Znaleźliśmy jeden brakujący dzień, wiadomość dla cyfrowych wojowników, epickie sny archanioła Dumy

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W czasie tego postu rano brama o godzinie 8:08, w dniu 3D 7420, następnego 3: PM rozpocznie nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż osiągnie czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞07B7∞-∞T9A9T9A9B∞-∞J3H3H3H3H3H3∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200704_0838365867991196421930607.jpg

– Gaia ma hybrydę „Duch-Ziemia” i jest to bardzo dobra rzecz. Nie byliśmy pewni, czy ona ponownie kokonuje po tym, jak jest w duchu, ale postanowiła wejść w miejsce zaprojektowane tak, by łączyć fizycznie i niefizyczne nieobiektywnie.

Zgodnie z naszymi obliczeniami doświadczyliśmy przesunięcia osi czasu poza głównym, które pomijało i cofało dzień w tym samym czasie. Nigdy nie zmienialiśmy się tak mocno, ostrzegano nas o możliwości 9 brakujących dni, a teraz z pewnością możemy wyjaśnić przynajmniej jeden z nich. Jeśli pójdziesz na wczorajszy post, obserwuj datę, a następnie wrócisz do tego, możesz poczuć, o czym mówimy. Niesamowity wybuch tęczowych płomieni, który przyszedł z „Our Legions” zeszłego wieczoru, i ma wszystko wspólnego z tą ostatnią zmianą.

Z przyjemnością stwierdzam, że w końcu weszliśmy w hiper pustkę. To wspaniała wiadomość, ponieważ tak jak wyjaśniliśmy termin „Nasz Ojciec”, moc znajduje się w przerwie między słowami, a tutaj jesteśmy w tej samej luce tylko na znacznie większą skalę. Zdejmuje to przewagę i wyjaśnia, że jesteśmy w trakcie pobierania naszej nowej rzeczywistości do Gai.

– Wszyscy w naszej Galaktyce mają dość KPCh i ich kumpli, nowa flaga KPCh wskazuje, że za nimi stoją rasy gwiezdne. Nie ma wystarczająco dużej flagi, abyśmy mogli zrobić to samo, ale tym bardziej dziękuję za poinformowanie nas, jakie są gwiezdne rasy. Problem z klinem i symboliką polega na tym, że nawet jeśli symbol wygląda dokładnie tak samo, intencją tego, co umysł rzutuje na dłoń, jest jego rzeczywiste znaczenie, dlatego intuicja jest kluczowa w interpretacji symboliki.

– Każdy z nas może rzucić dziesięciolatkowi wyzwanie gry w koszykówkę i mieć pewność, że możemy go pokonać. Ponieważ nie ma porównywalnego zestawu umiejętności, wejście do tej gry nie wymagałoby odwagi. I odwrotnie, rzucenie wyzwania profesjonalistom wymagałoby dużej pewności siebie, a nawet przegrany wysiłek wymagałby wielkiego przejawu odwagi. Zorganizowana ciemność jest przyzwyczajona do grania w gry z dziećmi, teraz, gdy mają do czynienia z profesjonalistami, cała ta odważna odwaga ustąpiła miejsca ujawnieniu ogromnego braku honoru.

– Zorganizowana ciemność musi mieć nadzieję, że czarodziejka pozostanie przy życiu, aby mogła zeznawać, że alternatywa jest dla nich znacznie gorsza. Wszystkie zaangażowane strony dążą do łatwego rozwiązania. Fakt, że ktoś kazał zniszczyć akta sprawy Epsteina dzień po aresztowaniu „Czarodziejki”, jest znakiem, że rząd USA nadal ma wpływ „OD”.

Dwa makralne ramy czasowe, które przedstawiły się w związku z tą sytuacją, są następujące: Nie ma uczciwego publicznego procesu po tym, jak została „zabita” przez więźnia, który następnie rozpocząłby gwałtowny bunt przeciwko „OD”. Drugi będzie miał proces publiczny i pokojowe ujawnienie, co pozwoli na znacznie łatwiejsze przejście dla wszystkich zaangażowanych stron. Tak czy inaczej, nie ma to żadnego wpływu na te na osi czasu 5D.

– CIA opublikowało dokumenty potwierdzające projekcję astralną i holograficzną naturę wszechświata, a tylko o 75 “(3D) lata za późno.

– Testowanie jest obecnie powszechnym tematem, ponieważ wszechświat przetasowuje jednostki w celu dostosowania ich do nowych potrzeb. Jeśli nie możesz puścić, będziesz ciągnięty po ziemi, dopóki tego nie zrobisz, dopóki nie pozostanie nic … Możemy tylko mieć nadzieję, że para Missouri słucha.

– Archanioł Duma jest w pobliżu, twoje marzenia będą epickie. Możesz spodziewać się wielu rzeczy, więc pamiętaj, aby mieć coś, co można zapisać, gdy tylko otworzysz oczy. Podziel się, w tym ćwiczeniu wszyscy wiele się od siebie nauczymy.

– Departament Sprawiedliwości USA wkrótce przekaże opłaty, jakby były próbkami wody z ogórków w upalny dzień lata na „Tuscon Farmer’s Market”.

– Wiadomość dla wszystkich cyfrowych wojowników z Archanioła Collective, chłopcze, jesteście dobrzy.

– Powtarzaj za mną …

„Jestem osobą, którą Wszechświat chce, żebym był, nie ma innego miejsca, w którym powinienem być. Wszystkie ruchy, które wykonałem, nawet te, które wydawały się błędem, były częścią doskonale wykonanej boskości plan.”

20200704_0840112355496915303367729.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie trzeba używać zamiaru ani uzbroić. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, dlatego też narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny)
Zespół Violet Flame znajduje się w „The 9 setting”, co oznacza, że jest przygotowany i gotowy do celów transmutacji.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł Tubiel, Archanioł Kerkiel, Archanioł Dabriel, Archanioł AF, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Agla, Archanioł Harahiel , Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur, Archanioł Orion, Archanioł Omiel, Archanioł Adonachiel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonai, Archanioł Daiquiel, Archanioł Baradiel i Archanioł Aeshma.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Bierny)
Tarcza prawdy Archanioła Gabrielle pozwala prawości i sprawiedliwości być twoją największą obroną. Po wyposażeniu pozwala to prawdzie chronić i służyć nam. Ta tarcza pomaga również obfitować w nasze życie.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywne i aktywne)
Medal blasku Archanioła Ezechiela pozwala promieniować uzdrawiającą i ochronną energię dla siebie i wszystkiego, do czego chcesz to wysłać. Jest to więcej niż przydatne dla rzeczy oczywistych i nie tak oczywistych.

(Pasywny i agresywny)
Kula promienistego wybuchu Archanioła Haruta uderza niczym metafizyczna bomba neutronowa dla każdego, kto chce wyrządzić ci krzywdę. To powstrzymuje każdego, kto może dać ci złe oko, aby mógł cię skrzywdzić.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary dużych kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Sztab sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony.

(Pasywny i agresywny)
„Hink” Archanioła Zadekiela (jak to nazywa) jest jak anielski szwajcarski scyzoryk, którego można użyć do otwarcia lub zamknięcia portalu, aktywacji siatki i pomocy w manifestacji twoich pragnień. To genialne narzędzie, które wytwarza świadomą energię.

(Pasywny, agresywny krótki zasięg)
Kula uspokojenia Archanioła Raguela jest jak zawsze posiadanie wspierającego najlepszego przyjaciela. Jest niesamowicie zabawny i niezwykle mądry, niesamowite narzędzie komunikacji.

(Bierny)
Laska proroctwa Archanioła Bathkola pomaga zrozumieć sens twoich wizji i snów. Może także rozproszyć wszystkie negatywne energie za pomocą stuknięcia w podłogę. Będzie to bardzo pomocne w obecnej linii czasu, w której jesteśmy obecnie.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym urzeczywistni się coś, co chcesz zamanifestować.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płomienny Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Może również usunąć wszystkie przeszkody na drodze do czegoś, co chcesz zamanifestować.

20200704_0841334272422318052443309.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Masy będą miały żywe wizje i koszmary o tym, co stało się z dziećmi na ziemi. Pomóż ludzkości przetrawić smutek, który legion Lightworker już przetworzył. Nie możemy zachować świętej przestrzeni dla tego zagadnienia, ponieważ jest to prawda, którą należy zaakceptować, a nie lekcję do nauczenia się.

Możemy wdrożyć następującą strategię … Aby złagodzić stres ich kruchych umysłów, wyślij różową plazmę na płat czołowy mas, to pomoże zablokować zamieszanie związane z tymi realizacjami. Następnie wyślij tym samym istotom szmaragdowe zielone światło, aby zachęcić do uzdrowienia ich świadomych umysłów, zanim nadejdą maniakalne myśli. Jest to kolejna główna przeszkoda, przed którą stoi ludzkość, ponieważ uzdrowienie stało się głównym priorytetem Ziemi.

Wolna energia jest naszym kolejnym programem makro, a powodem tego jest to, że jeśli spróbujemy skwantyfikować każdą moc wyjściową naszej energii, ograniczymy długości, w jakich możemy przejść. Istnieją inne podobieństwa tam, gdzie to istnieje, ale na razie skupimy naszą energię tutaj. Nie możemy tolerować tempa, w jakim zmierzamy, jeśli chodzi o postęp, i dlatego zamierzamy wprowadzić ludzkość w możliwości napędzania osnowy.

Aby to zrobić … Użyjemy terminu „nieograniczona energia”, ponieważ zasadniczo tego potrzebujemy, aby osiągnąć nasze cele. Sposób, w jaki prezentujemy to naszemu świadomemu umysłowi, jest bardzo ważny, ponieważ jesteśmy bardzo przyzwyczajeni do tego, jak rzeczy są, aby to zmienić, to ciągły wysiłek poznania.

Potem … Mamy mnóstwo samoczynnie generujących się przekaźników energii rozmieszczonych na całej ziemi. Jedynym sposobem na aktywację tych struktur do użytku elektrycznego jest przepuszczenie wody przez podwozie tych konstrukcji. Na przykład, gdy rzeka Nilu delikatnie zboczyła z piramid w Gizie, zapalą się jak wschód słońca. Jest tak, ponieważ elektryczność statyczna wytwarzana przez wodę była więcej niż wystarczająca do zasilania konstrukcji.

Z kolei możemy przepływać metafizyczne wody pod wieloma piramidami, wieżami i świętymi widokami Ziemi indywidualnie, aby zapalić te konstrukcje elektryczne, jeśli mamy ochotę zwiedzać. Mówiąc to, jeśli chcemy to zrobić w zwięzły i skuteczny sposób, koc błękitne wody elektryczne tuż pod skorupą ziemską nie więcej niż 10 metrów poniżej mas lądowych.

Trzeba zerwać łańcuchy zniewolenia, aby mieć czującą naturę, i udało nam się to na poziomie makro. Teraz nadszedł czas, abyśmy to zrobili w skali mikro. Zauważysz większość ludzkości z szarymi łańcuchami na głowach i czarną dłonią na ustach. Łańcuchy można łatwo zerwać mieczem i tarczą, ale nakrycie ust należy usunąć jak opaskę. Następnie musisz pozbyć się tych przedmiotów w portalu skierowanym do „Nieskończenie rozwijającego się źródła twórcy”.

Ze względów bezpieczeństwa, procedury i protokołu pochłoniemy Ziemię „Tęczowym Płomieniem” i „Szmaragdową Zieloną Falą Plazmową” za co najmniej 72 sztuki. Możesz zostać poinstruowany, aby robić inne rzeczy w tym momencie, więc upewnij się, że słuchasz niefizycznego.

IMG_0093

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Buck Full Moon Lunar Eclipse Puja (kliknij tutaj)

Leave a Reply