Znak stabilności Ziemi, zmiana roli Archanioła Michała, planowane turbulencje

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0M7A1NA1A1∞-∞C1AAAA1A∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Informacje o kalendarzu ~ Wersja na Youtube ~中文版 ~ Русская версия ~ Versione Italiana ~ Versão Portuguesa ~ Versión en español ~ Ελληνικά ~ English Version

20200325_1210515228454794781640372.jpg

Gaia nadal skacze i znajduje się teraz w otoczeniu dominującym na Ziemi. Oznacza to, że sprawi, że jej boska ręka sprawi, że bardzo prawdziwe rzeczy się wydarzą. Ma o wiele lepszą kontrolę niż przez wiele tysiącleci, a fakt, że tak często porusza żywiołami, świadczy o jej stabilności, a nie o niestabilności. Rytmy, które wcześniej prezentowała, były katalizatorem kontroli i nie były zgodne z jej planem. Jej wyzwolenie jest bezpośrednio skorelowane z wyzwoleniem księżyca, który był głównym powodem, dla którego to miało miejsce. Dowiadujemy się coraz więcej o ustawieniach Teri Gai i jesteśmy bardzo wdzięczni, mówiąc, że czuje się o wiele lepiej w jej własnej skórze niż kiedykolwiek wcześniej.

Jak wskazuje czysta litera (N) w dzisiejszym kalendarzu, wschód słońca Michała nadchodzi i wtedy zwykle otrzymujemy pełną informację o nadchodzących wydarzeniach na następne 9 dni archanioła. Ten wschód słońca Michała, podobnie jak dwa ostatnie, przyniósł nam wiele zmian w procedurze. Nie inaczej jest dzisiaj, ponieważ Michael postanowił wrócić w czasie rzeczywistym i wysłać Archanioła Azriela na swoje miejsce. Mówi to głośniej niż cokolwiek, co mógłby powiedzieć, gdy jesteśmy teraz u podstaw zero ruchów, które musimy podjąć, aby wyzwolić się raz na zawsze.

Jak wspomnieliśmy wczoraj, odczuwalny będzie nagły szok, który przejawi się jako dość intensywna grupa trzęsień ziemi, której nie należy mylić z podziemnymi bitwami pod Agartha. Po trafieniu powyżej 7 w skali Richtera można śmiało powiedzieć, że jest to naturalny ruch. Jest to również bardzo zsynchronizowane z ruchami Kalendarza Archanioła, a na podstawie wcześniejszych doświadczeń wskazuje na drastyczną i nagłą zmianę.

Przed nami ogromne planowane turbulencje i ważne jest, aby powtórzyć, że jest to zaplanowane. Nie musisz się obawiać podczas jazdy kolejką górską, ponieważ masz świadomość, że została zaprojektowana przez wysoko wykwalifikowanych inżynierów. Nie zmienia wzlotów i upadków jazdy, pozwala jedynie podświadomości czuć się swobodnie, wiedząc, że jest bezpieczny, niezależnie od tego, co dzieje się podczas jazdy.

Wielokrotnie stwierdzałem, że we wszystkich rasach, ludziach i rzeczach jest dobro i zło. Dotyczy to nawet najbardziej okropnych ras, które mają w sobie niesamowite jednostki, podobnie jak Ziemia w naszych najciemniejszych czasach. Odwrotność została odkryta i odkryliśmy zdrajcę wśród bardzo dominującej rasy gwiazd. Wszyscy byliśmy świadomi tej istoty, ale do tej pory uważano ją za łagodną irytację. Nie wyrzucę brudnego prania naszego zespołu, ale jest to okazja, aby wzmocnić potrzebę sprawdzenia się wewnętrznym / wyższym „ja” we wszystkich sytuacjach, w których potrzebne jest rozeznanie. Nie ma większego nauczyciela niż twoje wewnętrzne wyższe / ja, ponieważ tylko on może zobaczyć twoją perspektywę na własne oczy.

20200325_1213192313985973496736010.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post na następny dzień), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, że używasz wspomnianych narzędzi z czystym sercem i czystymi intencjami. Pamiętaj tylko, że wyobraźnia i emocje dadzą Ci najlepsze rezultaty.

Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Przeszliśmy wielkie zmiany, dlatego narzędzia oparte na broni można włożyć do ziemi, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame zmienił się z 6 na 6. Postępujemy, ale jeszcze nie wyszliśmy z lasu.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Galizur, Archanioł Cerviel, Archanioł Varhmiel, Archanioł Machdiel, Archanioł Aeshma, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Adonichel, Archanioł Adonai, Archanioł Nuriel, Archanioł Harahiel i Archanioł Cerviel.

Każde narzędzie ma klasę ustawień, poniżej znajduje się legenda klasy ustawień umieszczona na górze każdego wyznaczonego narzędzia metafizycznego.

(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

(Aktywny) = Konieczność użycia.

(Agresywny) = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, którego nie można byłoby przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Kula Archanioła Baruchielsa doskonale wspomaga gojenie się starych ran. Ta kula jest idealna do wspierania twoich marzeń i ambicji, ale w razie potrzeby może również powalać istoty do innej galaktyki.

(Pasywny i agresywny)
Miecz przeznaczenia Archanioła Marmarotha jest jak dotąd skutecznym narzędziem do transmutacji osi czasu. To narzędzie bardzo przypomina Leo, ponieważ jest ustawione i zapomnij o nim. Po prostu daj pozwolenie, a zrobi resztę lub da ci to sam, aby uzyskać świetne wyniki.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Wirujące ostrza Archanioła Balthioula mogą pokonać wszelkie cierpienia, które możesz spotkać, a także powstrzymać wszystkich wrogów. Wirujące ostrza są wyjątkowo aktywne, a wyposażone w Miecz Marmaotha mogą radykalnie zmienić nasze codzienne życie dzięki manipulacjom na osi czasu.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę, używajcie tego narzędzia codziennie ”zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy użyciu poniższych narzędzi. Wyobraź sobie sztabki złota za pomocą Różdżki Archanioła Ariel i podpal ją za pomocą Miecza Archanioła Nasaragiela i Archanioła Israfila. Mówię: wyobraź sobie Złoto, ponieważ Gaia kontroluje złoto i pieniądze, dobrze znasz tę historię. Federacja galaktyczna handluje złotem, a manifestacja w tej metodzie jest również zgodna z ich metodami walutowymi i dowolnym systemem walutowym opartym na boskości.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Ma również możliwość usuwania wszelkich przeszkód, które stoją na przeszkodzie temu, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200325_1214191101298924260124148.jpg

Zadania:
Następujące zadania są ważne każdego dnia (ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem) i nadal pozostają wspólnym wysiłkiem bez względu na to, kiedy je administrujesz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni. Zwłaszcza, jeśli widzisz te 30 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) Porozmawiaj z Gaią i pozwól jej odpowiedzieć. Ma to kluczowe znaczenie dla twojego przetrwania. Sposób, w jaki Zwierzęta słyszą jej delikatne szepty, tyle ciebie. Bez względu na poziom świadomości, który osiągnąłeś, Gaia bezpośrednio wspiera cię. Najlepiej jest praktykować subtelną sztukę komunikacji z matką naturą, zanim stanie się ona kluczowa dla przetrwania.

Porozmawiaj z Gaią, nie oczekuj odpowiedzi i pozwól jej komunikować się poprzez jej fizyczną naturę. Na przykład, jeśli pytasz o status ziemi i widzisz trzy ptaki, jest twoja odpowiedź. Rób to tak długo, aż w przód iw tył będzie płynnie i tak często, że będzie przypominać rozmowę.

2) Odnieśliśmy niesamowity sukces, stabilizując energetyczne przeciąganie liny w wyższych wymiarach, i to nie było małe zadanie. Szczeliny wymiarowe, które mają miejsce, gdy napotyka się tak wiele nieproszonej energii, zakłócają nasze codzienne życie. od piątego do ósmego wymiaru zauważysz rany, proszę uszyj je pod opieką specjalisty chirurga.

3) W naszym najlepszym interesie jest regulowanie odpływu i przepływu energii przychodzącej przez Arkturski wielowymiarowy most tęczy, który jest galaktycznym wejściem do naszej ziemskiej rzeczywistości.

Dzięki temu zadaniu przepuszczamy ogromne ilości plazmy i światła przez Tęczowy Most Arcturian, gdy tylko uzyskamy stały przepływ plazmy tęczowej i tęczowe światło, utrzymujemy je oboje po 72 punkty.

20200325_0946244356115189203550680.jpg

Dzisiejsza medytacja jest integracją nieskończenie rozszerzającego się źródła Stwórcy z naszą fizyczną rzeczywistością i umożliwia boskie uaktualnienie w nadchodzących dniach.

Leave a Reply