Wiesz, ogromna aktywność Andromedy, zbyt wiele ulepszeń i symptomy wstąpienia, by je policzyć

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W momencie wysyłania tego postu 12:34 Wczesna poranna brama, data 3D 51920, następujący 3: AM rozpocznie nowy dzień. Po prostu postępuj zgodnie z tym równoległym na całym świecie, aż dotrze do czasu lokalnego.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞06B3∞-∞Q8A4Q8A5A6∞-∞G2E2E2E2E2E2∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

YouTube ~ English ~ 中文版 ~ Polski

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200518_1349063198687232310771255.jpg

– Gaja jest w żywiole ducha po flirtowaniu z myślą o przejściu do ognia. Wiem, że mówi się to codziennie, ale to, co kiedyś było przewidywalnymi rytmami ziemi, teraz jest emocjonalną odpowiedzią na różne bodźce.

– „Kometa Łabędź” wprowadza bardzo potężne ulepszenie, aby uzupełnić mnóstwo innych potężnych ulepszeń, które pojawią się w tej chwili. Nadchodzące ulepszenia zwiększają również nasze Słońce (Ra), ponieważ wpływ Serzi (naszej galaktyki) staje się bardziej dominujący w naszym Układzie Słonecznym.

– Napływające energie sprawiły, że żywioły ulepszyły swoje umiejętności, co oznacza, że są silniejsze i bardziej rozwinięte. Ważne jest, aby pamiętać, że świadoma część tych elementów również jest ulepszona, więc jak się z nimi czujesz, wejdzie do gry, gdy będziesz z nimi pracować.

– Jak informowaliśmy, rezonans Schumanna nie będzie w stanie właściwie zmierzyć nadchodzących fal energii. Wielkość mocy, jaką przyniosło to wniebowstąpienie, nie ma sobie równych i z tego powodu możesz liczyć na różne objawy (ciała i umysłu).

– Prawda o korupcji w KPCh jest zawstydzeniem dla ludzkości.

– Obawiamy się, że w żadnym kraju nie będzie możliwości przeprowadzenia uczciwych i uczciwych wyborów. Jest tyle rzeczy, które należy przemyśleć, zanim będziemy mogli kontynuować, widzimy załamanie wszystkiego zorganizowane na zbyt wiele sposobów, aby je wymienić z tego powodu.

– Widzimy więcej aktywności z Andromedy niż gdziekolwiek indziej we wszechświecie, wyraźnie, ten sektor jest epicentrum starożytnego konfliktu tutaj na ziemi.

– Divy i Bóstwa oraz mityczne legiony przyjmują rolę nauczyciela. To byłby dobry moment, aby porzucić wszystkie oczekiwania dotyczące rzeczywistości. Zaprzeczcie wszelkim ograniczeniom, gdy oficjalnie zaczęło się przepowiadane „Powrót nieśmiertelnych”.

– Wiedzieliśmy dokładnie, jaka będzie podróż i końcowy rezultat tego życia, zanim dotrzemy tutaj na ziemię. Nikt z nas nie przeszedłby przez to wszystko, gdyby efekt końcowy nie został zrealizowany.

20200518_1351586160793827724364460.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)

Zespół Violet Flame znajduje się w najsilniejszym zestawie 9 w historii. Jest to siła makro jak żadna inna, a ich zdolność do zmiany będzie niesamowita do oglądania, co najmniej. Podczas wywoływania fioletowego płomienia zawsze zaleca się trzymanie go przez co najmniej 72 punkty.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco: , Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Uzziel, Archanioł Abraxos, Archanioł Vahrmiel, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Adanchiel, Archanioł Galizur, Archanioł Abrasdashon, Archanioł Dabriel, Archanioł Dalquiel i Archanioł Dardard.

(Pasywne i aktywne)
Miecz Wielkości Archanioła Jerimiela jest wszechmocną siłą transformacyjną z niezwykłą dokładnością. Jest łagodniejszy dla środowiska niż inne miecze transformacyjne w swojej klasie. Jest całkowicie ukryty w trybie pasywnym i jest niezwykle skutecznym narzędziem przeciwko wszelkiej niechcianej energii ujemnej.

(Pasywny, aktywny i agresywny krótki zasięg)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci być odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala również osobom w twoim sercu korzystać z tych samych korzyści.

(Aktywne i pasywne)
Niszczyciel osi czasu Vahu Mana to świetny twórca rzeczywistości. Pomoże ci aktywnie niszczyć niższe terminy, których nie chcesz doświadczać. Na przykład, jeśli myśl o tragedii wkracza do twojego mózgu bez powodu, użyj tego miecza, aby zniszczyć tę oś czasu, aby nie mogła się manifestować.

(Bierny)
Boutonniere Archanioła Iofiela uwydatnia piękno ciebie i wszystkiego, co oglądasz. Podobnie jak wszystkie pasywne narzędzia, należy uzyskać pozwolenie na pracę w Twoim imieniu.

(Bierny)
Promienne dźwięki Archanioła Jeduthuna przyciągają do twojego życia najwspanialszych ludzi, a także wzbogacają twoje otoczenie pięknymi kosmicznymi dźwiękami. Zasadniczo jest to szczęśliwy wzmacniacz.

(Bierny)
Atmosferyczna bransoletka Archanioła Jefisca wnosi element zabawy do twoich nocy. Jefisca jest Archaniołem, który jest odpowiedzialny za zebrania, na wypadek gdybyś miał taką ochotę, byłaby zalecanym organizatorem imprezy.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Może również usunąć wszystkie przeszkody na drodze do czegoś, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200518_13501447986178745538858.jpg

Dzisiejsze zadania:

Wciąż pracujemy na poziomie makr, dlatego ten format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Archanioł, Smok, Galaktyczne i Intergalaktyczne Legiony będą dziś wspierać te zadania.

Przed kontynuowaniem dotknij serca Gais, pragnienia i woli. Bardzo ważne jest, aby usłyszeć jej pragnienia podczas dzisiejszych zadań, ponieważ istnieje coś takiego jak za dużo.

Będziemy administrować „seriami fioletowych płomieni”, które będą wirować na całym świecie. Będą nabierać coraz większego rozpędu, gdy będziesz ciągle pulsować. Zachęcamy do skorzystania z techniki leczenia smokiem, standardowej techniki leczenia na odległość lub jakiejkolwiek innej modności, z którą czujesz się komfortowo.

Serzi (nasza galaktyka) oczekuje na inwazję par wrogich sił gwiezdnych przybywających z części andromedy naszego nieba. Najlepiej spotkać ich poza granicami naszej galaktyki, aby wywołać minimalne zakłócenia na Ziemi i jej mieszkańcach.

Potrzebujemy wielu portali wyjściowych o pojemności próżni umieszczonych przez wspomniany powyżej konflikt galaktyczny i we wszystkich wymiarach ziemi. Jeśli nie, rzeczy mogą się bardzo szybko zatłoczone.

portal_by_elenalight_dbo73wt-pre

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply