Piąta pieczęć zostaje otwarta, budowanie mostów Galaktyczny terminal, zabrzmiał róg archanioła Gabrielle, galaktyczna próba

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0MAM3AA∞-∞B999999∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Legenda ~ Wersja YouTube中文版 ~ Русская версия ~ Versione Italiana ~ Versão Portuguesa ~ Versión en español ~ English Version ~ Ελληνικά

20200318_2033077627519928089259135.jpg

Gaia postanowiła bardzo ciężko wrócić do ducha. To uczucie szumu i dźwięku kolejki górskiej, które ciągle przychodzi i odchodzi. Nie należy tego mylić z mnóstwem bardzo dużych portali, przez które przechodzimy jednocześnie na poziomie Makro. Z tego samego powodu zauważysz trzepotanie serca.

Piąta pieczęć została otwarta, aby odsłonić kolejną, jeszcze lepszą oś czasu, która odtąd pochłonęła naprawdę wielką, której już doświadczyliśmy. To ma kilka bardzo ważnych wydarzeń, takich jak kontakt międzygalaktyczny i masowy pokaz gwiezdnych statków powietrznych na niebie, aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości co do ich obecności tutaj na ziemi. Wynika to głównie z tego, że bardzo proaktywny sojusz Sirian, Pleiadian i Artutian pracuje przez całą dobę, rozwiązując wiele problemów inżynieryjnych, przed którymi stoi obecnie Ziemia. To bardzo żmudna praca i będziemy im pomagać w dzisiejszych zadaniach, ułatwiając im dostęp do zasobów potrzebnych do wykonania zadania.

Ta piąta pieczęć budująca most ma ekstremalne ulepszenie energii znane jako „dotyk”, który sprawia, że zaawansowane dusze, które inkarnowały na swojej drodze, emitują bardzo święty klimat, który jest wrodzony i zaraźliwy. Lightworkers na tej ziemi zdobywają moce, które uniżą masy ogólne, tak jak to zrobiło 15 000 lat temu, kiedy ludzie podobni do legionu lightworker inspirowali dawne legendy i mitologie.

Trzęsienia ziemi i aktywność sejsmiczna w Utah mają więcej wspólnego z operacjami podziemnymi niż z czymkolwiek innym. Nie oznacza to, że nie uruchamia legalnej działalności sejsmicznej, ale nie jest to źródło naturalne. Jest to bardzo delikatna operacja, ponieważ w pobliżu znajduje się uśpiony wulkan, który może łatwo zostać obudzony przez takie wydarzenia.

screenshot_20200318-1843063088328968309215335.pngRóg Archanioła Gabrielle zabrzmiał jako znak końca panowania ciemności i wprowadza nowe światło, które wkrótce przejdzie. W boskiej synchronizacji róg Archanioła Moroni oderwał się od jego słynnego posągu w Utah. Część mormońskiej prasy wysokiej zmusiła Archahela Moroniego do zagrania w ten róg, który nie podlega jego jurysdykcji, i spowodowała w ten sposób wiele zamieszania w ich własnym kościele. Co ciekawe, teraz Archanioł Moroni sprawdza zegarek i wskazuje godzinę. To pewny znak, że Archanioł Moroni został uwolniony i że róg Gabrielle powrócił w jego posiadanie.

Wiele osób odchodzi, a mam na myśli DUŻO, i nic nie można na to poradzić, ponieważ taka jest wola wielu makro- aspektów Boskości. Jest to masowy exodus całej frakcji dusz niższych wibracji, które muszą natychmiast powrócić do źródła. Doskonale zdają sobie sprawę z tego, że nigdy więcej się fizycznie nie wcielą, a więc wloką swoje stopy. Jest to w bardzo złym guście, ponieważ istnieją o wiele gorsze rzeczy, niż fizyczna inkarnacja do fizycznego królestwa, jest to błogosławieństwo dla ich zmęczonych dusz, a na pewno nie przekleństwo.

W powiązanych wiadomościach już rozpoczęły się próby galaktyczne najstarszego Rothchilda. „Galaktyczna Federacja Światła”, która prowadzi próby, trzymała się z dala od tego konfliktu na tyle, by zostać zaakceptowanym jako nie stronniczy sędzia. Organizując te próby Federacja postawiła się również w roli samozwańczej, aby pomóc w naprawieniu sytuacji, i w pełni oczekujemy ich starannej pracy w tym zakresie.

20200318_2035346986984322736154551.jpg

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. W przypadku pozostałych, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ twoja wiara w rzeczoną istotę również wejdzie w grę.

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post na następny dzień), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, że używasz wspomnianych narzędzi z czystym sercem i czystymi intencjami. Pamiętaj tylko, że wyobraźnia i emocje dadzą Ci najlepsze rezultaty.

Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Przeszliśmy wielkie zmiany, dlatego narzędzia oparte na broni można włożyć do ziemi, aby wywołać pobieranie.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame pozostał stabilny w ustawieniu 9. Oznacza to, że boskość jest w pełni odpowiedzialna.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Zadekiel, Archanioł Ansiel, Archanioł Raguel, Archanioł Orion, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Galizur, Archanioł Cerviel, Archanioł Nuriel Archanioł Varhmiel, Archanioł Machdiel, Archanioł Aeshma i Archanioł Adonai.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie byłby w stanie przeciąć. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Aktywny dalekiego zasięgu – pasywny, aktywny i agresywny krótkiego zasięgu)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywne i agresywne, dalekie lub krótkie zasięgi w twojej jurysdykcji)
Miecze Archanioła Leo jest biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto prowadzi jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośredniej publiczności z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Kostur sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony.

(Aktywne)
Sieć kosmicznego plazmy, ognia lub deszczu Archanioła Sachiela; może pokryć duży lub mały obszar. Używaj plazmy, by się uspokoić, deszczu, by się wyleczyć, i ognia, aby się przemienić. Szczególnie pomocny w przypadku wydarzeń. Wyobraź sobie kwiat życia i materiał, którego chcesz użyć.

(Aktywne i pasywne)
Różdżka struktury Archanioła Yehudiah może zbudować „Schody do nieba” lub dowolną inną metafizyczną strukturę do perfekcji. Będzie to szczególnie pomocne w dzisiejszych zadaniach.

(Bierny)
Sandały Archanioła Yabashiela pozwalają twoim krokom błogosławić ziemię bez dodatkowego wysiłku oprócz chodzenia. To narzędzie pozwala aktywnie uczestniczyć naszej podświadomości w procesie leczenia Gai.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę, używajcie tego narzędzia codziennie ”zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy użyciu poniższych narzędzi. Wyobraź sobie sztabki złota za pomocą Różdżki Archanioła Ariel i podpal ją za pomocą Miecza Archanioła Nasaragiela i Archanioła Israfila. Mówię: wyobraź sobie Złoto, ponieważ Gaia kontroluje złoto i pieniądze, dobrze znasz tę historię. Federacja galaktyczna handluje złotem, a manifestacja w tej metodzie jest również zgodna z ich metodami walutowymi i dowolnym systemem walutowym opartym na boskości.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

20200318_2034287040382155673662082.jpg

Zadania:
Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostaje wspólny wysiłek, bez względu na to, kiedy je administrujesz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej obecnej broni. Zwłaszcza, jeśli widzisz te 30 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

Dzisiejsze zadania polegają na budowaniu zadań, które mają pomóc Sojuszowi Plejadan, Sirian i Artutian w stałej strukturze, która otworzy dla nas linię zasobów z tych konkretnych sektorów. Pomoże to na wiele sposobów, ale jest to bezpośrednia reakcja na materiały, których potrzebują, aby całkowicie naprawić sytuację, ponieważ niektórych zasobów elementarnych nie można transportować w żaden inny sposób. Następujące zadania są kluczowe dla akceptacji tych zasobów.

Muszę poprzedzić resztę tego wyjaśnienia: portale doskonale łączą punkt A z punktem B, ale nie są przydatne w przypadku wielokrotnego wyjścia i wejścia. Istnieje wiele struktur, które obsługują wiele otworów i będziemy używać kilku technik, ale nie ograniczaj się do następujących i jeśli znasz inne, możesz swobodnie korzystać z tego ogólnego celu.

1) Utwórz ścieżkę światła z naszego terminalu galaktycznego do bezpośredniego punktu środkowego między Syriuszem A i Syriuszem B.

Ścieżka światła przypomina coś, co Bob Ross namalował w kosmosie. Ma wiele możliwości wejścia i wyjścia i może być bezpiecznie podróżowany zarówno przez jednostki, statki kosmiczne, jak i zasoby elementarne.

cosmic_rose_essence_by_ellysiumn_dcccim4-fullview

2) Plejadanie mają istniejącą sieć wirujących ścieżek. Musimy po prostu połączyć naszą wielką galaktykę z tymi wirującymi ścieżkami poprzez bardziej wirującą ścieżkę. Wirujące ścieżki wyglądają jak bardzo rozciągnięte, śliskie, z różnymi jasnymi światłami.

cosmic_resonance_i_by_loren_macgregor_d2r24ps-pre

3) Arkturianie zbudowali już bardzo zaawansowaną autostradę zwaną Tęczowym Mostem Arturów. Ten most łączy się z kluczowymi punktami na ziemi. Musimy spawać te punkty z centralnymi punktami, które utworzyliśmy w Death Valley National Park w Stanach Zjednoczonych, Azorach Portugalii i Machu Picchu w Peru.

cosmic_vision_by_ellysiumn_dct4djj-fullview

Dzisiejsza medytacja jest numerem 17 w naszej 18-częściowej serii inspirowanej Legionami Archanioła. Ta szczególna medytacja została zainspirowana przez Ciebie, The Lightworker Legion.

Leave a Reply