To nowy dzień, 72-godzinny dzień, ogromna wymierna zmiana, sześciu zamówionych Archaniołów

Dzień ma teraz 72 godziny i zaczyna się i kończy o 15:00 po tym, jak trzy razy wcześniej uderzył w dzwonki medytacyjne o 3 nad ranem.

Czas uruchomienia tego posta to poranna brama wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych o godzinie 8:08, w dniu 3D 8320, o godzinie 15:00 rozpocznie się ten nowy dzień. Po prostu podążaj tą równoległością na całym świecie, aż osiągnie twój czas lokalny o trzeciej.

Jeśli jesteś świadomy, że zaczął się nowy dzień, zwykle wysyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:

∞08B∞-∞V9B2V9B2B2∞-∞L6J6J6J6J6J6∞-∞B2 (T) (T) ∞ ”

Informacje kalendarza

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200802_1858098076084136451709291.jpg

– Gaia jest w żywiole „Ducha”, ale nie w celach metamorfozy. Wydaje się, że planeta wkracza w bardzo świętą i cudowną rzeczywistość. Jest mnóstwo cudów i to jest dokładnie to, o czym kolektyw „Quan Yin – Matka Maryja” zapowiadał od wielu tysiącleci.

– Mówiąc o tym, co oczywiste, widzimy wiele zmian, które zaznaczyły się w zmianach w kalendarzu Archaniołów. Osiągnęliśmy punkt resetowania galaktyki, a także osiągnęliśmy znaczący ruch w kolumnach kalendarza „The Luna”, „The White Magic” i „The Abundance”. Zmiany te przyniosą przenikającą ziemię energię, która będzie dzwonić w dzwony medytacyjne o 3 nad ranem za każdym razem, gdy rozpocznie się dzień Archanioła. Metafizyczny dźwięk będzie promieniował bezpośrednio przez kulę ziemską i przenika wszystko przez następne 72 godziny. Ten dzwonek będzie nadal dzwonił w naszych podświadomych sercach i jest to ten sam sposób, w jaki robiliśmy to wiele lat temu, z wyjątkiem tego, że teraz jesteśmy po drugiej stronie jego podawania.

Teraz, gdy widzisz zmianę nowego dnia w świetle dziennym, zdziała to cuda dla naszej świadomości i pozwoli światłu dyktować tempo nadchodzących dni. Tempo to zbiegnie się również w czasie z 2000 lat panowania sił boskich i przekroczeniem 5-wymiarowej mediany. Należy zauważyć, że następnych kilka tysiącleci będzie epickich; nie będziesz chciał tego przegapić.

– Archanioł Michał, Archanioł Azrael, Archanioł Gabrielle, Archanioł Rafael, Archanioł Chamuel i Archanioł Jophiel zlecili sobie, aby był to niezapomniany pierwszy dzień rozszerzonego Kalendarza Archanioła. Oświadczam, że przestrzegam prawa ujawniania informacji. Czuję potrzebę nadania tej grupie przydomku, ale waham się, czy ukoronować ją stabilnym imieniem, dopóki nie powrócą z misji.

– Jest wiele nowych aspektów tej osi czasu, a teraz, kiedy to, co niefizyczne stało się bardzo fizyczne, ma pewne fazy wyczuwania dla obu stron. W tej kwestii to, co niefizyczne, doszło do akceptacji, a wkrótce także fizyczna wola. Aktywnie próbują przyzwyczaić Cię do ich obecności. Skrzydła anioła będą cię paść bardzo często; poczujesz to dokładnie w sposób, w jaki to brzmi; dotyka cię „ogromne skrzydło”.

– Mamy na rękach sytuację pozycji / superpozycji, ponieważ wiele wersji nas samych ustawia się w pozycji kwantowej. Jesteśmy świadomi tylko jednej z naszych rzeczywistości biegania, ale od czasu do czasu są one splątane. Te wydarzenia są normalną konsekwencją zmian, które zachodzą na Ziemi.

– Jeśli uruchomisz Kalendarz Archaniołów przez JG Numerology, uzyskasz głębokie wyniki. Mamy nadzieję, że zwracasz uwagę.

– Jeśli nie ma sposobu, aby zapewnić bezpieczne i ważne wybory w USA. “Dez nuts” wygra miażdżącym zwycięstwem, dosłownie. Wygląda na to, że ta oś czasu zawiera dokładnie to wydarzenie. Szczerze mówiąc, chociaż brzmi to zabawnie, będzie to wyjątkowy problem dla społeczeństwa. Nie byłoby sposobu, aby zadowolić wybór fikcyjnej osoby. To interesujące, ponieważ kiedy widzisz te wydarzenia, wokół wyborów jest tyle zamieszek, że nikt nie zwraca większej uwagi na logistykę wyników.

– Ogólnie rzecz biorąc, Etna, Góra Świętej Heleny i Kalifornia będą niezwykle aktywne. Musimy nadal przestrzegać życzeń Gai i pozwolić jej nieprzerwanie regulować jej naturalne wzorce.

– Jak wspomnieliśmy, niezbyt publiczne powstanie w Niemczech nie jest już tak widoczne. Poczekaj, aż Francja, Węgry i Bliski Wschód zaczną działać, plany zorganizowanej ciemności z pewnością przyniosły odwrotny skutek. Wspomnieliśmy również, że kiedy należało zaprotestować, abyśmy w pełni za tym stanęli i poparli, to nadszedł czas, zobacz dzisiejsze zadania.

20200802_1900305510775061940317066.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego wpisu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby rozszyfrować, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.

(Pasywny) = Brak zamiaru użycia lub uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, gdy zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

(Aktywny) = zamiar potrzebny do użycia

(Aggressive) = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę cię skrzywdzić.

Przeszliśmy przez znaczące zmiany, dlatego narzędzia oparte na broni wskazane poniżej można umieścić w ziemi, aby wywołać pobieranie.

„Fioletowy Płomień” ma dziewięć idealnych ustawień; oznacza to, że jesteśmy w doskonałej scenerii do transmutacji gęstych energii.

Zespół Fioletowego Płomienia jest następujący i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Zadeikiel, Archanioł Ansiel, Archanioł Raguel, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Daiquiri, Archanioł Sablo, Archanioł Briathos, Archanioł Agla, Archanioł Abraxos, Archanioł Cerviel, Archanioł Harahel, Archanioł Bazazath, Archanioł Saniel, Archanioł Vahrmiel, Archanioł Sizouze i Archanioł Adonai.

(Aktywny)

Legendarny miecz Archanioła Michała poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny, żaden poziom świadomości nie może zablokować tej boskiej broni. Jest to także fantastyczna broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może pokonać każdy obwód.

(Pasywne, aktywne i agresywne)

Pole Promieniujące Archanioła Issaca wygląda bardzo podobnie do pola siłowego Magnetosa i reaguje na każdą formę życia albo kochającą energią, albo transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)

Miecze obfitości Archanioła Lwa to pasywny i agresywny miecz ataku z pełną wolą. W ogóle nie próbuj władać; tylko staniesz na drodze, wyposażysz się i pójdziesz.

(Pasywny i agresywny)

Kula Archanioła Sheparda to obecność boskości, która pozwala twojemu celowi na jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośredniej publiczności z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To narzędzie jest współczującym narzędziem boskiej orkiestracji.

(Aktywny)

Niebiańska laska Archanioła ZagZagela zrzuca na wskazany obszar duże masy kryształów. Świetny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)

Kostur sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest używać na poziomie makro i może pomóc w poruszaniu się po rzeczach, które są w stagnacji. Może również przywoływać i utrzymywać pola siłowe w celach ochronnych.

PROSZĘ PAMIĘTAĆ, że poniższe trzy narzędzia działają wspólnie. Są wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała.

(Aktywny)

Różdżka pocieszenia Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą potrzebę. Jest to piękne i wygodne narzędzie, gdy jest wyposażone.

(Bierny)

Nakrycie głowy Archanioła Camaela daje ci wgląd w twoje wewnętrzne talenty i zdolności. Ustaw intencję i używaj jej tuż przed medytacją; nie będziesz żałować.

(Bierny)

Uniwersalny klucz Archanioła Raziela zapewnia dostęp do całej mądrości, wiedzy i królestw. To narzędzie jest doskonałym narzędziem w każdej chwili, ale z pewnością może się przydać podczas mediacji.

(Bierny)

Zegarek Archanioła Vahu Mana pozwala rozkoszować się pozytywnym uczuciem lub myślą. Wnosi element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji szkodliwych podróżników w czasie.

(Pasywne, aktywne i agresywne)

Promienny spokój Archanioła Chamuela pozwala ci znaleźć się w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Zapewnia również ochronę osobom w Twoim sercu.

(Pasywne i aktywne)

Wzmocniona intuicja Archanioła Jerimiela sprawia, że głosy twojej duszy stają się głośniejsze; pozwala sędziom ducha być bardziej widocznym niż kiedykolwiek.

20200802_1904305389427470710724934.jpg

Dzisiejsze zadania:

Wciąż pracujemy na poziomie makro, dzięki czemu format pozostanie spójny, skorzystaj z obecnych narzędzi, jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań. Nic nie wymaga od ciebie robienia następujących rzeczy, jeśli jesteś gotowy, twoje wyższe ja wezwie cię do służby, jeśli nie, przejdź do medytacji.

* Będziemy metafizycznie pomagać w protestach ratowania dzieci. Zapal cały tłum tęczowym światłem i wzmocnij ich głosy, wysyłając „Fioletowy Płomień” na cel ich krzyków. Inicjatywa, którą podjęły się miliony, by pomóc niewinnym, wyjdzie na ludzkość wyjątkowo dobrze.

Jednocześnie transmutuj Hollywood, Rzym, Aleppo, Sztokholm, Denver i Izrael za pomocą „Violet Flame” i „Black Flame” za 72 punkty. Skierowanie się na te konkretne punkty zmniejszy presję na końcową stronę tych okrucieństw.

* Demony lubią wbiegać do pokoju po opuszczeniu go przez anioła, przygotuj się z mieczem i tarczą. Jeśli chcesz, możesz to zaplanować z wybranym Archaniołem. Kiedy to już się nie dzieje, wiesz, że transmutacja jest zakończona.

* Aby powstrzymać roboty GMO, które latają codziennie, zastąpimy ich obwody. Należy pamiętać, że zwiększenie prądów elektrycznych w powietrzu zakończy ich działanie. Wszystkie starożytne piramidy na ziemi mogą wzmacniać te prądy, ale główna kontrola znajduje się w świątyni dawnego bieguna północnego. Po zlokalizowaniu świątyni obracaj niebieskim kołem, aż osiągniesz żądaną częstotliwość. Świątynia polarna jest bardzo zardzewiała; aktywacja tego zajmie kilka prób; drugą opcją jest zlokalizowanie poszczególnych przełączników we WSZYSTKICH starożytnych piramidach Ziemi i włączenie ich lokalnie.

* Czekają nas ekstremalne warunki pogodowe i wielokrotnie proszono nas, abyśmy nie ingerowali w te wzorce pogodowe, ale możemy chronić tam żyjące życie. Osłoń wszystkie czyste Serca różową i szmaragdowozieloną tarczą. Możesz zlokalizować czyste serce na podstawie poziomu światła w ich aurze; jeśli potrzebujesz pomocy w ustaleniu, kto jest kim, możesz wezwać archanioła, aby uczynił ich charakter bardziej widocznym.

* W naszej galaktyce niewiele się dzieje, ponieważ nasze „Galaktyczne i Międzygalaktyczne Legiony” pilnują naszego sektora. Jedyną rzeczą, o której powinniśmy być świadomi, jest bardzo duży portal plazmowy otwierający się tuż za Plutonem. To wciąż bardzo młody portal plazmowy i jeśli zostanie odpowiednio nasycony, może stać się wielkim sprzymierzeńcem. Wyślij tę młodą anomalię „Tęczowe Światło” i plazmę za 72 punkty. Po prostu bądź gotów na zdobycie przyjaciela na całe życie.

* Aby wszystko działało poprawnie, zainicjujemy systemową kombinację kodów świetlnych. Proszę pochłonąć ziemię w następujących kodach światła, aby uzyskać co najmniej 72 zliczenia. „Biały”, „Różowy”, „Jasnoniebieski” i „Złoty”, czyli kod, który został nam przedstawiony przez ten sam „kolektyw Quan Yin – Mother Mary”, o którym wspomnieliśmy na początku.

scatterstar___coastal_sunset_by_heavendeluxe_de2izbr-pre

Dzisiejsza medytacja jest poniżej; Proszę, ciesz się!

 

Luna Puja (Blessings, Intentions, Prayer, Oracion)

Leave a Reply