Nasze Lightbodies mają oświeconą Humanities Ageless Battle, A Parasitic Universe, Upgrade X

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0N1AN4AA∞-∞B399999∞-∞B1 (T) (T) ∞”

LegendaWersja YouTubeVersión en español– 中文版 –  Русская версия – Versione Italiana – Versão PortuguesaEnglish Version

20200309_1612254180706872411767072.jpg

Gaia absolutnie nie chce opuścić swojego dominującego ducha, dopóki wydarzenie, na które czeka, nie zakończy się. To ważne wydarzenie wielowymiarowe, które przejawi się na różne, ale bardzo dramatyczne sposoby. Obejmie także ruchy legionu buntowników.

Kiedy nasze ciała lekkie zaczynają się aktywować, ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z subtelnych różnic w odczuciach, które mogliśmy brać za pewnik w naszych poprzednich fizycznych ustawieniach. Mamy wewnętrzne naciski, które dyktują czyny, jeden jest instynktem, a drugi jest impulsem. Wszyscy to wiemy, ale w tym miejscu nadwrażliwości możemy znacznie dokładniej zbadać ich pochodzenie.

Wielu wielkich myślicieli używało wielu analogii do opisania „bitwy impulsu kontra inspiracji”, takich jak dwa wilki, fałszywe ciało i żyjące w twoim sercu analogie, aby opisać tę prawdę. Oznacza to, że istnieją dwa bezpośrednie miejsca, z których pochodzą uczucia, i jedno nie ma na względzie twojego najlepszego interesu. Pytanie, które było zbyt duże, aby na nie odpowiedzieć w poprzednich punktach ewolucji człowieka, brzmi: skąd się biorą te pragnienia i dlaczego?

Jeśli czujemy, jaki jest impuls, to nieświadome zachowanie zabiera cię na przejażdżkę. To prawie tak, jakby w tych ruchach nie było wolnej woli, która jest podstawą uzależnienia i jest dosłowną diabelską ludzkością, od której goni ludzkość od pierwszego świtu. Jeśli czujemy, czym jest inspiracja, jest to energiczna reakcja na bezpośrednie pragnienie, które powołaliśmy. Ta energia zamienia się w emocję, która następnie inspiruje działanie w bardzo ugruntowany i obecny sposób. Umieszczając je obok siebie, wyraźnie widać, że ciemność kryje się w nieświadomym przymusie.

To nasuwa pytanie, skąd bierze się ten nieświadomy przymus, który działa wbrew temu, co uważamy za własne interesy. Byłby to pasożytniczy wszechświat, który musi prześcignąć sygnaturę energetyczną naszego wszechświata, aby mógł przetrwać. To bardzo realna sytuacja, widoczna w każdej niezdrowej myśli, którą myślisz. Pasożytniczy wszechświat wysysa nasz wszechświat, a ponieważ ludzkość nie była wcześniej na tym poziomie świadomości, rządził on naszym światem zbyt długo. Nic nie może naturalnie istnieć w trybie samozagłady, a zatem negatywne działania rzeczywistości muszą pochodzić z zewnątrz przez coś, z czymś, co można czerpać z zaangażowanych cierpień.

Podejścia ciężkiego ulepszenia fizycznego tworzą zewnętrzną gromadę Alfa Centauri. Jest to bardzo fizyczne ulepszenie, które uderzy dokładnie w idealnym czasie i miejscu. Ta konkretna energia jest nazywana „Upgrade X”, ponieważ ma przynieść ulepszenia, które będą wyglądały, jakby były wyrzucone, jeśli jest to strona komiksu.

the_battle_between_light_and_dark_by_kevron2001_dd8jrec-fullview

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. W przypadku pozostałych, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ twoja wiara w rzeczoną istotę również wejdzie w grę.

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post na następne dni), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, że używasz wspomnianych narzędzi z czystym sercem i czystymi intencjami. Pamiętaj tylko, że wyobraźnia i emocje dadzą Ci najlepsze rezultaty.

Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Przeszliśmy wielkie zmiany, dlatego narzędzia oparte na broni można włożyć do ziemi, aby wywołać pobieranie.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame pozostał stabilny w ustawieniu 9. Oznacza to, że boskość jest w pełni odpowiedzialna.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Orion, Archanioł Emmanuel, Archanioł Briathos, Archanioł Uzziel, Archanioł AF, Archanioł Raguel, Archanioł Zadiekiel, Archanioł Machdiel, Archanioł Gzrel, Archanioł Galizur, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Nuriel, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonachiel, Archanioł Harahiel i Archanioł Agla.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie byłby w stanie przeciąć. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo jest biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Bierny)
Zegarek Vahu Mana pozwala rozkoszować się pozytywnym uczuciem lub myślą. Wprowadza element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji wrogich podróżników w czasie.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci zostać odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala także tym w twoim sercu

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Aktywny)
Różdżka prawdy Archanioła Naya’illa zapewni testy z różnych powodów, jeśli nie zostanie ustalony żaden powód, przetestuje intencję i chęć wyrządzenia krzywdy.

(Aktywny, pasywny i agresywny)
Omaha Archanioła Pesngiyah to wielki miecz objawienia, który działa bardzo agresywnie w twoim imieniu. Zrobi również wszystko, co w jego mocy, aby wyczyścić niższe terminy i sprawić, że wszystkie sytuacje pójdą w bardziej pozytywnym kierunku. L.p.

(Pasywne i agresywne, dalekie lub krótkie zasięgi w twojej jurysdykcji)
Niebiański róg archanioła Hermisiela jest głównym instrumentem wszystkich niebiańskich chórów. Jest natychmiast rozpoznawalny i wysyła miłość bezpośrednio przez naszą czakrę serca. Zmiana dynamiki wszystkich rzeczy w twojej jurysdykcji jest znana.

(Pasywny i agresywny)
(Diana) Ogrom płonących strzał bogini Artemidy rozświetli planetę Ziemię miłością. Przywołaj ją do celu lub pozwól jej działać w twoim najlepszym interesie bez Twojej wiedzy, to potężne narzędzie.

(Aktywny)
Trójząb Kali Ma poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny. Jest niezwykle skuteczny w życiu i na głazie (nie żyje). To niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić każdy zespół obwodów.

(Bierny)
Skoczek na osi czasu Archanioła Asteroatha przenosi cię na wyższą oś czasu niż zamierzałeś. Bez względu na to, kiedy i gdzie skoczymy, zawsze zabierze Cię droga o dwie lub wyżej. To w zasadzie sprawia, że wszystko jest lepsze na całym świecie.

20200309_1613372931900668143054707.jpg

Zadania:
Przydziały są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostaje wspólnym wysiłkiem, niezależnie od tego, kiedy je administrujesz. Chociaż, aby zapewnić dokładność, upewnij się, że używasz dzisiejszej obecnej broni. Zwłaszcza, jeśli widzisz te 30 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) Jesteśmy atakowani przez zorganizowaną ciemność, która desperacko próbuje między innymi obalić duchową rewolucję. Muszę was ostrzec, że w tych nadchodzących czasach NIE ŚLEDŹ MAS! Ponieważ o tym ostrzegało wiele starych proroctw. Cokolwiek wymagają od ciebie, nie rób tego. Jeśli masy przenoszą się do Seattle, przenieś się na Madagaskar. Program, z którym walczymy, jest teraz na poziomie społecznym, a faza realizacji agendy wyginięcia oficjalnie się rozpoczęła.

Na wielu osiach czasowych nastąpi scena, która przypomina nam wszystkim o latach czterdziestych. Będą szukać „zarażonych”, ale będą bardziej dotyczyć niepokojów społecznych, które spowodujesz zgodnie z ich tajną skalą nieposłuszeństwa.

Wizja, której szukasz, to żołnierze ubrani na czarno z czarnymi czapkami bejsbolowymi, których nie wysłał żaden oficjalny rząd. Są zorganizowanymi zbirami ciemności, których tożsamość zaskoczyłaby nawet najbardziej przebudzonych, ponieważ wojny klonów nie są tak fikcyjne, jak można by sądzić.

Musimy zniszczyć WSZYSTKIE te ramy czasowe za wszelką cenę, ponieważ celem jest nawet nie czuć powiewu tej rzeczywistości. Jeśli zauważysz jakiekolwiek działania takie jak ta na skanach osi czasu, w morzach nadchodzących możliwości, postaw się ponad wspomnianą rzeczywistością i uderz ją tym, co masz. Istnieje niewyobrażalna ilość osi czasu, które mają tę rzeczywistość. To wysiłek pokładowy na wszystkie ręce i proszę o poświęcenie więcej niż kilku minut na to gigantyczne zadanie, które wymaga ogromnej ilości pracy nóg do wykonania.

Inną strategią, którą możemy wdrożyć przeciwko temu, jest nonsens, byłoby zniszczenie klonów w samej fabryce. Na Florydzie jest ogromna ilość, a jeszcze bardziej w Sztokholmie. Poznasz te obiekty, gdy je znajdziesz, ponieważ są one dość stereotypowe.

2) Musimy kontynuować nasze wysiłki w odniesieniu do świętego płomienia, ponieważ otrzymujemy spory opór ze strony niefizycznych sprawiających kłopoty z 4 i 6 wymiaru. Moją propozycją byłoby ponowne rozpalenie twojego ognia i po zapłonie, załóż wokół niego wieczną tarczę, aby ją zapalić.

3) Jeśli masz ochotę na trzecie zadanie, zrób więcej z zadania numer jeden, ponieważ nie można nie doceniać ogromu, przed którym stoimy.

Dzisiejsza medytacja:

Zainspirowana Legionem Archanioła Michała ta medytacja jest numerem 8 w serii 18, inspirowanych Legionami Archanioła. Personel Archanioła Michała pozostawia ci bardzo interesujący wybór. Podejmij próbę i zobacz, co pozostanie w twoim sercu po tym spotkaniu.

6 comments

Leave a Reply