Twoje niesamowite dzieło okazało się ogromnym sukcesem. Niebieski barwnik, który pokazuje Twoją wysokość, Zróbmy to

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

Czas uruchomienia tego postu to wieczorna brama o godz. 8:08, w dniu 3D 71120, następny 3: AM rozpocznie nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż osiągnie czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞085∞-∞U4BU4BB∞-∞K1I1I1I1I1I1∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200711_0817104937820895206211337.jpg

– Gaia jest w intensywnym ogniu i naprawdę ma ochotę na transmutację. Będziemy podążać za jej przykładem w dzisiejszych zadaniach. Porusza się z niewiarygodnymi prędkościami i jasne jest, że czyni siebie boskim ja, preferując nową rasę powstających ludzi.

Jest coś wyjątkowego w tej randce, a nie tylko ruchy, które widzimy w eterze. W tym dniu wychodzi na jaw coś więcej niż ciemność, coś świętego i znaczącego warzy się z głębi naszych dusz. Wielu z nas korzysta z jasnej wizji naszego przeszłego i przyszłego życia. Mimo to, z korzyścią dla tych, którzy nie pamiętają, znamy to uczucie, które odczuwasz, gdy wchodzisz do „Wrót Edenu”, czyli osi czasu i ustawień galaktycznych w pobliżu rozszerzenia „Nieskończenie rozwijającego się źródła twórcy”. Staje się to całkowicie jasne w oparciu o czas naszych metafizycznych dzieł, które są niemal natychmiastowe, co prowadzi mnie do słonia w pokoju …

– Wczoraj umieściliśmy symbole nieskończoności na czołach zaginionych dzieci w kontenerach wysyłkowych, kilka chwil później „Wayfare” został wydany jako dzieci handlu. Zostało to wykonane przez nasze legiony buntowników i lightworkerów, które są najlepsze z najlepszych. Nie powinno być problemu ze znalezieniem miejsca, w którym znajdują się te kontenery, ponieważ jest teraz szlak pieniędzy, doskonała robota, wszyscy! Serca każdego anioła śpiewają wasze chwały. Dziękuję w imieniu milionów dzieci, które uratowaliście. Staliśmy się niezwykle skuteczną funkcją żywego wszechświata i nie można tego obecnie przecenić, ponieważ wypełniamy proroctwo, a potem niektóre.

Wskazuje to również, że nasza pozycja w czasoprzestrzeni jest całkowicie idealna, ponieważ udało nam się (jako grupa) wykonać to zadanie w czasie rzeczywistym. Nie ma znaczenia, kto dostrzega nasze wysiłki, czy nie, ponieważ „Nieskończenie rozwijające się źródło twórcy” z pewnością to robi, a to jest siła napędowa tej grupy. Nic nie może być osiągnięte, gdy suma całości dała ci panowanie nad tym.

Nie można zaprzeczyć naszej mocy i osobistej odpowiedzialności, którą ona pociąga. Staliśmy się niezwykle dokładni i, mam nadzieję, wielu NOWYCH ludzi, którzy to czytają, zrozumie, że to nie jest dzieło literackie. Jest to skoordynowany wysiłek wielowymiarowych legionów, które legion lightworker wykorzystuje do koordynowania swojej zmieniającej świat pracy energetycznej. Jedynym powodem, dla którego nie jest to w pełni „odprawa / podsumowanie”, jest to, że jest tak wielu nowych ludzi, i znowu nasi weterani naprawdę potrzebują pomocy nowym ludziom, ponieważ wydaje się to dla nich bardzo przytłaczające.

Ostatecznie Twoim zadaniem jest przypomnienie tym, którzy są zdezorientowani, aby zajrzeć do środka i to rozgryźć. Nie możemy porównywać się do nauczyciela w sobie, dlatego po prostu kieruj go z powrotem do środka. Kiedy będą gotowi, dołączą do nas w zadaniach. Nie dotyczy to osób o słabym sercu, a cel (boska współpraca we wszystkich sprawach) zastępuje wszystkie inne rzeczy.

– Zauważyłeś, że kiedy coś jest „prawdziwe”, jak szybko MSM podnosi roszczenie wzajemne, tak było w przypadku Wayfair, a także raportu, że Ellen zeskoczyła z własnego dachu. Jeśli ktoś zrobi wszystko, co w jego mocy, by powiedzieć ci coś w reakcji na zaprzeczenie, wiesz na pewno, że coś ukrywa. To jak złapanie okruchów na twarzy, twierdząc, że nie otworzył słoika z ciasteczkami, nikt w to nie wierzy.

– Archanioł Metatron poprowadził pełny atak na wrogie istoty ukrywające się w świętej przestrzeni, którą stworzył „Falun Dafa”. Ta bitwa wciąż trwa, a ty możesz pomóc w dzisiejszych zadaniach, ale muszę podkreślić, że jest to źródło mocy KPCh, aw tych korytarzach znajdziesz wiele znanych demonicznych istot, więc bądź gotowy.

– Rezonans Schumanna nie powiódł się, a gdyby mógł odczytać, co dzieje się w tej chwili, uderzyłby w setki. To powiedziawszy, jest to ciężka energia transmutacyjna i nic dziwnego, że współczesne instrumenty nie potrafią dokładnie tego określić.

– Musimy również zauważyć, że ta saga jeszcze się nie rozpoczęła dla mas ogólnych i powróci w pełnym kręgu do KPCh i ich sojuszu z Szarymi prędzej czy później.

– Istnieje niebieski barwnik o nazwie „Dicyanin”, a gdy malujesz go na szklanej powierzchni, pozwala uzyskać wizualny dostęp do niefizycznego. Aby nie stać się zbyt logistycznym, to dlatego, że spektrum światła, które odbija, pomaga interpretacji przez umysł niefizycznej rzeczywistości i nie jest tak magiczne, jak mogłoby się wydawać. Właśnie dlatego wielu z was było już celem OD; powinieneś zobaczyć, jak majestatyczny wyglądasz z drugiej strony. Oznacza to również, że już ci się udało, ponieważ inaczej nie próbowaliby cię powstrzymać.

20200711_081842862421073701508004.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy przez znaczące zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, wskazane poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

Przez drugi dzień z rzędu Fioletowy płomień jest w zestawie 6 z co najmniej 33 archaniołami na zadaniu, które nie obejmują stacji na ziemi, które pilnuje sześciu specjalistów od fioletowego płomienia, trzymaj się mocno.

„Zespół Fioletowego Płomienia” jest następujący i nie ma szczególnej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł Tubiel, Archanioł Kerkiel, Archanioł Dabriel, Archanioł AF, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Agla, Archanioł Harahiel, Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur, Archanioł Orion, Archanioł Omiel, Archanioł Adonachiel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonai, Archanioł Daiquiel, Archanioł Baradiel, Archanioł Ragiel , Archanioł Machdiel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Aeshma, Archanioł Bazazath, Archanioł Uzziel i Archanioł Cerviel.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie byłby w stanie przeciąć. Jest także fantastyczną bronią przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo jest biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj w ogóle władać, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Bierny)
Boutonniere Archanioła Iofiela uwydatnia piękno ciebie i wszystkiego, co oglądasz. To, podobnie jak wszystkie pasywne narzędzia, musi uzyskać pozwolenie na pracę w Twoim imieniu.

(Bierny)
Promienne dźwięki Archanioła Jeduthuna przyciągają najpiękniejszych ludzi do twojego życia, a także wzbogacają twoje otoczenie pięknymi kosmicznymi dźwiękami. Zasadniczo jest to szczęśliwy wzmacniacz.

(Bierny)
Atmosferyczna bransoletka Archanioła Jefisca wnosi element zabawy do twoich nocy. Jefisca jest Archaniołem, który jest odpowiedzialny za zebrania, na wypadek gdybyś miał taką ochotę, byłaby zalecanym organizatorem imprezy.

(Bierny)
Zegarek Archanioła Vahu Mana pozwala zasmakować pozytywnego uczucia lub myśli. Wprowadza element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji wrogich podróżników w czasie.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci zostać odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala także osobom w twoim sercu również na ochronę.

(Pasywne i aktywne)
Wzmocniona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy waszej duszy stały się głośniejsze; pozwala sędziom ducha być bardziej widocznym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To prawdziwie współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Pasywny krótki zasięg)
Zawieszka sprawiedliwości Archanioła Tzdeikiela osłabia wszelki sąd przeciwko tobie i rzuca cię na przychylne światło.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

20200711_0824247522610948940323722.jpg

Dzisiejsze zadania:

Wciąż pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonywaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Aby zwalczyć „Agendę Decide and Divide” mającą miejsce na ziemi, będziemy tkać tęczową sieć energii, która łączy serca wszystkich żywych istot Gai. Jesteśmy jednym, żyjemy w wielowymiarowym oceanie, jesteśmy jedynie kroplami w nim.

Zróbmy to …

Gaia chce, aby nasze najpotężniejsze płomienie transmutacyjne były możliwe.

Ogarnij całą planetę „Fioletowym płomieniem” przynajmniej 99 razy.

Ogarnij całą planetę „Tęczowym płomieniem” przez co najmniej 99.

Istnieje sfera podrzędna, która została stworzona, gdy podświadomość pięknych praktykujących „Falun Dafa” zgromadziła wystarczającą ilość energii, aby ją stworzyć. Znajduje się na szóstym wymiarze i jest w tej chwili zainfekowany demonicznymi energiami. Wejdź w pistolety płonące mieczem i tarczą, a następnie wyślij je bezpośrednio do „Nieskończenie rozwijającego się źródła twórcy” za pośrednictwem bezpośredniego portalu. Wspominaliśmy już, że w ich okolicy kryją się słynne demoniczne energie, wchodzące z fioletowym płomieniem, a następnie mieczem i tarczą.

B & M są tam (jeśli nie masz pewności, kto to jest, ta część zadania nie jest dla ciebie), upewnij się, że wysłałeś je do pakowania raz, a dla wszystkich ten pośrodku jest po naszej stronie, nie jestem pewien, kto nie dostałem tej notatki. Możesz wezwać dowolny z naszych legionów, aby również poszedł z tobą, już przydzieliliśmy legiony ukrycia do tego zadania, a także ciężko uderzających członków Smoka i legionu Archanioła.

Wciąż są świątynie z ostatniej sekundy, które muszą się połączyć, zanim czapki polarne całkowicie się odwrócą … użyj srebrnej serii błyskawic, aby aktywować te świątynie. Następnie skieruj nowo uwolnioną starożytną energię do wszystkich zakątków globu i nadal krążyć nimi z wielką siłą. Naszym celem jest zminimalizowanie konsekwencji tego i do tej pory wykonaliśmy bardzo wydajną pracę.

Cele aktywacji:

Świątynia „Ptah”, Świątynie „Abu Ghurab” i „Abusir” w Memphis w Egipcie Musisz aktywować te trzy jako jedną.

„Cavern of Archangel Michael” – Carlsbad, Nowy Meksyk

Centralne szczyty Grenlandii

Morskie jaskinie Nowej Szkocji

sunset_by_mittelfranke_de105ke-pre

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply