Siatka Królestwa jest aktywowana, warsztaty Archanioła Camaela, Zaproszenie do Królewskiej Gwardii, Dzień Słońca, Mamy przyjaciół we wszystkich miejscach

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0L9L399∞-∞B116666∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Legenda kalendarzatutaj transkrybowaneVersión en españolVersão Potruges中文 版English Version

20200217_1218495847486184322040088.jpg

Gaia jest w dominującej atmosferze Ziemi / Powietrza i ma bardzo ciepłe, interesujące i świeże uczucie. Należy pamiętać, że czas ten jest nieco wyprzedzający miejsce, w którym obecnie doświadczamy (w zależności od tego, kiedy to zobaczysz), a kiedy to ustawienie trafi, będziesz wyraźnie wiedział, o czym mówię. Ta energia drastycznie zmieni nasz nastrój i może być bardzo błoga, mimo że wielu decyduje się wziąć udział w tym retrogradacyjnym sezonie rtęci.

Jest to produkt uboczny tak zwanej siatki „Królestwo”, ponieważ została właśnie aktywowana na bardzo niskim poziomie. Ta stopniowa integracja jest bardzo konieczna, ponieważ energia, dobra zła lub obojętna, jeśli otrzymana w postaci zbyt silnej dla odbiornika, może spowodować, że wszystko stanie się wyjątkowo niestabilne dla wszystkich zaangażowanych stron. Wiem dla wielu ludzi, może się tak nie wydawać, ale idziemy do przodu w niezwykle szybkim tempie.

Zbliżamy się do dnia Słońca, na co wskazuje czysta liczba w znaczniku wschodu słońca. To dzień, w którym podejmujemy się jakiejkolwiek osobistej wiadomości, którą Archanioł Michał przekazał nam o nadchodzącym Anielskim Cyklu Słonecznym. Cykl słoneczny Archanioła jest podobny do ziemskiego tygodnia 3D, tyle że trwa 9,99 wschodów słońca.

Jeśli jeszcze nawiązałeś kontakt z Archaniołem Michałem w tej sprawie, wciąż jest na to czas. Jedyną częścią raportu Kalendarza Archanioła, który wygasa, jest broń w sekcji narzędzi. Pamiętaj, że zawsze możesz przejść do najnowszego postu, aby zobaczyć, jaka jest aktualna broń w danym dniu i użyć ich do wcześniejszych zadań.

Nie istnieje jedna rasa, w której nie ma wielu sojuszników. Jest to możliwe, ponieważ nie istnieje coś takiego jak jednomyślnie zgadzający się gwiezdny wyścig. Jest ku temu wielki powód, który szczegółowo opisałem w przeszłości, więc zrobię dygresję. Rebelianckie frakcje najbardziej niesławnych planet, o których możesz myśleć, wszystkie były niezwykle lojalnymi sojusznikami na długo przed tym, zanim stały się częścią naszych Legionów. Jeśli możesz przeglądać zapisy Akaszy, jest to dobrze udokumentowane w tych bibliotekach i jest to świetny sposób na medytację,

Możesz zaprosić najwyższego strażnika wysłanników światła, znanego również jako „Gwardia Królewska”, do swojego osobistego kolektywu ochrony. Są elitarną grupą pod względem duchów stróżów i są bardzo agresywni w swoim podejściu do ochrony.

fb_img_15819456873602107892453634188721.jpg

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. W przypadku pozostałych, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ twoja wiara w rzeczoną istotę również wejdzie w grę.

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post w najbliższych dniach), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, używając wspomnianych narzędzi z czystym sercem i intencjami. Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame zmienił pozycję, ale pozostaje w równowadze z liczbą 9 przez trzeci dzień. Oznacza to, że boskość ma całkowitą kontrolę i wkrótce dokona gruntownej zmiany.

Zespół Fioletowego Płomienia to: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Orion, Archanioł Raguel, Archanioł Briathos, Archanioł Sablo, Archanioł Emmanuel i Archanioł Bathkol.

Oprócz Violet Flame, mamy Violet Flame Shielding w równowadze 6, co jest całkowicie pasywnym ustawieniem. Zespół Violet Flame Shielding jest następujący: Archanioł AF, Archanioł Harahel, Archanioł Adonai, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel i Archanioł Adnachiel.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, którego nie można byłoby przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywne i agresywne, dalekie lub krótkie zasięgi w twojej jurysdykcji)
Miecze Archanioła Leo, to pasywny i agresywny miecz szturmowy, który ma własną własną wolę. W ogóle nie próbuj ustępować, tylko przeszkadzasz, po prostu wyposażasz się i spędzasz dzień.

(Pasywny krótki zasięg)
Tarcza prawdy Archanioła Gabrielle pozwala prawości i sprawiedliwości być twoją największą obroną. Po wyposażeniu pozwala to prawdzie chronić i służyć nam. Ta tarcza pomaga również obfitować w nasze życie.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Różdżka Woli Archanioła Ouriela, to różdżka, która może zamienić całą negatywną energię w narzędzia boskiej woli. Może sprawić, że demon zatańczy zjeżdżalnię elektryczną, a polityk pokorny, wykorzystaj to mądrze. Gdy zostanie wyposażony w umiejętność pasywną, będzie on koordynowany przez samego Archanioła Ouriela.

(Pasywny i agresywny, długi i krótki zasięg)
(Diana) Ogień płonących strzał bogini Artemidy rozświetli planetę Ziemię miłością. Wezwij ją do celu lub pozwól jej działać w twoim najlepszym interesie bez twojej wiedzy, w obu przypadkach jest to potężne narzędzie.

(Agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Personel kontroli energii Archanioła Kokobiela może regulować przepływ prądów energetycznych, odwracać je lub przekierowywać. Jest to również doskonałe narzędzie do tworzenia siatek i aktywowania majestatycznych struktur. Nadaje się do wszystkich zadań na dzisiejszej liście.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę, używajcie tego narzędzia codziennie ”zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy użyciu poniższych narzędzi. Wyobraź sobie sztabki złota za pomocą Różdżki Archanioła Ariel i podpal ją za pomocą Miecza Archanioła Nasaragiela i Archanioła Israfila. Mówię: wyobraź sobie Złoto, ponieważ Gaia kontroluje złoto i pieniądze, dobrze znasz tę historię. Federacja galaktyczna handluje złotem, a manifestacja w tej metodzie jest również zgodna z ich metodami walutowymi i dowolnym systemem walutowym opartym na boskości.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Ma również możliwość usuwania wszelkich przeszkód, które stoją na przeszkodzie temu, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela sprawia, że w waszych jurysdykcjach odczuwa się serdeczną miłość. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200217_1216481588393688076480124.jpg

Zadania:
1) Powstaje spisek, dzięki któremu jesteśmy mniej towarzyscy, a tym samym mniej dzielimy się. Celem jest utrzymanie wszystkich w scenariuszu z 1984 r., W którym bezpieczeństwo nie jest możliwe, a zatem jedyną szansą na przeżycie jest pozostanie skromnym i lot pod radarem. Spowoduje to wgląd w masę nieufności wśród mas i da mu czas, aby stworzyć robota-człowieka, którego tak desperacko próbowali stworzyć.

Wojna chemiczna i życiowa to ich środki do osiągnięcia tego celu. Musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby stworzyć szmaragdowo zieloną warstwę plazmy w atmosferze zewnętrznej, aby udaremnić te wysiłki na poziomie molekularnym.

1A) Ponadto musimy nadal uziemiać sprzęt ułatwiający ślady chemiczne. Chemtrails są obsługiwane przez główne linie lotnicze. Przeważnie działają w twoim kraju we wczesnych godzinach porannych. Zniszcz te samoloty za pomocą impulsów elektrycznych Błyskawicy, Miecza Archanioła Michała lub cokolwiek innego, co wybierzesz. Możesz także uziemić te pojazdy, ponieważ są one przechowywane na każdym lotnisku na ziemi i możesz łatwo stwierdzić, które to są, dzięki ich ciemnej aurze.

2) Jest tak wiele ukrytych przed opinią publiczną, że okryjemy ziemię jasnym biało-pomarańczowym światłem ujawnienia i jak najszybciej przeniesiemy ujawnienie na linię frontu.

3) Archanioł Camael jest odpowiedzialny za wydawanie Angelic Inspired Powers, dołącz do niego w medytacji i połącz się z jego pracownią, gdzie możesz połączyć się i poczuć, co działa najlepiej dla ciebie.

Jest to bardzo podobne do pokoju niebezpieczeństw X-Men lub pokładu talii Star Trek. Jest to szansa na ćwiczenie bez ryzyka. Możesz ćwiczyć tutaj dowolną modalność, od leczenia po walkę i wszystko pomiędzy. W twoim najlepszym interesie jest udział w jego warsztatach.

20200217_1218138189676985634081664.jpg

Leave a Reply