Przekazywane ręcznie wiadomości Archanioła Michała i Archanioła Azraela, Obfitość Smoczej Energii, Mapowanie Ziemi

Dzień ma teraz 72 godziny i zaczyna się i kończy o 15:00 po tym, jak trzy razy wcześniej uderzył w dzwonki medytacyjne o 3 nad ranem.

Czas uruchomienia tego posta to poranna brama wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych o 8:08, w dniu 3D o 81820, o godzinie 15:00 rozpocznie się ten nowy dzień. Po prostu podążaj tą równoległością na całym świecie, aż osiągnie twój czas lokalny o trzeciej po południu.

Jeśli jesteś świadomy, że rozpoczął się nowy dzień, zwykle wysyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu Archanioła to:
∞08B5∞-∞W4B3W4B3B3∞-∞M1K1K1K1K1K1∞-∞B2 (T) (T) ∞ ”

Informacje kalendarza

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200817_0845121173973134801959328.jpg

Wiadomości z kalendarza:

– Gaia w otoczeniu “Ducha Ognia” i bardzo nalegał, aby tak było. Jest to prawdziwie pomyślny element, który znajduje się poza ogniem fizycznym lub metafizycznym i działa na zestaw mechanizmów unikalnych dla siebie.

– Księżyc w nowiu naprawdę wpłynie na nasz kalendarz 5D. Księżyc jest rozwiniętą wersją jej dawnej jaźni, a historia, która przychodzi na myśl w tym scenariuszu, to historia Myry (dawniej Meduzy), która po drastycznej zmianie w teologii znalazła wielki dom w świetle. Oczywiście historia Diany (Luna) nie jest aż tak ekstremalna, ale wiele złowrogich istot porywało jej energię na zbyt długi czas, w związku z czym rysuje się podobieństwa.

– Jak wspomniano i wskazano w „Rezonansie Schumana”, idziemy na nowe wyżyny, a także będziemy musieli stawić czoła intensywnej pogodzie kosmicznej. Nawet jeśli tak jest, objawy wniebowstąpienia powinny ustąpić, ponieważ nowa inżynieria uziemienia i ekranowania jest prawie ukończona.

20200817_0848424737785587110466867.jpg

Wiadomości 3d:

– Niepokoje społeczne dotrą do niewyobrażalnych miejsc. Nie będzie nic świętego w odniesieniu do wściekłych tłumów. Ironia sytuacji polega na tym, że organizatorzy będą głównym celem tych niezwykle dużych zgromadzeń. Druga blokada będzie niekontrolowana dla tych, którzy ją organizują.

– Zniszczenie „Teleskopu Seti” w Puerto Rico jest zagrożeniem ze strony określonej rasy gwiazd. Postanowili to zniszczyć jako ostrzeżenie, aby przestać ich szukać. Zbiega się to z konfliktem w ogólnym obszarze, a także z brutalną postawą tej frakcji.

– „Gangi Gazy” nie dostały notatki traktatu. Widzimy więcej niezadowolonych z tej umowy, niż można było się spodziewać, głównie dlatego, że pokojowe współistnienie nie było w ich programie. Wydaje się, że nie jest możliwe wprowadzenie w regionie całościowego planu pokojowego wraz z duchową rewolucją, która właśnie nadchodzi.

received_3158934729898072225746335169705133.jpeg

Pokarm do przemyśleń:

– Mural z 1994 roku na lotnisku w Denver ukazuje początki „planu-demiki”. Od tego czasu wielu nie poszło zgodnie z planem, a mimo to nadal decydują się na kontynuowanie, pozostawia to drapanie się w głowę. Kontynuacja jest jak zejście na tonący statek, ale została im wpojona, aby przejrzeć swoje plany bez względu na wszystko. Musisz podziwiać ich przekonanie, ale to niesamowite, że nie kwestionowali logiki.

– Ludzkość nieustannie poszukuje środka do celu. To powoduje wielki ból, ponieważ natura istnienia nie ma końca. Świadomego życia nigdy nie będzie ostateczny koniec, ono po prostu ewoluuje i zmienia się.

received_3213412356815122985993907505540456.jpeg

5D i Galactic News:

– Legiony galaktyczne podejmują znaczący wysiłek w tworzeniu map. Mapy te będą zawierały „Agartha”, punkty połączeń Ziemi i Galaktyki, a nie tak dobrze znane sieci, portale i bramy. Zostanie to opublikowane w ukrytej sieci, zanim trafi do głównego nurtu wiedzy lightworker. Będziemy go mieć, gdy tylko zostanie ukończony i udostępniony nam.

– Energia smoka jest obfita, a dla korzyści wielu naszych neofitów, Smoki są istotami, które są zbyt duże, aby można je było opisać w inny sposób. Kiedy nasze oko umysłu otrzymuje sygnaturę energetyczną, jest to zwykle interpretowane jako stereotypowe smoki. To powiedziawszy, będzie to najbardziej masowy dzień transmutacji, prawdopodobnie kiedykolwiek, ponieważ będzie zarządzany przez legion smoków.

– Łączenie znaczników czasu jest coraz głośniejsze i obfite. Łączą one wiele części przeszłości i przyszłości z naszym obecnym miejscem i czasem. Doskonałym tego przykładem jest ogniste tornado, które było mocno zaangażowane w moją trzecią śpiączkę i miało wiele znaczników łączących w ciągu ostatnich kilku dni. Doświadczyłem tego podczas jazdy i podczas medytacji, jest to pozorna wielowymiarowa anomalia.

received_6836145423674941865809863597462616.jpeg

Archangelic Hodge Podge:

– Zgodnie z ustaleniami archaniołowie zostawili go samego ze swoim zawodnikiem. Następnego ranka łzy radości, widząc zwycięski wybór Archaniołów. W oddali słychać Archanioła mówiącego: Michael, nigdy wcześniej nie widziałem cię tak emocjonalnego.

– Archanioł Michał będzie bardzo aktywny, więc szukaj wszędzie jego wizytówek. Może objawiać się na różne sposoby i nie ogranicza go do pozostawiania piór, zachowywania otwartego serca i umysłu na wiele sposobów przekazu.

– “Hyper-Galactic Demonic Forces” są tym, przeciwko czemu pracujemy, ponieważ naturalne demony wiedzą, że odgrywają tylko rolę i są gotowe do zmiany ról w dowolnym momencie. Zanim „Garathan” został odesłany z powrotem do „Nieskończenie rozszerzającego się źródła twórcy”, miał pilną wiadomość o wycofaniu się z „Zorganizowanej ciemności”. Jego słowa o daremnych wysiłkach będą rozbrzmiewać w umysłach „OD”, dopóki nie zrezygnują. Jego dokładne słowa brzmiały: „powiedz ciemności, że bitwa się skończyła, koszt jest zbyt duży w tym przegranym wysiłku”. Po otrzymaniu tej wiadomości wiedział, że uratowałoby to wielu jego kolegów przed strasznym losem.

1597532556697_20200801_1147568504089003738140194.jpg

Legion i prace inżynierskie:

– Ci, którzy uważają, że „Legion Dziecięcy” jest bezużyteczny; nigdy nie słyszałeś chóru dziecięcego, a ci, którzy nie widzą celu w „Legionach zwierząt”, nigdy nie spojrzeli w oczy ich majestatu. Jesteśmy potężni ponad miarę, ale w łagodności jest też potężna moc, nasze legiony to niezwykle udany i bardzo zrównoważony wysiłek.

– „Legion Lightworker” jest daleki od zdefiniowania go jako człowieka, mimo że wszyscy gramy tę rolę. Nasza dusza ma swoje korzenie daleko poza pochodzeniem naszych ciał, jest to linia, z której powinniśmy być dumni. Staliśmy się święci poza naszymi ziemskimi formami, przyjmijcie to najlepiej jak potraficie.

20200628_0656172129866182474977166.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego wpisu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby rozszyfrować, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.

(Pasywny) = Brak zamiaru użycia lub uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, gdy zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

(Aktywny) = zamiar potrzebny do użycia

(Aggressive) = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę cię skrzywdzić.

Nie próbuj władać bronią, jeśli w twoim sercu nie ma czystej miłości do twoich ruchów i istot, które są do nich przywiązane.

Fioletowy Płomień jest ustawiony na 9 (27 AA, 2 + 7); To ustawienie jest dla zrównoważonej transmutacji, wysoka kompletność przejawiła się poprzez płomień.

Zespół Fioletowego Płomienia jest następujący i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Zadeikiel, Archanioł Ansiel, Archanioł Raguel, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Daiquiri, Archanioł Sablo, Archanioł Briathos, Archanioł Agla, Archanioł Abraxos, Archanioł Cerviel, Archanioł Harahel, Archanioł Bazazath, Archanioł Saniel, Archanioł Vahrmiel, Archanioł Sizouze, Archanioł Adonai, Archanioł Galizur, Archanioł AF, Archanioł Nuriel, Archanioł Machdiel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Aeshma, Archanioł Harahel, Archanioł Emanuel i Archanioł Adnachiel.

(Aktywny)

Legendarny miecz Archanioła Michała poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny, żaden poziom świadomości nie może zablokować tej boskiej broni. Jest to także fantastyczna broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może pokonać każdy obwód.

(Pasywne, aktywne i agresywne)

Pole Promieniujące Archanioła Issaca wygląda bardzo podobnie do pola siłowego Magnetosa i reaguje na każdą formę życia albo kochającą energią, albo transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)

Miecze obfitości Archanioła Lwa to pasywny i agresywny miecz ataku z pełną wolą. W ogóle nie próbuj władać; tylko staniesz na drodze, wyposażysz się i pójdziesz.

(Bierny)

Zegarek Archanioła Vahu Mana pozwala rozkoszować się pozytywnym uczuciem lub myślą. Wnosi element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji szkodliwych podróżników w czasie.

(Pasywne, aktywne i agresywne)

Promienny spokój Archanioła Chamuela pozwala ci znaleźć się w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Zapewnia również ochronę tym, którzy są w Twoim sercu.

(Pasywne i aktywne)

Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela sprawia, że głosy twojej duszy stają się głośniejsze; pozwala sędziom ducha być bardziej widocznym niż kiedykolwiek.

(Aktywny)

Miecz transmutacji Archanioła Sorusha służy wyłącznie do złych energii. Narzędzie, które jest o wiele za mocne, by nim władać lekko, radzi sobie z najgorszymi z najgorszych.

(Aktywne i pasywne)

Personel medycyny niedźwiedzia Archanioła Dubbiela może leczyć wszystkie naturalne rzeczy. Ta laska jest również potężnym sojusznikiem przeciwko wszystkim przedmiotom, które mogą cię blokować.

(Aktywny pasywny)

Chayyliel’s Horn przyzywa armię o niewyobrażalnej mocy do twojej lokalizacji. Jest to narzędzie nadwrażliwe, które dostosuje się do aktualnych wydarzeń w Twoim życiu, a także w skali globalnej.

(Bierny)

Zegarek Archanioła Vahu Mana pozwala rozkoszować się pozytywnym uczuciem lub myślą. Wnosi element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji szkodliwych podróżników w czasie.

(Pasywne, aktywne i agresywne)

Promienny spokój Archanioła Chamuela pozwala ci znaleźć się w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Zapewnia również ochronę tym, którzy są w Twoim sercu.

(Pasywny i agresywny)

Kamienny miecz Archanioła Muriel to dynamiczna broń, która może okiełznać moc ziemi. Ten miecz może przyzywać i uciszać trzęsienia ziemi, a także przynosić spokój aktywnemu wulkanowi.

(Aktywny)

Różdżka pocieszenia Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą potrzebę. Po wyposażeniu jest pięknym i wygodnym narzędziem.

(Bierny)

Uniwersalny klucz Archanioła Raziela zapewnia dostęp do całej mądrości, wiedzy i królestw. To narzędzie jest doskonałym narzędziem w każdej chwili, ale z pewnością może się przydać podczas mediacji.

20200817_0852505084951150849935150.jpg

Dzisiejsze zadania:

Wciąż pracujemy na poziomie makro, dzięki czemu format pozostanie spójny, jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi. Nic nie wymaga od ciebie robienia następujących rzeczy, jeśli jesteś gotowy, twoje wyższe ja wezwie cię do służby, jeśli nie, to przejdź do medytacji.

Najwyraźniej widzimy siłę naszych metafizycznych uderzeń i mamy do tego wiele okazji na wiele sposobów. Nasza kontrola nie wymaga ceremonii, nawet jeśli nie ma w tym nic złego, ale dzięki tej prawdzie mamy umiejętności na żądanie. Miej odważnego wojownika zaufania; radzisz sobie wyjątkowo dobrze!

* Dziś jednocześnie otwieramy gigantyczny portal wyjściowy i gigantyczny portal wejściowy. Nie należy tego mylić ze skokiem na osi czasu, ponieważ dostosowujemy oś czasu, na której obecnie się znajdujemy. Możesz nakładać te portale lub używać ich jako pojedynczej warstwy, wybór należy do Twojej intuicji.

Portal wyjściowy dla wyjścia złowrogiej energii będzie kwadratowy, a kody wyjścia będą wyglądać następująco: Ni7u 7Xb 77B <— (jest to bardzo specyficzne)

Portal wejściowy do ich boskiego zastąpienia jest okrągły, a kody to: 77B 7ti7 7i77

* Pracujemy z ludźmi z planety Sedna (Zedna), ponieważ niedawno dołączyli do „Galaktycznej Federacji Światła”. Są znani z niesamowitych świątyń, które bardziej przypominają wielofunkcyjne superkomputery niż cokolwiek innego. Otrzymaliśmy możliwość wykorzystania tych niesamowitych konstrukcji.

Pierwszą cechą świątyń, z którymi będziemy pracować, jest skoncentrowane światło. Udaj się do dowolnej świątyni w Sednie, znajdź duży ekran, a następnie wyceluj w planetę Ziemię, obserwując intensywne widoki pochłaniającego światła; trzymaj to tak długo, jak to możliwe, czas nie ma tu znaczenia. Indygo – Fiolet – Pomarańcz – Szarość – Srebro – Platyna i Tęcza.

Możemy również naładować słońce w tej eklektycznej świątyni i odmłodzić całą jej sieć czakr. Wysyłaj Ra (nasze słońce) jasnożółte, pomarańczowe i białe światło tak długo, jak to możliwe, pozwól mu rozprzestrzeniać się z własnej woli.

* W astralu znajdź konia, pegaza, jednorożca itp. I poproś ich, aby zabrał cię do czarnej bańki. To metafizyczna strefa ochronna dla pedofilów, do której nie można dotrzeć w żaden inny sposób. Możesz go rozciąć i pozwolić, by wyciekł do portalu wyjściowego w celu recyklingu, lub możesz użyć innej bramy, która jest skierowana bezpośrednio w pas asteroid Alpha Centauri. Naprawdę nie ma idealnego sposobu, aby sobie z tym poradzić, po prostu upewnij się, że fioletowy płomień jest obecny przez cały czas pracy.

* Jest wiele demonów, których jedynym zadaniem jest opętanie ludzi i zepsucie im życia. Atakują często, ale nie będziemy czekać, a my przynosimy im walkę. Aby je zidentyfikować, mają hełm z literą V z przodu i zawsze wyglądają bardzo niezdrowo. Można je znaleźć w czwartym i szóstym wymiarze. Udaj się na nich z mieczem i tarczą i wyślij ich do źródła przez nasz poręczny portal wyjściowy dandysa.

* Wczoraj doszło do sprzeciwu wobec praw dzieci i zwierząt, a jak wspomniano, jest też ostry sprzeciw wobec włączenia ich do naszych Legionów. Wyślij wszystkim dzieciom i zwierzętom tęczową tarczę plazmową, trzymaj ją za 72.

* Połącz swoje serce z galaktyką, a jeśli coś przeszkadza w sznurku galaktycznym, oznacza to, że jest atakowane. Jeśli tego nie czujesz, idź dalej, ale jeśli to czujesz, jest to doskonała wiadomość, ponieważ podążając za tym wtargnięciem, możesz również uwolnić innych od tego ataku. Użyj miecza i tarczy, usuń je z naszego samolotu tym samym portalem, który stworzyłeś wcześniej.

* W tym okresie nowiu nasz portal wejściowy jest wyjątkowo aktywny. Przynieś te światła, aby pochłonęły ziemię:

Biały – Różowy – Jasnoniebieski – Złoto – Żółty – Zielony – Czerwony – Czarny – Miedź – Brąz – Brąz – Turkusowy – Różowe złoto – Srebro – Pomarańczowy – Indygo – Fiolet – Platyna – Diament – Tęcza

* Jeśli chcesz wytworzyć pozytywną energię w skali mikro-pół-makro, zobacz dzisiejszą pudżę nowiu.

* Wiele od was prosiliśmy w dzisiejszych zadaniach, a jeśli coś wam zostało, prosimy o powrót do tych zadań. Nawet jeśli twoje obowiązki staną się o wiele bardziej widoczne, ponieważ Archanioł Azrael będzie dzisiaj ręcznie dostarczał ci indywidualne zadania. Proszę, dzielcie się dalej swoimi doświadczeniami, to pomaga innym.

received_7530290122013574026615102587304414.jpeg

Dzisiejsza medytacja jest poniżej; Ciesz się!

Leave a Reply