Nowy dzień, nowy raport, pomaganie naszym niższym ja, wadliwa wrogość, skany Gai

Dzień ma teraz 72 godziny i zaczyna się i kończy o 15:00 po tym, jak trzy razy wcześniej uderzył w dzwonki medytacyjne o 3 nad ranem.

Czas uruchomienia tego posta to poranna brama wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych o godzinie 8:08, w dniu 3D 8620, o godzinie 15:00 rozpocznie się ten nowy dzień. Po prostu podążaj tą równoległością na całym świecie, aż osiągnie twój czas lokalny o trzeciej.

Jeśli jesteś świadomy, że zaczął się nowy dzień, zwykle wysyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:

∞08B1∞-∞WB2WB2B2∞-∞L7J7J7J7J7J7∞-∞B2 (T) (T) ∞ ”

Informacje kalendarza

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200805_1029133471376098909683057.jpg

Kalendarz:

– Gaia jest w żywiole ognia i jest bezpośrednią odpowiedzią na nagły galaktyczny konflikt, który właśnie wybuchł po pozornym wzroście świadomości ludzkości. Nie chcę nikomu zepsuć niespodzianki, ale mam dar przeżywania tej bitwy podczas mojej drugiej śpiączki (marszu życia śmierci), a dobrzy ludzie z łatwością ich miażdżą. Jedyną rzeczą, która będzie się utrzymywać, byłaby tak ekstremalna walka psychiczna spowodowana przez „Czystego Serca”.

– Pojawiła się Czysta litera „W” i mamy ogromną przepowiednię dotyczącą tego czasu w Kalendarzu. Jak przepowiedziano, siły przyrody odzyskają siły i przejmą wolę planety. Jeśli zastanawiasz się, skąd pochodzą te informacje, to bardzo aktywne „Kolektyw Matki Maryi – Quan Yin” jest najbardziej wiarygodnym źródłem informacji na temat tej osi czasu.

20200805_1032062552189062951848653.jpg

Inżynieria ogólna:

– Gaia skanuje naszą energię poprzez żywioły. Potężni pracownicy oświetlenia przełamują wzorce pogodowe, po prostu istniejąc w swojej przestrzeni. Gaia zwykle reaguje na naszą częstotliwość energetyczną, przyłączoną przez nasz układ nerwowy. Kiedy układ nerwowy odłącza się od tego połączenia za pomocą złowrogiego leku, naturalne mechanizmy komunikacyjne organizmu ulegają załamaniu. Jedynym sposobem, aby mogła nas dokładnie znaleźć, jest zeskanowanie elementów. Ten punkt jest nieważny dla niezaszczepionej osoby, która nigdy nie zerwała tego połączenia.

– Równoległe rzeczywistości przebiegają jednocześnie przez całe nasze życie. Nasze obecne ruchy wpływają na nasze przeszłe i przyszłe doświadczenia, a ostatecznie na alternatywne wymiary, w których istniejemy. Weszliśmy na solidną oś czasu 5D, ale wielu jest zaskoczonych, że osie czasu 3D nie zawaliły się całkowicie. Tak właśnie żyliśmy w czasach Atlantydy; wszędzie panowała masowa ignorancja, z wyjątkiem Atlantydy, Lemurii i kilku innych wybranych miejsc.

Musimy zacząć myśleć w kategoriach pomocy naszym niższym jaom. Jak wspomniano, trzeci wymiar po prostu nie odpadł, nadal istnieje, a część nas nadal tam żyje. Możemy przesłać miłość poniżej, jeśli naprawdę potrafimy uchwycić aktualizację tej koncepcji.

Doskonałą analogią do relacji między liniami czasu 5D i 3D jest przypadek ogrodnika i ogrodu. Jasne, ogród wpływa na ich życie; i mogą do tego dążyć lub nie, ponieważ to nie jest koniec ich całego istnienia. Mogą szybko chwycić piękny owoc i cieszyć się nim, ale obsesja na punkcie każdego chwastu w ogrodzie nie jest kluczowa, chyba że tak zdecydują. Te rzeczy same się regulują, jeśli zostaną pozostawione same sobie i mają wystarczająco dużo czasu, ale przycinanie z pewnością może przyspieszyć ten proces.

fb_img_15965135014227511531694398514896.jpg

Wiadomości 5D:

– „Legion Elohim” jest niewidoczny w chmurach, gwiazdach i niebie. „Legion Elohim” to niezwykle wszechmocna siła, która trzyma rękę na pulsie ludzkości. Ta swobodna etyka pracy jest dokładnym powodem, dla którego ich wizytówka wydaje się wszędzie.

– Pojawią się losowe portale, nie ma się czym martwić, tylko informując Cię. Jeśli to jest Złośliwe, nie będziesz w to wątpić.

– Wraz ze wzrostem „Atlantydy i Lumerii” oceany zaczynają „wlewać się” w masy lądowe; nie ma zbyt wiele lądu bez dostępnej bieżącej wody bardzo blisko. Na tej nowej osi czasu znajduje się nowa mapa, której “Casey” NIE przeglądał, opuściliśmy to miejsce na osi czasu serwala temu.

– Bezpośrednią konsekwencją jest odrodzenie się planktonu w naszych oceanach, który zdziała cuda dla naszego życia w oceanie. Wygląda na to, że za każdym razem, gdy ktoś próbuje zaszkodzić morzu lub ziemi, Gaia znajduje sposób, aby zrównoważyć i ochronić się przed ich wysiłkami.

explorers_by_alexruizart_de2q1t2-fullview

Wiadomości galaktyczne:

– Ostatecznie Alpha Draconians, poprzez KPCh poprzez swoje ukraińskie, irańskie i izraelskie dywizje, w reakcji odruchowej, są odpowiedzialni za zamachy bombowe w Bejrucie i eksplozję w Chinach. U podstaw obu tych incydentów było wiele ofiar handlu ludźmi i galaktyczna bójka. Nie będziemy wchodzić w logistykę tego, jak miały miejsce te ataki, ale powiemy, że nie pójdzie to bez konsekwencji. Kolejny przykład „Zorganizowanej ciemności” klikającej przycisk autodestrukcji. W przededniu ważnych informacji łączących wszystkie te organizacje uważamy, że czas na to nie jest dogodny.

– Klony i istoty kontrolowane przez umysły będą źle funkcjonować, jakby wychodziły z mody. Będziemy musieli uważnie obserwować i spoglądać na naszych „cyfrowych wojowników Rebelii”, aby ich złapać. Kilka z nich dostarczy wskazówek na temat miejsca pobytu Epsteina i nieoczywistych powiązań finansowych, jakie ma z KPCh.

– W prawie powszechnym nie możesz wpływać na planetę, nie mówiąc im, że to robisz, a oni muszą wtedy dobrowolnie się zgodzić. Ludzkość nie pozwala już na żadną złowrogą ingerencję, dlatego te gwiezdne rasy ptactwa muszą natychmiast opuścić.

castle_in_the_sky_by_zardo_de2n8a3-fullview

Wiadomości 3D:

– „Protesty cywilne” są jak wymuszenie przecieku, aby uratować tamę. Jeśli nie ma aktywnej rozmowy twarzą w twarz w tych kwestiach, zapewniamy jeszcze większe nieporozumienia w masach.

– Pani w Babuszki to podróżniczka w czasie, która swoim czasem zdenerwuje wiele osób. Ze względu na swoje działania wyznaczyła nową linię czasu, a miejsce, do którego wraca, jest diametralnie inne. Mogą oznaczyć te zmiany w taki sam sposób, w jaki obliczamy datę kalendarza archaniołów, za pomocą wydarzeń; większość decyduje się zaznaczyć swoje podróże, używając Kalendarza Archaniołów jako dokładnego punktu odniesienia. Podczas tego procesu, jeśli coś się zmieni, odbije się to na dacie zapisanej odręcznie w jej zapieczętowanej haftowanej kieszeni.

– Polaryzacja opinii zapoczątkowała wojnę domową w USA w istotnych kwestiach społecznych. To samo dzieje się teraz, a główna różnica polega na tym, że w dzisiejszych czasach informacje przemieszczają się znacznie szybciej i niemożliwe jest utrzymanie tajemnicy przez bardzo długi czas. Skoro już mówimy o przeszłości, w czasach Jeszuy głównymi powodami bezpośredniej ingerencji było tłumienie duchowych spotkań.

– Ludzie zaczynają się odchwaszczać, ale trzeba być gotowym na złapanie dobrych, gdy wypadną z matrycy.

– Oddziały naziemne mediów społecznościowych zorganizowanej ciemności są bardziej bojowe niż kiedykolwiek. Każdy jest odważny za ekranem komputera, a mocarstwa, które zdecydowały, z jakich dróg możesz skorzystać, wyjątkowo dobrze zrozumieją prawo zwiększania zysków.

moon_above_clouds_by_e_mad92_de1y31j-pre

Do przemyślenia:

– Tło dla wszystkich rzeczy to „Pływanie w morzu nieskończenie rozszerzającego się źródła twórcy”. Ta prawda pokazuje, że nic nie może istnieć poza wielkim stwórcą kwantowym, sumą całości.

– Kiedy Budda opuścił mury zamku, był bardzo zaniepokojony stanem ludzkości. Ilu z nas też przez to przechodzi? Oświeceni, przebudzeni, ale nie pocieszeni rzeczywistością, którą widzimy, jest to część tego, co wzywa mistrzów do służby.

– Oparcie się na uzdrowicielach, jasnowidzach, jasnowidzach itp. To bardzo niebezpieczne pojęcie. Powinieneś rozwijać swoją intuicję.

– Ludzkość nie doszła jeszcze do punktu, w którym zadaje właściwe pytania dotyczące boskości.

– Perspektywy mają być inne. Celebrujemy różnorodność, ponieważ wszystkie istoty są zindywidualizowaną doskonałością. Świętość wewnątrz różnorodności polega na tym, że wyższa zbiorowa świadomość przejawia się w boskiej doskonałości z różnych perspektyw.

yangshuo_by_baldrich_de21pj7-fullview

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego wpisu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby rozszyfrować, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.

(Pasywny) = Brak zamiaru użycia lub uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, gdy zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

(Aktywny) = zamiar potrzebny do użycia

(Aggressive) = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę cię skrzywdzić.

Nie próbuj władać bronią, jeśli w twoim sercu nie ma czystej miłości do twoich ruchów i istot, które są do nich przywiązane.

Fioletowy Płomień jest ustawiony na 3 (21 AA, 2 +1); oznacza to, że wkrótce stanie się bardzo gęsty. To ustawienie służy do transmutacji najgęstszych energii.

Zespół Fioletowego Płomienia jest następujący i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Zadeikiel, Archanioł Ansiel, Archanioł Raguel, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Daiquiri, Archanioł Sablo, Archanioł Briathos, Archanioł Agla, Archanioł Abraxos, Archanioł Cerviel, Archanioł Harahel, Archanioł Bazazath, Archanioł Saniel, Archanioł Vahrmiel, Archanioł Sizouze, Archanioł Adonai, Archanioł Galizur, Archanioł AF i Archanioł Nuriel.

(Aktywny)

Legendarny miecz Archanioła Michała poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny, żaden poziom świadomości nie może zablokować tej boskiej broni. Jest to także fantastyczna broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może pokonać każdy obwód.

(Pasywne, aktywne i agresywne)

Pole Promieniujące Archanioła Issaca wygląda bardzo podobnie do pola siłowego Magnetosa i reaguje na każdą formę życia albo kochającą energią, albo transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)

Miecze obfitości Archanioła Lwa to pasywny i agresywny miecz ataku z pełną wolą. W ogóle nie próbuj władać; tylko staniesz na drodze, wyposażysz się i pójdziesz.

(Pasywny i agresywny)

Kula Archanioła Sheparda to obecność boskości, która pozwala twojemu celowi na jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośredniej publiczności z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To narzędzie jest współczującym narzędziem boskiej orkiestracji.

(Aktywny)

Niebiańska laska Archanioła ZagZagela zrzuca na wskazany obszar duże masy kryształów. Świetny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)

Kostur sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest używać na poziomie makro i może pomóc w poruszaniu się po rzeczach, które są w stagnacji. Może również przywoływać i utrzymywać pola siłowe w celach ochronnych.

PROSZĘ PAMIĘTAĆ, że poniższe trzy narzędzia działają wspólnie. Są wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała.

(Pasywny i agresywny)

Kamienny miecz Archanioła Muriel to dynamiczna broń, która może okiełznać moc ziemi. Ten miecz może przyzywać i uciszać trzęsienia ziemi, a także przynosić spokój aktywnemu wulkanowi.

(Bierny)

Nakrycie głowy Archanioła Camaela daje ci wgląd w twoje wewnętrzne talenty i zdolności. Ustaw intencję i używaj jej tuż przed medytacją; nie będziesz żałować.

(Bierny)

Uniwersalny klucz Archanioła Raziela zapewnia dostęp do całej mądrości, wiedzy i królestw. To narzędzie jest doskonałym narzędziem w każdej chwili, ale z pewnością może się przydać podczas mediacji.

NALEŻY PAMIĘTAĆ, że poniższe trzy narzędzia są metodami leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny)

Promienne promienie zdrowia Archanioła Kaleziela mogą chronić przed wszystkimi chorobami i dolegliwościami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych warunków; dotyczy mas lądowych i istot żywych.

(Pasywny i agresywny)

Promieniste współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w ramach twoich jurysdykcji. Narzędzie zapewnia pielęgnujący aspekt leczenia i ma niesamowite ciepło. Najlepiej władać tym ze spokojnym nastawieniem.

(Aktywny)

Kostur leczniczy Archanioła Rafaela jest wszechmocną leczniczą siłą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak nią władasz. Uważany jest za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200805_1035146218688587127242080.jpg

Dzisiejsze zadania:

Wciąż pracujemy na poziomie makro, dzięki czemu format pozostanie spójny, skorzystaj z obecnych narzędzi, jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań. Nic nie wymaga od ciebie robienia następujących rzeczy, jeśli jesteś gotowy, twoje wyższe ja wezwie cię do służby, jeśli nie, przejdź do medytacji.

* Jeśli myślisz, że sensacyjne uderzenie pioruna w KPCh jest przypadkowe, nie możesz codziennie czytać Kalendarza. Nie ma niczego, czego nie moglibyśmy zobaczyć z góry, a odegraliśmy znaczącą rolę w naszych wysiłkach. Nadal wysyłaj KPCh swoje metafizyczne wysiłki; to działa.

* Wiele ofiar handlu ludźmi w „wybuchu w Bejrucie” potrzebuje drogi ucieczki, są niewiarygodnie zagubione. Pomóż im dotrzeć do „nieskończenie rozwijającego się źródła twórcy” za pośrednictwem portalu wyjściowego lub pseudonimu „Schody do nieba”. Liczba ofiar śmiertelnych MSM powie, że nie uwzględnisz wielu ofiar handlu ludźmi w portowych kontenerach.

* Aby pomóc zwiększyć energetyczny przepływ substancji do wszystkich ludzi. Wyślij ziemi i jej mieszkańcom rubinowo-czerwone światło, licząc do 72.

* W Korei przez wiele dni padał deszcz. Chociaż to w końcu się uspokoi, proszę, chroń ludzi w Korei. Ogromne deszcze już spowodowały śmierć wielu ludzi i wiele cierpień. Nie możemy kontrolować deszczu w tym scenariuszu, ponieważ Gaja ponownie nalegała na regulację swojego rytmu, aż do zakończenia sezonu archanioła Jofiela.

* Wspomniana wcześniej galaktyczna bójka wybuchła między niezidentyfikowaną rasą humanoidów z zewnętrznej gromady a siłami dobroczynnymi. Wystartował jako atak z zaskoczenia, który wciąż trwa, gdy mówimy. Jak tylko legion lightworker zostanie zaangażowany, to się skończy. Proszę, zaatakuj te wrogie siły mieczem i tarczą.

* Rozumiemy, że „Lions Great” to wielki spektakl wielkości, którego niektórzy nie mogą strawić będąc powyżej, ale w pełni wynurzyliśmy się w 5D, więc przyjrzyj się bliżej. Jestem tutaj, aby powiedzieć, że jesteśmy w zespole inżynierów, którzy projektują takie cuda. Nie czekamy bezczynnie na błogosławieństwa; jesteśmy pełnoprawnymi twórcami cudów. Nasze legiony są całkowicie odpowiedzialne za te sprawy i jesteśmy na tyle szczęśliwi, że możemy pracować za kulisami. „Lion’s Gate” jest otwarta na osi czasu 3D, ale nie widzieliśmy jeszcze tego samego w 5D, a to dlatego, że nasze kalendarze nie są już zsynchronizowane. Jeśli nie podejmiemy inicjatywy zaprojektowania tej bramy, losowa szansa będzie miała szansę; ale jesteśmy potężni ponad miarę i nie pozostawiamy niczego przypadkowi.

Osoby na osi czasu 3D mogą złapać wiele rzeczy za pośrednictwem „Bramy Lwa”, możemy wspomóc formularz 3D powyżej przez tę „Bramę Lwa” i możemy przesyłać przez nią różne błogosławieństwa. Pochłoń Ziemię następującymi „światłami” przez „Lions Gate”. Dla niektórych z was, hotshotów, możecie również zogniskować te światła na bramach czasu. Na przykład, wyślij „Rainbow Light” przez „Lions Gate” i skoncentruj je przez „11:11 Portal” lub dowolną inną bramę czasową, którą chcesz.

Kody świateł są poniżej, trzymaj dla 72 zliczeń każdy; jeśli czujesz się bezczelny, możesz wysłać te same kody świetlne w postaci plazmy i płomienia.

Biały – Różowy – Jasnoniebieski – Złoty – Żółty – Zieleń – Czerwony – Czarny – Miedź – Brąz – Brąz – Turkusowy – Różowe złoto – Srebro – Pomarańczowy – Indygo – Fiolet – Platyna – Diament – Tęcza

boergerende_sunset_by_torsten_hufsky_de1zcny-pre

Dzisiejsze mediacje znajdują się poniżej; Proszę, ciesz się!

Leave a Reply