چندین جدول زمانی که در حال اجرا هستند ، سیاهچاله ها برای انتشار نور جدید ، تنهایی از کمک های وارد شده از Orion با یکدیگر جمع می شوند

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست در ساعت 10:10 عصر ، در تاریخ 3D 62620 ، ساعت 3: صبح این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا اینکه ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞07B2∞-∞T4A7T4A8A9∞-8I8G8G8G8G8G8∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسیहिन्दी日本人 ~ עברית

20200626_1009252650949877400332688.jpg

– گایا در حال نمایش در “روح” است و کاملاً بر عناصر خود کنترل دارد. اگر او برای مدت زمان طولانی در این تنظیمات بماند ، وارد مرحله ی عمیق پیله می شود که معمولاً با یک رویداد پر انرژی بسیار شدید به پایان می رسد. ما هرگز مطمئن نیستیم که مقاصد او در هر لحظه چیست ، برای گفتن اینکه او بعضی اوقات معتدل است ، یک عدم تحقق است.

تعداد زیادی جدول زمانی وجود دارد که به طور هم زمان اجرا می شود ، و این دلیل اصلی است که احساس می کنیم خیلی گیجی ذهنی احساس می کنیم. ذهن آگاهی نمی داند که در کدام جدول زمانی باید تمرکز کنید ، بنابراین فقط به عقب و جلو می پرید تا رسیدن به آرامش برسد. این ناشی از انرژیهای عظیم چند بعدی که در زمین همگرا هستند ، ایجاد می شود ، زیرا چندین جدول موازی همزمان با آنها به همراه دارند.

ما در مورد شدت بروزرسانی هایی که کمی ادامه خواهد داشت ، شوخی نمی کردیم ، متوقف می شویم و بعد برمی گردیم. ما حتی اگر علم جدید به وضوح توسط آنها اشتباه گرفته شد ، از بسیاری از ناهنجاری های زمین تعجب نکردیم. دلیل این امر ساده است ، به این دلیل که هیچ یک از اینها پیش آگهی نیستند ، این اطلاعات مستقیماً با مدیریت احزابی که با لژیونهای ما همکاری می کنند ، به ما مستقیم داده می شود.

– سه سیاه چاله قرار است در کوازار معروف به “J124942.3 + 344929” با هم برخورد کنیم که از راه های عمیق و بسیار غیرمعمول ما را تحت تأثیر قرار خواهد داد. این سه قطعه ارتقاء جدید جدیدی را به کهکشان ما منتشر می کنند و همچنین به موجودات بسیار بعدی بسیار نزدیک دسترسی پیدا می کنند. این دلیل دقیقی است که ما شاهد هجوم انرژی خواهیم بود که یک نسیم جسمی به آن متصل خواهد شد.

– Space X مقصر دخالت “UFO” برای انفجار فضاپیمای آنها است و پس از برخی تحقیقات ، به نظر می رسد که گویای حقیقت در این مورد است ، اما این یک عمل غیرقانونی نبود. این همان مشکلی است که “گریس” با آنهایی که با آنها تجارت کرده اند ، دارد و آنها نیز روش توافق را بازپرداخت نکردند. به آنها اختیار کامل داده شده است تا بتوانند تملک خود را بازیابی کنند ، و احساس می کنند که اقداماتشان مانند “فدراسیون کهکشانی نور” نیز توجیه شده است.

– ما در معنویت بسیار ناامنی می بینیم و گرچه کاملاً قابل درک است ، اما یک کارگر سبک باید بالاتر از این باشد. شما باید درک کنید که توانایی های شما آماده ، مایل و قادر به خدمت به بشریت است. اعتماد به نفس در توانایی های شما ، فقط از طریق تجربه و تمرین حاصل می شود ، زیرا آنها باید خوب تنظیم شوند. بهترین راه برای اعتماد به نفس در توانایی های خود استفاده از آنها به طور مرتب و کشف آنچه واقعاً باید ارائه دهند است.

– تاریکی به وضوح به نفع ما کار می کند ، اما آنها تصوری ندارند که این کار را انجام می دهند. “بی نهایت در حال گسترش منبع آفریننده” می تواند انگیزه هایی را برای هر کس ارسال کند ، زیرا اگر وجود داشته باشید ، به “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” وصل می شوید. این باعث می شود هر کسی تابع اراده خود باشد ، حتی اگر احترام زیادی به آزادراه همیشه با دست الهی خود اعمال می شود.

– سلولهای خواب “CCP” در حال بیدار شدن بودند که هجوم فعلی انرژی شدید برنامه های خود را از بین برد (به معنای واقعی کلمه). این بدان معنا نیست که مسئولان در حال تنفس پشت خود هستند ، زیرا هر کشوری در جهان به برنامه های خود می پردازد.

– تن از کمک های انرژی زا از بخش Orion از آسمان ما وارد می شود. این بسیار تعجب آور است زیرا لزوماً این بخش برای انجام این کار شناخته نشده است. به نظر می رسد موجودات نیکوکار منطقه کنترل کاملی را به دست آورده اند و در حال ایجاد تغییرات مثبت هستند. این خبر بسیار خوبی است که به دلایل بسیار زیاد ذکر شده است ، اما مهمترین مزیتی که ما می خواهیم به آن اشاره کنیم این است که دیگر شاهد “پرتال های بدخیم پاپ آپ” نخواهیم بود.

20200626_1010593572303476030244856.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگر)
تیم Violet Flame به بنفش برگشته و در 9 نفر مانده است ، این بدان معناست که دارای مقدماتی بوده و برای اهداف انتقال آماده است.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Dabriel، Archangel AF، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Harah ، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Abraxos، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Adonachiel، Archangel Abasdarhon، Archangel Varhmiel، Archangel Adonai، Archangel Daiquiel، Archangel Daiquiel، Archangel Archangel

(منفعل)
ساعت محلی واهو مانا به شما امکان می دهد احساس مثبت یا تفکر مثبت را تجربه کنید. این عنصر عظمت را در لحظات روزمره شما به ارمغان می آورد و از مداخله مسافران زمان شرور جلوگیری می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در قلب شما هستند اجازه می دهد

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود ، این امر به داوران روح اجازه می دهد تا از قبل آشکارتر باشند.

(منفعل)
سپر حقایق فرشته گابریل اجازه می دهد تا عدالت و عدالت بزرگترین دفاع شما باشد. در صورت مجهز بودن ، این امر به ما کمک می کند تا از ما محافظت کرده و به ما کمک کنند. این سپر همچنین به ایجاد فراوانی در زندگی ما کمک می کند.

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard وجود الهی است که به هر کس امکان می دهد با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطبان مستقیم با منبع خالق بی نهایت در حال گسترش در این موضوع فعالیت کند ، امکان پذیر است. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان استفاده می شود و می تواند به حرکت در مسیرهایی که راکد است کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند.

(فعال و غیر فعال)
چوب گره سازه فرشته الهیودیا می تواند “پله های راه به بهشت” یا هر ساختار متافیزیکی دیگری را تا کمال بسازد. این ابزار همچنین در ساختن میادین حفاظت نیز مفید است.

(منفعل)
درخشش Archangel Jophiel ابزاری زیبا است که به زیبایی درونی ما اجازه می دهد تا بدرخشد. این یک ابزار عالی است اما می تواند افراد را نسبت به شما صاحب اختیار کند ، زیرا زیبایی بسیار پرتلاطم است. از این ابزار فقط در یک شرکت قابل اعتماد استفاده کنید.

(فعال)
شمشیر انتقال Archangel Sorush فقط برای انرژی های بسیار بد است. این بسیار قدرتمند است تا عملکرد ملایم داشته باشد ، بلکه برای بدترین وخیم تر ساخته شده است. این شمشیر در تکلیف شماره سه مفید خواهد بود.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند. لطفاً روزانه از این ابزار استفاده کنید “ما شروع به از بین بردن انسدادهای انرژی فراوانی داریم.

(فعال)
گرگ راحتی آرچل آریل ، به شما کمک می کند تا هر ضروری که ممکن است داشته باشید را احضار کنید. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس ماکرو یا میکرو به شما کمک می کنند محافظت کند. همچنین می تواند سرعت بیشتری را برای تحقق بخشیدن به چیزی که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین این توانایی را دارد که هرگونه و همه موانع را در راه کاری که می خواهید تجلی کنید از بین ببرد.

20200626_1011575838683288320281889.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

امیدوارم امروز “Wheaties” خود را بخورید …

تاریکی سازمان یافته سعی دارد قربانی آیینی “سیاره زمین” را که شامل خود آنها نیز می شود (فقط به شما ایده ای بدهد که سر آنها در کجاست). کارهای پر انرژی روزانه شما ، تلاشهای آنها را یک میلیارد برابر می کند ، زیرا کارشان در مقایسه با بهترین حالت ، آماتور می شود.

رهبران ح.ک.چ به عنوان مرکز فرماندهی “تاریکی سازمان یافته” فعالیت می کنند که توسط شیاطین شخصی خود محاصره می شوند. همراهان خود را با شمشیر و سپر نابود کنید و به غرایز خود اجازه دهید دستورات بیشتری به شما بدهند.

پیشنهادی در مورد بخش فوق ، شما می توانید به صورت گروهی یا با ترک بی پروا وارد شوید. این بدان معنی است که به آنجا بروید و “Hulk Up” را مانند یک ماهواره ، یا با دقت “انتقام جویان” وارد کنید و به هر روشی که بسیار موثر خواهید بود. آنها در حال حاضر بسیار ضعیف و شکست خورده اند که آخرین اثر شیطانی را حذف می کنیم ، خواهید دید که چقدر چیزهای فوق العاده سریع اصلاح می شوند.

در مرز آلاسکا و روسیه یک شکاف فضا-زمان هیولا وجود دارد. طرحی ناسازگار که باعث این شکاف شده است را باید پیدا کرد و به “مشاور ارکتوریای 9” منتقل کرد. پس از یافتن کشتی (در مرز روسیه و آمریکا) ، یک پورتال را باز کنید ، سپس از شمشیر و سپر استفاده کنید تا کشتی را به داخل خود مجبور کنید ، سپس به “Arcturians” اجازه دهید که آن را از آنجا ببرد.

برای رفع شکاف ، ابتدا از نخ رنگین کمان استفاده کنید و شکاف را چندین بار بخیه کنید ، زیرا این یک برش بسیار سنگین است. سپس مهر و موم آن را با استفاده از شعله های پلاتین جامد کنید.

در این مرحله ، باید معبد باستانی در پترا ، اردن را با رعد و برق رنگین کمان و شعله های طلایی فعال کنیم.

سپس بلافاصله با استفاده از “شعله بنفش” ، دروازه بدخلقی NYC را که در تمام نقاط اطراف منهتن واقع شده است ببندید تا کارآیی بیشتری داشته باشد ، و سپس به زور این پورتال و بخیه را به همان روش کار خود انجام دهید.

یک بانک اطلاعاتی شیطانی در سرور یک میلیاردر معروف وجود دارد که باید نابود شود. این امضاها انرژی را در یک پایگاه داده بسیار بزرگ که بصورت الکترونیکی و به طور مرتب از طریق فناوری به توده ها منتشر می شود ، نگه می دارد.

بهترین راه برای مقابله با این کار ، اضافه بار مدارهای آن با رعد و برق نقره است. فقط به شما توصیه می شود که در صورت بیرون آمدن هرگونه راهپیمایی ، باید آنها را با روش قدیمی و با شمشیر و سپر اداره کنید.

petra_by_roblfc1892_dct40g0-pre

مراقبه امروز زیر است ، لطفا لذت ببرید!

One comment

Leave a Reply