Kwarantanna wirusa CoronaVirus, Intel Archanioła Zophiela, Sekretny wulkan znaleziony, Ciemność jest ogłuszona

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0N2AN5AA∞-∞B499999∞-∞B1 (T) (T) ∞”

LegendaWersja YouTubeVersión en español– 中文版 – Русская версия – Versione Italiana – Versão PortuguesaEnglish Version

20200310_1457561669959188504061434.jpg

Gaia przeszła na Spirit and Water Dominant od pozostawania niezachwianym w twardym otoczeniu spritta przez kilka dni. Powoduje to tworzenie się promieni słonecznych i tęcz, a dodatkowo zaostrzają je chemikalia ciężkie unoszące się w naszych żaglach z chemtrails. To przepowiednia znaku przymierza, która mówi nam, abyśmy zaufali temu procesowi, ponieważ światło stoi za „burzą”. Biorąc pod uwagę oświadczenie Gai, możemy śmiało powiedzieć, że nadszedł teraz czas wielkich zmian.

Przychody, o których mówiliśmy wczoraj, stały się powolne i zmęczone. Jest to całkowicie normalne, ponieważ większość naszej energii będzie musiała zmienić nasze DNA, aby dostosować je do naszych nowych ustawień.

Archanioł Zophiel przekazał nam informacje, że kwarantanna CornaVirus jest zasłoną dymną dla zorganizowanej ciemności. Zapaść finansowa jest również ściśle z tym związana. Zorganizowana ciemność jest naprawdę poruszona przez niewidzialną rękę, która robi wszystko, aby powstrzymać swoje zbrodnie przeciwko ludzkości.

Archanioł Zophiel ostrzega nas, abyśmy nie czekali, aż będzie za późno, aby wyjść z naszych domów i walczyć. Będą o wiele bardziej aktywni w próbach zatrucia ludzkości za pomocą chemtrails, 5G i kondycjonowania GMO niż kiedykolwiek wcześniej. Ciemność będzie próbować twierdzić, że nie można ufać naszemu zaopatrzeniu w żywność i wodę, nie wierzcie im. Zophiel nalega, abyśmy nie stosowali się do planu starszego brata i wielkiej farmacji, ponieważ jedyny sposób, w jaki jesteśmy w niebezpieczeństwie, to postępowanie zgodnie z przesłuchaniem.

Bitwa galaktyczna, którą przeprowadziliśmy, usuwając wrogie siły z ziemi, nie jest tak jednostronna, jak byśmy tego oczekiwali. Mają wielu zakładników, a my pracujemy nad operacjami taktycznymi, aby uratować niewinnych w dzisiejszych zadaniach.

Zorganizowana Ciemność ma wulkan, którego używają do poświęceń. Był mocno zakryty i dlatego jest bardzo dobrze ukryty. Ostatnim razem, gdy próbowali wykorzystać wulkan do poświęcenia, matka natura postanowiła udaremnić swoje wysiłki bardzo dogodnym podmuchem lawy. Nasze wysiłki zmęczyły naszą opozycję i były oszołomione faktem, że ich rytuały nie działają. Oprócz tego, że wciąż są atakowani przez siły niefizyczne.

This slideshow requires JavaScript.

Ich plan polegał na ujawnieniu lokalizacji tego wulkanu w nadziei, że zacznie on ponownie działać w oparciu o przestrzeganie tego prawa. Wszystko, co zrobiła, to ujawnienie ich pozycji, a jeszcze bardziej ich porażki. To właśnie zrobił kanał ABC należący do Disneya, wykonując napięty drut, zorganizował ciemność. Wulkan Nikaraguan zmienił się w ciemną świątynię, a my poradzimy sobie z tym w dzisiejszych zadaniach.

0305-ctm-whattowatch-2041793-640x360-1-1-696x365

W społeczności międzygalaktycznej nazywanie kogoś przyjacielem to ogromne stwierdzenie. Oznacza to, że są dumni z tego, że cię znają i bez względu na to, co są dla ciebie. To jest właśnie sentyment między ludzkością a sojuszem Sirian, Pleiadian i Arturuain, który uważa ludzkość bardziej niż rodzinę, ale przyjaciół w każdym znaczeniu tego słowa. Rodzina może popchnąć cię w określony sposób, ponieważ obserwowała, jak się rozwijasz, a zatem pewne przywiązania są przywiązane, ale prawdziwy przyjaciel pozwala ci być takim, jakim jesteś, bez żadnych ograniczeń.

acSPAA LOGO@4x-100

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. W przypadku pozostałych, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ twoja wiara w rzeczoną istotę również wejdzie w grę.

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post na następne dni), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, że używasz wspomnianych narzędzi z czystym sercem i czystymi intencjami. Pamiętaj tylko, że wyobraźnia i emocje dadzą Ci najlepsze rezultaty.

Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Przeszliśmy wielkie zmiany, dlatego narzędzia oparte na broni można włożyć do ziemi, aby wywołać pobieranie.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame pozostał stabilny w ustawieniu 9. Oznacza to, że boskość jest w pełni odpowiedzialna.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Orion, Archanioł Abraxos, Archanioł Briathos, Archanioł Uzziel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Raguel, Archanioł Zadiekiel, Archanioł Machdiel, Archanioł Gzrel, Archanioł Galizur, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Nuriel, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonachiel, Archanioł Harahiel i Archanioł Aeshma.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, którego nie można byłoby przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę, używajcie tego narzędzia codziennie ”zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy użyciu poniższych narzędzi. Wyobraź sobie sztabki złota za pomocą Różdżki Archanioła Ariel i podpal ją za pomocą Miecza Archanioła Nasaragiela i Archanioła Israfila. Mówię: wyobraź sobie Złoto, ponieważ Gaia kontroluje złoto i pieniądze, dobrze znasz tę historię. Federacja galaktyczna handluje złotem, a manifestacja w tej metodzie jest również zgodna z ich metodami walutowymi i dowolnym systemem walutowym opartym na boskości.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Ma również możliwość usuwania wszelkich przeszkód, które stoją na przeszkodzie temu, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

(Bierny)
Łapacz snów Archanioła Dumy pomaga zapamiętać i interpretować swoje sny w czasie rzeczywistym. Po wyposażeniu tego narzędzia poczujesz dokładnie, co jest ci powiedziane w stanie snu.

(Bierny)
Róg Archanioła Dumah sprawia, że słowa tych, którzy przemawiają przeciwko tobie, ucichają. To narzędzie doskonale nadaje się zarówno do kwestii prawnych, jak i argumentów. Świat nigdy nie będzie słuchał negatywnych słów przeciwko tobie, ponieważ róg Dumah zniszczy te słowa, gdy wychodzą z oddechu.

(Pasywny i agresywny)
Miecz przeznaczenia Archanioła Marmarotha jest jak dotąd skutecznym narzędziem do transmutacji osi czasu. To narzędzie, podobnie jak Leo, jest ustawione i zapomnij o tym. Po prostu daj pozwolenie.

20200310_1513032969484171178273228.jpg

Zadania:
Przydziały są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostaje wspólny wysiłek bez względu na to, kiedy je administrujesz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni. Zwłaszcza, jeśli widzisz te 30 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) Jak wspomnieliśmy, złowroga rasa galaktyczna znana jako Slitheen została schwytana, a inni uciekli w gwiazdy, aby znaleźć nasze siły na nie czekające. Wzięli wielu międzygalaktycznych niewinnych na pokład jako zakładników.

Musimy wdrożyć tę samą strategię, którą zrobiliśmy dla ofiar handlu Superbowl. Legion lightworker ma zlokalizować wszystkie ofiary na pokładzie statków Slitheen i umieścić na ich czole jasny symbol nieskończoności. Templariusze, Straż Królewska i Legiony Archanioła przeniosą je następnie w bezpieczne miejsce.

2) Cofnij się w przestrzeni i czasie i fioletowym płomieniu i zniszcz wszystkie ciemne masy, które miały miejsce w wulkanicznym piramidzie Nikaragui. Jest to bardzo podobne do tego, co zrobiliśmy w super bowl i Oscars.

3) Na poziomie osobistym wszyscy mamy Rodziny Galaktyczne, które chętnie się do nas odezwą. Po prostu, powiedzcie wszechświatowi, że jesteście otwarci na spotkanie ze swoją galaktyczną rodziną, a odpowiednie strony otrzymają wiadomość, że wspomniane zdarzenie miało miejsce.

Poprzednie oświadczenie powinno przypominać kogoś, kto widział twoją ciotkę mówiącą do ciebie: „Widziałem twoją ciocię, naprawdę powinieneś zadzwonić do niej, ona nie chce zadzwonić i przeszkadzać”.

Dzisiejsza medytacja:

Ta inspirowana medytacją Andromedan sił specjalnych niosąca inspirację Legion zabierze Cię w emocjonalną podróż, z której pochodzi.

6 comments

Leave a Reply