Niepokoje społeczne nie są dla nas żadną niespodzianką, czekając na kluczową chwilę, znajomy wichrzyciel

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W czasie tego postu 12:34 Wczesna poranna brama, w dniu 3D 53120, następujący 3: AM rozpocznie nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż dotrze do twojego czasu lokalnego.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞074∞-∞R6A5R6A6A7∞-∞HFFFFF∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

 English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200529_2131598774523741437969427.jpg

– Gaia jest nadal w duchu i wkrótce osiągnie kluczowy punkt w swojej fazie kokonowania. Gaia, podobnie jak my wszyscy, pracujemy w nadgodzinach w stanie medytacji i snu. Jesteśmy w kluczowym punkcie tego, co zapowiada się jako pełna wydarzeń seria dni, i nie wydaje nam się nawet przypadkiem, że nasze bieżące wydarzenia pokrywają się ze statusem Gai.

– Aresztowania pedofilów będą miały miejsce między pojawieniem się litery „T” i „U” w „Wschodnich kolumnach” kalendarza archanioła. Wspominaliśmy, że zwracamy uwagę na rzeczy, które wydarzyły się rok lub dwa lata temu, to byłby tego najlepszy przykład. Dwa lata temu była to moja trzecia śpiączka, w której chodziłem życiem i śmiercią, a duża część tego przyczyny dotyczyła właśnie tej sytuacji. Gdybyśmy mieli trochę wolnego czasu, moglibyśmy zapoznać się z aktualnymi wydarzeniami, ale muszę pogodzić się z bardziej palącymi kwestiami, ponieważ nic, co mogę udostępnić, nie będzie miało znaczenia dla wyniku.

– Aby pogodzić się z problemami z postrzeganiem czasu makro, widzimy również pojawiające się mikro. Jest to coś interesującego, ponieważ widzimy ludzi o różnym stopniu postrzegania czasu. Mogłoby to bardzo dobrze oznaczać, że ktoś mógłby starzeć się o tysiąc lat dziennie, a inny nie o wieku za tysiąc lat. Inżynieria kwantowa tego bardzo złożonego teraz nie jest czymś, do czego nie jesteśmy przyzwyczajeni, ale z czasem będzie coraz wygodniej widzieć tak drastyczną polaryzację w percepcji.

– Czy ktoś jest zaskoczony niepokojami społecznymi? Nasze legiony wiedzą, ponieważ rozmawiamy o tym od wielu sezonów, a nasze wskazówki są bardzo dokładne w tej kwestii makro. Nadal będziemy postępować zgodnie z dobrą radą, mówiąc, że wszyscy powinni trzymać się z dala od tych protestów, ponieważ są ułożone ze wszystkich stron. Bądź bezpieczny, to nie jest metoda zmiany, która da optymalne wyniki. Używanie broni jest nadal objęte wolną wolą, a biorąc pod uwagę, że kryje się za tym wymiana pieniężna, jest ona naprawdę zestalona jako kwestia wolnej woli. Przemoc jest finansowana przez „Twojego ulubionego palindromu o nazwie Draco zmieniający kształt” i obie strony znajdują się na jego liście płac.

– Nastąpi kluczowy moment, który pozwoli nam wejść w ten konflikt obywatelski, ale to się jeszcze nie wydarzyło. Kiedy tak się dzieje, nie jest tak, że wybieramy stronę, ponieważ obie strony są tej samej strony, ale możemy wpływać na zawarte w niej energie. Biorąc to pod uwagę, ludzie, którzy zaczęli to dla własnych korzyści, są uczciwi, ale z innych powodów. Bezbożni są jedynymi istotami, które chcą zniszczyć wszystkie rzeczy i wszystkich ludzi, o tym ludzkość musi pamiętać. Masz do czynienia tylko z kilkoma bardzo wybranymi osobami, a na pewno nie z dużymi grupami ludzi. Najszybszą metodą zmiany byłoby zajęcie się mniejszością ciemnych osób, które istnieją bezpośrednio na tym świecie i doprowadzenie ich przed oblicze sprawiedliwości

Istoty stojące za tym są dobrze znane „Legionom” i „Archaniołowi Michałowi”, ponieważ zajmowali się nimi na wielu innych planetach wcześniej. Jedyną różnicą jest to, że tym razem nie ma wyższych wymiarów i będzie wielu świadków.

– Słońce wysyła nam kilka interesujących kodów za pośrednictwem swojej ostatniej serii. Wygląda na to, że ujawnił także więcej informacji w akashich zapisach. Radziłbym sprawdzić to, ilekroć masz szansę.

– Ludzkość niedługo zapozna się z archaniołami. To urzeczywistni cudowne miejsce zwane wyobraźnią.

20200529_2133405274892888576607195.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)

Zespół Violet Flame ma mocny ciąg 9, ale rozluźnił się na tyle, aby skorzystać z innych możliwości. Podczas wywoływania fioletowego płomienia zawsze zaleca się trzymanie go przez co najmniej 72 punkty.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco: , Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Aktywny)
Gwiazda inżynierii Archanioła Oriona może naprawić niespójności lub problemy DNA w każdej istocie. Może także pomóc w leczeniu problemów związanych z prądem elektrycznym istot żywych.

(Aktywny)
Topór siły Archanioła Uzziela zwiększa umiejętności tych, którzy przyjmują jego ekwipunek. Można go używać na wiele sposobów, świetny do niszczenia systemów, usuwania tyranii lub niszczenia demona.

(Bierny)
Laska proroctwa Archanioła Bathkola pomaga zrozumieć sens twoich wizji i snów. Może także rozproszyć wszystkie negatywne energie za pomocą stuknięcia w podłogę. Będzie to bardzo pomocne w obecnej linii czasu, w której jesteśmy obecnie.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Może również usunąć wszystkie przeszkody na drodze do czegoś, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200529_2134547512885664244180722.jpg

Zadania:

Podczas gdy czekamy na gigantyczny powód, aby się zaangażować. Musimy być przygotowani do użycia fioletowego płomienia, gdy tylko się pojawi, i nie popełnijcie błędu, zrobi to. Ostrzegamy o tym od pewnego czasu, powinieneś być całkowicie przygotowany na wydarzenia na osi czasu 3D, których unikania masz pełną kontrolę.

Dla tych z nas, którzy pamiętają obserwowanie, jak meteoryt uderza w ziemię w czasach Atlantydy, wydaje się to zbyt znajome. Po raz kolejny oglądamy, jak uderza, ale tym razem wynik będzie pozytywny. Jeśli to powstrzymamy, utkniemy w niewoli na zawsze, musimy być bardzo ostrożni podczas surfowania po tych wodach. Nie oznacza to, że nie możesz wejść z mieczem i tarczą, aby stawić czoła „Twojemu ulubionemu palindromowi o nazwie Draco zmieniający kształt”, ale tylko dlatego, że popełnił więcej przestępstw niż tylko to.

Galaktyka (Serzi) powiedziała, że to koniec drogi i będziemy musieli oglądać, jak ta gra się rozgrywa. Jedyne, co możemy zrobić, to „chronić” niewinnych.

Będziemy zamiatać podłogę wokół incydentu i zapewnić bezpieczne przejście tym, którzy do nas zadzwonili, osłaniając wszystkie „Czyste Serca” w galaktyce. Wysyłając całe życie galaktyczne „12-wymiarowe tęczowe tarcze”, wyobrażając sobie lepką tęczową plazmę wszystkim mieszkańcom, proszę zachować co najmniej 72 liczby.

Masy muszą uświadomić sobie, że zostały zmanipulowane, a my będziemy zachęcać wszystkie istoty do sięgania po wyższą świadomość poprzez umieszczenie unoszącego się białego światła nad wszystkimi istotami na ziemi. Wystarczy wysłać im białą, skoncentrowaną kulę plazmy i nakazać, aby pozostała zaparkowana nad czakrą korony do odwołania. Możesz użyć słońca do pomocy, wyobrażając sobie, że jego początki pochodzą od Ra.

„Schody do nieba” (portale wyjściowe dla zmarłych dusz) stały się bardzo ważne, ponieważ ostatnią rzeczą, której potrzebowaliśmy, jest zablokowany proces reinkarnacji, aby jeszcze bardziej zamieszać. Utwórz co najmniej 9 „Schodów do nieba” w dowolnym miejscu, wyobrażając sobie tęczowy lejek w interesującym miejscu.

Wyślij chłodzącą jasnoniebieską plazmę na całą ziemię, może z pewną ulgą w skali makro może zdjąć krawędź rzeczy.

light_portal_by_isischneider_ddyeeob-fullview

Dzisiejsza medytacja jest inspirowana medytacją z częstotliwościami obuusznymi, które zwiększają intuicję, ciesz się!

Leave a Reply