Gra się skończyła, Chwała, Twoje supermoce są tutaj, Lightworkers, czas się zebrać

Dzisiejsza data w kalendarzu archaniołkowym to
„∞0N4AN7AA∞-∞B699999∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Legenda ~ Wersja Youtube ~ Versión en español ~ 中文版 ~Polska Wersja ~ Русская версия ~ Versione Italiana ~ Versão Portuguesa ~ English Version

20200312_1131321292197398563276841.jpg

Gaia w końcu opuściła ustawienie ducha, aby w pełni pojawić się w żywiole ognia. Ona przekształca i oczyszcza bardzo gęstą i zastałą energię. Kiedy osiągniemy punkt krytyczny jej transmutacji, na pewno będziemy to wiedzieć po nagłym spadku ciśnienia.

Bitwa na zewnętrznym krańcu naszej galaktyki dobiegła końca, ponieważ statek-matka opozycji został zniszczony. Po zabraniu zakładników ze statku konflikt natychmiast się zakończył. Dziękuję Legionowi Lightworker za całą ciężką pracę we wczorajszych zadaniach.

Wszystkie rzeczy ze skrzydłami dużymi i małymi lecą w jednolitości zwanej „formacją chwały” i służy to do poinformowania innych, że sytuacja w danej sytuacji jest bardzo korzystna. Każdy latający pierzasty przyjaciel, galaktyczny i ziemski, będzie w tej bardzo pozytywnej formacji. Poniżej znajduje się zdjęcie, ale w zależności od tego, pod jakim kątem patrzysz, będzie wyglądać zupełnie inaczej.

Photo-Jun-05-7-50-16-PM

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że przechodziliśmy przez ogromne ulepszenia. Wszyscy otrzymaliśmy Czakrę jak kule wokół naszych dłoni i stóp, i nie należy tego mylić ze strefami czakr, które już mamy. Są one bardzo aktywne i mogą kontrolować znacznie więcej twojego fizycznego królestwa niż kiedykolwiek wcześniej. Najbardziej oczywistym sposobem, w jaki się to przejawi, jest uzdrowienie energii, ale to tylko wierzchołek góry lodowej.

Rozpoczyna się wiele programów naraz na temat wirusa koronawirusa, który jest dodatkiem do „wyjścia ze zorganizowanej ciemności”. Musimy zdać sobie sprawę, że Cabal nie jest jedynym zagrożeniem, przed którym stoimy, chociaż z pewnością wydaje się, że są one dominujące. Istnieją również inne całkowicie niezależne organizacje w tajnych operacjach, które są znacznie potężniejsze, ponieważ nie są związane z tą przestrzenią i czasem. Innym interesującym faktem dotyczącym hordy podróżującej w czasie jest to, że aktywnie starają się również usunąć Cabala z władzy.

Interesującą rzeczą w zapaści finansowej jest to, że tak naprawdę nie ma nic do załamania. System jest całkowicie fikcyjny, ponieważ jest to zestaw liczb, które można podnieść lub obniżyć, naciskając przycisk. To również nasuwa pytanie, kto kontroluje ten przycisk i rezerwę federalną, ponieważ nie wykonują oni tylko rozkazów. Prawdziwym problemem jest to, że ludzie w crossfire nie zorientowali się, że jest to zainscenizowane wydarzenie, które zaczyna się i kończy w twórczej historii. Ten system wymiany energii jest jednym z głównych łańcuchów łączących ludzkość, ponieważ grają one w monopol na cierpienie ludzkości. W wymianie towarów i usług nie powinno istnieć jedno przedsiębiorstwo.

Niezależnie od tego, gdzie to się dzieje, musimy dołożyć starań, aby handlować, handlować i omijać wszelkie ograniczenia finansowe, na ile to możliwe. Każdy, kto kontroluje odpływ i przepływ naszych wymian, może łatwo kontrolować populację. Rozwiązaniem jest to, że jako społeczność lightworker musimy połączyć się z naszą lokalną siecią i zjednoczyć nasz legion jak nigdy dotąd. Musimy zjednoczyć się z tymi, którzy znają prawdę i surfują po falach bieżących wydarzeń w taki sam sposób, jak my. Musimy otworzyć dialog i dokładnie wiedzieć, na kim możemy polegać w naszym najbliższym otoczeniu.

20200312_1129496452515530299921540.jpg

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. W przypadku pozostałych, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ twoja wiara w rzeczoną istotę również wejdzie w grę.

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post na następne dni), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, że używasz wspomnianych narzędzi z czystym sercem i czystymi intencjami. Pamiętaj tylko, że wyobraźnia i emocje dadzą Ci najlepsze rezultaty.

Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Przeszliśmy wielkie zmiany, dlatego narzędzia oparte na broni można włożyć do ziemi, aby wywołać pobieranie.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame pozostał stabilny w ustawieniu 9. Oznacza to, że boskość jest w pełni odpowiedzialna.

Zespół Fioletowego Płomienia pozostaje tylko taki sam, gdy jest w środku bitwy. Z pewnością ma miejsce operacja oczyszczenia ludzkości z pasożytniczych istot, które spowodowały wiele cierpień ludzkości.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Orion, Archanioł Abraxos, Archanioł Briathos, Archanioł Cerviel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Raguel, Archanioł Sablo, Archanioł Machdiel, Archanioł Gzrel, Archanioł Galizur, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Bathkol, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonachiel, Archanioł Harahiel i Archanioł Aeshma.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Promieniowe pole Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia z kochającą energią lub podmuchem ogromnej mocy transmutacyjnej.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo jest biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Aktywny)
Poziomy Archanioła Rahaba, równoważy, błogosławi i kieruje dużymi zbiornikami wodnymi bez wysiłku. Może również przynieść powód odprężenia energii również na celu.

(Aktywny)
Kostur sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto prowadzi jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośredniej publiczności z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę używać tego narzędzia codziennie, ponieważ zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy użyciu poniższych narzędzi. Wyobraź sobie sztabki złota za pomocą Różdżki Archanioła Ariel i podpal ją za pomocą Miecza Archanioła Nasaragiela i Archanioła Israfila. Mówię: wyobraź sobie Złoto, ponieważ Gaia kontroluje złoto i pieniądze, dobrze znasz tę historię. Federacja galaktyczna handluje złotem, a manifestacja w tej metodzie jest również zgodna z ich metodami walutowymi i dowolnym systemem walutowym opartym na boskości.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Ma również możliwość usuwania wszelkich przeszkód, które stoją na przeszkodzie temu, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela, chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafała jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją wydacie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

Zadania:
Następujące zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostaną wysiłkiem na rzecz współpracy, bez względu na to, kiedy będziesz nimi zarządzać. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej obecnej broni. Zwłaszcza, jeśli widzisz te 30 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) Nakazano, abyśmy robili więcej „apelujących” „Schodów do Nieba”, ponieważ archanngeliczny konstruktywny krytycyzm donosi, że dusze nie wchodzą do nich bez kierownictwa. Końcowym rezultatem jest wykonanie przejścia duszy bez jakiejkolwiek pomocy. Kiedy sarkastycznie zasugerowałem, że zapewniliśmy hostessę i uczyniło to stereotypowym doświadczeniem „Bramy Niebios”. Dokładna odpowiedź archanioła Michała brzmiała: „Cóż, to początek”.

Buduj luksusowe, wyśmienite, wysokiej jakości „schody do nieba”

Budowaliśmy je, wyobrażając sobie schody do konstelacji Łabędzia. Następnie nasycając schody następującymi światłami w następującej kolejności; Biały – Różowy – Jasnoniebieski – Złoty – Żółty – Zielony – Ted – Czarny – Miedziany – Brązowy – Brązowy – Turkusowy – Różowe Złoto – Srebrny – Pomarańczowy – Indygo – Fioletowy – Platynowy – Diament – Tęczowy.

Aby ulepszyć naszą grę, ustawimy dwóch aniołów przy każdej bramie, którzy są tam, aby pełnić rolę ambasadorów Schodów. Oprócz tego dodaj trochę muzyki, kwiatów i innego wystroju, który Twoim zdaniem przyciągnie zagubioną duszę. Pomyśl o tym jak o metafizycznej reklamie dla tych, którzy są między wcieleniami.
2) Gdy złapiesz bramkę czasową 111, 222, 1234, 808 itd. … i znajdziesz się w bezpiecznym miejscu, podnieś bramę czasową. Po prostu czyniąc to, dobroczynne istoty, które pozostają na szczycie tych bram i bardzo nieśmiało wkraczają w nasz wymiar, przyjdą z zamiarem udzielenia pomocy. Wygląda prawie jak grupa nerwowych spadochroniarzy. Nie będzie to wymagało żadnego innego wysiłku, oprócz podróżowania w górę bramki czasu i przywitania się. To wystarczy, aby zapewnić im wygodę zsunięcia się z tunelu, że tak powiem.

3) Jest bardzo pewne, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Otwiera to nowe ścieżki tworzenia i musimy aktywnie budować struktury, gdy tylko będą dostępne.

W szeroko otwartej przestrzeni zewnętrznej wyobraź sobie bardzo dużą wieżę, która wygląda jak jedna z poniższych. Ta struktura jest mapą „Jesteś tutaj” dla naszych międzygalaktycznych gości, musisz nadpisać aktualną datę archanioła na zewnątrz struktury na jej podstawie co najmniej 3 razy. Pamiętaj, że drastycznie zwiększysz aktywność statku na tym obszarze.

Dzisiejszy jest numerem jeden w poważnej z 18 medytacji inspirowanych Legionami Archanioła. Jest specjalnie zainspirowany przez Legion Templariuszy i można go zaklasyfikować jako medytacyjną podróż z dobrą torbą do zabrania do domu niż cokolwiek innego.

7 comments

Leave a Reply