Mama powiedziała, że będą takie dni, przybył archanioł Michał, podsumowując dzień wysoce przepowiedni

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞003A2O3A2A2∞-∞D6B6B6B6B6B6B6∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Informacje o kalendarzu  ~ English ~ 中文版Русская ~ Italiano ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200410_2211541441999187071696287.jpg

– Gaia jest w duchu ognia, który jest bardzo odpowiedni dla bardzo fizycznego przybycia Archanioła Michała. Jestem pewien, że zauważyłeś, że kolumny „The Sunrise” i „Sunrise of Michael” właśnie się wyrównały, powodując bardzo dziwne scalenie osi czasu. Ponadto nasz dział inżynierii opracował to 3-dniowe rozwiązanie anomalii w odpowiedzi na niestabilność, której doświadczamy. Doprowadzi nas to również do 36-godzinnego dnia archanioła, który całkowicie odciągnie nas od osi czasu 3D i wszelkich pozostałych efektów, jakie może na nas wywierać. Przełoży się to również na czas tych postów, więc proszę o poradę.

Trudno wyobrazić sobie zmiany, które nastąpią w przypadku Archanioła Michała w naszej obecnej linii czasu, ale zapewniam cię, że nie zabraknie emocji. Jestem również pewien, że usłyszymy więcej od faktycznego dowódcy Ashtara, a tym bardziej od drugiego faceta udającego, że jest nim, ponieważ zarówno Michael, jak i Ashtar są awatarami z tego samego kolektywu.

– Wspomnieliśmy, że miało miejsce bardzo dobrze postrzegane psychicznie wydarzenie, które miało się odbyć na osi czasu 3D, w którym POTUS wspomniał o swoim synu, a następnie nakreślił kilka rzeczy w odniesieniu do planety Ziemia. W rzeczywistości okazało się, że POTUS na samym początku wspomniał o „Synu (Jeszui)”, a „Flaga Q” została umieszczona na szczycie białego domu. Owalną wizją biura, którą wszyscy widzieli, była Wielkanocna Modlitwa, w której syn Salomona recytował Psalm 105 werset 37 (wyprowadził Izraela ze srebra i złota, a żaden z jego plemion nie potknął się). oraz Psalm 105 werset 39 (rozpostarł obłok jako przykrycie i ogień, aby rozświetlić noc). Część wizji „Sprawiedliwość” pochodzi od innego Syna Salomona, który rozpoczął sądowe postępowanie sądowe, które zamanifestuje się jako szybka zamiatająca sprawiedliwość.

Jest to świetna lekcja na temat tego, jak mocno oglądane linie czasu mogą się objawiać, jako źle zinterpretowane wersje widzianych wizji. Ta pokręcona manifestacja została zdecydowanie zaostrzona przez wróżbitów z ostatnich 12 000 lat, ale nie mogliśmy wiele z tym zrobić, ponieważ te wizje stały się znane opinii publicznej około 80 lat temu. Pamiętaj, że to, co obserwujesz, tworzysz, więc obawy ludzkości przez ostatnie 12 000 lat zbiegły się w ciągu jednego dnia, a my nie zrobiliśmy w połowie złego, biorąc pod uwagę wszystkie rzeczy.

Właśnie dlatego musimy przestać nerwowo spoglądać w przyszłość z niespokojną niepewnością.

Z powyższego wynika, że nie mamy pojęcia, w jakim momencie aktualnie się znajdujemy, ponieważ właśnie się pojawiło, dobrze, że Archanioł Michał steruje statkiem.

– 10 dni ciemności ma wiele znaczeń, z których większość odnosi się do operacji podziemnych i braku nadchodzących informacji. Ponownie użyj powyższego przykładu z przemówieniem POTUSA jako przykładu tego, jak te rzeczy się zamanifestują w odniesieniu do dobrze reklamowanych wydarzeń, które wiele osób ogląda zdalnie.

– Legion archanioła będzie przebiegał przez rzeczywistość fizyczną, nie bój się.

– Jest dobro i zło we wszystkich grupach, we wszystkich ludziach, we wszystkich rasach i we wszystkich rzeczach. Fox News poszedł na reklamę w chwili, gdy POTUS powiedział „handel ludźmi”, nie pokładaj w niczym ślepej wiary.

– Istnieje ogromna cenzura wobec lightworkers i informacji lightworker. Ta frakcja Zorganizowanej Ciemności, która jest za to odpowiedzialna, znajduje się w losowych miejscach, które znajdują się w Azji i Ameryce Południowej.

– Matka Mary przyniosła się do wielu ludzi, aby opowiedzieć im o czasie, gdy pogoda oszalała. Powiedziała, że właśnie wtedy powrócą wojownicy tęczy.

20200410_2212553232702202108452626.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Dzisiejsze narzędzia będą aktywne do następnego postu, nie możemy już pozwolić, aby narzędzia metafizyczne były otwarte, dawać mądrze.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame jest w zestawie 3 i przeszedł z doskonałości 9, co oznacza, że wprawiamy rzeczy w ruch.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Arasdarhon, Archanioł Galizur, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Orion, Archanioł Nuriel, Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Machdiel, Archanioł Aeshma, Archanioł Abraxos i Archanioł Sablo.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Aktywny)
Portal różdżki wyjścia Archanioła Kokbiela tworzy bardzo krótki portal wyjścia wystarczająco duży, aby pozbyć się wszystkiego, co może być twoim celem.

(Aktywny)
Trójząb Kali Ma poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny. Niezwykle skuteczny na życie i na głaz. To niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić każdy zespół obwodów. To świetne narzędzie do każdego zadania.

(Aktywny, Agresywny i Pasywny)
Różdżka Woli Archanioła Ouriela jest różdżką, która może zamienić wszystko, co negatywne, w narzędzia boskiej woli. Może sprawić, że demon zatańczy zjeżdżalnię elektryczną, a polityk pokorny, wykorzystaj to mądrze. Gdy zostanie wyposażony w umiejętność pasywną, będzie on koordynowany przez samego Archanioła Ouriela.

(Aktywny)
Gwiazda inżynierii Archanioła Oriona może naprawić niespójności lub problemy DNA w każdej istocie. Może także pomóc w leczeniu problemów związanych z prądem elektrycznym istot żywych.

(Pasywny, agresywny krótki zasięg)
Kula uspokojenia Archanioła Raguela jest jak zawsze posiadanie wspierającego najlepszego przyjaciela. Jest niesamowicie zabawny i niezwykle mądry, niesamowite narzędzie komunikacji.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Niebiański miecz Archanioła Af jest mieczem o podwójnym uderzeniu, który ma olbrzyma nad światłem. Oznacza to, że bez względu na to, jak duży widzisz ten miecz, ma on większy lekki cień, który uderzy znacznie mocniej po pierwszym uderzeniu. Jest to idealne rozwiązanie dla form nieżywotnych i galaktycznych kłopotów.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200410_2214201586972210903462136.jpg

Zadania:
Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostaje wspólny wysiłek, bez względu na to, kiedy je administrujesz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni. W szczególności, jeśli widzisz te 36 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) Legion Rebeliantów potrzebuje metafizycznej zasłony dymnej, wyobraź sobie jasną białą zasłonę dymną wokół legionu rebeliantów i symbol legionu rebeliantów.

2) Lost Souls nie próbują tworzyć Havoc, są zdezorientowani i nie mają pojęcia, co się dzieje w większości przypadków. Dlatego bardzo ważne jest, aby pomóc duchowi przejść na drugą stronę, jest to proste, jak wyobrażenie sobie portalu do nieskończenie rozszerzającego się źródła twórców nad ich głowami, gdy napotkasz zagubioną duszę. W tym zadaniu musimy zeskanować jak najwięcej obszarów Ziemi, aby zwrócić jak najwięcej duchów do źródła.

3) Istnieje wiele bardzo dużych ciemnych istot stacjonujących na całym świecie, w przeciwieństwie do zagubionych duchów, istoty te miały wywołać spustoszenie. Musisz je stłumić lub zmęczyć, a następnie przeprowadzić przez portal wyjściowy w taki sam sposób, jak w zadaniu numer dwa.

fb_img_15865335692916963614871556445119.jpg

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply