Trzy nowe legiony, nasze legiony stoją same, Archanioł Uriel opuścił swoje stanowisko

Dzień ma teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy o 3:00 lub 15:00 na przemian.

Czas uruchomienia tego posta to poranna brama o 8:08; w dniu 3D, 72520. Następna godzina piętnasta rozpocznie się tego nowego dnia. Po prostu podążaj tą równoległością na całym świecie, aż osiągnie twój czas lokalny o trzeciej.

Jeśli jesteś świadomy, że zaczął się nowy dzień, zwykle wysyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:

∞08A4∞-∞V3B1V3B1B1∞-∞LJJJJJ∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje kalendarza

YouTube ~ English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200724_143411357533484210502304.jpg

– Gaja jest w żywiole „Ducha”, ponieważ jest w głębokiej kontemplacji. Chce dokonać drastycznych zmian, a teraz, gdy pogoda jest pod jej kontrolą. Można śmiało powiedzieć, że pojawią się nowe wzorce pogodowe; te naturalne wzorce pogodowe nie powinny być mylone ze sztucznymi, z którymi mieliśmy do czynienia podczas naszych zadań. Zapewnia nas, że każde większe wydarzenie pogodowe do końca sezonu Jophiel będzie jej sprawką. Musimy być świadomi, że zobaczymy anomalie wizualne spowodowane sztucznymi urządzeniami pogodowymi, ale nic na tyle mocnego, aby cokolwiek zrobić.

Powyższa informacja zbiega się z wiadomością, którą przesyła nam Archanioł Zophiel. Fakt, że KPCh ręcznie zniszczyła ich tamę, wskazuje, że nie mają już kontroli nad pogodą. Ich pierwotnym planem było uderzenie w konstrukcję zjawiskiem naturalnym, ale z różnych powodów nie mogli trafić w swoje cele.

– W innych wiadomościach dotyczących KPCh, Stany Zjednoczone wkrótce dowiedzą się, że odgrywają bardzo aktywną rolę w wywoływaniu niepokojów społecznych. Plan KPCh jest fascynujący i w dużym stopniu opiera się na manipulacji ogółu ludności. Nie jesteśmy pewni, jakie rządy światowe czekają, aby zająć się tym bezpośrednio, ale w każdym razie są one brakującym ogniwem między ludzkością a wrogimi rasami gwiezdnymi, które zniewoliły planetę.

– Klipy goto mediów przedstawiające „bliskie spotkania złapane na filmie” są wysoce błędnie interpretowanymi renderami. Chociaż jest tu wiele wyścigów gwiazd i mnóstwo legalnych filmów do pokazania, poszli z filmami o pojazdach eksperymentalnych ulepszonych przez GGI.

– Archanioł Uriel opuścił swoje stanowisko i idziemy naprzód z tym, co się stanie, gdy to zrobi. Nie jesteśmy pewni, czy wróci, ale jest jasne, co nam sygnalizuje. Zawarliśmy porozumienie, które mówiło, że jeśli Archanioł Uriel opuści swoje stanowisko, pójdziemy agresywnie w sprawie wyzwolenia. To jest skrzyżowanie, na którym stoimy, i najwyraźniej nadszedł czas, aby przyspieszyć naszą grę.

– Wszystko się poprawia, powoli, ale na pewno jest lepiej. Jeśli sprawy nie idą tak szybko, jak byś chciał, pamiętaj, że ludzkość zdecydowała się przejść się do tej wyższej rzeczywistości, zamiast nurkować głową w dół. Podejmując solidną jak skała decyzję w skali makro, wykorzystujemy moc szybkich zmian. Jesteśmy niezdecydowani w wielu kwestiach makro, zbyt licznych, by je zliczyć.

– Jeśli utkniesz zbyt sztywno w rutynie. Każda drobiazg sprowadzi na manowce dzień; dlatego najlepiej jest iść w rytmie, który daje ci wszechświat. Nie próbuj zmieniać rytmu podczas odtwarzania utworu.

– Niedawna zmiana energii była udaną inżynierią Archanioła Draha „połączonych punktów siatki galaktycznej i naziemnej”. Niektórzy oczekiwali innej odpowiedzi, mając nadzieję, że weszliśmy w stworzoną przez nas oś czasu. W odpowiedzi Drah powiedział, że nasze wysiłki zakończyły się sukcesem, ale nie przeszliśmy w całości przez portal. Wspomniał też, że kiedy w końcu przejedziemy, nie będzie można tego pomylić.

– Jesteśmy wyraźnie sami, a kiedy mówię „My”, mam na myśli „Nasze Legiony” jako rozszerzenie „Nieskończenie rozszerzającego się źródła twórcy”, a kiedy mówię „sami”, mam na myśli, że nikt inny nie ma wzmocniony. Czekaliśmy, aż ktoś skorzysta z okazji, aby być niesamowitym i zobacz, nikt tego nie zrobił. Dobrze, że istniejemy, a ponieważ nie możemy oczekiwać, że żadne ciało kierownicze nie pomoże ludzkości w jakikolwiek bezpośredni sposób, nadszedł czas, abyśmy stali się bardziej potężni, fizyczni.

– Nie ma lepszego czasu na dodawanie sił naszym legionom niż dzisiaj. Trzy „nowe legiony” są następujące;

~> „Elohim i Legion Żywiołów” to istoty zbyt duże, by można je było nazwać i opisać. Istoty te są również zbyt duże dla osobowości i przekroczyły granicę, w której kończy się fizyczność, a zaczyna się „Nieskończenie Rozszerzające się Źródło Stwórcy”. Istoty te mogą tworzyć mgławice gwiezdne i sprawiać, że pory roku przestają istnieć. Moc w tym legionie wykracza poza ziemskie proroctwa.

~> „The Brave & Bold Legion” składa się z najodważniejszych istot, jakie kiedykolwiek napotkaliśmy. Większość z tych istot albo odwróciła się od swoich mrocznych organizacji, albo żyła w nich pod przykrywką. Są naprawdę niesamowitymi istotami z każdego zakątka wszechświata i mają wiele wspólnego z upadkiem „Zorganizowanej Ciemności”.

~> „The Outstanding legion” jest pełen wyróżnień ze wszystkich ras i planet. Są to wniebowstąpieni mistrzowie z każdej istniejącej rasy wyższego wymiaru, a każda z tych istot zasłużyła na prawo do przebywania tam. Włożyli ciężką pracę i dokonali niewyobrażalnych rzeczy, aby stać się najwyższą wersją siebie.

– Po prostu uwierz, a znajdziemy drogę. „Nasza walka nie toczy się bowiem z krwią i ciałem, ale z władcami, z władzami, z mocami ciemności tego świata i z duchowymi siłami zła w królestwach niebieskich. Dlatego weźcie pełną zbroję Bożą, więc że kiedy nadejdzie dzień zła, będziecie mogli stanąć na swoim miejscu, a uczyniwszy wszystko, stać. Stójcie więc mocno, z pasem prawdy zapiętym wokół waszej talii, z nasadzonym pancerzem prawości… ”

20200724_1436292457383695842824451.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego wpisu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby rozszyfrować, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.

(Pasywny) = Brak zamiaru użycia lub uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, gdy zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

(Aktywny) = zamiar potrzebny do użycia

(Aggressive) = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę cię skrzywdzić.

Przeszliśmy przez znaczące zmiany, dlatego narzędzia oparte na broni wskazane poniżej można umieścić w ziemi, aby wywołać pobieranie.

„Fioletowy Płomień” ma dziewięć idealnych ustawień. Oznacza to, że jesteśmy w idealnym miejscu do transmutacji gęstych energii.

Zespół Fioletowego Płomienia jest następujący i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Zadeikiel, Archanioł Ansiel, Archanioł Raguel, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Daiquiri, Archanioł Sablo, Archanioł Briathos, Archanioł Agla, Archanioł Abraxos, Archanioł Cerviel, Archanioł Harahel, Archanioł Bazazath, Archanioł Saniel, Archanioł Vahrmiel, Archanioł Sizouze i Archanioł Adonai.

(Pasywny i agresywny)

Kula Archanioła Sheparda to obecność boskości, która pozwala twojemu celowi na jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośredniej publiczności z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To narzędzie jest współczującym narzędziem boskiej orkiestracji.

(Aktywny)

Niebiańska laska Archanioła ZagZagela zrzuca na wskazany obszar duże masy kryształów. Świetny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)

Kostur sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest używać na poziomie makro i może pomóc w poruszaniu się po rzeczach, które są w stagnacji. Może również przywoływać i utrzymywać pola siłowe w celach ochronnych.

(Bierny)

Zegarek Archanioła Vahu Mana pozwala rozkoszować się pozytywnym uczuciem lub myślą. Wnosi element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji szkodliwych podróżników w czasie.

(Pasywne, aktywne i agresywne)

Promienny spokój Archanioła Chamuela pozwala ci znaleźć się w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Zapewnia również ochronę osobom w Twoim sercu.

(Pasywne i aktywne)

Wzmocniona intuicja Archanioła Jerimiela sprawia, że głosy twojej duszy stają się głośniejsze; pozwala sędziom ducha być bardziej widocznym niż kiedykolwiek.

(Aktywny)

Miecz transmutacji Archanioła Sorusha jest przeznaczony tylko dla złych energii. Narzędzie, które jest zbyt potężne, aby nim władać lekko, służy do radzenia sobie z najgorszymi z najgorszych.

(Aktywne i pasywne)

Personel medycyny niedźwiedzia Archanioła Dubbiela może leczyć wszystkie naturalne rzeczy. Ta laska jest również potężnym sojusznikiem przeciwko wszystkim przedmiotom, które mogą ci przeszkadzać.

(Aktywny pasywny)

Chayyliel’s Horn przywołuje armię o niewyobrażalnej mocy do twojej lokalizacji. Jest to narzędzie nadwrażliwe, które dostosuje się do aktualnych wydarzeń w Twoim życiu, a także w skali globalnej.

NALEŻY PAMIĘTAĆ, że poniższe trzy narzędzia są metodami leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny)

Promienne promienie zdrowia Archanioła Kaleziela mogą chronić przed wszystkimi chorobami i dolegliwościami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych warunków; dotyczy mas lądowych i istot żywych.

(Pasywny i agresywny)

Promieniste współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w ramach twoich jurysdykcji. Narzędzie zapewnia pielęgnujący aspekt leczenia i ma niesamowite ciepło. Najlepiej władać tym ze spokojnym nastawieniem.

(Aktywny)

Kostur leczniczy Archanioła Rafaela jest wszechmocną leczniczą siłą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak nią władasz. Uważany jest za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200724_1440124891340679870571963.jpg

Dzisiejsze zadania:

Wciąż pracujemy na poziomie makro, dzięki czemu format pozostanie spójny, skorzystaj z obecnych narzędzi, jeśli potrzebujesz pomocy przy wykonywaniu poniższych zadań.

* Aby powtórzyć Punkt Gai, aktywność sejsmiczna i wzorce pogodowe od tego momentu do końca Sezonu Archanioła Jopheila są naturalne i należy je zostawić w spokoju.

* W oceanie żyje wiele wielowymiarowych istot ziemskich. Wielu z nich było w uśpieniu od 1000 lat, a teraz nie śpią. Sytuacja jest tylko skomplikowana, ponieważ nie wszyscy są świadomi obecnego klimatu emocjonalnego na Ziemi, ponieważ większość z nich jest życzliwa. Zaangażuj się w dyplomację ze statkami z „jasnoniebieską aurą”, a na pozostałych używaj miecza i tarczy. Aby zidentyfikować zły statek, można je rozpoznać po metalicznej czarnej aurze.

* Podobnie jak demoniczne istoty, które dusiły ludzkość, istnieją złe istoty, które zamknęły żywe dusze w klatkach. Znajdujące się w górnej połowie czwartego wymiaru i dolnej połowie szóstego, znajdziesz części dusz każdego mężczyzny, kobiety i dziecka na ziemi, a następnie niektóre. Uwolnij wszystkie istoty z tych klatek, a następnie otwórz portal i wepchnij do niego strażników mieczem i tarczą.

* Istnieje niewielki odsetek wpływowych osób, które nie zostały jeszcze „sklonowane”, „weszły” lub „boją się przestrzegać”. Musimy znaleźć każdego, kto został wykluczony z tej frakcji i chronić wszystkich za pomocą „srebrnej i złotej tarczy”. Jedynym sposobem na określenie, kto jest po stronie prawości, jest zlokalizowanie ich aury, jeśli jest to światło, a następnie ochrona ich najlepiej jak potrafisz.

* Aby usunąć ziemskie zagrożenia związane z ziemią, wyślij 72 złote impulsy elektryczne na całą planetę. Następnie zainstaluj wibracje, aby działały pasywnie w imieniu planety Ziemi. Możemy to osiągnąć, ładując elektrycznie sieć ukrytych przewodów w naszych górnych warstwach atmosfery.

* Przynieś „Tęczowe Płomienie” na ziemię, aby uzyskać wynik 72, a następnie „Szmaragdowozieloną Plazmę” i „Fioletowy Płomień”.

optimus_prime__guardian_of_the_ark_of_the_covenant_by_holyyangoflight_ddz03pw-fullview

Dzisiejsza medytacja jest poniżej; Proszę, ciesz się!

Leave a Reply