Starożytny Archanioł, jesteś prezydentem, 23 miliony utraconych, idzie w górę

Dzień ma teraz 72 godziny i zaczyna się i kończy o 15:00 po tym, jak trzy razy wcześniej uderzył w dzwonki medytacyjne o 3 nad ranem.

Czas uruchomienia tego posta to poranna brama wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych o 8:08, w dniu 3D 81220, o godzinie 15:00 rozpocznie się ten nowy dzień. Po prostu podążaj tą równoległością na całym świecie, aż osiągnie twój czas lokalny o trzeciej po południu.

Jeśli jesteś świadomy, że zaczął się nowy dzień, zwykle wysyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:

∞08B3∞-∞W2B2W2B3B3∞-∞L9J9J9J9J9J9∞-∞B2 (T) (T) ∞ ”

Informacje kalendarza

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200811_1922118933353182322418821.jpg

Kalendarz:

– Gaja w dominującej scenerii „Ducha Ognia” i wskazuje na nastrój. Ogień przemienia się, gdy duch kieruje płomieniami. Divinity jest wyjątkowo zadowolona z wysiłku, jaki daje pomoc bezbronnym. W ten sposób znaczący rozpęd nadchodzi na drodze „Czystych Serc”.

– Pod wieloma względami kalendarz archaniołów istnieje z powodu potrzeby przejęcia kontroli nad ludzkością przez „kalendarz liniowy”. Zasadniczo ruch „Save the Children” robi to samo i to samo źródło będzie nimi kierować. Legiony oznaczają, że nadszedł czas, aby wprowadzić trochę mojo do tego ruchu i damy z siebie wszystko w dzisiejszych zadaniach.

20200811_1924074129907171959928042.jpg

Do przemyślenia:

– „Ozyrys” stał się smokiem i jednocześnie odrodził się jako „Horus”. Proces ewolucji nie ma granic.

– Spotkałem „Starożytnego Archanioła”, który ostatecznie stał się Elohimem, miał wiele słów zachęty, ale podtekst sentymentu był pokorny. Próbował nam powiedzieć, jak bardzo jesteśmy święci, jeśli możesz wyobrazić sobie najświętszą i pomyślną rzecz, jaką kiedykolwiek spotkałeś i pomnożyć ją w czasie miliard, to będzie to, co inni ludzie poczują, kiedy nas spotkają.

Po naradzie mamy możliwość zastanowienia się. Społeczeństwo konceptualne, które miałoby możliwość świadczenia usług dla waszej planety w oparciu o wasze umiejętności. Mówiąc prościej, ktoś pracowałby z ciałem do pewnego wieku, a potem miałby możliwość pracy w dziedzinie związanej z umysłem w pewnym wieku, a wtedy nadejdzie moment, w którym służba duchowa będzie miała pierwszeństwo. Ponownie, wszystko to jest dobrowolne, ale gotowość do wprowadzenia takich zmian byłaby na wyciągnięcie ręki. Wydaje się, że gdybyśmy byli w naszych butach, niektóre rasy gwiezdne wdrożyłyby system uczenia się i rozwoju oparty na zestawie umiejętności i zdolnościach właściwych ciału w tamtym czasie.

received_3186572961589757977557186607559108.jpeg

Inżynieria:

– Ulepszamy się jak nigdy dotąd, nasze ciała są w doskonałej harmonii z ziemią, gdy wykonują szybki ruch w górę. Ten postęp spowoduje nagłe fale upałów dla ciała, ale nie bój się, są one oznaką ewolucji ludzkiego ciała. Tłumiona trauma będzie się pojawiać w ekstremalny sposób jako konsekwencja tych energii. Bolesne wydarzenia z naszej przeszłości nie mogą przyjść z nami do jutra, pojawią się odpowiednie działania, aby je uleczyć, więc spójrz do wewnątrz.

– Trzęsienie ziemi w postaci bumerangu pod Atlantykiem i aktywność wulkaniczna na Pacyfiku są normalną konsekwencją powstania dwóch gigantycznych kontynentów. Atlantis i Lumeria szybko lewitują; wystarczy zapytać Karolinę Północną i mieszkańców San Andreas.

– Widzimy więcej anomalii w sieciach kwantowych, gdy widzimy więcej splecionych pozycji kwantowych. Na przykład, każdy z nas jest POTUSEM w alternatywnej rzeczywistości, a każdy na alternatywnych liniach czasu, który wykonuje tę pracę, wpływa na osobę na innym stanowisku. Jeśli potrafisz kontrolować swoje superpozycje, możesz mieć dynamiczny wpływ na naszą obecną rzeczywistość.

– Wielu zauważyło, że zęby zmieniaczy kształtu wracają do pierwotnej formy. Ta wada konstrukcyjna wskazuje również, że organy podtrzymujące również nie działają poprawnie. W tej grupie są wielkie istoty i nie tak wielkie istoty, ale pozostaje niezmienne to, że nie będą one w stanie zamieszkać na ziemi, jeśli nie pojawią się wokół siebie i nie proszą o pomoc.

– Energia po prostu nie znika nawet w przypadku, gdy istota „nigdy nie była” wraca do punktu resetowania u źródła, gdzie istota zostanie zresetowana do ustawień fabrycznych.

white_buffalo_calf_woman_by_deskridge_da0o8ns-fullview

Wiadomości 5D:

– Ta oś czasu nie zawiera żadnych zabójstw politycznych – wiele zamachów na klony, ale nie ma świadomego życia politycznego.

– Nie patrz na kogoś jak na kolor; to o wiele więcej niż to. Wybierz, by nie patrzeć na ludzi jak na jakikolwiek inny tytuł niż wyrażenia „Nieskończenie rozszerzające się źródło twórcy”, wtedy pomożesz w urzeczywistnieniu tego pojęcia.

– Przydzieliliśmy Archanioła Briatosa do ochrony Falun Dafa. Sale tej świętej praktyki wymagają ciągłego czyszczenia; jest wszechmocny i ma nieograniczone zasoby.

– Dla tych, którzy są nowicjuszami w „Saving the Children”, „Nieskończenie rozszerzającym się źródle twórcy” (bóg, boskość, źródło, itd.), I nasze legiony zajmują się tym od dawna. Wszystkich, którzy są nowicjuszami w tej walce, witamy w naszych armiach; masz za sobą moc „wszystkiego, co jest”. Ludzkość zdała egzamin, ludzkości gratuluję twojej prawości.

– Aniołowie będą wykazywać osobiste akty ochrony, a na lewej dłoni poczujesz bransoletkę. Jest to kwestia indywidualna i obietnica, że zawsze będzie Cię chronić. Jeśli kiedykolwiek zdawałeś sobie sprawę z tej bransoletki, ta obietnica pozostanie na zawsze.

– Ludzkość może się już obudzić i nie bać się dnia. Nie możemy zakładać nic poza tym, że jesteśmy bardzo bezpieczni. Rzeczy nie mogą się zmienić i jednocześnie pozostać takie same, więc ruchy muszą się zdarzyć. Znowu jesteś bezpieczny w boskości.

foxgloves_around_the_mountain_by_eleanhellkatie_de2tc3g-pre

Star News:

– Użycie broni nuklearnej przyciągnęło w nasze okolice wiele nowych ras gwiazd. Używanie broni atomowej jest surowo zabronione; w drugiej chwili galaktyczna społeczność celuje przysłowiowymi pistoletami w głowy partii zarządzających.

– Nasze czakry ewoluowały do metody wirowania pojedynku; Poniższy krąg w zbożu dokładnie to przedstawia. Położenie tego kręgu zbożowego to dokładnie 51,7612 ° N, 1,2465 ° W, a jeśli dodamy sumę i sprawdzimy „Gematria”, otrzymamy niesamowite rezultaty. Jest tak dużo informacji pochodzących z kręgów zbożowych, że potrzebowalibyśmy znacznego wysiłku, aby je monitorować, wolontariusze?

screenshot_20200809-0813054052912650758781835.png

Wiadomości 3D:

– Picie krwi fikcyjnego wroga jest w najlepszym razie bezcelowe. Niektóre z rzeczy, które robi „Organized Darkness”, całkowicie zaprzeczają metafizyce i logice. Aby połączyć to z tysiącleciami stosowania tej praktyki, mamy jedną bardzo zagmatwaną sekcję teologii.

– Z wywiadu Archanioła Zophiela wynika, że w Chinach „odeszło” 23 miliony, a liczba ta rośnie. Możesz szybko sprawdzić tę statystykę na podstawie danych telefonu komórkowego, ponieważ ich telefony nie są już używane.

– Społeczeństwo zostało poważnie wypaczone, do tego stopnia, że kiedy ludzie wchodzą w interakcje, seks staje się podtekstem. Fundamentem, na którym powinniśmy budować, jest przyjaźń, ponieważ jest to bezstronna akceptacja siebie nawzajem. To pranie mózgu przydarzyło się wielu osobom, gdy byli bardzo młodzi; zajmie to trochę czasu, aby oczyścić się z umysłów ludzkości; musimy sami dawać wspaniałe przykłady.

– NASA to zabawna organizacja; mają wszystkie odpowiedzi, dopóki nie zmierzą się z kwantową astrofizyką fizyczną, a potem grają w ignorancję. Czy możemy mieć legalną organizację zajmującą się przestrzenią?

– Walka o swoje podstawowe potrzeby i pragnienia to dwie bardzo różne rzeczy. W ten sam sposób ludzkość pomyliła rasizm z wojną klasową.

20200209_0706022619339471997477907.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego wpisu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby rozszyfrować, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.

(Pasywny) = Brak zamiaru użycia lub uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, gdy zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

(Aktywny) = zamiar potrzebny do użycia

(Aggressive) = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę cię skrzywdzić.

Nie próbuj władać bronią, jeśli w twoim sercu nie ma czystej miłości do twoich ruchów i istot, które są do nich przywiązane.

Fioletowy Płomień jest ustawiony na 6 (24 AA, 2 +4); To ustawienie dotyczy transmutacji energii w toku. Innymi słowy, jest to zmiana, którą natychmiast widzimy.

Zespół Fioletowego Płomienia jest następujący i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Zadeikiel, Archanioł Ansiel, Archanioł Raguel, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Daiquiri, Archanioł Sablo, Archanioł Briathos, Archanioł Agla, Archanioł Abraxos, Archanioł Cerviel, Archanioł Harahel, Archanioł Bazazath, Archanioł Saniel, Archanioł Vahrmiel, Archanioł Sizouze, Archanioł Adonai, Archanioł Galizur, Archanioł AF, Archanioł Nuriel, Archanioł Machdiel, Archanioł Abasdarhon i Archanioł Aeshma.

(Aktywny)

Legendarny miecz Archanioła Michała poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny, żaden poziom świadomości nie może zablokować tej boskiej broni. Jest to także fantastyczna broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może pokonać każdy obwód.

(Pasywne, aktywne i agresywne)

Pole Promieniujące Archanioła Issaca wygląda bardzo podobnie do pola siłowego Magnetosa i reaguje na każdą formę życia albo kochającą energią, albo transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)

Miecze obfitości Archanioła Lwa to pasywny i agresywny miecz ataku z pełną wolą. W ogóle nie próbuj władać; tylko staniesz na drodze, wyposażysz się i pójdziesz.

(Aktywny)

Miecz transmutacji Archanioła Sorusha jest przeznaczony tylko dla złych energii. Narzędzie, które jest zbyt potężne, by nim władać lekko, radzi sobie z najgorszymi z najgorszych.

(Aktywne i pasywne)

Personel medycyny niedźwiedzia Archanioła Dubbiela może leczyć wszystkie naturalne rzeczy. Ta laska jest również potężnym sojusznikiem przeciwko wszystkim przedmiotom, które mogą ci przeszkadzać.

(Aktywny pasywny)

Chayyliel’s Horn przywołuje armię o niewyobrażalnej mocy do twojej lokalizacji. Jest to narzędzie nadwrażliwe, które dostosuje się do aktualnych wydarzeń w Twoim życiu, a także w skali globalnej.

(Bierny)

Zegarek Archanioła Vahu Mana pozwala rozkoszować się pozytywnym uczuciem lub myślą. Wnosi element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji szkodliwych podróżników w czasie.

(Pasywne, aktywne i agresywne)

Promienny spokój Archanioła Chamuela pozwala ci znaleźć się w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Zapewnia również ochronę osobom w Twoim sercu.

(Pasywne i aktywne)

Wzmocniona intuicja Archanioła Jerimiela sprawia, że głosy twojej duszy stają się głośniejsze; pozwala sędziom ducha być bardziej widocznym niż kiedykolwiek.

NALEŻY PAMIĘTAĆ, że poniższe trzy narzędzia są metodami leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny)

Promienne promienie zdrowia Archanioła Kaleziela mogą chronić przed wszystkimi chorobami i dolegliwościami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych warunków; dotyczy mas lądowych i istot żywych.

PROSZĘ PAMIĘTAĆ, że poniższe trzy narzędzia działają wspólnie. Są wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała.

(Aktywny)

Różdżka pocieszenia Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą potrzebę. Jest to piękne i wygodne narzędzie, gdy jest wyposażone.

(Aktywny, Agresywny i Pasywny)

Płonący Miecz Archanioła Israfila może cię chronić przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w skali makro lub mikro. Może również przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, przyniesie skutek.

(Aktywny, Agresywny i Pasywny)

Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana każdą negatywną energię. Może również usunąć wszelkie przeszkody na drodze czegoś, co chcesz zamanifestować.

20200811_1927537618367469958608458.jpg

Dzisiejsze zadania:

Wciąż pracujemy na poziomie makro, dzięki czemu format pozostanie spójny, skorzystaj z obecnych narzędzi, jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań. Nic nie wymaga od ciebie robienia następujących rzeczy, jeśli jesteś gotowy, twoje wyższe ja wezwie cię do służby, jeśli nie, przejdź do medytacji.

Po włączeniu światła włącza się ciemność, co robimy dosłownie.

* Na całym świecie ma miejsce masowe spalanie dowodów, które wysyłają pomarańczowy płomień do niższych linii czasu Ziemi.

* Dubaj to bałagan; energetycznie rzecz biorąc, miejscowi nie są w stanie powstrzymać swojego sektora. Potrzebują natychmiastowej pomocy; proszę przesłać im intensywny fioletowy płomień. Jeśli zauważysz, że coś wychodzi na powierzchnię, nie krępuj się, używając miecza i tarczy.

* Istnieje „Mroczna Mgła”, która wygląda prawie jak piasek i jest czystą formą najbardziej „Złowrogich Zmiennokształtnych”, jakie istnieją. Mieszkają w pobliżu pasa asteroid, upewniają się, że nie wrócą na ziemię, używają miecza i tarczy oraz portalem ich z powrotem do „Nieskończenie rozszerzającego się źródła twórcy”.

* Kilka „statków-matek smoków” atakuje galaktyczne siły ziemi. Na szczęście są bardzo podatni na nasze ataki. Działa wiele różnych metod, ale w przypadku statków tej wielkości najlepiej jest wejść do maszynowni i ją rozerwać.

* Mamy zdrajcę boskości, bezpośrednio związanego ze zdrajcą królem, ma na sobie ten sam strój i siedzi na tym samym tronie w Izraelu. Obchodź go mieczem i tarczą, usuń jego esencję z planety Ziemia.

* Pójdźmy o krok dalej w ramach ruchu „Save the Children”. Głosy przemawiające w imieniu dzieci pobłogosławimy złotym światłem, a ich słowa będą rozbrzmiewać przez cały czas, ich intencje przenoszą góry. Wtedy poradzimy sobie ze wszystkimi, którzy sprzeciwiają się temu ruchowi, fioletowym płomieniem i metafizycznym mieczem i tarczą.

* Wygląda na to, że pobraliśmy wiele nowych osobowości z trójwymiarowej bramy lwa i tym samym przechodzimy do innej osi czasu. Będziemy przechodzić do jeszcze wyższego kalendarza i to niewiarygodne widzieć, jak wiele możemy znieść jako skoordynowany wysiłek.

Nowe kody portalu to „11123-32111”. Najłatwiejszym sposobem wprowadzenia tego jest „Metoda spiralnej kręgu” lub „Bullseye in Circular Layers”, do każdego z nich zostanie dołączony ten kod. Można to zrobić na wiele innych sposobów, więc nie krępuj się.

* Otwórz złote portale, dla tych, którzy wiedzą, co to jest, zrób to natychmiast.

* Na zakończenie pochłoń ziemię w następujących płomieniach na 72 liczby Różowe – Białe – Złote – Czerwone – Żółte – Zielone. Następujące światła dla 72 sztuk Fiolet – Różowy – Czerwony – Indygo – Platyna – Złoto – Tęcza, a następnie wykończenie „Tęczową Plazmą” dla 72 punktów

d52k68-b9cfb26a-5b08-4d0d-9a07-6c3f2d8ed65e

Dzisiejsza mediacja znajduje się poniżej; Proszę, ciesz się!

Leave a Reply