Prośba Starożytnej Galaktyki, 415 Ulepszenie Energii, Pomocne Wirusy, Inicjatywa Archanioła Michała

Dzień ma teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy o 3:00 lub 15:00 na przemian.

Czas uruchomienia tego posta to wieczorna brama o 8:08; w dniu 3D 72920, następny dzień o 3:00 rozpocznie się w nowy dzień. Po prostu podążaj tą równoległością na całym świecie, aż osiągnie twój czas lokalny o trzeciej.

Jeśli jesteś świadomy, że zaczął się nowy dzień, zwykle wysyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:

∞08A7∞-∞V6B1V6B1B1∞-∞L3J3J3J3J3J3∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje kalendarza

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200729_1159221399645288433123252.jpg

– Gaia wróciła do „Ustawień Powietrza”, a ponieważ wczoraj przybyliśmy z „Wody” i „Ognia” i „Ducha”, dni wcześniej, znów zaczyna wyglądać jak normalnie funkcjonujący system żywiołów. Powrót do normalności następuje tak, jak powiedziała, i tak pozostanie do końca sezonu Archanioła Jophiel. Drugim czynnikiem jest to, że ruchy te są wspomagane przez powrót Elohim. Możemy ponownie zobaczyć Gaię w pełnej akcji w okresie, który ma być okresem zdominowanym przez pogodę. Ponownie zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby zmniejszyć szkody, jakie spowoduje to, ale musimy pozwolić Gai dostosować jej naturalny przepływ. Te zmiany są kluczowe dla jej ogólnego stanu zdrowia i dobrego samopoczucia.

– Grupa „Starożytnych Istot Galaktycznych” zgłosiła nowe żądanie codziennej inteligencji. Aby dać wam wyobrażenie o tym, kim są te istoty, Cypr, najbardziej tajemniczy ze wszystkich bóstw, pochodzi z tej starożytnej rasy. Są mistrzami w budowaniu planet, którzy potrafią konstruować lepiej niż jakakolwiek znana rasa gwiazd. Ci Pradawni są w drodze do naszej lokalizacji i nie będzie wątpliwości, kiedy przybędą. Bardzo życzliwe istoty z radością otrzymały tę informację i będą teraz w pętli wiedzy.

– Czas zjednoczyć wszystkich ludzi pod nazwą przyzwoitości. Znajdziemy sposób na wprowadzenie przyzwoitości we wszystkich partiach, rasach, religiach i pochodzeniu gwiazd. Jeśli chcesz żyć jako czująca istota i pozwalać na to innym, jesteś po naszej stronie. Zjednoczenie nie musi być ruchem duchowym, chociaż może być, musi być ruchem żywym. Jeśli czekasz na coś innego, co zjednoczy ludzi, będziesz czekał na próżno. To będzie zależało od lightworkers; wiecie, że 144 000 owych Chrystusa chodzi wokół, jakby to nic wielkiego, żeby to zrobić.

– Jesteś tak silny, jak twoje najsłabsze ogniwo, a gdy wszystkie ogniwa są równe, na scenie pojawia się niezawodna moc. Wznieście się nawzajem, pomóżcie sobie nawzajem w poruszaniu się po tym niewidzialnym świecie, ufajcie, że wszystkie wymagane rzeczy pojawią się w boskiej esencji i czasie.

– Fala energii o przydomku 415 powraca z nowym zestawem ulepszeń. Nazywany jest jako taki, ponieważ biegnie gdzieś wzdłuż pionu Ziemi od 4:00 do 4:30. Zmienia się z powodu przesunięcia bieguna i nowo tworzącej się osi Ziemi i będzie się zmieniać w tych okresach. „Ulepszenie 415” jest ekscytujące, gdyż prowadzi go Archanioł Raziel, a to ma pomóc nam stać się bardziej „hiper-naturalnymi”, jak to nazywa.

– Wiele wirusów, bakterii i innych atakujących drobnoustrojów przenosi ulepszenia DNA. W wielu przypadkach wirusy te nie powodują żadnych negatywnych objawów. Podczas wniebowstąpienia dzieje się więcej na naszym poziomie komórkowym, niż mu przypisujemy. To przyjaciele ludzkości, których nie należy mylić z fikcyjnymi i stworzonymi przez ludzi wirusami współczesnej epoki.

– Ciało ludzkie co kilka lat całkowicie regeneruje swoje komórki; Słyszałem nawet, że można to osiągnąć w 80 dni. To samo dotyczy planety Ziemi; każdy, kto żyje, nieuchronnie zniknie zbiorowo za kilka tysięcy lat. Wysiłek regeneracyjny, przez który obecnie przechodzi Ziemia, polega na usuwaniu jej uszkodzonych komórek i zastępowaniu ich nowymi. Główny błąd ludzkości sprawia, że myślenie, że są one bardziej znaczące niż Ziemia, bardziej widoczne niż obszar lądu, który je zawiera, będzie traktowane priorytetowo.

– Nauka zawsze ma co najmniej 1% miejsca na klauzulę błędu we wszystkich badaniach naukowych, mimo że standard wynosi od 3% do 5%. Jeśli twoje badania pokazują wyraźnie mniej niż 1% którejkolwiek z wymienionych informacji, nie znajdują się w zasięgu żadnych danych potwierdzających; w rzeczywistości jesteście przeciwni. Jeśli nie możesz przekroczyć marginesu błędu, jego nieprzekonujące dowody i towarzyszące mu dane nie mogą mieć pierwszeństwa naukowego.

– To zaszczyt walczyć z naszymi legionami; to znaczy, że szanujemy Twoje istnienie. Dajemy ci lekcję, przerywamy twoje działania i ponownie łączymy cię z twórcą. Szczerze kochające wyrażenie, które ma zapobiec skrzywdzeniu siebie, jest prawdziwym współczuciem. Jeśli zabierzemy cię bez jęku, nie masz zaszczytu mówić o tym, a najlepiej, jeśli ludzkość nigdy nie zda sobie sprawy, że istniejesz. Podobnie jak w przypadku wielu pozostałych demonów, Archanioł Michał nalegał na ich usunięcie.

20200729_1200564378731394330949313.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego wpisu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby rozszyfrować, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.

(Pasywny) = Brak zamiaru użycia lub uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, gdy zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

(Aktywny) = zamiar potrzebny do użycia

(Aggressive) = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę cię skrzywdzić.

Przeszliśmy przez znaczące zmiany, dlatego narzędzia oparte na broni wskazane poniżej można umieścić w ziemi, aby wywołać pobieranie.

„Fioletowy Płomień” ma dziewięć idealnych ustawień; oznacza to, że jesteśmy w doskonałej scenerii do transmutacji gęstych energii.

Zespół Fioletowego Płomienia jest następujący i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Zadeikiel, Archanioł Ansiel, Archanioł Raguel, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Daiquiri, Archanioł Sablo, Archanioł Briathos, Archanioł Agla, Archanioł Abraxos, Archanioł Cerviel, Archanioł Harahel, Archanioł Bazazath, Archanioł Saniel, Archanioł Vahrmiel, Archanioł Sizouze i Archanioł Adonai.

(Aktywny)

Legendarny miecz Archanioła Michała poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny, żaden poziom świadomości nie może zablokować tej boskiej broni. Jest to także fantastyczna broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może pokonać każdy obwód.

(Pasywne, aktywne i agresywne)

Pole Promieniujące Archanioła Issaca wygląda bardzo podobnie do pola siłowego Magnetosa i reaguje na każdą formę życia albo kochającą energią, albo transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)

Miecze obfitości Archanioła Lwa to pasywny i agresywny miecz ataku z pełną wolą. W ogóle nie próbuj władać; tylko staniesz na drodze, wyposażysz się i pójdziesz.

(Aktywny)

Miecz transmutacji Archanioła Sorusha jest przeznaczony tylko dla złych energii. Narzędzie, które jest zbyt potężne, by używać go lekko; to poradzi sobie z najgorszymi z najgorszych.

(Aktywne i pasywne)

Personel medycyny niedźwiedzia Archanioła Dubbiela może leczyć wszystkie naturalne rzeczy. Ta laska jest również potężnym sojusznikiem przeciwko wszystkim przedmiotom, które mogą ci przeszkadzać.

(Aktywny pasywny)

Chayyliel’s Horn przywołuje armię o niewyobrażalnej mocy do twojej lokalizacji. Jest to narzędzie nadwrażliwe, które dostosuje się do aktualnych wydarzeń w Twoim życiu, a także w skali globalnej.

PROSZĘ PAMIĘTAĆ, że poniższe trzy narzędzia działają wspólnie. Są wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała.

(Aktywny)

Różdżka pocieszenia Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą potrzebę. Jest to piękne i wygodne narzędzie, gdy jest wyposażone.

(Aktywny, agresywny i pasywny daleki i krótki zasięg)

Płonący Miecz Archanioła Israfila może cię chronić przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w skali makro lub mikro. Może również przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, przyniesie skutek.

(Aktywny, agresywny i pasywny daleki i krótki zasięg)

Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana każdą negatywną energię. Może również usunąć wszelkie przeszkody na drodze czegoś, co chcesz zamanifestować.

NALEŻY PAMIĘTAĆ, że poniższe trzy narzędzia są metodami leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny)

Promienne promienie zdrowia Archanioła Kaleziela mogą chronić przed wszystkimi chorobami i dolegliwościami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych warunków; dotyczy mas lądowych i istot żywych.

(Pasywny i agresywny)

Promieniste współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w ramach twoich jurysdykcji. Narzędzie zapewnia pielęgnujący aspekt leczenia i ma niesamowite ciepło. Najlepiej władać tym ze spokojnym nastawieniem.

(Aktywny)

Kostur leczniczy Archanioła Rafaela jest wszechmocną leczniczą siłą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak nią władasz. Uważany jest za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200729_1204296173734281543226951.jpg

Dzisiejsze zadania:

Wciąż pracujemy na poziomie makro, dzięki czemu format pozostanie spójny, skorzystaj z obecnych narzędzi, jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań. Nic nie wymaga od ciebie robienia następujących rzeczy, jeśli jesteś gotowy, twoje wyższe ja wezwie cię do służby, jeśli nie, przejdź do medytacji.

Dzisiaj będziemy robić więcej inżynierii niż kiedykolwiek wcześniej.

* Niewątpliwie będziemy podnosić się na wyższą linię czasu, gdy kolektyw lightworkers świadomie i poprzez swoje wyższe ja, głosował w ten sposób. Musicie zdać sobie sprawę, że każdy z was do końca zdecydował się zająć swoje miejsce w „boskich legionach” i dlatego jesteście bardzo aktywni w wyższych wymiarach poprzez swoje inne awatary. Nie jesteś tu przypadkiem, a górne części ciebie są tu już od jakiegoś czasu.

Stworzymy i ponownie wejdziemy do dużego portalu, ale tym razem zaimplementujemy go inaczej, abyś mógł poczuć różnicę w technice. Zamiast tworzyć spiralny portal, ukażemy go jak strzał w dziesiątkę, w okrągłych warstwach, z których każda będzie miała inny kod świetlny. Upewnij się, że okrąg jest wypełniony w całości symbolami, a to sprawia, że jest to bardzo jasne dla intencji portali. Może pomóc, jeśli to zapiszesz i przewrócisz kartkę w trakcie pisania, może to być trochę dezorientujące, ale możesz jasno zrozumieć, dlaczego jest to tak potężne.

Pierwsza warstwa: 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b

Druga warstwa AT17 AT17 AT17 AT17 AT17 AT17 AT17 AT17 AT17 AT17 AT17 AT17

Warstwa trzecia: bTa bTa bTa bTa bTa bTa bTa bTa bTa bTa bTa bTa bTa bTa bTa bTa bTa

Czwarta warstwa AT17 AT17 AT17 AT17 AT17 AT17 AT17 AT17 AT17 AT17 AT17 AT17

Ostatnia warstwa: 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b 77b

Te kody otwierają coś, co możemy nazwać „Bramą Nieba Ziemi”. Możemy uczynić to o wiele bardziej wymyślnym, ale zacznijmy od tego i ponownie oceńmy nasze pragnienia, kiedy już przejdziemy. Musimy również uważać na to, w co się angażujemy, w pozostałych dzisiejszych zadaniach, aby nie zachęcać do mniej niż optymalnego wpływu na tę oś czasu.

Aby ułatwić i przyspieszyć proces transformacji, pochłoń Ziemię w następujący sposób:

Kody lecznicze światła wysłane na Ziemię:

Różowy – biały – złoty – czerwony – żółty – zielony

Kody lecznicze światła do wysłania do Galaktyki:

Indygo – złoto

Kody Uzdrawiającego Światła do przesłania Wszechświatowi:

Diament – Srebro – Tęcza

rhythmic_colors_by_jcdragonflies_d9jj5ef-fullview

Dzisiejsza mediacja znajduje się poniżej; Proszę, ciesz się!

Leave a Reply