Jednoczesne otwarcie 4 głównych bram, Umowa Federacji, Bitwa o Babel

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0N7A1OA1A1∞-∞DBBBBB∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Informacje o kalendarzu ~ Wersja YouTube ~ 中文版 ~  Русская версия ~ Versione Italiana ~ Versão Portuguesa ~ Versión en español ~ Ελληνικά ~ English Version

20200404_162440435668254386925691.jpg

– Gaja jest w doskonałym zdrowiu, ponieważ jest mocno osadzona w otoczeniu ducha i ziemi, chociaż nie jest to odzwierciedleniem jej nastroju. Jest to wschód słońca wschodu Michała, a czyste liczby również są dziś powszechne. Otwarcie bramek (3D) 444, (5D) 20202020202, (5D) BBBBB i (5D / 3D) 22222 jednocześnie. Z przykrością stwierdzam, że nie wszystkie z tych portali są portalami wejściowymi, ale zapewni to bezpieczne przejście wszystkim, którzy do niego wejdą.

– Choć może się to wydawać nieprawdopodobne, osiągnęliśmy solidną umowę z „Galaktyczną Federacją Światła” i KOŃCOWO możemy powiedzieć, że jesteśmy na tej samej stronie. Każdy, kto uczestniczy w tych negocjacjach, zasługuje na wielkie podziękowania, ponieważ nie było to łatwe zadanie, ze złożonością wszystkich zaangażowanych stron. Umowa zasadniczo mówi, że będzie działała jako jedność z ludzkością i pozwoli jej w pełni wejść w działalność federacji. Można śmiało powiedzieć, że będą o wiele bardziej aktywni w naszym codziennym życiu.

– Zawsze muszę przedmawiać takie rzeczy, mówiąc, że nie ma wyłącznie złej lub dobrej rasy, a wszystkie są pomiędzy nimi, a Szaraki nie są inne. W rzeczywistości istnieje kilka dobrze udokumentowanych szarych buntowników, którzy byli kluczowi dla ludzkości nawet do dziś. To powiedziawszy, Stało się coraz bardziej oczywiste, że ktoś powiedział szarym, aby przykleili go tam, gdzie ich centralne słońce nie świeci, ponieważ technologia jest w tej chwili używana. Wiem, że wywoła wiele kontrowersji, gdy powiem, że Annunaki powiedziała im dokładnie to samo. Annunaki podjęło większość decyzji o utrzymaniu Ziemi i wszystkich jej mieszkańców. Nie oznacza to, że każda frakcja na Nibiru jest z tego zadowolona. Niemniej jednak, kiedy będą jechać samochodem, dobre rzeczy się wydarzą.

– Bez względu na intencje i cele, ten post jest o jeden dzień za swoją manifestacją. Mając to na uwadze, ciężar prawdy zostanie nałożony na ramiona świata, niedługo po tym, jak zostanie to oficjalnie opublikowane.

– Niech nigdy nie zostanie powiedziane, że nie wyczerpaliśmy każdej opcji. Traktaty zawarte przed wiekami musiały wygasnąć w pewnym momencie bez naszej wiedzy. Nigdy nie widzieliśmy takiego tchórzostwa w bitwie lub negocjacjach, wkrótce nie będzie już sprzeciwu.

– Nie ma ani jednego archanioła, który nie byłby zaangażowany w bitwę o pseudonimie „Bitwa pod Bable”. To luźno przekłada się na bitwę pomieszania, ale jest to całkiem odpowiedni sposób na opisanie naszego obecnego statusu.

– Raport Archanioła Michała określa wiele wyzwań, z którymi będziemy musieli się zmierzyć, fizycznie, psychicznie i w inny sposób, dopóki czysty numer „P” nie pojawi się w kalendarzu, stwierdził również, że czysta liczba po tym będzie również dość intensywna. Poradził tym, którzy są gotowi i tym, którzy nie powinni pozostać spokojni, osłonięci i uziemieni (patrz dzisiejsza medytacja, jeśli nie wiesz jak). Jesteśmy w fazie przejściowej, która natychmiast przyniesie dyskomfort masom, ale nie zaszkodzi im. Nie mówi o oszustwie, ale o trawieniu, ponieważ te tabletki będą dla większości zbyt trudne do przełknięcia.

20200404_1626517066991886599893312.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Dzisiejsze narzędzia będą aktywne do następnego postu, nie możemy już pozwolić, aby narzędzia metafizyczne były otwarte, dawać mądrze.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame składa się z 3 zestawów, których nie byliśmy tu od dłuższego czasu, co oznacza, że staramy się wprowadzać zmiany. Mogę zagwarantować, że nie mieliśmy wyboru, jak tylko to zrobić.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Galizur, Archanioł Varhmiel, Archanioł Machdiel, Archanioł Aeshma, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Adonichel, Archanioł Adonai, Archanioł Nuriel, Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Abasdathon, Archanioł Abraxos i Archanioł Machdiel.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywny i agresywny, długi i krótki zasięg)
(Diana) Ogień płonących strzał bogini Artemidy rozświetli planetę Ziemię miłością. Wezwij ją do celu lub pozwól jej działać w twoim najlepszym interesie, nie wiedząc, że jest to potężne narzędzie.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Różdżka Woli Archanioła Ouriela to różdżka, która może zamienić wszystko, co negatywne, w narzędzia boskiej woli. Może sprawić, że demon zatańczy zjeżdżalnię elektryczną, a polityk pokorny, wykorzystaj to mądrze. Gdy zostanie wyposażony w umiejętność pasywną, będzie on koordynowany przez samego Archanioła Ouriela.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Trójząb Kali Ma poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny. Niezwykle skuteczny na życie i na głaz. To niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić każdy zespół obwodów. To świetne narzędzie do każdego zadania.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w czystą ścieżkę przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary dużych kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Sztab sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200404_162520879566743891084880.jpg

Zadania:
Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostaje wspólny wysiłek, bez względu na to, kiedy je administrujesz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni. Zwłaszcza, jeśli widzisz te 30 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) Aktywuj Merkabah, który jest planetą Ziemią, wyobrażając sobie Merkabah wirującego we wszystkich kierunkach, aż stanie się sferyczny wokół planety. Pozwól mu się obracać, aż do momentu, gdy twoja obserwacja zostanie przeniesiona na coś innego.

2) Zorganizowana ciemność planuje dziś wieczorem masowe ataki psychiczne po udaremnionej próbie wyssania. Myślą, że zostaniesz wyczerpany, bądź gotowy i walcz, jak na pewno nie jesteś.

3) Jest tak wiele czystych serc, które są butami na ziemi boskości. Wyślemy wszystkim zaangażowanym w ratowanie kogoś dodatkowego wsparcia. Osłoń i uziem je światłem tęczy. Obejmuje to wszystkich, którzy pomagają w opiece nad chorymi i rannymi oraz dla tych, którzy biorą udział w przewożeniu ich w jakikolwiek sposób i formie do szpitali.

received_2141112031913494961895241646775074.jpeg

Dzisiejsza medytacja koncentruje się na ekranowaniu i uziemieniu, ciesz się!

 

Leave a Reply