Przybywają w pełni święte energie, Brama 888 niespodziewanie się otwiera, Niech Lumeria popełni błąd, operacja szukania ofiar handlu ludźmi

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0M3AM6AA∞-∞B147888∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Legenda kalendarzaWersja YoutubeVersión en español – 中文版 – Русская версия – Versione Italiana – Versão Portuguesa – English Version

20200301_1208027622327531444673367.jpg

Gaia pozostała na Ziemi, a ona naprawdę poważnie myśli o tym, że fizyczność naszego życia zmienia się w bardzo drastyczny i dramatyczny sposób. Wezwanie do zmiany w naszym sercu wywodzi się z naszego wrodzonego połączenia z Ziemią. Musimy zawsze pamiętać, że wszystkie bunty i rewolucje pochodzą z bezpośrednich instynktownych przesłań matki natury, a ona w swoim sercu pragnie wolności ludzkiej bardziej niż ktokolwiek inny.

Lemuria się porusza i niedługo przekroczy swoje idealne położenie. Jest to bardzo konieczne i konieczne będzie również to, że za kilka dni popchniemy ją z powrotem do idealnej pozycji, gdy tylko nadejdzie właściwy czas. Niespodziewanie otworzyło to bramę 888, która przyniesie olbrzymi napływ bezpośredniej energii z nieskończenie powiększającego się źródła twórcy.

Muszę poprzedzić resztę tym stwierdzeniem, że Źródło nieskończenie rozszerzającego się Stwórcy to nie to samo co Wszechświat, mimo że Wszechświat jest częścią Nieskończenie rozszerzającego się Stwórcy. IECS to ocean, w którym istnieją i pochodzą wszystkie wymiary, wszechświaty, czasy, scenariusze, nieograniczone możliwości i wiele innych. Przeciwnie, Wszechświat, który zdefiniowaliśmy, jest fizycznym krajobrazem, w którym żyjemy.

Istnieje nieograniczona liczba Wszechświatów, ale tylko jedno źródło nieskończenie rozszerzającego się Stwórcy. Oba rozwijają się tak szybko, że zrozumienie przez ludzki umysł nie jest możliwe i są ciągle mylone. Właśnie dlatego pozostają one rzeczownikiem i czasownikiem w naszej próbie opisania boskości naszym współczesnym umysłom.

Biorąc to pod uwagę …

Rozległy się rogi, aby zaznaczyć przybycie w pełni Chrystusowych energii. Mówiąc wprost, Chrystusowe energie pochodzą prosto z nieskończenie rozszerzającego się źródła stwórcy, bez żadnego pośredniego człowieka. Jest to dosłownie dotyk ręki, która stworzyła wszystkie rzeczy. Spowoduje to mnogość obserwacji Jeszuy, a powodem tego jest to, że w ten sposób umysły tych, którzy nie do końca strawili, będą interpretować nadchodzące energie, z których wszyscy emanujemy. To po części powoduje skok w Schumanna, ale nie w całości.

fb_img_15830861743913634255325095522330.jpg

Inną przyczyną wstrząsu Schumanna jest fakt, że Archanioł Azrael, ścigając swojego oszusta, wrócił do kieszeni ciemnych bandytów w czwartym wymiarze i zlikwidował ul. Spowodowało to znaczną oś czasu i skok w czasie, który jest wynikiem dużej kosmicznej burzy, w którą obecnie jesteśmy zaangażowani. To tylko komplikuje i tak już złożony problem niestabilności czasowej, który jest główną przyczyną tych nadmiernych skoków. Skoki w Schumann będą kontynuowane i możesz spodziewać się jeszcze większej ilości kosmicznego tańca, ponieważ energie te tylko się wzmocnią.

dbsknu7-8848440e-56f6-4dd3-bc87-d433bcc5a5a0

18 Legionów zawiera traktaty i pakty z wieloma sojuszami w kosmosie, kiedy dodaliśmy legion Rebelii, znaczna część ludzkości została chroniona przez takie pakty. Jest to jeden z głównych powodów, dla których nastąpi drastyczna zmiana w globalnym systemie wymiaru sprawiedliwości.

20200301_1209461521454167987235293.jpg

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. W przypadku pozostałych, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ twoja wiara w rzeczoną istotę również wejdzie w grę.

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post w najbliższych dniach), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, że używasz wspomnianych narzędzi z czystym sercem i czystymi intencjami. Pamiętaj tylko, że wyobraźnia i emocje dadzą Ci najlepsze rezultaty.

Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame przesunął się do pełnej liczby, czyli 9. To będzie bardzo szalona jazda w dziale zmian, ale ponieważ osiedliliśmy się w 9 w dziale fioletowych płomieni, możesz zapewnić, że wszystkie ruchy są boskie zamówienie.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Zadiekiel, Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Orion, Archanioł Briathos, Archanioł Sablo, Archanioł Emmanuel, Archanioł Bathkol, Archanioł Abraxos, Archanioł Adonai, Archanioł Gzrel , Archanioł Adnachiel, Archanioł Uzziel, Archanioł Aeshma, Archanioł Archanioł Galizur, Archanioł AF i Archanioł Raguel.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie byłby w stanie przeciąć. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Aktywny dalekiego zasięgu – pasywny, aktywny i agresywny krótkiego zasięgu)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywne i agresywne, dalekie lub krótkie zasięgi w twojej jurysdykcji)
Miecze Archanioła Leo, to pasywny i agresywny miecz szturmowy, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Aktywny)
Różdżka prawdy Archanioła Naya’illa zapewni testy z różnych powodów, jeśli nie zostanie ustalony żaden powód, przetestuje intencję i gotowość do wyrządzenia krzywdy.

(Aktywny, pasywny i agresywny)
Omaha Archanioła Pesngiyah to wielki miecz objawienia, który działa bardzo agresywnie w twoim imieniu. Zrobi również wszystko, co w jego mocy, aby wyczyścić niższe terminy i sprawić, że wszystkie sytuacje pójdą w bardziej pozytywnym kierunku. L.p.

(Pasywne i agresywne, dalekie lub krótkie zasięgi w twojej jurysdykcji)
Niebiański róg archanioła Hermisiela jest głównym instrumentem wszystkich niebiańskich chórów. Jest natychmiast rozpoznawalny i wysyła miłość bezpośrednio przez naszą czakrę serca. Zmiana dynamiki wszystkich rzeczy w twojej jurysdykcji jest znana.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę, używajcie tego narzędzia codziennie ”zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy użyciu poniższych narzędzi. Wyobraź sobie sztabki złota za pomocą Różdżki Archanioła Ariel i podpal ją za pomocą Miecza Archanioła Nasaragiela i Archanioła Israfila. Mówię: wyobraź sobie Złoto, ponieważ Gaia kontroluje złoto i pieniądze, dobrze znasz tę historię. Federacja galaktyczna handluje złotem, a manifestacja w tej metodzie jest również zgodna z ich metodami walutowymi i dowolnym systemem walutowym opartym na boskości.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Ma również możliwość usuwania wszelkich przeszkód, które stoją na przeszkodzie temu, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela, chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela sprawia, że w waszych jurysdykcjach odczuwa się serdeczną miłość. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafała jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją wydacie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200301_1210447121675379787667681.jpg

Zadania:
Zadania są ważne każdego dnia, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni, jeśli widzisz to około 30 godzin po opublikowaniu, skorzystaj z intuicji.

1) Gaja poprosiła, abyśmy mieli świętą przestrzeń dla czystych serc żyjących w strachu i wątpliwościach. Oznacza to, że pod żadnym pozorem nie pozwalasz, aby strach lub wątpliwości wpadły do twojego umysłu, powoduje to przesunięcie masy krytycznej do wyższego punktu wytrzymałości.

2) Serzi prosi, abyśmy otworzyli nasze czakry korony na jej pliki do pobrania i ulepszenia, po prostu wyobrażając sobie kwiat lotosu otwierający się trzy stopy nad twoją głową.

3) Zdecydowanie wkraczamy na zorganizowany podział pedofilii zorganizowanej ciemności, ponieważ wielu z nich zostaje postawionych przed sądem. Wciąż jest jeszcze wiele ofiar. Cały czas szukamy i ratujemy pokład.

PROSZĘ znaleźć jak najwięcej ofiar i zobaczyć symbol nieskończoności na ich trzecim oku, są to te same urządzenia śledzące, których używaliśmy w Super Bowl, które zwiastowały tak wspaniałe wyniki. Drastyczna różnica polega na tym, że będzie to globalne wyszukiwanie i nie będzie ono ukierunkowane na konkretny obszar. To ostrzega wszystkie właściwe osoby w okolicy i zapewnia im bezpieczeństwo tak szybko, jak to możliwe.

nextgen_spiral_7_a_by_aneikhaar_d94554r-pre

Dzisiejsza medytacja ma na celu odblokowanie ukrytych zdolności ludzkiego potencjału, dlatego pod tym względem jest bardziej aktywacją niż tradycyjną medytacją. Ciesz się ukrytym skarbem, aktywacją i medytacją Archanioła Raziela.

13 comments

  1. […] Легенда – Youtube версия – Versión en español – 中文版 – Polska Wersja – Versione Italiana – Versão Portuguesa – English […]

  2. […] Легенда – Youtube версия – Versión en español – 中文版 – Polska Wersja – Versione Italiana – Versão Portuguesa – English […]

Leave a Reply