Szturmowanie bunkrów, wrogi w czasie złowrogi gang, utrwalenie naszej pozycji, „Idy”

Dzisiejsza data w kalendarzu archaniołkowym to
„∞0N5AN8AA∞-∞B799999∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Legenda ~ Wersja Youtube ~ Versión en español ~ 中文版 ~ Русская версия ~ Versione Italiana ~ Versão Portuguesa ~ English Version

20200313_1720566206309551190921549.jpg

Gaia podskoczyła, skoczyła i wskoczyła do ustawienia Air Dominant. Nie ma sposobu, aby przewidzieć jej ustawienia z góry, tak jak kiedyś, wydaje się, że wzywa rzeczy w razie potrzeby. Poczujesz fale radości i fale rozpaczy walczące o pozycję i będzie ono pingpongową, dopóki Miłość nie przejmie w pełni władzy.

„Chcieli stworzyć zniszczenie, zamiast tego manifestujemy piękny wschód słońca.” – Archanioł Haniel

Legion Rebelii wykonuje ciągłe zadanie, aby usunąć zorganizowaną ciemność w całości. Muszę powiedzieć jasno i powiedzieć, że to nie usuwa wszystkich zagrożeń, przed którymi stoimy, i twoja straż nie powinna schodzić, dopóki nie usłyszysz rogów. Niemniej jednak idzie to wyjątkowo dobrze i dziękujemy im za ich ciężką pracę.

„Księżyc w nowiu będzie bardzo pełen wydarzeń” ~ Archanioł Zophiel

Jeśli przypomnisz sobie luksusowe podziemne bunkry, które organizowały stworzone dla siebie ciemności. Z których wielu członków obecnie ukrywa się w środku, a wydostający się legion buntowników stoi przed fortecą z graniczną milicją w środku. Podczas naszego poprzedniego zadania zostawiliśmy wiele usterek w tych bunkrach, które legion Rebelii może wykorzystać w czasie operacji przymusowego wjazdu.

„144 jeźdźców jeździ, a nie 4.” ~ Archanioł Azrael

Musisz się spodziewać, że ci, którzy śpią, będą mieli wiele pytań, gdy się obudzą, a większość z nich będzie skierowana do ambasadorów boskości, ty, legionu lightworker. Będzie przypominał ocalałych z rozdartego wojną kraju, biegnącego do najeżdżających żołnierzy po pomoc i pocieszenie. Prosimy o cierpliwość i uprzejmość, ponieważ albo będą przestraszeni, albo będą ciekawi ogólnie lightworkers.

Podróż w czasie jest bardzo ważna w obecnej linii czasu i uwierzcie mi, kiedy powiem, że wasze imię zostanie kiedyś zapisane w udokumentowanej historii. Było wiele dobroczynnych sił, które potwierdziły fakt, że ludzkość (zgodnie z przyszłymi zapisami) ma zamiar osiągnąć coś, czego nikt nigdy nie zapomni.

Istnieje wielowymiarowy, wrogi gang, który podróżuje w czasie i ma zalety wspólnej wiedzy o przyszłości. Ich celem jest udaremnienie postępu, który ludzkość wkrótce zrobi. Robią to z bardzo osobistych powodów, co czyni je znacznie bardziej niebezpiecznymi niż jakakolwiek inna frakcja, która próbuje to zrobić. Mamy na to rozwiązanie, choć muszę dygresować ze względu na dzisiejsze narzędzia.

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. W przypadku pozostałych, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ twoja wiara w rzeczoną istotę również wejdzie w grę.

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post na następny dzień), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, że używasz wspomnianych narzędzi z czystym sercem i czystymi intencjami. Pamiętaj tylko, że wyobraźnia i emocje dadzą Ci najlepsze rezultaty.

Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Przeszliśmy wielkie zmiany, dlatego narzędzia oparte na broni można włożyć do ziemi, aby wywołać pobieranie.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame pozostał stabilny w ustawieniu 9. Oznacza to, że boskość jest w pełni odpowiedzialna.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Orion, Archanioł Abraxos, Archanioł Briathos, Archanioł Cerviel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Raguel, Archanioł Sablo, Archanioł AF, Archanioł Gzrel, Archanioł Galizur, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Bathkol, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonachiel, Archanioł Harahiel i Archanioł Aeshma.

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Pasywny, aktywny i agresywny krótki zasięg)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci być odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala również osobom w twoim sercu korzystać z tych samych korzyści.

(Aktywne i pasywne)
Niszczyciel osi czasu Archanioła Vahu Mana jest świetnym twórcą rzeczywistości. Pomoże ci aktywnie niszczyć niższe terminy, których nie chcesz doświadczać. Na przykład, jeśli myśl o tragedii wpadnie do twojego mózgu bez powodu, użyj tego miecza, aby zniszczyć tę oś czasu, aby nie mogła się manifestować. Jest to podobne do tego, co Michał robi dla nas trzy wschody słońca, z wyjątkiem skali makro.

(Aktywne i pasywne)
Różdżka struktury Archanioła Yehudiah może zbudować „Schody do nieba” lub dowolną inną metafizyczną strukturę do perfekcji. Zlecono nam budowę bardziej atrakcyjnego „Schodów do Nieba, to narzędzie jest bezpośrednią odpowiedzią na to zadanie.

(Bierny)
Blask Archanioła Jofiela to piękne narzędzie, które pozwala zabłysnąć naszemu wewnętrznemu pięknu. Jest to świetne narzędzie, ale może sprawić, że ludzie będą się nad tobą zaborczy, ponieważ promieniujące piękno jest bardzo intensywne. Używaj tego narzędzia tylko w zaufanej firmie.

(Aktywny)
Miecz transmutacji Archanioła Sorusha służy tylko do naprawdę złych energii. Jest to zdecydowanie zbyt potężne, aby lekko ustępować, jest stworzone dla najgorszego z najgorszych. Ten miecz przyda się, gdy Legion Rebeliantów jest obecnie zaangażowany w operacje usuwania złych ludzi.

(Bierny)
Butonek Archanioła Lofiela uwydatnia piękno ciebie i wszystkiego, co oglądasz. Podobnie jak wszystkie pasywne narzędzia, należy uzyskać pozwolenie na pracę w Twoim imieniu, ale nic więcej nie jest wymagane.

(Bierny)
Promienne dźwięki Archanioła Jeduthuna przyciągają do twojego życia najwspanialszych ludzi, a także wzbogacają twoje otoczenie pięknymi kosmicznymi dźwiękami.

(Bierny)
Atmosferyczna bransoletka Archanioła Jefisca wnosi element zabawy do twoich nocy. Należy zauważyć, że Jefisca jest Archaniołem, który jest odpowiedzialny za zebrania, w przypadku gdybyś miał taką ochotę, byłaby zalecanym planistą imprezy.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę, używajcie tego narzędzia codziennie ”zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy użyciu poniższych narzędzi. Wyobraź sobie sztabki złota za pomocą Różdżki Archanioła Ariel i podpal ją za pomocą Miecza Archanioła Nasaragiela i Archanioła Israfila. Mówię: wyobraź sobie Złoto, ponieważ Gaia kontroluje złoto i pieniądze, dobrze znasz tę historię. Federacja galaktyczna handluje również złotem, a manifestacja w tej metodzie jest zgodna z ich metodami walutowymi i dowolnym systemem walutowym opartym na boskości.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Może także usunąć wszelkie przeszkody, które stoją na przeszkodzie temu, co chcesz się zamanifestować.

20200313_1722346856946588480434992.jpg

Zadania:
Następujące zadania są ważne każdego dnia (ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem) i nadal pozostają wspólnym wysiłkiem, niezależnie od tego, kiedy je administrujesz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni. Zwłaszcza, jeśli widzisz te 30 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) „Idy” to słynne mroczne święto rytualnej ofiary, które zostało podkreślone ofiarną śmiercią Juliusa Ceasera. Mimo że jeden po drugim spadają domina, będziemy bardzo pilnie zapobiegać negatywnym skutkom tego mrocznego święta.

Umieść Metatrons Green Cube wokół wszystkich Mrocznych Mszy i wydarzeń wokół tego święta. Nie pozwól, aby jakakolwiek energia dostała się do kostki lub ją opuściła, a następnie podpal pudełko fioletowym płomieniem, aż pudełko się rozpadnie.

2) Zazwyczaj przypływ biegnie ze wschodu na zachód przez dno oceanu Atlantyckiego, ale z powodu ruchu polarnego, aktywności Atlantydy i naruszenia zasad parkowania na statku gwiezdnym biegnie mniej niż optymalnie.

Musimy wysyłać gęste światło płynne (przypomina żel hydraulików) na dno Atlantyku rytmicznym ruchem na przemian na zachód i wschód. W pewnym momencie poczujesz się odblokowywać, co będzie oznaczało zakończenie twojego uczestnictwa.

3) Jak wspomniano wcześniej w dzisiejszych narzędziach, manipulatory w czasie są poważnym problemem w naszej nowej rzeczywistości. Najlepszym sposobem na zablokowanie tego zagrożenia jest wzmocnienie naszej pozycji. Ziemia jest bardzo podobna do statku w swojej rzeczywistości o wyższych wymiarach, a przestrzeń i czas to pomiary, których używamy do poruszania się po tych morzach. Aby uniknąć zawirowań, musimy zastosować technikę, która pomoże nam utrwalić nasze pozycjonowanie.

„Utrwalenie pozycji” zasadniczo chroni przestrzeń i czas. Można to zrobić za pomocą platynowej, diamentowej lub tęczowej tarczy, a tarcze te powinny być trzymane przez 72 sekundy, a następnie muszą być wytłoczone do trzymania do odwołania.

20200313_1723556166838781594855713.jpg

Dzisiejsza medytacja oparta jest na Legionie Gwardii Królewskiej i jest numerem 12 w serii 18 Medytacji inspirowanych Legionami Archanioła.