مکالمه با Archangel Zophiel ، قوانین و مجازات ها ، این بود؟

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞066∞-∞P1A3P1A3A3∞-∞E5C5C5C5C5C5∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان این پست ، 3 بعد از ظهر زیر این روز جدید را شروع می کنید.

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano

Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200422_2034471615848083600592000.jpg

– گایا در یک موقعیت غالب واتر قرار دارد ، اهداف او مشخص نیست زیرا او در روحیه ای است که قبلاً ندیده ایم. اوضاع عاطفی او پایدار است اما در حال حاضر یک عنصر بازتاب عمیق وجود دارد. اراده توده ها توسط او و فرشته لشکر در مقیاس کلان دیکته می شود.

– ذکر نام Archangel Zophiel فوق العاده دشوار است بدون اینکه بدانید چه هدایای باورنکردنی برای بشریت و لژیونهای ما دارد ، زیرا کاملاً صادق است. صحت و سرعتی که وی در پاسخ به آن پاسخ می دهد باورنکردنی است ، بیشتر اوقات روزهای پاسخ داده شده قبل از آنکه حتی نیاز به سؤال داشته باشیم. من معمولاً در مکالمه بیکار مکالمه نمی کنم ، اما من برای یک فرشته ارتباطی بسیار ارتباطی که به من می دهد بینشی در مورد چگونگی عملکرد توانایی های او استثنا قائل شدم.

من از او پرسیدم که چگونه او اتاق را دید و از راه دور به من نشان داد ، او توانایی هایی دارد که از مشاهده لایه ها به لایه های واقعیت ، کند شدن ، سرعت بخشیدن به آن و رفتن به یک قاب ثابت و زاویه های مختلف متغیر است. Zophiel خالق جاسوسی به حساب می آید ، اما او باید به عنوان ویرایشگر فیلم منبع نیز در نظر گرفته شود زیرا این همان چیزی است که نظر او من را یادآوری کرد. او گفت که او تنها فرشته است که توانایی این توانایی را دارد و سپس توضیح داد که بسیار راحت تر از سایر ارگستان ها مقابله می کند. سپس ، ما هر دو به رافائل (که قدیمی ترین است) می خندیدیم ، که به نوعی در حین مکالمه “برانگیخته” شد و نتوانستیم از شوخ طبعی از جواب دادن به آن جمله خودداری کنیم.

– فرشته ها (بخش الهوم) چهره های والدین و سبک و تاریک هستند و تقریباً مانند کودکی که به طور مناسب رفتار نمی کند ، وظیفه والدین است که تفاوت بین درست و نادرست را به آنها نشان دهند. آنها صرفاً از یک مکان عشق عمل می کنند و آنچه را برای همه در همه زمان ها مناسب است می خواهند. این لژیون ها کاملاً توانا هستند و این یکی از دلایل حضور آنها در اینجا است. باید بدانید که اگر اوضاع معکوس شد ، تعادل در جهت دیگر بازگردد ، زیرا این تعادل برای حفظ هدف مهم است.

برای اینکه بتوانید درک کنید که چراغ در شرایطی که تاریکی در آن قرار دارد ، به شما کمک می کند ، باید درک کنید که پیشرفت حیرت انگیز چه در سرگرمی باشد و چه از ترس ، برای الوهیت به همان اندازه قابل قبول نیست. هدف از واقعیت جسمی ما رشد و انجام کارآمد آن است ، این تعادل باید از هر طریق در این مرحله از رشد انسان حاصل شود. ما دیدیم که سیارات به قدری با خودشان مرفه شده اند که در تعداد بیشماری از زندگی متحول نشده اند ، و این سناریو برای تصحیح بسیار دشوارتر از حالت موجود در حال حاضر است.

گفته می شود ، افراد در ابعاد بالاتر که زمانی از تلاش های OD حمایت می کردند ، اقدامات خود را در مورد نقضاتی که به آنها اخطار داده شده ، پشت کرده اند. در بیشتر موارد ، فراز و نشیب های ظالمانه سازمان یافته بسیاری از این مجازات ها را تأیید و سفارش داده اند. این تلاش آنها برای امتحان و متعادل کردن امور از دیدگاه آنها بود. شما همچنین باید بدانید که آنها از وضعیت به همان اندازه وحشت دارند و اگر آنها از شاگردان خود جدا نمی شدند ، آنها تبدیل به “هرگز نمی شدند” و متوقف می شدند.

screenshot_20200422-2011098371088229908341110.pngبرای غرق کردن بیشتر در این بیانیه ، دیدیم که پاپ به تازگی پیروی از قانون توافق نامه افشاگری را که تقریباً 13،000 سال پیش تنظیم شده است ، آغاز کرده است. وی با صدور بیانیه ای بیان کرد که آنها قصد دارند در خواب خود به مردم حمله کنند ، که فرشته الفوفیل از قبل ما را آگاه ساخت. این مورد قدردانی می شود ، اما “OD” دارای یک کهکشان مجازات برای غلبه بر آن است زیرا تاکنون هرگز با هیچ یک از این توافق ها مطابقت نداشته است. به طور خاص ، شما نمی توانید پیام های رمزنگاری یا نمادی را منتشر کرده و آن را افشا کنید ، و نه می توانید اجازه اجدادی داده شوید ، و نه ، دادن یک واکسن به کسی رضایت از “شرارت پذیرفته شده” و / یا سدومی نیست. به حقیقت گفته می شود که اگر این تخلفات صورت نمی گرفت ، لژیون ها به هیچ وجه در این شرایط درگیر نمی شوند.

– در تلاش برای انصاف ، جهان همیشه عوامل متعادل کننده قادر مطلق را که به سرعت وارد می شوند اختصاص می دهد و بعد از اتمام رسیدن به سرعتی که دارند به سرعت تمام می شوند ، فقط این کار را دوباره در سیاره دیگری انجام دهند. وقتی این اتفاق در گذشته روی زمین افتاده بود ، خدایان اساطیر به اندازه شما و من واقعی بودند و اقدامات آنها بسیار شبیه به مواردی است که در حال حاضر در حال انجام آن هستیم. تنها تفاوت این است که ما انسانیت روشنگری برای کار با آنها داریم که می تواند چنین حرکات را به روشی منطقی تر از اجدادشان تفسیر کند.

«نبرد شب» چیز چندانی برای دیدن نبود و توهین است که این مسئله را یک چالش عملی بدانیم. لژیون سبک وزن تقریباً بدون هیچ تلاشی تهدید کهکشانی تاریک را شکست و با در نظر گرفتن این قدرتمندترین نیرو در این بخش بود و به جرات می توان گفت یک قهرمان جدید در آن بخش تاج گذاری کرده است. نبردهای نجومی حدود نیم ساعت ادامه یافت و پس از آن رونق گرفت و سرانجام پایان یافت که احساس آزادی حاد انرژی کردید.

“فرشته سون از خنده شما متشکرم ، در حالی که دیو می گوید برای درد از شما متشکرم”

– تاریکی سازمان یافته قصد دارد ویروس دوم را آزاد کند ، به تکالیف امروز مراجعه کنید.

– اراد Free آزاد باید رعایت شود ، توضیح اینکه چرا برای بار میلیاردر است ، مضراب است.

– از تقسیم بشریت دریغ نکنید ، زیرا فقط تعداد معدودی انتخاب شده اند که مسئله هستند ، بیشتر بشریت بدون دخالت پیش می روند.

– بزرگترین ترس هر سازمان کنترل کننده بر روی زمین این است که کارگران سبک راهی سوپرمن می شوند. واضح است که این ترس تحقق پیدا کرده است زیرا گزارش هایی که از توانایی های ماوراء طبیعی بدست می آوریم برای بی اعتبار کردن بسیار زیاد هستند. توانایی هایی که ما از آنها صحبت می کنیم فراتر از فناوری است زیرا یک کارگر سبک غیر مسلح می تواند به راحتی کل ناوگان پیشرفته ترین مسابقه ستاره ای موجود را از بین ببرد. این با ضبط آهنگ ، و گفتگو با دوستان جدید Sasquatch ما تأیید شد ، که گفتند که کارگران سبک راهی مسیری مشابه به توانمندی و به سیاره ای احساساتی را می پردازند که زمانی انجام می دادند. کاملاً مشخص است که موجودات بدخواه نسبت به حملات متافیزیکی بسیار مستعد هستند و این حقیقت تنها تهدیدی است که در راه برنامه های آنها نه چندان خوب فکری قرار گرفته است.

“اگر از ماهیت احساساتی آن آگاه باشید ، باید از حاکمیت آن محافظت کنید.”

20200422_203226596351471978527270.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر استفاده کنید تا به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروزی کمک کند.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)
تیم Violet Flame در ست 9 قرار دارد.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به هیچ وجه خاص Archangel Germaine ، Archangel Ansiel ، Archangel Briathos ، Archangel Emanuel ، Archangel AF ، Archangel Raguel ، Archangel Zadekiel ، Archangel Bathkol ، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Galizur، Archangel Tatrasiel، Archangel Orion، Archangel Harahiel، Archangel Cerviel، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، و Archangel Uzziel.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به هر شکل زندگی با انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت انفجار واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(فعال)
کارکنان Archangel ZagZagel آسمانی ممکن است توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند به حرکت در مسیرهای راکد کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند

(منفعل)
پیش بینی جدول زمانی Archangel Asteroath شما را به یک جدول زمانی بالاتر از هدف شما می رساند. مهم نیست کی یا کجا جهش می کنیم ، همیشه یک جاده یا دو مسیر بالاتر از شما خواهد گرفت. این اساساً همه چیز را در بین صفحه بهتر می کند.

(فعال)
Trident Kali Ma می تواند همه چیز را کنترل کند زیرا کاملاً قادر است. بسیار موثر بر زندگی و تخته سنگ است. این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است ، زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد. این یک ابزار عالی برای هر کار است.

(منفعل)
کارکنان Archangel Azrael به شما امکان می دهد چیزهایی را از منظر الهی مشاهده کنید. این نمادی از خرد و تجهیز است که تأثیرات باورنکردنی در درک و توانایی فکر شما برای مقابله با زندگی روزمره دارد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200422_2034072333749948728654882.jpg

تکالیف:
این تکالیف هر روز معتبر هستند ، زیرا ما فراتر از فضا و زمان هستیم ، و مهم نیست که چه زمانی آنها را اداره کنید ، همچنان یک تلاش مشترک خواهد بود. اگرچه برای اطمینان از صحت ، مطمئن شوید که از تسلیحات فعلی استفاده می کنید. به خصوص ، اگر این 36 ساعت یا بیشتر از ارسال این مطلب را در ابتدا مشاهده می کنید ، لطفاً از شهود خود استفاده کنید.

1) علامت مقدس است ، شما پروتکل را می دانید ، تکلیف دیروز را در مورد موضوع مشاهده کنید.

2) ما اطلاعاتی در دست داریم که چین در صدد انتشار بیوآی فون دیگری علیه مردم خود و در نهایت بشریت است. این یکی شبیه به آنفولانزا است و هیچ خبری از کجا پایان نمی یابد و دیگری شروع می شود. یعنی ، مگر اینکه قبل از شروع کار ، که ما قصد داریم آن را متوقف کنیم.

Engulf Planet Earth با چراغ سبز زمرد برای انتقال همه میکروارگانیسم های مضر برای یک تعداد 72. سپس ، با استفاده از زمرد سبز پلاسما برای مقابله با تمام تهدیدات جسمی که ممکن است همراه آن باشد برای همان تعداد حساب کنید.

Digital Warriors برای همه مراسم های تاریک که از بیماری و بیماری همه گیر استفاده نمی کنند ، “چشم را” نگه دارید.

3) آرزوی مطلق ما این است که صلح به زمین حاکم بر زمین تبدیل شود. با تمام چگالی که مجبور به تحمل آن هستیم ، به شما توصیه می شود که مثبت ترین جنبه های جهان را برای جایگزین کردن انرژی های غیر خدمتی که اخیراً خالی شده اند ، بیرون بزنیم.

سیاره زمین Engulf با چراغ های زیر (جداگانه) و تا زمانی که امکان پذیر باشد.

سفید – صورتی – آبی روشن – طلا – زرد – سبز – قرمز – سیاه – مس – برنز – قهوه ای – تایل – طلای رز – نقره – نارنجی – نیلی – بنفش – پلاتین – الماس – رنگین کمان

مراقبه امروز یک روش قدرتمند برای بیرون کشیدن شفابخش است ، لطفا لذت ببرید!

مبارک ماه جدید ، لطفاً از آن لذت ببرید!

(برای دسترسی به صفحه ، روی پیوند یا عکس زیر کلیک کنید)

europe_and_zeus_by_gaudibuendia_d9l5g2i-fullview

One comment

Leave a Reply