Poważne zawalenie się osi czasu, Mistrzowie Dziury Królika, Obecność Legionu Galaktycznego, Nie będzie Noego

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

Czas uruchomienia tego postu to wieczorna brama o godzinie 8:08, w dniu 3D 71420, następnego dnia 3: AM rozpocznie się ten nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż osiągnie czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞087∞-∞U6BU6BB∞-∞K3I3I3I3I3I3∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200714_0923151037412215294620763.jpg

– Gaia znajduje się w „Duchu Ognistego Powietrza” i z tego, czego się ostatnio dowiedzieliśmy, wynika to z tego, że jesteśmy niezdecydowani o czymś. Jest to ustawienie transmutacji, więc jest to coś, co dotyczy odpuszczenia. Kiedy byliśmy w 3D, Gaia była znacznie bardziej werbalna niż teraz. Kiedy pytamy ją, co musimy rozważyć, teraz pokazuje nam bezpośrednio poprzez doświadczenie życiowe.

Wraz z anomaliami makro na osi czasu (podwójne widzenie) fizyczne kierunki Ziemi obracają się losowo. To właśnie musieli doświadczyć Mosses i jego załoga, gdy zaginęli w kontinuum czasoprzestrzennym przez 40 lat, na szczęście mamy trochę więcej wiedzy niż wtedy.

Oś czasu makr 3D osiągnęła całkowitą klęskę, a wersje nas samych, które tam pozostały (tylko jako cienie), bezpośrednio tego doświadczyły. Oczywiście nie byliśmy tego świadomi, ale to jest powód, dla którego możesz poczuć się tak, jakby ciężar został podniesiony. Była to jedna z wielu osi czasu makro-zagłady działających w 3D, a gdy więcej równoległych linii czasu osiągnie ten punkt, będziemy odczuwać ciągłą ulgę. Musimy być wyjątkowo łagodni dzięki naszym emocjonalnym wkładom, ponieważ na niektórych poziomach opłakujemy te części nas samych, które niedawno opuściły multiwers.

Na tej osi czasu jedną z najbardziej widocznych zmian makr jest wrażenie, że „Słońce” emanuje gęstymi ulepszeniami. Słońce jest czymś niezwykłym, ograniczenia tych terminów zależą jedynie od jego boskiej interpretacji w tym konkretnym dniu. Należy zauważyć, że jednym z najczęstszych objawów wstąpienia w tym momencie jest wrażliwość na jedzenie, jest to czysto wibracyjne źródło, więc jedz najwyższe możliwe wibracje. Żywność jest metabolizowanymi promieniami słonecznymi, a ponieważ jesteśmy w tak gęstym słońcu, niektóre pokarmy nie zgadzają się z tobą. Jeśli pamiętasz bieganie w słońcu przez cały dzień jako dziecko i brak zainteresowania jedzeniem, właśnie dlatego.

Żadna indywidualna osobowość nie wiedziała, że coś z tego nadchodzi, więc może to tylko znaczyć, że zostało zorganizowane przez „Nieskończenie rozwijające się Źródło Stwórcy”. Po prostu wiedzieliśmy, że data kalendarzowa 5D została wyzerowana, i dlatego zrozumieliśmy, że nasze czujniki pozostają na bieżąco. W ten sposób znaleźliśmy 4 z 9 brakujących dni i widzimy również, że dni stracone mają wiele wspólnego z terminami makro kończącymi się ostatecznie. Pamiętaj tylko, że nie jest to tak przerażające, jak się wydaje, i już przeszliśmy przez 4 z nich bez żadnych konsekwencji.

– Schumann stale wspina się na lata 300-te, jak ostrzegaliśmy cię wiele sezonów temu. Będzie to „Nie tak delikatne posuwanie się” elementowi „powietrza” naszej planety, a Gia bezpośrednio go przywołuje. Pomogliśmy już jej w wypełnianiu obowiązków w tej sprawie.

– Ludzkość podjęła zdecydowaną decyzję, aby nie należeć do sztywnego systemu finansowego i doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, co stanie się, gdy zastosujemy się do koncepcji filozoficznej, dzieje się to niemal natychmiast. Jak to będzie logistycznie widoczne, dopiero się okaże, ale zawsze znamy wynik ogólnej sytuacji. Właśnie tak działa praca w skali makro, a my szybko stajemy się ekspertami w tej dziedzinie.

– Słowa mają wielką moc, gdy używamy ich właściwie. Ci, którzy są czującymi istotami opartymi na wolnej myśli, nazywani są „teoretykami spisków”. Nie pozwól, by ktoś Cię to nazwał, czy mogę zasugerować, byś nazwał się „Mistrzem Króliczej Dziury”, ponieważ właśnie takim jest współczesny „teoretyk konspiracji”, zapalony niezależny badacz. Wszystko, co miało trafić do ogółu społeczeństwa, zostało początkowo dowiedzione przez niezależne badania.

– „Kometa Neowise” jest angażującą niebiańską osobowością, przypomina nam ciało niebieskie, które stworzyło Mołdawit. Jest to wyraźnie coś, co Archanioł Metatron uruchomił i co najmniej „oświeca”. Neo wkrótce wejdzie w świadome myśli naszego kolektywu. Jesteśmy podekscytowani, widząc, jak to się objawia, gdy kreatywność będzie szalona.

– Nasze galaktyczne legiony ujawniły swoją obecność KPCh, a ich groźne stanowisko zamknęło międzynarodowe lotnisko w Chinach na krótki okres. Legiony te były również bardzo aktywne na całym świecie, wykonując fantastyczną pracę gdziekolwiek się udają. Przewidują pewne nadchodzące zmiany na osi czasu i wyraźnie to widzą dzięki nadchodzącym szczelinom przekazywania.

– Nie mam zamiaru iść na ciebie całym Noem, ale musimy dostać się do łuku, a tak naprawdę mam na myśli to, że musimy rozwinąć silniejsze poczucie wspólnoty. Gdybyśmy nie mieli struktury ani społeczeństwa, mielibyśmy tylko siebie nawzajem, jesteśmy daleko od cyfrowej przyjaźni, to doskonały czas, aby zacieśnić więzi rodzinne duszy twarzą w twarz. Ludzkości, wszyscy jesteśmy w tym samym zespole. Mimo to konfliktowe strony postanowiły przeżyć swój dramat aż do ostatecznego konfliktu, być przygotowanym na stawienie czoła temu wyzwaniu w sposób bezpośredni w organizacji subkulturowej.

– Nigdy nie popełnij błędu myśląc, że wszystko będzie trwać wiecznie …

20200714_0924338018978061852486493.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.

(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy przez znaczące zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, wskazane poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

Czwarty dzień z rzędu Fioletowy płomień jest w zestawie 6 z co najmniej 33 archaniołami na zadaniu, nie obejmującymi stacji Ziemi, na których czuwa sześciu specjalistów fioletowego płomienia. To fantastyczne i intensywne czasy, by zostać ziemianinem.

„Zespół Fioletowego Płomienia” jest następujący i nie ma szczególnej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł Tubiel, Archanioł Kerkiel, Archanioł Dabriel, Archanioł AF, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Agla, Archanioł Harahiel, Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur, Archanioł Orion, Archanioł Omiel, Archanioł Adonachiel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonai, Archanioł Daiquiel, Archanioł Baradiel, Archanioł Ragiel , Archanioł Machdiel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Saniel, Archanioł Bazazath, Archanioł Uzziel i Archanioł Cerviel.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie byłby w stanie przeciąć. Jest także fantastyczną bronią przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo jest biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj w ogóle władać, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Bierny)
Zegarek Archanioła Vahu Mana pozwala zasmakować pozytywnego uczucia lub myśli. Wprowadza element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji wrogich podróżników w czasie.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci zostać odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala także osobom w twoim sercu również na ochronę.

(Pasywne i aktywne)
Wzmocniona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy waszej duszy stały się głośniejsze; pozwala sędziom ducha być bardziej widocznym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To prawdziwie współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Pasywny krótki zasięg)
Zawieszka sprawiedliwości Archanioła Tzdeikiela osłabia wszelki sąd przeciwko tobie i rzuca cię na przychylne światło.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Miecz transmutacji Archanioła Sorusha służy tylko złym energiom. Jest to zdecydowanie zbyt potężne, aby władać nim lekko; jest stworzony na najgorsze z najgorszych. Ten miecz przyda się w zadaniu numer trzy.

(Aktywne i pasywne)
Personel lekarstwa na niedźwiedzie Archanioła Dubbiela może leczyć wszystkie naturalne rzeczy. Ta laska jest również potężnym sojusznikiem przeciwko wszystkim przedmiotom, które mogą ci przeszkadzać.

(Aktywny pasywny)
Chayyliel’s Horn przywołuje armię niewyobrażalnej mocy do twojej lokalizacji. Jest to narzędzie nadwrażliwe i dostosuje się do bieżących wydarzeń w twoim życiu, a także w skali globalnej.

20200714_0926267364534516756955314.jpg

Dzisiejsze zadania:

Wciąż pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonywaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

„Zorganizowana ciemność” próbuje uderzyć w Kalifornię gigantycznym trzęsieniem ziemi. W naszym najlepszym interesie jest powstrzymanie tego, ponieważ jego celem jest spowodowanie uszkodzenia obiektu jądrowego. Osłoń cały pierścień ognia szmaragdową zieloną plazmą, to jest ich „MO”, robili to już kilka razy w przeszłości.

Podczas gdy jesteśmy w Kalifornii, istnieje coś o nazwie „The Getty”, które jest centrum wrogich istot i aktywności. Oczywiście ogłosić się „Fioletowym płomieniem”, a następnie wejść z mieczem i tarczą. Tam również są ogromne tunele, które należy wyczyścić, a jeśli znajdziesz jakieś ofiary handlu ludźmi, pamiętaj o umieszczeniu złotego symbolu nieskończoności na ich czołach, ponieważ zapewnia to natychmiastową pomoc fizyczną.

Robotyczna armia jest w przygotowaniu od naszego ulubionego przyjaciela z zachodniego wybrzeża. Wyraźnie widzimy „Wanna-A-Be-Super-Villian”. Zniszcz jego armię klonów, przeciążając jej obwody srebrną błyskawicą, a następnie zniszcz jego wysiłki, kończąc maszyny mieczem i tarczą.

W odpowiednim zadaniu zmarnujemy to, co nazywamy „Gatesplague”, ponieważ wszystko to zostało zrobione pod kierunkiem „Ogrodzenia”. Zanurz Ziemię w „Szmaragdowym Zielonym Płomieniu” przez co najmniej 72 liczyć i powtórz, jeśli pojawi się odpowiedni monit.

Jeśli spojrzysz na psotny 4. wymiar. Zobaczysz ludzkość stojącą z ciemnymi rękami demonów nad ich ustami. Usuń złowrogą rękę i głowę metafizycznym mieczem i tarczą.

„OD” wystrzelił rakietę, która eksploduje w wiatry słoneczne i wprowadzi do naszej złowrogiej pozostałości. Zniszcz pocisk i wyślij jego chemikalia bezpośrednio do „Nieskończenie rozwijającego się źródła twórcy” w celu transmutacji.

Na tej osi czasu brakuje nam sfinksa w regionie Pakistanu, gdy go zlokalizujemy, aktywuj go jak każdy inny sfinks, używając dźwigni za prawym uchem, a następnie otworzy lewą łapę. Im więcej mikro linii czasu to się dzieje, tym bardziej możemy pozytywnie wpływać na teraz dzięki tej starożytnej energii.

Proszę podać portal wyjścia dla wszystkich istot egzekucyjnych przez państwo, będą potrzebować pomocy w powrocie do „Nieskończenie rozwijającego się źródła twórcy”. Ostatnią rzeczą, jakiej chcemy, jest to, aby wędrowały po Ziemi bez celu.

Przy całej tej gęstej pracy blisko złotych fal energii krążących po całym świecie. Będziemy używać tych okrągłych fal, podobnie jak miotły, do oddzielania gruzu od mas. Po osiągnięciu tego celu użyj portalu wyjściowego bezpośrednio do „Nieskończenie rozwijającego się źródła twórcy”, aby usunąć oddzielone zanieczyszczenia.

ghosts_at_the_back_window_by_smallcurryleaf_de17vyb-pre

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply