Wszystkie znaki wskazują na ten dzień, nasz sukces spowoduje „wielki bum” dla punktu Archanioła Rafaela

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

Czas uruchomienia tego postu to poranna brama o godzinie 8:08, w dniu 3D 71320, godzina piętnasta rozpocznie się w ten nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż osiągnie czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞086∞-∞U5BU5BB∞-∞K2I2I2I2I2I2∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200712_1550025677699702675896978.jpg

– Gaia jest w powietrzu, a to pozwala nam dowiedzieć się, gdzie są jej myśli i emocje. Wiatry zmian nadciągają na nas, a Gaja również zachęca nas do uderzenia, będziemy odpowiadać na tę dokładną prośbę w dzisiejszych zadaniach.

Z jakiegoś powodu ten dzień został wyróżniony przez wielu Archaniołów. Istnieje wiele możliwych mikro osi czasu, ale harmonogram makro wydaje się być mocno ustalony. Wiemy, że jest to dzień zwycięstwa, transmutacji, globalnej transformacji i indywidualnego wyboru. Chociaż ten dzień jest wyjątkowo tajemniczy, wiemy, że naprawdę będziemy zadowoleni z wyniku.

– Ostrzeżenie spoilera „Artkurianie” zamierzają kogoś wyrównać. Przestrzegając prawa do ujawnienia, zwracamy na to uwagę wszystkim, którzy to czytają.

– Osoby na osi czasu 3D, nawet te w naszym życiu osobistym, przechodzą intensywne rzeczy. Zobaczymy, jak wiele osób zostaje skazanych za handel ludźmi i inne działania związane z prawami człowieka. Pamiętaj, że za tymi okrucieństwami stoi wiele osób, nie tylko gwiazdy.

– Bezbożni są prawie całkowicie usunięci z tego wszechświata i jasne jest, że metafizyczne poparcie „OD” zostało całkowicie zmiażdżone. Walczyliśmy w szóstym wymiarze i już niedługo poczujemy „wielki boom” po naszym ogromnym zwycięstwie. Aby dać ci wyobrażenie o poziomie sukcesu, jaki osiągnęliśmy, jesteśmy witani, aby pomóc w innych częściach galaktyki. Zobaczysz to odzwierciedlone w zadaniach w kolejnych dniach.

– Podwójne widzenie jest efektem ubocznym zbiegających się obecnie ogromnych zmian osi czasu. Na przykład widziałem jednocześnie zlew pełny i pusty, to samo z otwartymi drzwiami. Rozumiemy, że cienie osobowości 3D grają swoje role we własnej sytuacji. Na wszystkich poziomach świadomości dzieje się tak wiele zmian, że te fizyczne symptomy są na równi z przebiegiem.

– Kiedy utkaliśmy serca ludzkości, rajd czarno-niebieski stał się dominującą wibracją naszego makroklimatu. Kiedy widzimy pęknięcia w ludzkości, w naszej mocy jest dobrze, aby przypomnieć im o ich jedności, lekcji, której należy się nauczyć na temat boskiego prawa, które posiadamy. Musimy się tym przejmować, a kiedy to robimy, staje się jasne, że ogród, który pielęgnujemy, jest naszym własnym. Jesteśmy siłą nadziei, mocy i jedności wśród wszystkich ludzi, nie ma na ziemi żadnej pierwotnej teologii, która nie mówi o pracy z aniołami w jakimś charakterze.

– Powtarzającym się tematem jest to, że kiedy podejmujemy decyzję, góry się poruszają. Jest tyle pojęć koncepcyjnych, że do tej pory nie byliśmy w pełni zaangażowani. To prawda, zastanawialiśmy się nad zadanymi nam pytaniami, ale potrzebujemy głębszej kontemplacji dotyczącej podstawowych praw człowieka i świadomego życia. Wydaje się, że większość z nas uważa, że mieszkanie powinno być gwarancją, podobnie jak odzież, wyżywienie i bezpieczeństwo, ale potem wszyscy nie zobowiązują się do szczegółowych informacji.

– „Oni (lightworkers) są jedynym legionem, który musimy mikro-zarządzać” – Archanioł Rafał

Jeśli chodzi o punkt Rafaela, wyraźnie widzimy, że dzieje się zło, i doskonale wiemy, że trzeba coś zrobić, więc nie wahaj się, zrób to, kiedy zostaniesz o tym poinformowany. Jeśli coś wyzwala twoje emocje, zrobiło to z jakiegoś powodu, wykorzystaj to najlepiej jak potrafisz. Spotkamy się tu codziennie, ale nie możesz się doczekać, jesteśmy aktywnie zaangażowani w gęste przedsięwzięcie, i nie ma czasu, aby zastanawiać się, co robisz.

Największym błędem, jaki można popełnić, jest założenie, że jesteśmy zaangażowani w istotną lekcję życia dla konceptualnego rozwoju duchowego. Pomimo tego, że zawsze się uczymy, czas na naukę się skończył, gramy o przetrwanie, nie możesz tego stracić z oczu nawet na chwilę.

20200712_1547326750458059644448429.jpg

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.

(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy przez znaczące zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, wskazane poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

Trzeci dzień z rzędu Fioletowy płomień jest w zestawie 6 z co najmniej 33 archaniołami na zadaniu, nie obejmuje stacji Ziemi, na których czuwa sześciu specjalistów od fioletowego płomienia. Jest w żywiole powietrza, które, podobnie jak wiatr w płonącym ogniu, powoduje pewne niesamowite anomalie.

„Zespół Fioletowego Płomienia” jest następujący i nie ma szczególnej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł Tubiel, Archanioł Kerkiel, Archanioł Dabriel, Archanioł AF, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Agla, Archanioł Harahiel, Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur, Archanioł Orion, Archanioł Omiel, Archanioł Adonachiel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonai, Archanioł Daiquiel, Archanioł Baradiel, Archanioł Ragiel , Archanioł Machdiel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Saniel, Archanioł Bazazath, Archanioł Uzziel i Archanioł Cerviel.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie byłby w stanie przeciąć. Jest także fantastyczną bronią przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo jest biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj w ogóle władać, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Bierny)
Zegarek Archanioła Vahu Mana pozwala zasmakować pozytywnego uczucia lub myśli. Wprowadza element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji wrogich podróżników w czasie.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci zostać odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala także osobom w twoim sercu również na ochronę.

(Pasywne i aktywne)
Wzmocniona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy waszej duszy stały się głośniejsze; pozwala sędziom ducha być bardziej widocznym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To prawdziwie współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Pasywny krótki zasięg)
Zawieszka sprawiedliwości Archanioła Tzdeikiela osłabia wszelki sąd przeciwko tobie i rzuca cię na przychylne światło.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

UWAGA: następujące 3 narzędzia to sposoby leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela odepchną wszelkie choroby i choroby. Może również pomóc w przywróceniu już zadanych warunków, może być wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest posługiwać się tym ze spokojnym nastawieniem.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafała jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją władasz. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200712_1553267950935652285804762.jpg

Dzisiejsze zadania:

Wciąż pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonywaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Nasze Legiony i Archanioł Metatron odnieśli zwycięstwo w wypychaniu „Wrogich Istot”, które ukrywają się w świętej przestrzeni, którą stworzył „Falun Dafa”. Znaleźliśmy szczelinę w czasie i przestrzeni, której wiele niezbyt przyjaznych istot używa jako portalu na zmianę. To musi być zaplombowane tęczową nicią i wielokrotnie wzmocnione, zrób to natychmiast.

Masy będą miały „masowo-maniakalne awarie”, ostrzegaliśmy was o tym przez jakiś czas. Wydostanie się ze statku, na którym obecnie płyniesz, wydaje się okropnie intuicyjne, aby pozwolić, aby całkowicie zniknęło zaznaczenie, nie leży w najlepszym interesie nikogo …

Istnieją określone urządzenia, których celem jest zwiększenie tych maniakalnych epizodów …

Zniszcz ciche mikrofale uderzające w ziemię przez niebieskie i fioletowe satelity na naszej orbicie. Następnie zniszcz urządzenia kontroli umysłu zwane „Złotymi Kulami” znajdujące się na całym świecie. Najczęściej znajdują się one wzdłuż linii brzegowych, ale można je również znaleźć w innych miejscach; proszę szukać wydajnie. Tak, są to te same, które widzieliśmy w Izraelu.

Chcemy obudzić „Starożytne góry awatarów” w Chinach, aby aktywować starożytną smoczą energię regionu. Pomoże nam to usunąć agendę KPCh z niszczenia świata. Obudź cały obszar mnóstwem złotych świateł, zmiana gęstości będzie natychmiast zauważalna.

Gaia poprosiła nasz legion o powiew chłodnego wiatru w następujących kodach świetlnych. Wdróż jakikolwiek poniższy kod koloru jak najdłużej.

Sekwencja kolorów: biały – różowy – jasnoniebieski – złoty – żółty – zielony – czerwony – czarny – miedziany – brązowy – brązowy – turkusowy – różowe złoto – srebrny – pomarańczowy – indygo – fioletowy – platynowy – diament – tęcza

forest_river_by_mackorff_de0zfxn-pre

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply