144،000 کارشناسی ارشد “مسیحی” ، تغییر در روان ما

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست در ساعت 11:11 صبح ، در تاریخ 3 بعدی 61020 ، ساعت 3: PM این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞07A1∞-3S3A6S3A7A8∞-∞H7F7F7F7F7F7∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200610_0902087515319113570590159.jpg

– گایا در یک وضعیت غالب روح باقی مانده است. ما مطمئن نیستیم که روند فکر او چیست ، اما می دانیم که او همچنان با مفهوم حرکت دست به گریبان است و سپس این کار را نمی کند. این یک موقعیت جالب برای او است زیرا به نظر می رسد تنها کسی است که می خواهد در آینده بیاید. نکته دیگر که باید به آن توجه داشت این است که او بسیار نازک و تقریبا دردناک است ، بنابراین فرض می کنیم که می تواند ارتباطی با آن داشته باشد.

– این یک جدول زمانی بسیار خوب است ، امیدوارم که بتوانیم در اینجا بمانیم. به نظر نمی رسد که هرچند که ما از جدول زمانی می پریم مثل اینکه از سبک خارج شده است. در هماهنگی کامل ، جدول زمانی با چگالی پایین کاملاً جدا شده است ، و این برخی از دلایل حساسیت به گایا است اما ضمانت می کند که ما از طریق این جهش های کوانتومی بسیار شدید وارد برنامه های زمانی پایین نمی شویم.

– خدایان عزیز ، شما 40 سال در بیابان سرگردان نبودید ، به آن پرتال هوپی می گویند.

– علم جریان اصلی تشخیص می دهد که چهار کهکشان وجود دارد که انرژی را به زمین می فرستند اما حداقل در این هواپیما 12 عدد وجود دارد و تعداد بیشماری از آنها در ابعاد بالاتر.

– بال های فرشته بر روی طنین Schumann بخشی از آن چیزی است که ما در مورد بشریت با دانستن مبانی مانند هرگز به آن اشاره کردیم. آنها شما را در این جامعه یکپارچه تسکین می دهند اما دیگر در مورد آن خجالتی نخواهند شد. در اخبار مرتبط ، امروزه متخصصان شیاطین انتقالی سنگین وجود دارند که این امر می تواند به معنای تنها یک چیز باشد.

– دستور کار بعدی کلان “تاریکی سازمان یافته ، تهاجم مسابقه ستاره ها است اما این سرزمین ما است ، و بنابراین ما صلاحیت کامل آن را داریم. این بدان معنی است که اگر آنها قصد پرچم کاذب این را دارند ، جعبه پاندورا خرد خواهد شد. اگر آنها ما را مجبور كنند كه عضلات خود را خم كنيم.

نژادهای ستارگان بدخواه به خوبی می دانند که در برابر قدرت های متافیزیکی قوی ناتوان هستند. آنها همچنین می دانند که حداقل 144،000 استاد مسیحی در حال گردش هستند که همه آنها برای استفاده از استعدادهای تازه یافته خود خارش دارند. این بدان معناست که آنها به آرامی می روند ، اما انسانهای OD از طرف دیگر ممکن است سرنوشت را وسوسه کنند.

– یک موج شوک غول پیکر از کوه شستا در حال آمدن خواهد بود و توسط دو “فدراسیون ستاره های سبک کهکشانی” آغاز می شود ، امیدواریم که ویدئویی از این رویداد آینده بگیریم.

– به محض اینکه کلاه های قطبی ذوب شوند ، باکتری های جدید و اشکال زندگی ظاهر می شوند ، برخی از آنها بسیار مفید خواهند بود ، و برخی دیگر برای تنظیم سوزش سرخ و جریان انرژی طراحی شده اند.

– هنگامی که انسان های اولیه لوب فرونتال خود را توسعه دادند ، حیوانات خود احساساتی و متفکر می شوند. اکنون ، در حالی که ما در حال پیشرفت به چنین ترکیدگی دیگری هستیم ، تغییراتی در روان ما نیز رخ می دهد.

20200610_0903046159442617234763658.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)

تیم Violet Flame در 9 است این گزینه بهینه خود را دارد.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Dabriel، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Archangel ، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Abraxos، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Adonachiel، Archangel Abasdarhon، Archangel Varhmiel، Archangel Adonai، Archangel Daiquiel، Archangel Daiquiel، Archangel Dangel

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند همه چیز را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت و قدرت عظیم به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل)
ساعت مچی واهو مانا به شما امکان می دهد احساس مثبت یا فکر خود را حفظ کنید. این عنصر عظمت را در لحظات روزمره شما به ارمغان می آورد ، و از مداخله مسافران زمان شرور جلوگیری می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در قلب شما هستند اجازه می دهد

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود ، این امر به داوران روح اجازه می دهد تا از گذشته آشکارتر باشند.

(فعال)
مدار انفجار تابناک آرکانگل هاروت مانند یک بمب نوترونی متافیزیکی به هرکسی که مایل است صدمه بزند برخورد می کند. این باعث می شود که هر کسی چشم بد شما را به شما بخورد از صدمه زدن به انرژی شما نیز جلوگیری کند.

(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند به حرکت در مسیرهای راکد کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard وجود الوهیتی است که به هر کس امکان می دهد با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطب مستقیم با منبع خالق بیکران در مورد موضوع مشغول باشد ، اجازه می دهد. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند.

(فعال)
کمال آسایش Archangel Ariel ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است در شما احضار کند. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس کلان یا خرد به شما رهنمون می شوند ، محافظت کند. همچنین می تواند زمان تحقق بخشیدن به چیزی را که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین می تواند همه موانع را در راه چیزی که می خواهید تجلی کنید از بین ببرد.

20200610_0903564143824553903272980.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

همه ما باید نگاهی غافلانه به اقدامات مخفیانه بخش تاریکی سازمان یافته حزب کمونیست چین (CCP) داشته باشیم. آنها عمداً تمام تله هایی را که تاریکی سازمان یافته پشت سر گذاشته است ، عمداً راه اندازی کرده اند. به نظر می رسد CCP در حال حاضر مرکز تاریکی سازمان یافته است و بسیاری از مردم از این واقعیت بیدار می شوند.

برنامه آنها اجرای یک حمله سایبری است که هوشیاری فرد را ربوده و به آنها اجازه می دهد کنترل را از راه دور به دست گیرند. این فناوری توسط اتحادهای مسابقه ستاره ایشان به آنها داده شد. برای مقابله با این ، شعله بنفش تمام مدارهای الکتریکی و اشکال ارتباطات الکترونیکی روی زمین را شعله ور می کند. اگر این مسئله باعث ایجاد لک های فن آوری کلان ما شود ، بهتر است از گزینه جایگزین استفاده کنید.

چین به طور هدف اقیانوس ها را مسموم می کند اما قبل از اینکه آب ها را برطرف کنیم ، باید تهدید مداوم را متوقف کنیم. آنها باری های غول پیکر سیاه هستند که سم را به اقیانوس های اطراف آسیا می اندازند و با رفتن با شمشیر و سپر به موتورخانه های خود ، این کشتی ها را مختل می کنند.

سپس ، پورتال های خروجی قیف سیفونینگ ارسال کنید تا سطح همه اقیانوس ها برای ماده غلیظ چسبانیده شود. پس از حذف ماده تاریک از اقیانوس ، از دلفین ها و نهنگ ها بخواهید که دریچه ها را باز کنند ، و اجازه دهید آب تمیز داخل آن شود.

بهترین کار در این مرحله این است که به نقاط قدرت آنها بروید. یک مادر بزرگ در بالای چین وجود دارد ، آن را به هر وسیله ضروری انجام دهید.

این کار متراکم است و بنابراین باید بهبودی را از بین ببریم. شعله سبز زمردی ، آبهای آبی روشن و نور رنگین کمان را به زمین ارسال کنید ، هر یک برای یک تعداد 72.

مراقبه امروز در زیر است ، لطفا از آن لذت ببرید!

روی یک یادداشت شخصی … این بیش از حد ممکن است که مجبور به ترک محل اقامت خودم که به تازگی به آنجا منتقل شده ام ، وارد جزئیات نشوم (چون شکایت نمی کنم) اما تا زمانی که بتوانیم اقامت را تأمین کنیم ، من به توانایی خود در پاسخگویی به سؤالات مربوط به تقویم محدود خواهم شد. در قسمت های پشتی می توانید به اطلاعات خوبی دسترسی پیدا کنید ، بنابراین در صورت گمشدگی لطفاً کمی بخوانید.

من هم این را به شما می گویم تا کارگران ارشد سبک را برای ترغیب به سؤالات بسیاری که روزانه در جریان است تشویق کنید. بخاطر داشته باشید که دلیل اصلی این کار این است که لژیون سبک کار را نگه دارید ، که به جز ابعاد بالاتر تنبل است. این اثر یک تلاش متافیزیکی پیشرفته است و یک وبلاگ در عصر جدید نیست که توده ها به طور اتفاقی بخوانند ، ما باید در یک تلاش جمعی به یکدیگر کمک کنیم. جدول من گرد است ، ما مربیان زیادی در گروه داریم ، وقت آن است که آنها این نقش را قدم بردارند و در آغوش بگیرند.

اخلاق داستان این است که ، فریاد رخ می دهد ، قطار را “در حال تردد” نگه دارید!

در حالی که من توجه شما را دارم ، از همه شما برای همه عشق ، تشویق و پشتیبانی از شما سپاسگزارم ، همیشه مورد تقدیر و تشکر قلبی است. دوستی های شما برای من جهانی است و من نمی توانم به اندازه کافی از شما تشکر کنم.

One comment

Leave a Reply