Niezwykły cel, ogień, portale & Efekty mandali

Dzień ma teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy o 3:00 lub 15:00 na przemian.

Czas uruchomienia tego posta to wieczorna brama o 8:08; w dniu 3D 72620, następny dzień o godzinie 3:00 rozpocznie się. Po prostu podążaj tą równoległością na całym świecie, aż osiągnie twój czas lokalny o trzeciej.

Jeśli jesteś świadomy, że zaczął się nowy dzień, zwykle wysyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:

∞08A5∞-∞V4B1V4B1B1∞-∞L1J1J1J1J1J1∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje kalendarza

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200726_0935289132262462363288285.jpg

– Gaia jest w „Ogniu”, ale bardziej stosowne byłoby stwierdzenie, że Gaia się pali. Jest gotowa do transmutacji na pełną skalę. Wspomnieliśmy, że kontroluje swoje wzorce pogodowe; na razie dostosuje swoje przepływy, więc trzymaj się mocno.

Przeszliśmy przez portal i możesz poczuć różnicę, ale nie do końca. Aby pomóc ci to przetrawić, nasza lokalizacja w tej kwantowej pozycji; to jak wejście do domu i zdjęcie butów w toalecie. Tak, jesteś w swoim domu, ale jeszcze nie ogarnęło cię ciepło swojego mieszkania.

Mamy wielokrotnie potwierdzone „Efekty Mandeli” w dziedzinie książek dla dzieci. Sytuacja „Berenstein, Berenstein, Berenstain Bear” jest bardziej istotna, niż się ludziom wydaje. Jest to marker na osi czasu makra, a ponieważ „prawdziwa nazwa” zmienia się tak często, nauczyliśmy się szukać tam prawidłowych znaczników czasu. Jest też wiele „Mandeli” dostępnych dla tych, którzy byli zapalonymi czytelnikami „Amelii Bedelia” i niektórych pojedynczych komiksów.

– Wiele wrażeń nadchodzi z alternatywnych linii czasu. Możesz odczuwać dotyk, stukanie lub łaskotanie w wyniku tej anomalii, ale one ci się nie przytrafiają. Przydarzają się one wersji ciebie, która istnieje na alternatywnej linii czasu, która jest zwykłym cieniem. W miarę upływu czasu nadwrażliwość będzie mniejsza, a my dostosujemy się do świadomego, jednoczesnego życia na osi czasu.

– Wiemy wszystko o gwiezdnych rasach, które podróżowały tu na statkach, ale co z tymi, którzy nie potrzebują statku. Więcej istot rozwinęło naturalny lot niż tych, którzy osiągnęli to dzięki technologii. Mamy mnóstwo przyjaciół, którzy przyjechali tu w taki sposób. Istoty te aktywnie leczą znaczące zbiorniki wodne, optymalizują kontynentalne obszary lądowe i wykonują różne piękne uczynki. Nasz dział inżynierii bardzo im dziękuje. Chociaż nie zatrzymali się, by formalnie się przedstawić, pomachaliśmy sobie w terenie, co było potwierdzeniem podobnych intencji.

– Zaczniemy widzieć “symbole legionu” pojawiające się w rezonansie Schumanna i kręgach zbożowych. Życzliwe rasy gwiezdne poszukują najwyższego światła świadomości, z którym mogłyby się komunikować, a to bylibyśmy my. To trochę jak wysłanie SMS-a od starego przyjaciela, nieco szokujące, ale nie całkowicie niezgodne z charakterem.

– Nowy symptom wniebowstąpienia widzi iskierki w naszej wizji i powoduje to uszkodzenie fałszywej matrycy. Niedokładne prognozy, złe uczucia i fałszywe siatki powoli odchodzą w tryb offline zgodnie z projektem.

– Data resetu galaktycznego nie jest dokładnie reklamowaną datą 3D. Według naszych obliczeń zbliża się to wkrótce, ale jeszcze się nie wydarzyło.

– Toksyczna pozytywność do tej pory nie zadziałała na ludzkość. Unikanie wszelkich problemów poprzez zasłanianie oczu pozytywności jest autentycznym oddawaniem swojej mocy, ponieważ widzimy, że kiedy jesteśmy zdecydowani, góry się przesuwają. Filozofie New Age porzuciły koncepcję bycia uczciwym wobec siebie iw ten sposób stworzyły tony niezdecydowanej ideologii na całym świecie. Rhonda wprowadziła wielu w nauki duchowe, ale to tak, jakby dać przedszkolakowi zapalniczkę, nie jest to coś, czego mógłby użyć, a jeśli to możliwe, na pewno się poparzy.

– Nie widzimy całej prawdy, która jest dla nas w tej chwili dostępna. Wykraczając poza wszystkie ziemskie sprawy, jeśli ten galaktyczny problem odejdzie bez konsekwencji na Ziemię, nie będzie mógł wejść do naszego eteru. Ludzkość nie posuwa się naprzód, gdybyśmy mieli tak gigantyczne galaktyczne urazy. Wiele jest ukrytych przed zrozumieniem z wyższych wymiarów.

– Ziemia ma specjalny zespół Arcangelic na Ziemi, który obejmuje między innymi Archanioła Metatrona, Archanioła Camaela, Archanioła Oriona, Archanioła Leo, Archanioła Af i Archanioła Raziela. Jedna z najbardziej „złych” drużyn, jakie kiedykolwiek się zgromadziły, ich praca będzie widoczna za chwilę. Ogłaszamy to zgodnie z prawem do ujawniania; ten zespół ma zamiar zrobić wiele rzeczy. Będziemy mieć pewność, że postępujemy zgodnie ze wszystkimi procedurami i protokołami, starając się zachować należyty proces.

20200726_094149149689729342221616.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego wpisu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby rozszyfrować, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.

(Pasywny) = Brak zamiaru użycia lub uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, gdy zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

(Aktywny) = zamiar potrzebny do użycia

(Aggressive) = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę cię skrzywdzić.

Przeszliśmy przez znaczące zmiany, dlatego narzędzia oparte na broni wskazane poniżej można umieścić w ziemi, aby wywołać pobieranie.

„Fioletowy Płomień” ma dziewięć idealnych ustawień; oznacza to, że jesteśmy w doskonałej scenerii do transmutacji gęstych energii.

Zespół Fioletowego Płomienia jest następujący i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Zadeikiel, Archanioł Ansiel, Archanioł Raguel, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Daiquiri, Archanioł Sablo, Archanioł Briathos, Archanioł Agla, Archanioł Abraxos, Archanioł Cerviel, Archanioł Harahel, Archanioł Bazazath, Archanioł Saniel, Archanioł Vahrmiel, Archanioł Sizouze i Archanioł Adonai.

(Aktywny)

Legendarny miecz Archanioła Michała poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny, żaden poziom świadomości nie może zablokować tej boskiej broni. Jest to także fantastyczna broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może pokonać każdy obwód.

(Pasywne, aktywne i agresywne)

Pole Promieniujące Archanioła Issaca wygląda bardzo podobnie do pola siłowego Magnetosa i reaguje na każdą formę życia albo kochającą energią, albo transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)

Miecze obfitości Archanioła Lwa to pasywny i agresywny miecz ataku z własną wolą. W ogóle nie próbuj władać; tylko staniesz na drodze, wyposażysz się i pójdziesz.

(Pasywny i agresywny)

Kula Archanioła Sheparda to obecność boskości, która pozwala twojemu celowi na jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośredniej publiczności z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To narzędzie jest współczującym narzędziem boskiej orkiestracji.

(Aktywny)

Niebiańska laska Archanioła ZagZagela zrzuca na wskazany obszar duże masy kryształów. Świetny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)

Kostur sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest używać na poziomie makro i może pomóc w poruszaniu się po rzeczach, które są w stagnacji. Może również przywoływać i utrzymywać pola siłowe w celach ochronnych.

NALEŻY PAMIĘTAĆ, że poniższe trzy narzędzia są metodami leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny)

Promienne promienie zdrowia Archanioła Kaleziela mogą chronić przed wszystkimi chorobami i dolegliwościami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych warunków; dotyczy mas lądowych i istot żywych.

(Pasywny i agresywny)

Promieniste współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w ramach twoich jurysdykcji. Narzędzie zapewnia pielęgnujący aspekt leczenia i ma niesamowite ciepło. Najlepiej władać tym ze spokojnym nastawieniem.

(Aktywny)

Kostur leczniczy Archanioła Rafaela jest wszechmocną leczniczą siłą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak nią władasz. Uważany jest za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

PROSZĘ PAMIĘTAĆ, że poniższe trzy narzędzia działają wspólnie. Są wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała.

(Aktywny)

Różdżka pocieszenia Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą potrzebę. Jest to piękne i wygodne narzędzie, gdy jest wyposażone.

(Aktywny, agresywny i pasywny daleki i krótki zasięg)

Płonący Miecz Archanioła Israfila może cię chronić przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w skali makro lub mikro. Może również przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, przyniesie skutek.

(Aktywny, agresywny i pasywny daleki i krótki zasięg)

Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana każdą negatywną energię. Może również usunąć wszelkie przeszkody na drodze czegoś, co chcesz zamanifestować.

20200726_0947137717200354445242830.jpg

Dzisiejsze zadania:

Wciąż pracujemy na poziomie makro, dzięki czemu format pozostanie spójny, skorzystaj z obecnych narzędzi, jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań. Nic nie wymaga od ciebie robienia następujących rzeczy, jeśli jesteś gotowy, twoje wyższe ja wezwie cię do służby, jeśli nie, to przejdź do medytacji.

* Istnieje grupa ludzi, którzy sprawiali wiele kłopotów w całej historii ludzkości. Nazwiemy ich „Setinaanac”, w tym imieniu odbieramy im moc. Kiedy widzisz ich aurę, wygląda okropnie jak każda inna rasa pasożytnicza, czarna z kroplami krwi w środku, jedyną różnicą jest świecące trzecie oko. Znajdziesz te istoty wszędzie, ale jest ich duża koncentracja w „Aleppo w Syrii”.

Nazwij ich nowym imieniem i wprowadź ich do „Fioletowego Płomienia” z „Portalem” już otwartym w środku. Ten portal wyjdzie z poczekalni utworzonej przez Archanioła Azraela, tak jak wszystkie bramy znajdujące się wewnątrz fioletowego płomienia.

* Na pewno będziesz musiał mieć oko na Sweeden i Włochy, aby zobaczyć galaktyczne i zmieniające świat wydarzenia. W przypadku obu krajów jest więcej niż na pierwszy rzut oka, ponieważ w obu miejscach ma miejsce niezbyt publiczne powstanie energii. Wyślemy „Pomarańczowy płomień ujawnienia” do obu lokalizacji, poczekaj 72 razy.

* Istnieje eteryczna częstotliwość, której złowrogie siły używają do komunikowania się w czasie rzeczywistym. Nie należy go mylić z ogólnym eterem; jest hiperstatyczny, który działa również jako pole zakłócające ich techniki maskowania.

Aby zlokalizować tę częstotliwość, musisz słuchać fizycznie i znaleźć wysoki statyczny szum. Gdy już określisz buczenie, wróć do niego metafizycznie, podążaj za nim do jego źródła, a następnie zajmij się nim mieczem i tarczą.

* Naszym ostatecznym celem inżynieryjnym jest metafizyczne połączenie obwodu Gai, Serzi’a i Wszechświata z „nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórcy”, podczas gdy wszyscy są nadal w ruchu. To powracające zadanie wynika z tego, że jest to ważny cel, który pozwoli na naprawdę szybkie wykonanie zadań.
Aby to osiągnąć, użyj „tęczowej pajęczej sieci”, która wystrzeliwuje z każdej części kuli ziemskiej i łączy się z najdalszymi zakątkami „Nieskończenie rozszerzającego się źródła twórcy”.

Tę samą technikę należy zastosować również w przypadku galaktyki, a jeśli możesz, utrzymaj to pojęcie dla liczby 72, a następnie przejdź do Wszechświata. Możemy przejść do większych ciał tylko wtedy, gdy poczujesz, że ukończyłeś ich części. Jeśli myślisz, że byłeś w stanie wytrzymać pełne 72 zliczanie, przejdź do następnych dwóch celów, jeśli nie, kontynuuj pracę na Ziemi.

Ostatecznie spowoduje to życzliwą izolację naszej planety, na której będzie istnieć tylko świadome życie. Nie popełnij tego błędu; planujemy ułatwić zapowiedziane 2000 lat pokoju.

* Niektórzy z naszego „legionu lightworker” niedawno odkryli swoje „Angel Wings”. Przytul ziemię swoimi anielskimi skrzydłami przez 72 lub dłużej.

Osiągnęliśmy ogromny sukces, usuwając negatywną energię, przenosząc się na wyższą linię czasu i wprowadzając fundamenty rzeczywistości 5D. Aby wszystko płynęło w ten sposób, proszę pochłonąć ziemię; „Tęczowy Płomień” na 72 punkty, „Szmaragdowo-zielony promień światła” na 72 punkty i „Różowa Plasma” na to samo.

a_peaceful_place_by_iforce73_de22gjf-fullview

Dzisiejsza medytacja jest poniżej; Proszę, ciesz się!

Leave a Reply