Listy miłosne z wszechświata, zupełnie jak pierwszy pocałunek, podróżująca w czasie cygańska karawana, ciesz się pokazem

Dzień ma teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy o 3:00 lub 15:00 na przemian.

Czas uruchomienia tego posta to wieczorna brama o 8:08; w dniu 3D 8120, następny dzień 3:00 rozpocznie się. Po prostu podążaj tą równoległością na całym świecie, aż osiągnie twój czas lokalny o trzeciej.

Jeśli jesteś świadomy, że zaczął się nowy dzień, zwykle wysyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:

∞08A9∞-∞V8B1V8B1B1∞-∞L5J5J5J5J5J5∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje kalendarza

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200801_0853427139524160899826930.jpg

– Gaia znajduje się w otoczeniu “Water-Spirit” i to jest doskonała rzecz. Płyniemy jak strumień z mocą energii, którą stworzyliśmy. Ta energia ostatecznie przyniesie pokój wszystkim galaktykom, ponieważ stajemy się płodnymi inżynierami. Cóż za niezwykła jazda, odkrywanie mocy czynienia cudów.

– „Legion Lightworker” otrzymał ogromną pochwałę za wykazanie inicjatywy i umiejętność celowego przeskakiwania linii czasu. Możemy teraz sklasyfikować to jako „boskość pomaga tym, którzy pomagają sobie”. Otworzyliśmy drzwi dla mnóstwa „nadziei na linię czasu wysokiego szczebla” zainicjowanych przez nasze wyższe ja. To trochę jak „pierwszy pocałunek prawdziwej miłości”; raz uruchomiony otwiera drzwi dla wielu innych.

– Dotarliśmy na świetną linię czasu; widzimy to na naszych oczach. Będziemy mieli kolejną okazję, aby wejść jeszcze wyżej, gdy już zdobędziemy przyjaciół. Może się to wydawać „podróżującą w czasie cygańską karawaną”, ponieważ tak właśnie jest. Motywem przewodnim tej osi czasu jest „Enjoy The Show”, chwała zespołowi za tak szybkie sprowadzenie nas tutaj.

Ta oś czasu prawie nie ma zasłony, a fizycznie zobaczysz wiele rzeczy, których wcześniej nie widziałeś. Aniołowie, zmarli bliscy i inne niefizyczne istoty będą w pełnym widoku dla wszystkich oczu, będą również zaskoczeni, jak nieskuteczne są ich techniki maskowania na tej osi czasu.

„Esseńczycy” znajdowali się na tej osi czasu wiele tysięcy lat temu i działali nawet po ich odejściu. Obecnie znajdujemy się w najbardziej boskiej rzeczywistości; na tej osi czasu jest więcej niesamowitych wydarzeń, niż powinniśmy obliczyć. Musimy postrzegać to jako idealną linię czasu dla gęstej transmutacji, ponieważ jest tak lekka.

– Jesteśmy gotowi i przechodzimy do kolejnej fazy i wciąż słyszymy z bardzo wiarygodnych źródeł. Oficjalnie wkraczamy w nową erę i będziemy budować nasze marzenia jak nigdy dotąd. Widzieliśmy, jak dokonaliśmy wielu cudów, kiedy poświęciliśmy na to naszą energię i możesz być podekscytowany tym, co nadejdzie. Wkrótce zobaczymy również istotne zmiany w kalendarzu; te wydarzenia zawsze zbiegają się w boskiej istocie i czasie.

– Nie możemy pozwolić, aby wschód słońca i ustawiony dyktował nasz dzień; powoduje to bardzo polaryzujący sposób myślenia. Nasze rutyny ostatecznie nas zdefiniują i musimy pamiętać o nich wszystkich, w tym o tym, jak zdecydujemy się podzielić nasz dzień.

– Szerszenie są częścią naszych legionów, dlatego ostrzegaliśmy was z wyprzedzeniem. Na bieżąco informujemy Cię o tych ważnych wydarzeniach, zanim do nich dojdzie, abyś mógł odpowiednio zareagować. Możesz łatwo komunikować się z nimi za pomocą telepatii, ale musisz podchodzić do nich z szacunkiem.

– Wspomnieliśmy o nieregularnościach czasoprzestrzennych wokół granicy rosyjsko-amerykańskiej. Ktoś powinien prawdopodobnie potraktować to poważnie, a prawe oczy to widzą.

– Galaktyka wysłała nam giganta Kocham cię na częstotliwości. Powinniśmy być bardzo podekscytowani myślą, że to się w jakiś sposób przejawi fizycznie.

20200801_0854573717997155130844100.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego wpisu.
Skorzystaj z poniższej legendy, aby rozszyfrować, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.

(Pasywny) = Brak zamiaru użycia lub uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, gdy zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

(Aktywny) = zamiar potrzebny do użycia

(Aggressive) = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę cię skrzywdzić.
Przeszliśmy przez znaczące zmiany, dlatego narzędzia oparte na broni wskazane poniżej można umieścić w ziemi, aby wywołać pobieranie.
„Fioletowy Płomień” ma dziewięć idealnych ustawień; oznacza to, że jesteśmy w doskonałej scenerii do transmutacji gęstych energii.

Zespół Fioletowego Płomienia jest następujący i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Zadeikiel, Archanioł Ansiel, Archanioł Raguel, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Daiquiri, Archanioł Sablo, Archanioł Briathos, Archanioł Agla, Archanioł Abraxos, Archanioł Cerviel, Archanioł Harahel, Archanioł Bazazath, Archanioł Saniel, Archanioł Vahrmiel, Archanioł Sizouze i Archanioł Adonai.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny, żaden poziom świadomości nie może zablokować tej boskiej broni. Jest to także fantastyczna broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może pokonać każdy obwód.

(Pasywne, aktywne i agresywne)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca wygląda bardzo podobnie do pola siłowego Magnetosa i reaguje na każdą formę życia albo kochającą energią, albo transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze obfitości Archanioła Lwa to pasywny i agresywny miecz ataku z pełną wolą. W ogóle nie próbuj władać; tylko staniesz na drodze, wyposażysz się i pójdziesz.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda to obecność boskości, która pozwala twojemu celowi na jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośredniej publiczności z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To narzędzie jest współczującym narzędziem boskiej orkiestracji.

(Aktywny)
Niebiańska laska Archanioła ZagZagela zrzuca na wskazany obszar duże masy kryształów. Świetny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Kostur sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest używać na poziomie makro i może pomóc w poruszaniu się po rzeczach, które są w stagnacji. Może również przywoływać i utrzymywać pola siłowe w celach ochronnych.

PROSZĘ PAMIĘTAĆ, że poniższe trzy narzędzia działają wspólnie. Są wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała.

(Aktywny)
Różdżka pocieszenia Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą potrzebę. Jest to piękne i wygodne narzędzie, gdy jest wyposażone.

(Aktywny, Agresywny i Pasywny)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może cię chronić przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w skali makro lub mikro. Może również przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, przyniesie skutek.

(Aktywny, Agresywny i Pasywny)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana każdą negatywną energię. Może również usunąć wszelkie przeszkody na drodze czegoś, co chcesz zamanifestować.

NALEŻY PAMIĘTAĆ, że poniższe trzy narzędzia są metodami leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny)
Promienne promienie zdrowia Archanioła Kaleziela mogą chronić przed wszystkimi chorobami i dolegliwościami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych warunków; dotyczy mas lądowych i istot żywych.

(Pasywny i agresywny)
Promieniste współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w ramach twoich jurysdykcji. Narzędzie zapewnia pielęgnujący aspekt leczenia i ma niesamowite ciepło. Najlepiej władać tym ze spokojnym nastawieniem.

(Aktywny)
Kostur leczniczy Archanioła Rafaela jest wszechmocną leczniczą siłą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak nią władasz. Uważany jest za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200801_0859351107555113866504334.jpg

Dzisiejsze zadania:

Wciąż pracujemy na poziomie makro, dzięki czemu format pozostanie spójny, skorzystaj z obecnych narzędzi, jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań. Nic nie wymaga od ciebie robienia następujących rzeczy, jeśli jesteś gotowy, twoje wyższe ja wezwie cię do służby, jeśli nie, przejdź do medytacji.

* „KPCh” to „łowienie ryb” przez Galapagos, a kiedy mówimy „łowienie ryb”, mamy na myśli niszczenie naturalnych rytmów planetarnych. Uderzaj w łodzie wszystkim, co masz, nie tylko zubażają one ocean jednym gigantycznym uderzeniem, ale także zatruwają morze w tym samym czasie. Twardy strajk metafizyczny będzie cenną lekcją dla naszych zdezorientowanych przyjaciół, a najbardziej kochającą rzeczą, jaką możemy zrobić, jest powstrzymanie ich od gromadzenia karmy, której nie są w stanie spłacić.

* Serzi (Nasza Galaktyka) zażądał „Świętego Płomienia”, aby nie mylić go z fioletowym płomieniem i innymi. Z twojej perspektywy jedyną różnicą między świętym ogniem a wszystkimi innymi płomieniami jest sposób, w jaki go używasz. „Święty Płomień” jest bardziej świadomy i świadomy niż inne; nie możesz kierować wzorami kolorów; decyduje, czego potrzebuje i kiedy. Aby użyć tego płomienia, musisz „przywołać go otwartą ręką”, co oznacza, że przywołaj go i pozwól mu robić swoje, gdy będziesz go obserwować. Galaktyka woła o taki płomień, pozostań na widoku tak długo, jak potrzeba. Zalecamy, abyś zrobił to samo również dla Gaia.

* Zgodnie z radą, którą otrzymaliśmy od Archanioła Rafaela, zakotwiczymy tę oś czasu dzięki dogłębnemu uzdrowieniu i pobraniu. Najbardziej oczywistą potrzebą, jaką mamy, jest przywrócenie uczuć ludzkości. Zostali znieczuleni, ocenzurowani i odurzeni w wielu kierunkach. Możemy powoli wpływać na uzdrawianie ogólnych mas, pochłaniając ziemię tęczową plazmą na 72 punkty.

* Wyślij następujące płomienie do nazwisk znajdujących się na “liście Maxwella”: “Pomarańczowy płomień” ujawni całą prawdę, a jeśli są winni lub niewinni, wyjdzie na jaw. W tym momencie musimy użyć fioletowego płomienia na wszystkich stronach, aby transmutować zadane obrażenia.
Wyślij „Szmaragdowo-zielone światło” do ich ofiar co najmniej 72 razy.

* Przywołaj „Częstotliwość Wdzięczności” od wewnątrz, pozwól jej promieniować do najdalszych zakątków naszej rzeczywistości.

journey_to_the_sky_night_by_as07_de2d6pg-pre

Dzisiejsza medytacja jest poniżej; Proszę, ciesz się!

Leave a Reply