Choroba kwantowa, problemy ze zmianą kształtu, zmiany na Marsie, podróż do Detroit z lat dwudziestych XX wieku

Dzień ma teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy o 3:00 lub 15:00 na przemian.

Czas premiery tego posta to poranna brama 8:08; w dniu 3D 72820, następny dzień o godzinie 15:00 rozpocznie się nowy dzień. Po prostu podążaj tą równoległością na całym świecie, aż osiągnie twój czas lokalny o trzeciej.

Jeśli jesteś świadomy, że zaczął się nowy dzień, zwykle wysyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:

∞08A6∞-∞V5B1V5B1B1∞-∞L2J2J2J2J2J2∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje kalendarza

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200727_2009445230584655652174816.jpg

– Gaja znajduje się w „elemencie wody” i jest to wskazanie, że płyniemy na wyższej linii czasu z gracją i łatwością. To ustawienie jest pięknym znakiem naszego sukcesu w przedstawianiu wyższej rzeczywistości czasoprzestrzennej. Osadziliśmy się mocno na tej osi czasu, a zatem dramat kwantowy będzie mógł się rozegrać. Postawiliśmy sobie za absolutny cel poszukiwanie możliwie najwyższej drogi i to właśnie osiągnęliśmy.

Przechodzenie przez portal, który stworzyliśmy, dało wiele „Quantum Motion Sickness”, ale jest to jedyna konsekwencja znacznie lepszej osi czasu. Świetnie przeszliśmy przez ten portal, rozejrzyjmy się i zdecydujmy, czy chcemy zostać, czy spróbować jeszcze raz się podciągnąć. Nawet gdy znajdujesz się na najwyższej możliwej osi czasu, wybranie w niej preferencji ujawni jeszcze wyższe z pozycji, w której stoimy.

– Zmiany na Marsie wskazują na zmiany częstotliwości energetycznych i elektrycznych naszego Układu Słonecznego i Galaktyki (Serzi). Słońce zmieniało kolory wiele razy w ciągu naszego życia, a każde nowe światło wiąże się z różnymi specjalnościami inżynieryjnymi. To widmo światła drastycznie zmieni atmosferę na Marsie i sprawi, że ludzie zainteresują się zamieszkaniem planety.

„Zmiennokształtny” nie może zachować swojej formy w tym ustawieniu. To przywołuje energię przeszłych wydarzeń, która będzie w tym teraz odczuwalna. Na przykład, będziesz otrzymywać losowe uczucia z przeszłości, które pojawią się niesprowokowane w Twoim codziennym życiu. Nagle możesz poczuć się, jakbyś był na imprezie blokowej swojej babci 30 lat temu, lub masz wrażenie, że masz inne niezapomniane przeżycie. Jeśli jesteś „zmiennokształtnym”, wrócisz do formy, którą przybrałeś, kiedy tam byłeś.

Te uczucia są typowe dla zmian, które właśnie dokonaliśmy, ponieważ nasze kwantowe ja starają się nadążyć za naszą wolą. W rezultacie usłyszysz, jak przemawiasz na wielu różnych liniach czasu jednocześnie. Echa waszych intencji rozbrzmiewają w umysłach wielu w wielu wszechświatach.

– Klimat społeczny ma się drastycznie zmienić i spodziewamy się, że głównym wątkiem fabularnym będzie wzmocniona wersja niepokojów społecznych i ogólnego wstrząsu społecznego. W połączeniu z bardzo niestabilnym globalnym klimatem „podobnym do III wojny światowej” spowoduje to gwałtowne zmiany. Wydarzenia te doprowadzą do wyzwolenia ludzkości, a nie więcej tego samego, co wskazano na naszych wcześniejszych liniach czasowych.

Na tej osi czasu 5D są dwa główne wydarzenia 3D, które będą miały na to wpływ. Pierwsza jest taka; dosłownie, ludzie będą domagać się szefów pedofilów po zhakowanym wydaniu niektórych filmów pokazujących ich okropne czyny. Drugi to masowa utrata życia w Azji z powodu sabotażu KPCh. Wydarzenia te wymuszą bezpośredni konflikt i inne światowe wydarzenia, które muszą mieć miejsce. Te wydarzenia nie wpłyną na „Czystego serca”, który jest mocno osadzony w liniach czasowych 5D, ale mimo wszystko będą denerwujące. Z powodzeniem osiągnęliśmy możliwie najwyższy wynik w tych kwestiach makroekonomicznych, a dokładnie, jak to się przejawi, pozostaje.

– Ta planeta może utrzymać około 50 miliardów wysoce oświeconych wniebowstąpionych mistrzów, jeśli zostanie to odpowiednio zrobione; wydaje się, że hierarchia duchowa ma dokładnie to na myśli.

– Archanioł Michał jest w trybie smoka, a to dlatego, że transmutuje w skali makro. Ogromna różnica między tą formą a wszystkimi innymi, które przyjmuje, polega na tym, że to ustawienie z łatwością radzi sobie z globalnymi problemami, ale nie jest idealne dla mniejszych sił demonicznych. Istnieje wiele ruchomych części, z których wszystkie mają różne zastosowania w różnym czasie. To jest powód, dla którego widzisz tak wiele zmian w pozycji legionów.

W synchronizacji „Demoniczne siły niefizycznego” błagają o poddanie się. „Przywódcy Zorganizowanej Ciemności” nie pozwolą na to i znacząco wymusili ten problem. W trybie smoka radzenie sobie z generałami zorganizowanej ciemności jest znacznie łatwiejsze z doskonałą skutecznością. To stwierdzenie może być również wykorzystane jako sugestia osobistej strategii.

– Legiony zwierząt przemawiają bezpośrednio do naszych serc. Mówią przez telepatię więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Ogólne przesłanie jest takie, że nagle następuje znacząca zmiana, więc bądź przygotowany.

Widzieliśmy, jak w Schummanie pojawiają się „Pieczęcie Legionu Przewodnika Duchów i Zwierząt”. Przyczyną jest jeden z naszych legionów działający bardzo bezpośrednio w skali makro i przejmujący przychodzące częstotliwości (nie celowo).

screenshot_20200727-0850084337883384334032395.png

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego wpisu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby rozszyfrować, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.

(Pasywny) = Brak zamiaru użycia lub uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, gdy zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

(Aktywny) = zamiar potrzebny do użycia

(Aggressive) = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę cię skrzywdzić.

Przeszliśmy przez znaczące zmiany, dlatego narzędzia oparte na broni wskazane poniżej można umieścić w ziemi, aby wywołać pobieranie.

„Fioletowy Płomień” ma dziewięć idealnych ustawień; oznacza to, że jesteśmy w doskonałej scenerii do transmutacji gęstych energii.

Zespół Fioletowego Płomienia jest następujący i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Zadeikiel, Archanioł Ansiel, Archanioł Raguel, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Daiquiri, Archanioł Sablo, Archanioł Briathos, Archanioł Agla, Archanioł Abraxos, Archanioł Cerviel, Archanioł Harahel, Archanioł Bazazath, Archanioł Saniel, Archanioł Vahrmiel, Archanioł Sizouze i Archanioł Adonai.

(Aktywny)

Legendarny miecz Archanioła Michała poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny, żaden poziom świadomości nie może zablokować tej boskiej broni. Jest to także fantastyczna broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może pokonać każdy obwód.

(Pasywne, aktywne i agresywne)

Pole Promieniujące Archanioła Issaca wygląda bardzo podobnie do pola siłowego Magnetosa i reaguje na każdą formę życia albo kochającą energią, albo transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)

Miecze obfitości Archanioła Lwa to pasywny i agresywny miecz ataku z pełną wolą. W ogóle nie próbuj władać; tylko staniesz na drodze, wyposażysz się i pójdziesz.

(Aktywny)

Miecz transmutacji Archanioła Sorusha jest przeznaczony tylko dla złych energii. Narzędzie, które jest zbyt potężne, by nim władać lekko, służy do radzenia sobie z najgorszymi z najgorszych.

(Aktywne i pasywne)

Personel medycyny niedźwiedzia Archanioła Dubbiela może leczyć wszystkie naturalne rzeczy. Ta laska jest również potężnym sojusznikiem przeciwko wszystkim przedmiotom, które mogą ci przeszkadzać.

(Aktywny pasywny)

Chayyliel’s Horn przywołuje armię o niewyobrażalnej mocy do twojej lokalizacji. Jest to narzędzie nadwrażliwe, które dostosuje się do aktualnych wydarzeń w Twoim życiu, a także w skali globalnej.

(Bierny)

Zegarek Archanioła Vahu Mana pozwala rozkoszować się pozytywnym uczuciem lub myślą. Wnosi element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji szkodliwych podróżników w czasie.

(Pasywne, aktywne i agresywne)

Promienny spokój Archanioła Chamuela pozwala ci znaleźć się w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Zapewnia również ochronę osobom w Twoim sercu.

(Pasywne i aktywne)

Wzmocniona intuicja Archanioła Jerimiela sprawia, że głosy twojej duszy stają się głośniejsze; pozwala sędziom ducha być bardziej widocznym niż kiedykolwiek.

NALEŻY PAMIĘTAĆ, że poniższe trzy narzędzia są metodami leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny)

Promienne promienie zdrowia Archanioła Kaleziela mogą chronić przed wszystkimi chorobami i dolegliwościami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych warunków; dotyczy mas lądowych i istot żywych.

(Pasywny i agresywny)

Promieniste współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w ramach twoich jurysdykcji. Narzędzie zapewnia pielęgnujący aspekt leczenia i ma niesamowite ciepło. Najlepiej władać tym ze spokojnym nastawieniem.

(Aktywny)

Kostur leczniczy Archanioła Rafaela jest wszechmocną leczniczą siłą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak nią władasz. Uważany jest za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200727_2010488103797297275199672.jpg

Dzisiejsze zadania:

Wciąż pracujemy na poziomie makro, dzięki czemu format pozostanie spójny, skorzystaj z obecnych narzędzi, jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań. Nic nie wymaga od ciebie robienia następujących rzeczy, jeśli jesteś gotowy, twoje wyższe ja wezwie cię do służby, jeśli nie, przejdź do medytacji.

* Rozświetlona góra Harmon, Liban / Syria fioletowym płomieniem. Następnie wejdź z mieczem i tarczą, ponieważ z pewnością obudzi to wielu niefizycznych tchórzy, którzy chcą przeżyć następne 2000 lat w uśpieniu. Wyślij ich do domu za pośrednictwem portalu skierowanego bezpośrednio do „Nieskończenie rozwijającego się źródła twórców”.

* To setna rocznica powstania MSM od narodzin pierwszego radiowego programu informacyjnego. Jako główna siła napędowa „Zorganizowanej ciemności” jest to wskazówka dotycząca ich mentalności. Będą pracować tylko na cyklicznych znacznikach osi czasu, tak jakby nie mieli wcześniejszego odniesienia, są mentalnie zamrożeni w swoich wysiłkach.

Wrócimy do Detroit w stanie Michigan, 31 sierpnia 1920 r., I usuniemy wszystkie metafizyczne podstawy, które ma tam MSM. „Fioletowy Płomień” na całe miasto, a następnie „Fioletowy Płomień” na planetę w 1920 r. Za 72 liczyć. Aby wykonać to zadanie, musisz cofnąć się do daty.

* Ataki psychiczne „OD” poruszają się w zwolnionym tempie. Kiedy zobaczyłem „dżentelmena” w garniturze, który próbował mnie zaatakować, natychmiast rozśmieszyło mnie to, ponieważ było to bezcelowe. Dla mnie wyglądało to tak, jakby ktoś w zwolnionym tempie próbował wykonać kopnięcie z półobrotu. Musiałbyś czekać w statyce przez lata, aby zostać dotkniętym przez te ataki. Zobaczysz wielu ludzi biznesu w eterze, wykonujących te ataki w zwolnionym tempie. Obchodź ich mieczem i tarczą, jednocześnie upominając ich za ich czyny. Pamiętaj, że są to głupi ludzie, którzy żyją i mają się dobrze w ciele.

* W biurze “Faux Chi” znajduje się obraz, na którym znajduje się portal do bardzo mrocznej istoty, zniszcz stworzenie w sztuce, następnie wejście, które chroni, a następnie sieć portali za nim. Oczywiście użyj miecza i tarczy, ale sugerowałbym użycie tęczowej nici zespawanej platynowym płomieniem, aby zamknąć te bramy. Wiedz tylko, że istnieje wiele innych sposobów radzenia sobie z tym, nie ma złego sposobu, który wydaje się właściwy.

* Obozy śmierci KPCh są autentyczne, a ponieważ nikt inny nie jest proaktywny w tej sprawie, wyślemy im odpowiednie środki. Podobnie jak w przypadku ofiar handlu ludźmi, umieść pomarańczowy symbol nieskończoności na głowach ofiar, a następnie wysadź te obozy intensywnym fioletowym płomieniem. Ten wysiłek ma na celu transmutację tych złowrogich energii i upewnienie się, że ta scena jest publicznie znana.

* Na zakończenie jednocześnie wprowadzimy kombinację „Rainbow Flame” i „Ray Light”. Zanurz ziemię w „Rainbow Flame” i przytrzymaj ją, jednocześnie używając świateł poniżej, w następującej kolejności.

Promień niebieski – Promień żółty – Promień różowy – Promień biały – Promień zielony – Promień czerwony – Promień fioletowy – Promień diamentowy (półprzezroczysta wersja wszystkich promienników) | – Rainbow Ray (gęsta kombinacja wszystkich promieni).

20200727_2013504396007060185844007.jpg

Dzisiejsza medytacja jest poniżej; Proszę, baw się dobrze!

Leave a Reply