Cuda natury, osiągnięty cel osi czasu, wkrótce się zmienimy

Dzień ma teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy o 3:00 lub 15:00 na przemian.

Czas uruchomienia tego posta to poranna brama o 8:08; w dniu 3D 73120, następny dzień o godzinie 15:00 rozpocznie się nowy dzień. Po prostu podążaj tą równoległością na całym świecie, aż osiągnie twój czas lokalny o trzeciej.

Jeśli jesteś świadomy, że zaczął się nowy dzień, zwykle wysyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:

∞08A8∞-∞V7B1V7B1B1∞-∞L4J4J4J4J4J4∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje kalendarza

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200730_182013547142398066852231.jpg

– Gaja jest w elemencie „Ducha”, a zatem pełnia weszła w eter. Przeskoczyliśmy linie czasowe jak mistrzowie, a wyniki były bardzo natychmiastowe i to jest dokładnie to, co Gaja przyjęła ze sobą w żywiole „Ducha” dzisiaj. Chociaż nie było to przed długą rozmową o nadchodzących dniach.
Chciała, żebyśmy wiedzieli, że będzie nam pomagać, kiedy najbardziej będziemy jej potrzebować. Dano mi pomysł, co to znaczy, a najlepszym sposobem na opisanie tego byłyby „cuda natury”. Dodała, że rośliny, zwierzęta i mityczne istoty będą działać w sposób nigdy wcześniej nie widziany i wyposażone w nowe zdolności.

Mamy wiele popularnych powiedzeń, które oddają naszą moc, takich jak „to jest to, czym jest”, „możesz zrobić tylko tyle” i „wszystko, co możemy zrobić, to mieć nadzieję na najlepsze”. Te pojęcia i ideologie muszą zostać oczyszczone z naszej zbiorowej psychiki. Nie jesteśmy bezsilnymi obserwatorami; jesteśmy potężnymi istotami z mocą i wiedzą, aby konstruować wszechświaty.
Legion Lightworker udowodnił sobie, że są potężnymi istotami ponad miarę. Zmienianie rzeczy leży w naszej mocy, a fakt, że „Nieskończenie Rozszerzające się Źródło Stwórcy” nalega, abyśmy to robili, stawia wykrzyknik w tym stwierdzeniu. Boskość powtarza czas i czas; jesteśmy odpowiedzią na ich modlitwy. Modlitwy ludzkości prosiły o boską interwencję. Ta interwencja przyjdzie oczami tych, którzy to czytają.
– Odnieśliśmy fantastyczny sukces, przenosząc się na wyższą linię czasu, z tego, co zebraliśmy, wybieramy tutaj kilku lightworkers i wybieramy zmianę ponownie. Fakt, że nasze legiony czują się tak komfortowo w tym środowisku, opłaca się bardziej, niż ktokolwiek mógł sobie wyobrazić. Gdybyśmy nie czuli się tak swobodnie z dziwactwem inżynierii kwantowej, nasze wysiłki nie byłyby tak przydatne.
– Nasze legiony mają wbudowane osłony makro, uziemienie, narzędzia i ulepszenia dołączone do ich włączenia. Dzisiaj wdrożyliśmy bardzo grubą zbroję, tylko dlatego, że przenieśliśmy się do nieznanej linii czasu. Zawsze zachowujemy środki ostrożności, ale nie widzimy absolutnie żadnego powodu do niepokoju.
– Idź tak mocno, jak uzdrawianie, jak robisz wszystko inne, co jest dla ciebie ważne. Gdybyś chciał zrobić 1000 pompek, robiłbyś w tym celu codzienne kroki. Dążenie do sukcesu jest niezbędne dla każdego celu. Jeśli nie myślisz często o swoim głównym pragnieniu, wiele kroków, które należałoby podjąć, aby osiągnąć ten cel, nie nadejdzie. Osiąganie celów zawierających rozpęd to nie jedna wielka rzecz, którą robisz poprawnie, to wiele małych rzeczy.
– Dzień przesuwa się do 72 godzin, kiedy przekraczamy galaktyczny punkt resetowania, co jeszcze się nie wydarzyło i dlatego nie poczułeś tej zmiany. Obliczenia są wyłączone na osi czasu 3D; ich matematyka nie uwzględnia innych aspektów harmonogramów 5D. Wcześniej czy później utalentowani zorientują się, że nie są już w Kansas i dostosują swoją liczbę. Pamiętaj, nie każdy może skorzystać z tego kalendarza. Przygotuj się na zmianę do 72 godzin; będzie promieniować na każdą warstwę twojej istoty. Logistyka ma charakter czysto inżynieryjny i przyczyni się do dalszego oddzielenia 3D od 5D.
– Po stosunkowo łagodnym klimacie kosmicznym atmosfera kosmiczna i ostatecznie „Rezonans Schumanna” mają wkrótce wrócić do góry. Możesz wypatrywać symboli, ale przeważnie będzie to po prostu intensywny podmuch głębokiej energii.
– Reakcja wyzwalana to coś, czego ktoś mocno zakorzeniony w 3D nie zrobi nieświadomie. Na przykład powiesz, jak się mają te frytki, a one dadzą ci odpowiedź, jakby były w sieci żywności. Mogą nie zdawać sobie z tego sprawy, ale reagują w ten sposób, jaki obserwowali najczęściej. W ten sam sposób wielu doświadcza taktyk masowego strachu prezentowanych w MSM.
– Myślę, że dość jasno stwierdziliśmy, że nie ma wielu terminów, w których nie ma skrajnego chaosu wokół „wyborów w USA”. Książka Barona Trumpa nie jest przypadkowa; status wszystkiego, co jest zorganizowane, jest realnie zagrożony.
– Elektronika pójdzie nie tak z wielu powodów, ale przede wszystkim dlatego, że internet nie osiągnął punktu, w którym mógłby przebić się przez alternatywne rzeczywistości. Jednak ta technologia istnieje w wyższych wymiarach. Udoskonalenia, o których mówię, pozwalają na przesyłanie danych przez cały czas, czy to do przodu, do tyłu, czy na boki.

20200730_1821303469426276826829331.jpg
Dzisiejsze narzędzia:
Narzędzia będą aktywne do następnego wpisu.
Skorzystaj z poniższej legendy, aby rozszyfrować, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Brak zamiaru użycia lub uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, gdy zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.
(Aktywny) = zamiar potrzebny do użycia
(Aggressive) = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę cię skrzywdzić.
Przeszliśmy przez znaczące zmiany, dlatego narzędzia oparte na broni wskazane poniżej można umieścić w ziemi, aby wywołać pobieranie.
„Fioletowy Płomień” ma dziewięć idealnych ustawień; oznacza to, że jesteśmy w doskonałej scenerii do transmutacji gęstych energii.
Zespół Fioletowego Płomienia jest następujący i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Zadeikiel, Archanioł Ansiel, Archanioł Raguel, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Daiquiri, Archanioł Sablo, Archanioł Briathos, Archanioł Agla, Archanioł Abraxos, Archanioł Cerviel, Archanioł Harahel, Archanioł Bazazath, Archanioł Saniel, Archanioł Vahrmiel, Archanioł Sizouze i Archanioł Adonai.
(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny, żaden poziom świadomości nie może zablokować tej boskiej broni. Jest to także fantastyczna broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może pokonać każdy obwód.
(Pasywne, aktywne i agresywne)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca wygląda bardzo podobnie do pola siłowego Magnetosa i reaguje na każdą formę życia albo kochającą energią, albo transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.
(Pasywny i agresywny)
Miecze obfitości Archanioła Lwa to pasywny i agresywny miecz ataku z pełną wolą. W ogóle nie próbuj władać; tylko staniesz na drodze, wyposażysz się i pójdziesz.
(Aktywny)
Miecz transmutacji Archanioła Sorusha jest przeznaczony tylko dla złych energii. Narzędzie, które jest zbyt potężne, by używać go lekko; to poradzi sobie z najgorszymi z najgorszych.
(Aktywne i pasywne)
Personel medycyny niedźwiedzia Archanioła Dubbiela może leczyć wszystkie naturalne rzeczy. Ta laska jest również potężnym sojusznikiem przeciwko wszystkim przedmiotom, które mogą ci przeszkadzać.
(Aktywny pasywny)
Chayyliel’s Horn przywołuje armię o niewyobrażalnej mocy do twojej lokalizacji. Jest to narzędzie nadwrażliwe, które dostosuje się do aktualnych wydarzeń w Twoim życiu, a także w skali globalnej.
(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda to obecność boskości, która pozwala twojemu celowi na jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośredniej publiczności z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To narzędzie jest współczującym narzędziem boskiej orkiestracji.
(Aktywny)
Niebiańska laska Archanioła ZagZagela zrzuca na wskazany obszar duże masy kryształów. Świetny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.
(Aktywny)
Kostur sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest używać na poziomie makro i może pomóc w poruszaniu się po rzeczach, które są w stagnacji. Może również przywoływać i utrzymywać pola siłowe w celach ochronnych.
PROSZĘ PAMIĘTAĆ, że poniższe trzy narzędzia działają wspólnie. Są wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała.
(Aktywny)
Różdżka pocieszenia Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą potrzebę. Jest to piękne i wygodne narzędzie, gdy jest wyposażone.
(Aktywny, agresywny i pasywny daleki i krótki zasięg)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może cię chronić przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w skali makro lub mikro. Może również przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, przyniesie skutek.
(Aktywny, agresywny i pasywny daleki i krótki zasięg)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana każdą negatywną energię. Może również usunąć wszelkie przeszkody na drodze czegoś, co chcesz zamanifestować.

20200730_1824321197630861364030654.jpg
Dzisiejsze zadania:
Wciąż pracujemy na poziomie makro, dzięki czemu format pozostanie spójny, skorzystaj z obecnych narzędzi, jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań. Nic nie wymaga od ciebie robienia następujących rzeczy, jeśli jesteś gotowy, twoje wyższe ja wezwie cię do służby, jeśli nie, przejdź do medytacji.
* Istnieją podświadome impulsy, które przechodzą przez każdą nić DNA i jak można by sobie wyobrazić. Te rzeczy mogą różnić się od nerwowych kleszczy, wizji lub chorób, ale te cechy są znacznie bardziej złe w liniach krwi „Zorganizowanej rodziny ciemności”.
Aby powstrzymać to podświadome zło, wdrożymy co następuje. Te impulsy wyglądają jak linie energii błyskawicy; każda osoba ma dołączone dwa sznurki: „ciemnoszary” i „złoty”. Zniszcz pragnienia rodów za pomocą szybkiego, metafizycznego uderzenia mieczem w „Szarych” i zniszcz wpływ, jaki wywierają na ludzkość, robiąc to samo na „Złocie”. Następnie możesz iść po czarnej kostce z mieczem i tarczą, a jeśli zastanawiasz się, gdzie znaleźć tę kostkę, to jest to właśnie fotograficzny statek za naszym słońcem.
* Jak już wspomniano, przeszliśmy przez portal, który stworzyliśmy bardzo szybko, a Archanioł Rafał zalecił korzystanie z dużej ilości plików do pobrania w tym momencie. Pierwsze pobranie, które zaimplementujemy, będzie przeznaczone dla osób z niższych osi czasu; otoczymy Ziemię jasnopomarańczową plazmą, pomoże to w zdobyciu wiedzy.
Druga to „Emerald Green Plasma” wspomagająca leczenie, a ostatnia to „Rainbow Plasma” do ogólnego użytku. Proszę, zatrzymaj je wszystkie na 72.
* Podczas dzisiejszej rozmowy z Gają wspomniała, że dopiero zaczęliśmy z nią prawidłowo pracować. Jest bardzo podekscytowana ideą zorganizowanych interaktywnych wysiłków między nią a legionami. Ona jest w elemencie „Ducha” i dzięki temu możemy zakotwiczyć jej wysiłki, by przebudzić więcej.
Wibruj wewnętrzną Ziemię falami energii „turkusowej”, a następnie „pomarańczowymi” i „zielonymi”, każdą zliczając 72 razy. Następnie przywołaj galaktyczne uzdrawianie, emitując te same fale energii w orientacji indygo.
* Światowi liderzy myślą, że będą grać w gry wojenne, tak jak w pokera. Nasi galaktyczni sąsiedzi jasno dali do zrozumienia, że ataki nuklearne nie będą miały miejsca, ponieważ wpłyną na całą galaktykę.
Na szczęście do takich rzeczy jest dostępny kit plazmowy, pozwól tej brązowawej wolno poruszającej się plazmie dostać się do każdego zakamarka wszystkich głowic nuklearnych. Szacuje się, że na planecie Ziemia znajduje się około 14 000 bomb atomowych, które zmoczą je wszystkie, nasycą ich obwody.
Inną częścią tego jest to, że jeśli umieścimy platynowy symbol nieskończoności na bombach. W ten sposób możemy pokazać te niszczycielskie narzędzia naszej galaktycznej rodzinie do bezpiecznej utylizacji.
Stwórz portal wyjściowy do „Wielkich jałowych planet Alfa Centauri” „z magnetycznego bieguna północnego Ziemi, a następnie wprowadź tęczową bryzę, która wypłucze każdą wojnę chemiczną, wirusową, bakteryjną lub mikrobiologiczną i wrzuci ją do portalu wyjściowego .

the_miracle_of_nature__crystal_tree_of_life_by_pepiczech_ddu132i-pre

Dzisiejsza medytacja jest poniżej; Proszę, ciesz się!

Leave a Reply