Czwarta Pieczęć to Pełne Ujawnienie, Galaktyczny Portal Wyjścia, Wyślij Miłość do Matki Ziemi, Mowę, która odbija się echem w Czasie

Dzisiejsza data w kalendarzu archaniołkowym to
„∞0N9AM2AA∞-∞B999999∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Legenda ~ Wersja YouTube ~ 中文版 ~ Polska Wersja ~ Русская версия ~ Versione Italiana ~ Versão Portuguesa ~ Versión en español ~ English Version

20200317_1542048734880699393753543.jpg

Brama 999999 jest całkowicie otwarta, ponieważ Gaia ma wystarczająco dużo miejsca, aby się rozłożyć i swobodnie się poruszać. Zaczynała w scenerii zdominowanej przez powietrze, a wkrótce potem udała się na dominację nad ziemią. Zwykle nie jest to możliwe i wskazuje na długą i trwałą zmianę, która wpłynie na nas globalnie. To fantastyczny znak tego, co ma nadejść, podtrzymujcie swoje nadzieje, ponieważ są one potwierdzone przez naszą rzeczywistość.

Czwarta pieczęć została pomyślnie otwarta i ujawniła niesamowitą oś czasu. Podobnie jak wszystkie wcześniejsze pieczęcie, pieczęć ta prowadzi nas do osi czasu, która jest kolejnym ulepszeniem naszej rzeczywistości i na szczęście ma pełne ujawnienie na wszystkie możliwe sposoby. To także resztki zorganizowanej ciemności wypędzane po pośpiechu. Jest to dokładnie zgodne z działaniami legionu rebeliantów, który przez ostatnie kilka dni był bezpośrednio zaangażowany w wielką operację wymiaru sprawiedliwości.

Otworzyliśmy portal wejściowy w centrum naszej galaktyki, ponieważ te energie muszą opuścić jak najszybciej. Lista wychodzących energii nie jest już tak ekskluzywną listą, w wielu przypadkach będzie to również niektórzy z twoich przyjaciół i sąsiadów. Chociaż spodziewamy się aresztowania GŁÓWNEJ postaci zorganizowanej ciemności, która ma nastąpić przed następnym razem, gdy zobaczymy Raport Archanioła. Musimy zaakceptować fakt, że świat, w którym będziemy istnieć, przechodzi także ogromne zmiany w odpływie i przepływie energii przychodzącej i wychodzącej.

Jest mowa w przyszłości, którą widział każdy widzący, który kiedykolwiek widział. Nawet bardzo znane prognozy propagandy zmanipulowanej przepowiedniami Nostradamusa również wspominały o tym wydarzeniu. To drastycznie inne wydarzenie na niższych terminach, więc naprawdę nie możemy winić widzących za zobaczenie tak drastycznie różnych wyników. Nasz obecny prezydent przekazuje aktualizację na żywo gdzieś między 5 kwietnia a 15 kwietnia, w zależności od przyjętego przez nas harmonogramu, który nakreśli ogromne zmiany w naszym codziennym życiu.

Za każdym razem, gdy wracamy do tego przemówienia, zmienia się, ale niektóre rzeczy pozostają spójne. Ton przesłania jest otrzeźwiający dla mas, ale przynosi ulgę tym, którzy są znani. Może być dostarczony w jednym z wielu różnych miejsc, ale najprawdopodobniej odbędzie się w owalnym biurze. Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, o której mowa, jest otwarcie, w którym wspomni o swoim synu Baronie we wczesnych latach. Co ciekawe, Baron przeczyta te słowa pewnego dnia, gdy będzie gotowy odkryć pochodzenie swojej duszy.

sun_light_by_ryky_dbgnmy1-pre

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. W przypadku pozostałych, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ twoja wiara w rzeczoną istotę również wejdzie w grę.

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post na następne dni), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz używać bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, że używasz wspomnianych narzędzi z czystym sercem i czystymi intencjami. Pamiętaj tylko, że wyobraźnia i emocje dadzą Ci najlepsze rezultaty.

Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Przeszliśmy wielkie zmiany, dlatego narzędzia oparte na broni można włożyć do ziemi, aby wywołać pobieranie.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny)
Zespół Violet Flame pozostał stabilny w ustawieniu 9. Oznacza to, że boskość jest w pełni odpowiedzialna.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Kerkiel, Archanioł Abraxos, Archanioł Uzziel, Archanioł Briathos, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Raguel, Archanioł Sablo, Archanioł AF, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Bathkol, Archanioł Varhmiel, Archanioł Aeshma, Archanioł Harahiel i Archanioł Orion.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie byłby w stanie przeciąć. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo jest biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Bierny)
Komfortowy personel Archanioła Agli pozwala zaspokoić wszystkie podstawowe potrzeby. Nie bój się, że twoje ostatnie ziarno ryżu nigdy nie będzie widoczne. Personel Agli był obecny, kiedy uratował Lota i jego rodzinę, będzie obecny przy przejściu naszej rzeczywistości, jak to się już zaczęło.

(Aktywny, Agresywny i Pasywny)
Płomienny Miecz Archanioła Nasaragiela może przynieść dowolną negatywną energię na kolana. Ma również możliwość usuwania wszelkich przeszkód na drodze do czegoś, co chcesz zamanifestować.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto prowadzi jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośredniej publiczności z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywny i agresywny)
Elektryczna różdżka Archanioła Adonai za jednym pociągnięciem wyciera krajobrazy wolne od negatywnej energii, może też zastąpić tę negatywną energię pozytywną energią drugą.

W następnej sekcji podkreślono odpowiednio przydomek „Fantastyczna szóstka” za ich niesamowity wysiłek zespołu na tej i innych planetach. Byliby zbyt pokorni, aby się tym pochwalić, ale samodzielnie przenieśli wyższą świadomość na wiele planet, z których większość znajduje się w systemach gwiezdnych Alfa Centauri.

Gdy niezwykły zestaw okoliczności doprowadził ich do tego sektora, szybko zdali sobie sprawę, że potrzebują uwagi tego bardzo konkretnego zadania, jakim jest doprowadzenie światła do części wszechświata, która wcześniej odcięła się od ich boskiej esencji. Możecie sobie wyobrazić, dlaczego ta formacja zachwyciła wszystkich innych Archaniołów.

(Bierny)
Tarcza prawdy Archanioła Gabrielle pozwala prawości i sprawiedliwości być twoją największą obroną. Po wyposażeniu pozwala to prawdzie chronić i służyć nam. Ta tarcza pomaga również obfitować w nasze życie.

(Aktywny)
Różdżka wygód Archanioła Ariela pomaga ci przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywny, Agresywny i Pasywny)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikro Skali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Pasywka aktywna)
Medal blasku Archanioła Ezechiela pozwala promieniować uzdrawiającą i ochronną energię dla siebie i wszystkiego, do czego chcesz to wysłać.

(Aktywny)
Kula promienistego wybuchu Archanioła Haruta uderza niczym metafizyczna bomba neutronowa dla każdego, kto chce wyrządzić ci krzywdę. To powstrzymuje każdego, kto da ci złe oko, od wyrządzenia ci krzywdy również energetycznie.

(Aktywny)
„Hink” Archanioła Zadekiela (jak go nazywa) jest jak anielski szwajcarski scyzoryk, którego można użyć do otwarcia lub zamknięcia portalu, aktywacji siatki i pomocy w manifestacji twoich pragnień.

cave_of_miracles_by_ryky_dbfnvuw-pre

Zadania:

Następujące zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostaje wspólny wysiłek, bez względu na to, kiedy je administrujesz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej obecnej broni. Zwłaszcza, jeśli widzisz te 30 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) Płyty tektoniczne są zwykle dobrze smarowane, ale ponieważ tak dużo ziemi zasoby naturalne zostały oczyszczone w dziale naftowym. Musimy pomóc wewnętrznym działaniom Gaii, wysyłając szmaragdowo-zieloną plazę leczniczą do zmarszczek między jej płytami tektonicznymi.

2) Nie wykracza poza naszą zdolność do robienia czegokolwiek w ramach naszej wyobraźni i tak budujemy wielkie biblioteki energii. Przechodzimy do pustego płótna i dodajemy warstwę po warstwie skupionej energii w formie wyobraźni.

Zaczęliśmy na naszych galaktycznych lotniskach i czekaliśmy odpowiednią ilość czasu, aby farba mogła wyschnąć. Następnym krokiem jest pokazanie tyle ludzkiej ekspresji artystycznej na jasnoniebieskich platformach, które stworzyliśmy w zadaniach. Jeśli nie wiesz, jakich symboli użyć, możesz użyć dowolnego z anielskich pism klinowych, które przedstawiam ci na co dzień.

20200317_1542195250933233969857177.jpg

3) Gaia leczy i wykonuje świetną robotę, ale ma przed sobą długą drogę. Podobnie jak przyjaciel wracający do zdrowia w szpitalnym łóżku, spędzaj czas z Gai sercem do serca. Celowo podnieś jej nastrój w dowolny sposób: zaśpiewaj jej piosenkę, wyślij Puja lub wyprostuj energię, nie ma złej drogi. Poświęć chwilę na potwierdzenie jej i uzdrowienie.

Dzisiejsza medytacja jest numerem 16 z serii 18 inspirowanych przez legiony archanioła, dzisiejszą ofertą jest bardzo szlachetny legion smoka. Proszę, ciesz się!

Leave a Reply