Sirian کد بارگیری ، انرژی های دریافتی شدید ادامه خواهد یافت ، بهترین فرشته برای شروع کار با چه کسی است؟

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞06A1∞-6P6A3P6A3A3∞-∞FDDDD∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست ، 3 صبح زیر این روز جدید آغاز می شود.

20200430_222330381817033315778976.jpg

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano

한국어 ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200430_222330381817033315778976.jpg

– گایا به مدت چهار روز مستقیم با شکستن رکورد سه نفره خود ، در یک روحیه غالب باقی مانده است. او وقتی این کار را انجام می دهد از پیشرفت های عمیق درک می کند و بسیار پیش بینی شده است که وقتی چند روز در روح خود بماند ، بزودی فرکانس به دنبال خواهد داشت. این پیش بینی بسیار دقیق توسط تجربه انجام شده است تا یک عمل شرط ، حتی اگر به نظر می رسد خطوط را در هر دو حساب تار می کند.

– ما کدهای بارگیری سیریان را دریافت کرده ایم که در بهبود و رشد در تمام سطوح وجودی ما متمرکز است. بارزترین عارضه جانبی که خواهیم دید ، تسکین علائم صعود ماست که به صورت غیر مستقیم انجام خواهد داد. این به روز رسانی است که علائم عروج را کاهش می دهد ، اگرچه هدف اصلی آن در این جهت نیست. این کد دیگری است که می توانید با استفاده از دانش و قصد استفاده مؤثر از آن ، به آن نگاه کنید.

سیریان کد بارگیری “51111111112”

– انرژی هایی که وارد شده اند و در حال آمدن هستند بیشتر از یک شعله خورشیدی هستند تا شعله های خورشیدی. این انفجارها به ظاهر بی پروا هستند اما دامنه صحیحی برای وضعیت موجود است. افراد زیادی وجود خواهند داشت که به ظاهر با توانایی های جدید بیدار شده اند ، و احساس می کنند که دقیقاً مثل ما تازه به سیاره کریپتون رسیده ایم. در نتیجه ، هرچه کارگران سبک تر به راحتی توانایی های خود را با جهان به اشتراک می گذارند ، جهان با آرامش بیشتر و بیشتر با توانایی های کارگران سبک مواجه می شود.

– پیاده رویها قادر به اتصال به ذهن اصلی خود نیستند که در کشتی مادر فاسد واقع شده است و بنابراین دیگر نیازی به دسترسی به خاطرات شخصی میزبان خود ندارند. شما افرادی را خواهید دید که هیچ چیز از آنها چیزهایی را که بسیار خوب می دانند ، نخواهید دید ، این یک نشانه مطمئن از حضور یک پیاده روی است.

screenshot_20200430-0033534322696319525172547.png– تعداد زیادی از هواپیماهای بدون سرنشین پلاسما که توسط پرواز نیبیرو به اتمسفر منتقل شده اند وجود دارد. می دانستیم که آنها برنامه ریزی شده ای دارند ، اما نمی دانستیم که چه چیزی است. اگر اشتباه نكنم ، اين تكنولوژي بود كه هنگام شروع آزمايش زمين از آن خارش مي گرفتند. ساده ترین راه برای اینکه بگوییم آیا این فناوری است که در این شرایط از آنها استفاده کرده اند یا نه ، پیدا کردن دستگاه های مورد استفاده آنها است. کمترین چیزی که می گویند این یک کار آسان خواهد بود.

– افشای نرم در مورد UFO های موجود یک شروع است ، اما اگر ما یک جامعه کهکشانی درهم تنیده داشته باشیم ، باید کارهای بیشتری انجام دهیم. افراد زیادی در زمین وجود ندارند که در مورد وجود UFO ها شک داشته باشند. در حقیقت ، مردم بارها خواستار افشای این موضوع شده اند ، مطمئناً ما می توانیم از قلمرو افشای عمومی ، بهتر از این کارها را انجام دهیم. ما نمی توانیم از این واضح تر بگوییم ، موجودات ستاره در اینجا هستند ، آنها برای مدت زمان خوبی آسمان را اشغال می کنند و سپس سرانجام ، آنها بخشی از زندگی شخصی ما خواهند بود. موجودات ستاره همیشه جزئی پیچیده از بشریت بوده اند ، تنها تفاوت این است که اکنون این امر در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

– همه ما برای بحث علمی و فلسفی هستیم. ما طرفدار تهمت های “حماسه رپ” نیست که از طریق رسانه های اجتماعی به عقب برگردند. اگر برای همین هدف می جنگید ، حداقل برای مدتی در یک طرف قرار دارید. این امر عادی است که همراه باشید ، و مطمئناً منطقی نیست که درباره روشهایی که دیگران برای نبردهای خود استفاده می کنند ، استدلال کنید. مادامی که آنها با شما تداخل نداشته باشند ، چرا اصلاً نتیجه آن وجود دارد؟

– هنگامی که انرژی منفی را متوقف می کنید هرگز نباید آن را از مکانی کینه توزی یا نفرت انجام دهید. شما کاملاً باید بدانید که آنچه انجام می دهید به نفع تمام طرفهای درگیر است. من این را بارها گفته ام ، مقدار بدهی کارمی که یک موجود تاریک انباشته شده است ، غیرقابل تحمل است ، به همین ترتیب ، دیگر فقط رنج آنها را تقویت می کند. این دلسوزی واقعی است که انرژی تاریک را در مسیری متفاوت قرار دهیم.

– کمی بعد به عقب شروع به هدایت آتلانتیس و لموریا به سطح یکنواخت کامل کردیم. ما در حال دریافت گزارش هایی هستیم که “معبد سپر” آتلانتیس ، بر فراز آبهای مثلث برمودا در حال افزایش است. تصادفی نیست که با ارتقاء این معبد ، این ارتقاءها به صورت همگون خوانده می شوند. کسانی از شما که این معبد را به یاد می آورید ، درخششی را که آتلانتیک ها به یاد می آورند به یاد می آورید ، این معبد مسئولیت آن “سپر اتر” بود که باعث درخشش آنها شد.

– Archangel Claire یک Archangel بسیار ویژه است که بسیار آسوده ترین فرشته برای دیدن در بدنی است. همه بچه ها او را دوست دارند و او نیز آنها را تحسین می کند ، بسیار راحت می رود تا آنجا که به تفسیر پر انرژی می پردازد ، بنابراین ارتباط با او بی دردسر است. او با روشی بسیار جادویی بسیار ملایم و در عین حال بسیار قدرتمند است. او دوست داشتنی ، صبور و مهربان است و دوست بسیار خوبی است. شنونده ای عالی است و اگر بخواهد شما را تا نور صبح نگه می دارد ، Archangel Claire یک دوست واقعی است. من تمایل دارم كه بگویم كه او یكی از برجسته ترین اركان موجود نیز هست. او Archangel کامل است که اگر تاکنون با آنها کار نکرده اید (و حتی اگر هم کار کرده اید) کامل است.

20200430_2224544675846451464760427.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)
تیم Violet Flame در مجموعه 9 قرار دارد و این خبر بسیار خوبی است. این آرامش بخش است که می دانیم غلتک ذخیره انرژی به خوبی کنترل می شود.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است ، و به هیچ وجه خاص Archangel Germaine ، Archangel Ansiel ، Archangel Briathos ، Archangel Emanuel ، Archangel AF ، Archangel Raguel ، Archangel Zadekiel ، Archangel Bathkol ، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Orion، Archangel Harahiel، Archangel Cerviel، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Uzziel و Archangel Abraxos.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی وجود ندارد که بتوان از آن عبور کرد. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و با انرژی دوست داشتنی یا با یک انفجار قدرت عظیم به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل)
سپر حقایق فرشته گابریل اجازه می دهد تا عدالت و عدالت بزرگترین دفاع شما باشد. در صورت مجهز بودن ، این امر به ما کمک می کند تا از ما محافظت و در خدمت ما باشند. این سپر همچنین به ایجاد فراوانی در زندگی ما کمک می کند.

(منفعل)
در صورت بروز خطر ، تلگراف الهی فرشته الکساندر شما را به خط زمانی امن تر منتقل می کند. ممکن است در صورت جابجایی دچار گسستگی شوید ، اما تضمین می شود که یک جدول زمانی بهتر از آنچه می خواهید تجربه کنید ، باشد.

(فعال ، منفعل و پرخاشگر)
شمشیر Archangel Sabaoth حضور منبع خالق بیکران در حال گسترش را به هدف می رساند. ما با موجودات زیادی می جنگیم که از الوهیت بسیار جدا هستند ، این آنها را با آگاهی از روح بزرگ آلوده می کند.

(منفعل)
پیش بینی جدول زمانی Archangel Asteroath شما را به یک جدول زمانی بالاتر از هدف شما می رساند. مهم نیست کی یا کجا جهش می کنیم ، همیشه یک جاده یا دو مسیر بالاتر از شما خواهد گرفت. این اساساً همه چیز را در بین صفحه بهتر می کند.

(فعال)
Trident Kali Ma می تواند همه چیز را کنترل کند زیرا کاملاً قادر است. بسیار موثر بر زندگی و یک تخته سنگ است. این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است ، زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد. این یک ابزار عالی برای هر کار است.

(منفعل)
کارکنان Archangel Azrael به شما امکان می دهد چیزهایی را از منظر الهی مشاهده کنید. این نمادی از خرد و تجهیز است که تأثیرات باورنکردنی در درک و توانایی فکر شما برای مقابله با زندگی روزمره دارد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200430_2226224625030150762344322.jpg

تکالیف:

این تکالیف هر روز معتبر هستند زیرا ما فراتر از فضا و زمان هستیم و مهم نیست که چه زمانی آنها را اداره کنید ، همچنان یک تلاش مشترک خواهد بود. اگرچه برای اطمینان از صحت ، مطمئن شوید که از تسلیحات فعلی استفاده می کنید. به خصوص ، اگر این 36 ساعت یا بیشتر از ارسال این مطلب را در ابتدا مشاهده می کنید ، لطفاً از شهود خود استفاده کنید.

1) مهم نیست از پیامد و مهم نیست آنچه Gaia می پرسد ، ما تحویل خواهیم داد. او درخواست کرد که یک روز مستقیم شفا یابد. لطفاً گایا را با تعداد 72 رنگ در چراغ سبز زمردی درگیر کنید و همین کار را برای کهکشان انجام دهید. من همچنین شما را تشویق می کنم تا روشهای درمانی خود را به این وظیفه برسانید.

2) انرژی های تاریکی در بعد 4 وجود دارد که قلب های خالص واقع در 3 بعدی را جذب می کنند و باعث صعود سریع آنها شده و سپس آنها را از حد توان خود رها می کنند تا آنها را از گرفتن آن جاده منصرف کنند.

اگر تاریکی خالی از دست با شمشیر و سپر وارد شود ، به این تکلیف احتیاج دارد. اگر آنها کسی را در دست دارند ، شما باید قبل از ورود با شمشیر و سپر ، گروگان آنها را آزاد کنید.

3) از ما خواسته می شود یک الگوی آب و هوایی مصنوعی را که با هدف زندگی غیرنظامیان در جریان است ، مختل کنیم. این به خوبی در حوزه صلاحیت و مهارت ماست.

استراتژی ایجاد “قیف های جوی هوای آرام و آشکار” در سراسر مثلث برمودا است. این دقیقاً همان جایی است که آتلانتیس در حال افزایش است ، بنابراین لطفاً به شما توصیه کنیم که این منطقه بسیار بی ثبات است و اندکی قصد دارد مسیری طولانی را طی کند.

به طور همزمان باید معبد ادزنا در شبه جزیره یوکاتان را با ضربات صاعقه طلایی فعال کنیم. این کار با وارد کردن یک ترمینال پرانرژی دیگر به اینترنت ، باعث می شود کار داخلی خود را کاهش داده و به تنظیم ریزش و گردش او کمک کند.

photo0jpg

هدایت واسطه گری امروز با عنوان “کدهای نور ، آبشار زیبا و یک درس در بیان” نامگذاری شده است

Leave a Reply