Liczymy na ciebie, Ra nie żartuje, archanioł Zophiel potwierdza liczby w milionach

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0N4A1N7A1A1∞-∞C7A7A7A7A7A7∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Informacje o kalendarzu ~ Wersja YouTube中文版Русская версия ~ Versione Italiana ~ Versão Portuguesa ~ Versión en español ~ Ελληνικά ~ English Version

20200402_0103031520208906946768265.jpg

Gaia jest w dominującym duchu i wygląda jak wojownik gotowy do podjęcia walki w tym momencie. Jest skoncentrowana i gotowa zrobić wszystko, aby uwolnić swoje dzieci.

Starając się zachować zwięzłość, będziemy nadal dostosowywać top do najbardziej aktualnych potrzebnych informacji.

– Otwarcie bramy 444 przyćmiewa słoneczny dzień, w którym MLK opuścił swoje ciało.

– Legiony nie chcą pozostawić niczego przypadkowi. Przekonamy się o tym przez cały czas, absolutnie bez obaw.

– Ra (Nasze Słońce) nie żartuje z ulepszeń, nad którymi współpracuje z Serzi (Nasza Galaktyka). Pamiętaj, że istnieje prąd elektryczny, który łączy wszystkie galaktyki i gwiazdy. Taka jest natura tego ulepszenia, elektryczna, głęboka i głęboka.

– Stwierdziliśmy, że Nibru robi kreskę, to nie jest kometa. To kolejny przykład Nibiru jako Nibiru.

– Poplecznicy Zorganizowanej Ciemności próbują siać spustoszenie. Trzymaj się z dala od tego i sabotażu urodzonego w powietrzu, pozostając w domu. Jak wspomnieliśmy wczoraj, istnieje wiele powodów, dla których ludzie czują się chorzy, i istnieje zbyt wiele mrocznych planów w trakcie realizacji naszych upodobań. Spokojnie, wiedząc, że za każdym zakrętem wyprzedzamy ich o 6000 kroków.

– Słyszymy się nawzajem i wyślemy mocne wsparcie metafizyczne do miejsc, o które zostało poproszone. Proszę wszystkie nasze legiony, aby były mocne i dały z siebie wszystko w dzisiejszych zadaniach, ponieważ właśnie o to nas proszono.

– Muszę przypomnieć każdemu z was, że jesteś częścią zespołu, który liczy na twoje szczególne talenty, a te talenty idealnie pasują do aranżowanej przez Boga eklektycznej symfonii znanej jako legion lightworker. Bądźmy pilni w naszych wysiłkach, aż każda ostatnia ofiara będzie bezpieczna w czyimś ramieniu, który się nimi zaopiekuje.

– Archanioł Zophiel potwierdził, że miliony dzieci wciąż są nieznane. Zdumiewająca ich liczba nigdy nie została zgłoszona.

20200402_0103387234190473454936610.jpg

Nigdy więcej gadania, chodźmy …

Dzisiejsze narzędzia:

Każdy ma swobodę pracy z własnej woli, ale nie we własnym miejscu, ponieważ są to zadania bardzo wrażliwe na czas. Znajdujemy się pośród wielu rzeczy, które wymagają naszej bezpośredniej uwagi.

Aby zapewnić nam odpowiednią ochronę, będziesz mógł wybrać 3 narzędzia, które nie wygasną, pod warunkiem, że nosisz je z czystym sercem. Sugerowałbym użycie Narzędzi Archaniołów, które znasz najlepiej, jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej opcji. Zawsze pamiętaj, że wolimy korzystać z własnych narzędzi i umiejętności, ale możesz skorzystać z poniższych narzędzi.

Dzisiejsze narzędzia będą aktywne do następnego postu, z wyjątkiem trzech, które chcesz wyposażyć w perspektywie długoterminowej, pamiętaj, że możesz mieć tylko 3 aktywne do długoterminowego użytku na raz.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej korzystać z wymienionych broni.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame przeszedł na ustawienie 9, co oznacza, że osiągnięto całkowitą kontrolę, a my pozostaniemy w ten sposób, że konieczność będzie dyktować inaczej. Jeśli widzisz, że zespół fioletowego płomienia jest dokładnie taki sam jak poprzedniego dnia, to dlatego, że jesteśmy obecnie zaangażowani w pilną kwestię. Zmienianie pozycji w trakcie bitwy jest sprzeczne z naszą ogólną polityką, chyba że jest to absolutnie konieczna.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Galizur, Archanioł Varhmiel, Archanioł Machdiel, Archanioł Aeshma, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Adonichel, Archanioł Adonai, Archanioł Nuriel, Archanioł Harahiel i Archanioł Cerviel.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, którego nie można byłoby przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywny krótki zasięg)
Boski teleport Archanioła Rikbiel przenosi cię na bezpieczniejszą oś czasu, jeśli kiedykolwiek pojawi się niebezpieczeństwo. Możesz się zdezorientować, jeśli się zmienisz, ale gwarantuje to lepszą oś czasu niż to, czego miałeś doświadczyć.

(Pasywny i agresywny – długi i krótki zasięg)
Radiant Testing Archanioła Naya’ila Sprawdza cnoty wszystkich napotkanych istot. Ludzie, którzy nie dbają o twoje najlepsze interesy, wyjaśnią się poprzez nerwowe tiki, dziwne zachowania lub przypadkową komunikację.

(Pasywny i agresywny – długi i krótki zasięg)
Wizje Archanioła Pesageniyah pozwalają na pełną empatię nieskończenie rozszerzającego się źródła twórców, aby przenikać wszelkie osobiste blokady, z którymi możesz mieć do czynienia

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę, używajcie tego narzędzia codziennie ”zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy użyciu poniższych narzędzi. Wyobraź sobie sztabki złota za pomocą Różdżki Archanioła Ariel i podpal ją za pomocą Miecza Archanioła Nasaragiela i Archanioła Israfila. Mówię: wyobraź sobie Złoto, ponieważ Gaia kontroluje złoto i pieniądze, dobrze znasz tę historię. Federacja galaktyczna handluje złotem, a manifestacja w tej metodzie jest również zgodna z ich metodami walutowymi i dowolnym systemem walutowym opartym na boskości.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Ma również możliwość usuwania wszelkich przeszkód, które stoją na przeszkodzie temu, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200402_0104166053221139232510349.jpg

Zadania:

1) Legion rebeliantów w połączeniu z Legionami Archanioła, Smoka, Abdromedeana, Michała i Lightworkera przebywają w ogromnych podziemnych tunelach pod wszystkimi kontynentami i wszystkimi narodami, a przede wszystkim na Karaibach. Istnieje atlantycki kryształ mocy, który można zebrać w celu wzmocnienia ataków fizycznych. Każdy może przejąć ten kryształ i użyć go przeciwko nim, ponownie nie mamy do czynienia z wysoce zaawansowaną rasą, taką jak Anunnaki, której „Dom Enki” znany jest również z polityki zerowej tolerancji dla tej rasy.

Te wyjątkowo duże gady są metafizycznie bardzo słabe i pilnują dużej liczby jeńców. Większość z nich jest nadal ukryta, ale jak tylko uderzysz, odkleją się, a buty w tunelach będą w stanie poradzić sobie z sytuacją bezpośrednio przy minimalnym problemie.

Mogę z całą pewnością stwierdzić, że nie ma poziomu dyplomacji, który mógłby naprawić tę sytuację, a kiedy wzywają do wsparcia, będziemy przygotowani. Dlatego też przywołujemy ustawę o ochronie sojuszu Plejadian – Sirian – Arctirian, która przywołuje wspomniany sojusz, aby zgodnie z nim interweniował. Nie istnieje podstawowa pochodna tego sojuszu, a jego lojalność jest w pełni zgodna z ludzkością.

2) Tak, techniki wysysania energii stosowane przez zorganizowaną ciemność zatrzymały się, ale nadszedł odpowiedni czas, aby usunąć pozostałe grupy wysysające, z którymi ludzkość wciąż jest nękana.

Skanuj ziemię w poszukiwaniu mrocznych rytualnych ceremonii, które obecnie trwają, i jak wspominaliśmy przed kolejnym zaplanowanym wydarzeniem tego rodzaju w Wigilię Świętego Marka, ale zdesperowani. Możesz spodziewać się syfonowania w różnych momentach, ale bądź wyjątkowo skoncentrowany między Sundown w piątkowe wieczory aż do niedzieli o Zachodzie Słońca.

Możesz podróżować w czasie lub zająć się tym w czasie rzeczywistym, ale w obu przypadkach jest to wspaniały sposób na zainicjowanie silnego wiosennego czyszczenia.

3) Potrzeba uzdrowienia jest na bardzo wysokim poziomie, obejmującym całą planetę Ziemię i wszystkich jej mieszkańców ze szmaragdową zieloną plazmą i szmaragdowym zielonym światłem przez 72 sekundy.

purple_by_murd3r3r_ddtswb6-pre

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply