Bądź gotów, nadchodzi trudna zmiana linii czasu, udaremnianie przejęcia osi czasu, trzy gigantyczne zadania

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0M5AM8AA∞-∞B168988∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Legenda kalendarzaWersja YouTube  –  Versión en español – 中文版 Русская версия –  Versione Italiana – Versão PortuguesaEnglish Version

received_9000549104176414121738940515480263.jpeg

Gaia nadal pozostaje dominująca w wodzie przez drugi dzień z rzędu. Możesz zauważyć, że całe Sanktuarium jest bardzo aktywne i stale porusza się w Kalendarzu, tak jak to zaprojektował nasz niesamowity Smoczy Legion i za to serdecznie im dziękujemy. Są niezwykle pracowitym legionem, który jest zawsze gotowy i zdolny, pomimo tego, jak twierdzą je dawne legendy

SZYBKO zbliżamy się do trudnego przeskoku na linii, o który poprosił nas Archanioł Michał. Oś czasu leży w naszym absolutnym najlepszym interesie, ale nie jest bez konsekwencji. Musimy zaznaczyć, że rzeczywistość, na którą się przełączamy, jest znacznie lepsza niż alternatywa. Musi to być wykonane dokładnie w terminie i czasie koordynowanym przez Michaela, a wszystkie znaki wskazują, że nastąpi to w następnym dniu kalendarzowym lub w następnym, ale nie później, więc bądź gotowy!

Próbujemy przejąć kontrolę nad naszymi liniami czasowymi, a my będziemy robić ciężki ruch obrotowy, aby uniknąć tej pułapki, a stypendysta sprowadzi nas z bardzo dużą prędkością w bardzo niestabilny sposób. Ta niestabilność będzie bezpośrednio związana z naszą zdolnością do skupienia się w całym chaosie.

Ci, którzy zdecydowali się na opcjonalne ulepszenia galaktyczne, czują się bardzo ospali i mają trochę szumu w uszach, ponieważ jest to procedura w przypadku ulepszenia tego rodzaju. Ulepszenia te dadzą nam nowe i ulepszone zdolności przejawiające się głównie w naszych górnych czakrach.

Oprah została zacytowana na osobności jako powiedzenie, że coś nienaturalnego zepchnęło ją podczas jej niedawnego i bardzo niesławnego upadku. Nie ma nic nienaturalnego w siłach, które ją gonią. W rzeczywistości wszystkie one są bosko wyświęcone i naturalnie występujące energie Nieskończenie rozwijającego się Źródła Stwórcy. Było wiele Dzieci, które świadomie wepchnęła w ramiona drapieżników, incydentem tym zarządzało wiele stron, w tym jej wyższe ja, w symboliczny gest do tego, co ma nadejść dla niej i jej obozu.

Nie dbamy o politykę, uważamy, że cały system musi zostać wyrwany z jego rdzenia, ale nie można przeoczyć okrucieństw wobec ludzkości popełnionych przez niektóre jednostki w nim. Nie powinno to w żaden sposób być interpretowane jako angażowanie się w proces polityczny. Chociaż w obecnej administracji są czyste serca, to nie jest to większość, a to z pewnością nie oznacza, że będą kontynuowane wraz z ich następcami. Na naszej aktualnej linii czasu mamy ogromne obawy co do tego, co pozostanie, gdy dym zniknie, ale to bardzo może ulec zmianie po trudnym skoku linii czasu, którego będziemy doświadczać.

Muszę potwierdzić to oświadczenie, zanim przejdę dalej; dziś pierwsze zadanie nie ma nic wspólnego z polityką, nawet jeśli mogłoby być interpretowane jako takie w pewnym świetle. Te przestępstwa przekroczyły wszystkie granice polityczne i zwróciły uwagę boskości w bardzo bezpośredni sposób. Mogliśmy mieć tylko nadzieję, że na dzień nie będzie żadnej polityki, i będziemy nadal oceniać każdą istotę na podstawie ich serc, a nie kolorów, które noszą.

Nasza pierwsza misja jest wykonywana ze względu na ciemne istoty, a także ofiary, które wykorzystują. Ciemność nigdy nie mogła odpokutować za okrucieństwa, które popełniły, a zatem ich duch znajduje się w okropnym miejscu zadłużenia opartego na karmie (z powodu braku lepszego terminu). Zatrzymanie ich jest współczuciem w najwyższym stopniu, ponieważ kładziemy kres cierpieniom wszystkich zaangażowanych stron. Będę dygresować w imieniu procedury i ponownie rozwiążę ten temat w zadaniu numer jeden.

20200303_1430126817059272832518600.jpg

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. W przypadku pozostałych, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ twoja wiara w rzeczoną istotę również wejdzie w grę.

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post w najbliższych dniach), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, że używasz wspomnianych narzędzi z czystym sercem i czystymi intencjami. Pamiętaj tylko, że wyobraźnia i emocje dadzą Ci najlepsze rezultaty.

Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame zmienił się z 9 na 9, było to bardzo nieoczekiwane.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Orion, Archanioł Emmanuel, Archanioł Bathkol, Archanioł Adonai, Archanioł Uzziel, Archanioł Aeshma, Archanioł Galizur, Archanioł AF, Archanioł Raguel, Archanioł Zadiekiel, Archanioł Gzrel, Archanioł Vahrmiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Agla, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Abrasdarhon,

(Aktywny dalekiego zasięgu – pasywny, aktywny i agresywny krótkiego zasięgu)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywne i agresywne, dalekie lub krótkie zasięgi w twojej jurysdykcji)
Miecze Archanioła Leo, to pasywny i agresywny miecz szturmowy, który ma własną własną wolę. W ogóle nie próbuj ustępować, tylko przeszkadzasz, po prostu wyposażasz się i spędzasz dzień.

(Aktywny, pasywny i agresywny)
Tarcza Omaha Archanioła Pesngiyah to wielki miecz objawienia, który działa bardzo agresywnie w twoim imieniu. W ogóle się nie poddaje i zejdzie. Po drodze, aby wyczyścić niższe terminy i sprawić, że wszystkie sytuacje pójdą na twoją korzyść.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Kula Archanioła Baruchielsa jest świetnym narzędziem do leczenia starych ran. Ta kula jest idealna do wspierania twoich marzeń i ambicji, ale w razie potrzeby może również powalać istoty do innej galaktyki.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Wirujące ostrza Archanioła Balthioul mogą pokonać wszelkie cierpienia, które możesz spotkać, a także powstrzymać wszystkich wrogów przed atakiem. Wirujące ostrza są wyjątkowo aktywne, a wyposażone w różdżkę Asteraoth mogą radykalnie zmienić nasze codzienne życie dzięki manipulacjom na osi czasu.

(Aktywne i pasywne)
Klucz do portalu Archanioła Pathiela może otwierać lub zamykać dowolny portal za pomocą prostego obrotu nadgarstka, zgodnie z ruchem wskazówek zegara otwiera je i przeciwnie do ruchu wskazówek zegara zamyka je. Po wyposażeniu zapobiega również otwarciu portali wokół ciebie bez twojej zgody.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę, używajcie tego narzędzia codziennie ”zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy użyciu poniższych narzędzi. Wyobraź sobie sztabki złota za pomocą Różdżki Archanioła Ariel i podpal ją za pomocą Miecza Archanioła Nasaragiela i Archanioła Israfila. Mówię: wyobraź sobie Złoto, ponieważ Gaia kontroluje złoto i pieniądze, dobrze znasz tę historię. Federacja galaktyczna handluje złotem, a manifestacja w tej metodzie jest również zgodna z ich metodami walutowymi i dowolnym systemem walutowym opartym na boskości.

(Aktywny)
Różdżka wygód Archanioła Ariela pomaga ci przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikro Skali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płomienny Miecz Archanioła Nasaragiela może przynieść dowolną negatywną energię na kolana. Ma również możliwość usuwania wszelkich przeszkód, które stoją na przeszkodzie temu, co chcesz zamanifestować.

Zadania:
Zadania są ważne każdego dnia, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni, jeśli widzisz to około 30 godzin po opublikowaniu, skorzystaj z intuicji

(Aktywny)
Kostur sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywny)
Kostur Archanioła ZagZagela o niebiańskiej mocy, pada duże masy kryształów na wyznaczony obszar. Idealny do dużych celów, działa również na fizyczne i niefizyczne.

Archangelic Calendar
The question was about today’s assignments

Zadania:
Zadania są ważne każdego dnia, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni, jeśli widzisz to około 30 godzin po opublikowaniu, skorzystaj z intuicji.

1) Widzieliśmy zbrodnie przeciwko niewinnym, które popełniły Hil-lary Clin-ton, Joh-n Pod-Esta i spółka, i za to, i tylko my dajemy kciuki za to zadanie, które będzie w współpraca z templariuszami, archaniołami, gwardią królewską i legionami galaktycznymi.

Za każdym razem, gdy Hillary lub którykolwiek z ich kultów jest na Hot Seat, przywołują swoje najlepsze demony. Istoty te są nieautoryzowane i nie są dozwolone na tej płaszczyźnie istnienia.

Po pierwsze, musimy zamknąć portal wzywający te podmioty w Atlancie, Houston i Nowym Jorku. Pozostały tylko trzy, które potrafią używać, to byłyby one. Nie próbuj niszczyć tych portali, tylko je zamykaj.

Następnie musimy odkryć esencję Hill-ary i zmusić ją do stawienia czoła jej naradom w nadchodzący sposób bez żadnych sztuczek. Musisz użyć zaawansowanego i eklektycznego ataku narzędzi metafizycznych, więc sprawdź swoją drogę.

Jej prawdziwa esencja nie jest humanoidalna, a nawet jako klon będzie rzutować wiele macek i dzięki temu wiesz, kiedy możesz przestać. Próbuje również zablokować dostęp do publicznego widoku wielu filmów wideo znajdujących się w rękach Departamentu Sprawiedliwości. Gdy to zrobimy, zapobiegnie to również maskowaniu tych informacji.

2) Korupcja w NASA sięga głęboko, a ta szczególna przykrywka jest całkowicie bezużyteczna nawet dla ich własnego planu. Projektują fałszywe niebo za pośrednictwem satelity, aby upewnić się, że nie zobaczymy wielu anomalii nieba, które wkrótce się pojawią. Wiedzą, że wpływa to na nas w bardzo realny sposób, ponieważ gdy po raz ostatni miała miejsce taka anomalia, obraz został wyryty w sercach ludzkości dla każdego pokolenia, a za każdym razem, gdy symbol jest widziany, przypomina im o kataklizmie, który zmieniło ich życie na zawsze. Jeśli zastanawiasz się, co to za symbol, byłoby to Oko Horusa.

To kosmiczne wydarzenie zostało całkowicie zakryte przez NASA, aby nie przyznać, że fizyka, którą przedstawili, opiera się na błędnie zinterpretowanej teorii grawitacji, kiedy powinna być solidnie oparta na zasadach elektryczności. To ogromny temat eksploracji i zachęcam do zapoznania się z „Teorią Elektrycznego Wszechświata”, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, ale muszę dygresję ze względu na czas.

Na niebie krążą 32 fałszywe satelity. Są szczególnie zaniepokojeni eksplozją Beatlegia, która ma uderzyć w oczy umysłu ludzkości. Informujemy, że ta sztuczka nie jest przeznaczona wyłącznie do tego celu, ponieważ wiadomo również, że ukrywa ona statki federacyjne, więc nie strzelaj z broni palnej.

Będziesz w stanie łatwo zidentyfikować te satelity, ponieważ są one jedynymi świecącymi niebieskimi kulami na naszej orbicie, ale będziesz potrzebować dokładnej precyzji, aby poradzić sobie z tym poprawnie, ponieważ są bardzo zmienne.

W przeszłości odnieśliśmy wielki sukces, niszcząc satelity i nadal będziemy odnosić podobne sukcesy przy dzisiejszym zadaniu. Wykorzystaj wszystko, co masz, i nie przestawaj, dopóki nie zgaśnie ich światło.

satelite_azul_by_hiperadri_d246k7e-fullview

3) Za prawym uchem sfinksa znajduje się dźwignia, która otwiera lewą łapę sfinksa, odsłaniając wielką komnatę. Odblokowuje to także ogromną ilość ukrytej wiedzy, a im więcej ludzi to czyni, tym więcej skarbów wiedzy stanie się wkrótce po ludzkości.

sphinx_s_day_off_by_sandara_d2ytq3z-pre

Dzisiaj jest drugi dzień z 18 medytacji inspirowanych 18 legionami archanioła

8 comments

Leave a Reply