Nibiru będzie wyraźnie widoczne zaćmieniem Księżyca w nowiu, Płomienie włączone, skok na linii czasu 1111

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W czasie tego postu 10:10 rano brama, w dniu 3D 61920, następnego 3: PM rozpocznie nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż osiągnie czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞07A7∞-∞S9A6S9A8A9∞-∞I3G3G3G3G3G3∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200618_154443801731672346384862.jpg

– Gaia powróciła do dominującej wody i wciąż odbija się od elementów ognia i wody. Jest to zbieżne z przytłaczającą ilością informacji, że wstrząs nastąpi wkrótce. Będzie to również zsynchronizowane z nadchodzącym atakiem kosmicznych energii. W konsekwencji nadal utrzymujemy nienormalne objawy fizyczne, aby to wszystko potwierdzić.

Wielkie wybuchy sejsmiczne nadchodzą ponownie i są one inicjowane bezpośrednio przez matkę Ziemię. Oczywiste jest, że masy lądowe wkrótce zmienią swoją formację, ale ich szybkość zależy od Gai. Jest to również bezpośrednio związane z nadchodzącym sprintem, który Atlantyda i Lumeria wybierają na powierzchnię. Gaia uniknęła również nadchodzących powodzi, wulkanów i błyskawic, ale twierdzi, że wszystkie są według jej projektu.

– Większość głównych budowli megalitycznych jest bardzo świadoma i to właśnie wskazuje Moai na Wyspie Wielkanocnej. Rozmowa z głowami znajdującymi się na wyspie wywoła interakcję otwierającą oczy, gdy zostaną one usunięte z wyspy, przestaną być użytecznym zasobem dla Ziemi. Bardzo tajemniczy starożytny „Cypr” był pierwotnym mieszkańcem Wyspy Wielkanocnej i to on był odpowiedzialny za inspirację kunsztu. Możesz również łatwo komunikować się z tą strukturą, tak samo działa każda telepatia, kieruj swoje pytanie i czekaj w ciszy i cierpliwości na odpowiedzi, które powrócą.

– Istnieje punkt rozwoju, w którym łączą się technologia i duchowość. Tę wiedzę można wykorzystać na różne sposoby, dobre, złe lub obojętne. Stało się tak przy użyciu różnych technologii, takich jak te, które napotkaliśmy wczoraj (projektory filmowe w zadaniach), które mogą przybrać dowolną formę, ponieważ twój umysł musi interpretować ten obcy przedmiot energetyczny w jakiś sposób powiązany. Sytuację dodatkowo pogarszają szybkie zmiany osi czasu i widzimy, że te elementy przyjmują różne formy w zależności od ustawień makr na określonej osi czasu. Najlepszym sposobem na identyfikację tych rzeczy jest poszukiwanie przedmiotów z ich konkretnymi funkcjami i umożliwienie im przyjęcia dowolnej formy, o jakiej myśli umysł.

– Jeśli chcemy naprawdę być nadludzcy, musimy przełamać mury między umysłem a rzeczywistością, co oznacza, że nie może istnieć oddzielenie od umysłu i świata, w którym on istnieje. Może stopić się w jedno i na początku może się to wydawać bardzo dziwne, ale świat staje się przedłużeniem twojego umysłu w czasie rzeczywistym, dzięki czemu na każdą rzecz wywierają znaczny wpływ wyższe wymiary. Choć brzmi to zabawnie, jest to coś, czego musisz doświadczyć, ale jeśli nie jesteś choć trochę świadomy tego, że tak się dzieje, może to doprowadzić umysł do szaleństwa. Aby to przetrawić, wyobraź sobie życie w świecie kreskówek 5D, w którym artysta wydaje się słuchać i reagować piórem w ręku.

– Nibiru będzie wyraźnie widoczne przez kilka następnych dni. Annunaki pracowali w wielu warunkach ziemskich w szalonym tempie, aby dotrzymać nam terminu. Jest to pewny znak, że jesteśmy prawie w stu procentach zintegrowani z rzeczywistością wyższego wymiaru, która będzie napędzać nasze makroelementy.

– Wczoraj mieliśmy skok na linii czasu 1111 i był on bardzo znaczący. Był to skok na osi czasu w ramach skoku na osi czasu, który zapewnił drastyczną poprawę osi czasu, na której obecnie byliśmy. Wygląda na to, że dokonaliśmy pewnych korekt w ostatniej chwili z „znacznie wyższych wymiarów”.

– Czy lubisz już anomalie na niebie? Jeśli nie, upewnij się, że patrzysz w niebo. Dział inżynierii naszych legionów przewidywał wiele nowych widoków, ponieważ energie, siatki i nasza ogólna rzeczywistość fizyczna stają się bardziej wygodne z tym, co się dzieje.

– Bez względu na wszystko, jeśli posiadasz swoją świadomość, masz całą egzystencję w dłoniach swoich metafizycznych rąk. Żyjąc w tej prawdzie, nigdy nie można wątpić w ważność ich ścieżki.

20200618_1546516996506658965196083.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)

Zespół Violet Flame ma 9 lat, jest to optymalne ustawienie.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Dabriel, Archanioł AF, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Agla, Archanioł Harahiel , Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Adonachiel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonai, Archanioł Daiquiel, Archanioł Baradiel i Archanioł Aeshma.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Bierny)
Zegarek Vahu Mana pozwala rozkoszować się pozytywnym uczuciem lub myślą. Wprowadza element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji wrogich podróżników w czasie.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci być odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala także tym w twoim sercu

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w czystą ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary dużych kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Sztab sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200618_1547579112926881870879550.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Jesteśmy proszeni o utrzymanie stałego płomienia transmutacyjnego na ziemi w zadaniu, które nazywamy „Płomień włączony”. Pochłoń ziemię świętymi płomieniami w poniższych kodach kolorów. Może to wydawać się dziwną prośbą, ponieważ Gaia przeniosła się do dominującej wody, ale mamy powody sądzić, że przejawi się to jako hiperkoncentrowane narzędzie, które po wdrożeniu połączy się, tworząc inne narzędzie.

Zanurz Ziemię w następującej sekwencji kolorów płomieni po 72 zliczenia (jeśli to możliwe).

Sekwencja kolorów: biały – różowy – jasnoniebieski – złoty – żółty – zielony – czerwony – czarny – miedziany – brązowy – brązowy – turkusowy – różowe złoto – srebrny – pomarańczowy – indygo – fioletowy – platynowy – diament – tęcza

Istnieje duży promień zakłócający gamę, który jest skierowany bezpośrednio na Ziemię przez słynną grupę złowrogich, drakońskich gwiazd. Zamiast go po prostu zniszczyć, odbij go z powrotem do miejsca, z którego pochodzi. Następnie uzyskaj idealną trajektorię i umieść trwałe ugięcie, na wypadek gdyby kiedykolwiek znowu otrzymali to pojęcie.

Użyj bardzo błyszczącej platynowej tarczy, aby wykonać wstępne ugięcia, a następnie nasyc ją tęczowym światłem, jeśli chcesz, aby była trwała. Nie rób tego na stałe, dopóki promień całkowicie nie przestanie strzelać, sugerujemy również, aby uczynić tę tarczę tak dużą, jak to możliwe.

starry_night_by_ellysiumn_ddzkm4e-fullview8374954877723339843.jpg

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply