to samo jutro, wiesz, że jesteśmy w pełni w gęstości.

Oprócz Violet Flame, mamy także Violet Flame Shielding, który ks jest całkowicie pasywny. Zespół Violet Flame Shielding jest następujący: Archanioł AF, Archanioł Harahel, Archanioł Adonai, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel i Archanioł Adnachiel. To również pozostało takie samo jak wczoraj, ponieważ wyraźnie przygotowujemy się do następnej fazy przejściowej.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, którego nie można byłoby przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Aktywny dalekiego zasięgu – pasywny, aktywny i agresywny krótkiego zasięgu)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywne i agresywne, dalekie lub krótkie zasięgi w twojej jurysdykcji)
Miecze Archanioła Leo, to pasywny i agresywny miecz szturmowy, który ma własną własną wolę. W ogóle nie próbuj ustępować, tylko przeszkadzasz, po prostu wyposażasz się i spędzasz dzień.

(Pasywny krótki zasięg)
Tarcza prawdy Archanioła Gabrielle pozwala prawości i sprawiedliwości być twoją największą obroną. Po wyposażeniu pozwala to prawdzie chronić i służyć nam. Ta tarcza pomaga również obfitować w nasze życie.

(Aktywny)
Różdżka prawdy Archanioła Naya’illa zapewni testy z różnych powodów, jeśli nie zostanie ustalony żaden powód, przetestuje intencję i chęć wyrządzenia krzywdy
Pesa musi się zmienić

(Aktywny, pasywny i agresywny)
OmahaSaber Archanioła Pesngiyah to świetny miecz lub ochrona, ponieważ działa bardzo agresywnie w Twoim imieniu. Po prostu przygotuj się na swoją stronę, a on zrobi wszystko, aby wyczyścić niższe terminy w Twoim imieniu.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Kula Archanioła Barachiela doskonale nadaje się do gojenia starych ran. Ta kula jest idealna do wspierania twoich marzeń i ambicji, ale w razie potrzeby może również powalać istoty do innej galaktyki.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Wirujące ostrza Archanioła Balthioula mogą pokonywać wszelkie cierpienia, które możesz spotkać, a także trzymać wszystkich wrogów na dystans. Wirujące ostrza są wyjątkowo aktywne i mogą poradzić sobie w każdej sytuacji.

(Pasywny i agresywny)
Miecz losu Archanioła Marmarotha jest zdecydowanie najbardziej skutecznym narzędziem do transmutacji osi czasu. To narzędzie usuwa całą gęstą energię, która może być wokół ciebie, i układa ją tak, aby lepiej Ci odpowiadała.

20200219_064850608566566451782135

Zadania:

1) Portal Saturna jest niezwykle aktywną bramą. Zwykle artyści regulują wszystkie bramy tego rozmiaru, ale ten został otwarty przez istoty, które mają bardzo trudny czas na utrzymanie jego stabilności. Wynika to głównie z tego, że nie mieli na początku największych intencji, ale z łatwością możemy przejąć ten portal. Nie ma zbyt wielu technik makro, które będą działać, kluczem jest dział inżynierii.

Naszym najlepszym podejściem jest ustabilizowanie zewnętrznych ścian za pomocą złotej plazmy, wewnętrznych ścian za pomocą różowej plazmy i oka za pomocą plazmy Rainbow na 72 sekundy.

2) Po drugiej stronie Księżyca znajduje się świątynia, która wpływa na emocje makro na Ziemi. Na pełnych i nowych księżycach świątynia ta jest wyrównana z centrum galaktyki i centralnym słońcem i jest wzmacniana. Świątynię tę można skalibrować na wiele różnych sposobów, najłatwiej jest przy pomocy kolorowych plazm i w tym scenariuszu nie ma złej plazmy. Pamiętaj tylko, aby oświetlić jego środek i wszystkie 12 jego narożników. Ujawni się to podczas nadchodzącej fazy nowiu.

floating_temple_by_dlestudio_d8wolzr-pre-e1582138281175

3) Bitwa o 11. Wymiar wciąż trwa, choć jest znacznie łatwiejsza do opanowania. Następnym etapem będzie płomień diamentowy, aby oczyścić przewody i zapewnić, że będziemy mieli bezpośrednią komunikację tylko z tymi stronami, które mają najlepsze ducha z 11. wymiaru.

4 comments

Leave a Reply