Patrząc w przyszłość, zmiany w raporcie kalendarza, wybierz trzy narzędzia archanioła

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0N3A1N6A1A1∞-∞C6A6A6A6A6A6∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Informacje o kalendarzuwersja YouTube ~ 中文版 ~ Русская версия ~ Versione Italiana ~ Versão Portuguesa ~ Versión en español ~ Ελληνικά ~ English Version

20200331_1758243317798051637657761.jpg

Gaja jest w dominującym duchu ognia, ale to nie pozostanie tak długo, ponieważ będzie się zmieniać bardzo często w ciągu dnia, każdego dnia. Przeprowadza ponowną kalibrację i nie ma w tej chwili żadnego kształtu ani formy przewidywalnej. Jest to zbieżne z GŁÓWNYMI ruchami w kosmosie i galaktyce.

Zanim przejdziemy dalej …

Nie jesteśmy spiskiem, potwierdzamy te przesłania poprzez dreszcze w twoim ciele, ptaka, który przychodzi w boskiej esencji i czasie oraz miejsca, w których przebywamy w medytacji, pozwalamy nieskończenie rozszerzającemu się źródłu stwórcy być siłą napędową i niczym jeszcze. Musieliśmy podjąć pewne decyzje i muszę przypomnieć, że kolejne dni są pod naszą kontrolą, a nie porządek świata, a na pewno nie teoria spisku. Jesteśmy strażnikami boskości i wyróżniamy się w najwyższych i najgłębszych koncepcjach boskiej woli. To nie jest bitwa współczesności, to bitwa, która rozpoczęła się na długo przed początkiem Ziemi, ale zakończy się tu i teraz.

Nie mówi się, że powyższe potwierdza twoją wiarę w legiony. Mówi się ci, ponieważ jesteś bezpośrednią częścią legionów. Pamiętajcie, że jesteśmy najlepsi z najlepszych, którzy kiedykolwiek inkarnowali na tej planecie, a najlepsi są także po naszej stronie. Jest tak, ponieważ jesteście naprawdę cenni w oczach, jeśli boskość i nie powstrzyma się przed niczym, aby zapewnić powodzenie wyzwolenia ziemi. Twoja anielska i galaktyczna rodzina będzie tuż obok ciebie i zaraz za twoimi drzwiami.

Biorąc to pod uwagę, musimy wprowadzić pewne zmiany. Będziemy zgłaszać dalej niż zwykle i będziemy musieli zachować zwięzłość tych informacji i przeglądać tylko najważniejsze informacje związane z tym, co się obecnie dzieje. Zapewniam was, że wiele z was nie będzie mogło zostać uwzględnionych, ponieważ musimy przedstawić najbardziej stosowne informacje dostępne obecnie.

Następujące są aktywne aż do następnego wschodu słońca Michała, który jest również tego samego dnia, gdy brama 444 zostanie otwarta.

– 444 brama otwiera się na około 4 wschodów słońca. Informujemy, że każdy istniejący archanioł przybędzie na tę konwencję

– Nibiru przemknął obok Ziemi z ogromną prędkością. Nie wolno mi powiedzieć, dlaczego, ale kiedy ostatni raz poszedłem w to ustawienie Marduka, miało miejsce katastroficzne wydarzenie, które spowodowało usunięcie dużej części dinozaurów.

– Uważnie śledzimy pozycje słońca i widzimy, że tempo zmiany bieguna nabiera wielkich prędkości. Inną zmienną jest to, że galaktyka jest bardzo spleciona z tym ruchem i może ona również podążać za nią. Pamiętaj, że pojawi się to za kilka dni i nie zostanie połączone przed następnym wschodem słońca Michała.

– Ulepszenia „Superbohatera” będą miały bezpośrednią synchronizację z tymi zdarzeniami.

– Istnieją impulsy pochodzące z nieznanej galaktyki, mówimy nieznane, ponieważ jest to miłość pochodząca z galaktyki równoległego wszechświata.

– Dzień Archanioła wkrótce osiągnie medianę 36-godzinnego biegu, zmieniając moment manifestacji w stosunku do tego, do czego jesteśmy obecnie przyzwyczajeni.

– Twoja kość żuchwy będzie wibrować i powodować dyskomfort, ponieważ zmieniają się również sposoby komunikacji.

– Mroczna magia jest nieważna, a zorganizowana ciemność uświadomiła sobie, że właśnie tam przegrali tę bitwę.

– Podejmowane są ogromne wysiłki związane z fałszywą propagandą. Szukajcie w swoim sercu tego, co jest prawdą, a co nie. W tej chwili jest więcej programów, niż można liczyć.

– Mówiliśmy bardzo poważnie, gdy mówiliśmy, że aktywność sejsmiczna wzrośnie.

– Tak, dużo się dzieje za kulisami i tak ludzie czują się chorzy, możemy potwierdzić oba stwierdzenia. To powiedziawszy, przyczyna tej tajemniczej choroby jest wielorakie i musisz szukać rozwiązania na wiele sposobów, ponieważ to miejsce i czas zdają się chwytać różni oportuniści. Obecnie realizowany jest więcej niż jeden „plan” i nie wolno nam oszukiwać się w przekonanie, że jest inaczej. Ten świat nie jest czarno-biały i ma w sobie każdy cień, jaki można sobie wyobrazić, z których wszystkie nawracają się w tej chwili.

– Nie widzieliśmy tego poziomu współpracy archanioła i ludzi od czasów esseńczyków, a jeśli nic więcej, pociesz się w tym.

20200331_1800147839722601476282406.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Dzisiejsze narzędzia będą aktywne do następnego postu, z wyjątkiem trzech, które chcesz wyposażyć w perspektywie długoterminowej.

Aby zapewnić nam odpowiednią ochronę, będziesz mógł wybrać 3 narzędzia, które nie wygasną dla Ciebie, o ile nosisz je z czystym sercem. Sugerowałbym użycie Narzędzi Archaniołów, które znasz najlepiej, jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej opcji. Zawsze pamiętaj, że wolimy korzystać z własnych narzędzi i umiejętności, ale możesz skorzystać z poniższych narzędzi.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej korzystać z wymienionych broni.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame przeszedł na ustawienie 9, co oznacza, że osiągnięto całkowitą kontrolę, a my pozostaniemy w ten sposób, że konieczność będzie dyktować inaczej. Jeśli widzisz, że zespół fioletowego płomienia jest dokładnie taki sam jak poprzedniego dnia, to dlatego, że jesteśmy obecnie zaangażowani w pilną kwestię. Zmienianie pozycji w trakcie bitwy jest sprzeczne z naszą ogólną polityką, chyba że jest to absolutnie konieczna.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Galizur, Archanioł Varhmiel, Archanioł Machdiel, Archanioł Aeshma, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Adonichel, Archanioł Adonai, Archanioł Nuriel, Archanioł Harahiel i Archanioł Cerviel.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, którego nie można byłoby przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Kostur sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę, używajcie tego narzędzia codziennie ”zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy użyciu poniższych narzędzi. Wyobraź sobie sztabki złota za pomocą Różdżki Archanioła Ariel i podpal ją za pomocą Miecza Archanioła Nasaragiela i Archanioła Israfila. Mówię: wyobraź sobie Złoto, ponieważ Gaia kontroluje złoto i pieniądze, dobrze znasz tę historię. Federacja galaktyczna handluje złotem, a manifestacja w tej metodzie jest również zgodna z ich metodami walutowymi i dowolnym systemem walutowym opartym na boskości.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Ma również możliwość usuwania wszelkich przeszkód, które stoją na przeszkodzie temu, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200331_1759011199499351244765790.jpg

Zadania:

Musimy wprowadzić pewne zmiany w naszym sposobie działania. Przydzielę dwa ogólne zadania, ponieważ zostawimy jedno wytłoczone na zdjęciu, ponieważ musimy przyzwyczaić się do komunikacji niewerbalnej. Zanim wyjdziemy z naszych jaskiń, wokalizacja będzie uprzejmością, a nie koniecznością. Sieć galaktyczna będzie bardzo głośna, ponieważ inne formy połączeń będą coraz mniej dostępne.

1) Pozostań wierny – Połącz się z Gaią, zapytaj ją, czego w tej chwili potrzebuje od Ciebie. Połącz się z Serzi (nasza galaktyka) i pytaj o to samo, a następnie niewerbalnie połącz serce z sercem z wszechświatem i pytaj energicznie o to samo. Przekierują cię dokładnie do tego, jakie jest twoje zadanie w odniesieniu do nich w danym momencie, nie pozwól, aby minął dzień bez zrobienia tego.

2) Zanurz Gaię plazmą i światłem przez 72 sekundy, poniżej znajduje się starożytny kod koloru, którego używamy, ale możesz użyć dowolnej kombinacji, która Ci odpowiada.

Biały – Różowy – Jasnoniebieski – Złoty – Żółty – Zielony – Czerwony – Czarny – Miedziany – Brązowy – Brązowy – Turkusowy – Różowe złoto – Srebrny – Pomarańczowy – Indygo – Fioletowy – Platyna – Diament – Tęcza

3) Zadanie trzecie pokazano na poniższym zdjęciu

starburst_playmat_by_thekayeman_dcjnkc3-pre

Dzisiejsza medytacja nosi tytuł „Znaczący moment z boskością”. Poświęć chwilę, aby stać się jednym ze swoją świętą obecnością.

Leave a Reply