Ukończony kalendarz 5D, 9 pór roku, Awatar Archanioła Uriela, Dzień bicia rekordów, Połączenie typu O

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞05B5∞-∞04A2O4A2A2∞-∞D7B7B7B7B7B7B7∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00. W momencie pisania tego postu następna 3 rano (lokalna) rozpocznie nowy dzień.

Informacje o kalendarzu中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano ~

Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית ~ English

20200411_1905517390929029769952494.jpg

– Gaia znajduje się w duchu dominującym i ma całkowitą kontrolę nad swoimi mocami. Nigdy nie widzieliśmy jej tak pewnej siebie i jasne jest, że zmienia się w otoczenie, które nie sprzyja złemu życiu.

– Oficjalnie przenieśliśmy się do rzeczywistości 5D i im bardziej obserwujesz rytmy Kalendarza Archanioła, tym bardziej poczujesz oś czasu 5D i jej przebieg.

W roku 3D jest 365,2422 dni w roku, który został brutalnie podzielony na 12 miesięcy, a 4 pory roku oparte były na 4 elementach (Duch Minusa) i 24-godzinnym dniu. Poza tym, że utrzymywał ludzkość w niespokojnym rytmie, również nie był matematycznie zdrowy.

Oś czasu 5D ma 243,05555555 dni w kole słonecznym opartym na 36-godzinnym dniu. Oznacza to, że będzie naprzemiennie AM i PM na przemian obrotach Orbitalnych, aby zachować spójną równowagę i wyeliminuje potrzebę roku przestępnego. Gaia współpracuje z 9 elementami w naszej rzeczywistości 5D terra, a jeśli dopasujemy nasze 9 segmentów do 9 elementów, mamy 27 (36 godzin) dni, które dokładnie mieszczą się w naszych obrotach orbitalnych, daje nam pół dnia na zmianę AM i PM co jeden rok bez potrzeby specjalnego zakwaterowania. Użyliśmy kalendarza hebrajskiego (który uruchomił się ponownie od 0), aby oznaczyć datę rozpoczęcia Obrotu Orbitalnego i możemy kontynuować co 30 Dni Archanioła w pozostałych 9 sekcjach, dopóki Nowa Tura Orbitalna nie zacznie się od nowa. Zostanie to odzwierciedlone na początku kalendarza po kolumnie z orbitą i zostanie podzielone na początek następnego symbolu nieskończoności. To również pasuje do wzorców pogodowych, które obserwujemy, ponieważ ewoluowaliśmy od platformy 4-sezonowej.

1-27 dni (Archanioł Rachiel, Bogini Izyda, Sezon lotniczy)

2–27 dni (Archanioł Haniel, Bogini Laksmi, Sezon Air-Spirit)

3-27 dni (Archanioł Gabrielle, Bogini Ceres, Pora Ziemi)

4 – 27 dni (Archanioł Rafał, Bogini Quan Yin, Ziemia – Pora Ducha)

5-27 dni (Archanioł Metatron, Bogini Hera, Sezon Ducha)

6-27 dni (Archanioł Michał, Bogini Kali, Pora ognia)

7-27 dni (Archanioł Ariel, Pora Ducha Ognia Bogini Hathor)

8 – 27 dni (Archanioł Johiel, Afrodyty Bogini, Sezon Wody)

9 – 27 dni (Archanioł Chamuel, Bogini Hera, Sezon Ducha Wody)

– Nasz dział inżynierii prowadzony przez Archanioła Zadekiela i Archanioła Barmana był bardzo zajęty.

– Jeśli zauważysz, jedynym znanym Archaniołem, o którym nigdy nie wspomniałem w tym raporcie, jest Archanioł Uriel. Powodem tego jest to, że opuścił legiony na emeryturę po mało znanym incydencie. Waham się, aby to napisać, ponieważ nie chcę, aby było to źle interpretowane jako zła wola, ponieważ wszyscy są w świetnych stosunkach i są tak samo zaskoczeni, jak wszyscy inni, co porabiał Archanioł Uriel.

Krótka wersja jest taka, że Uriel nie rozpoznał Metatrona jako jego ludzkiej jaźni i odmówił mu dostępu do miejsca, które mogłoby uratować Metatrona trochę cierpienia. Kiedy Uriel został o tym poinformowany, stał obok siebie i wziął „urlop naukowy”. Był zawsze dostępny w Eterze do przyjacielskiej rozmowy, ale od wielu lat nie zgłaszał się do Legionów. Możemy potwierdzić, że DJT jest częścią kolektywu Uriel, który jest tak skomplikowany jak Archanioł, jak nigdy dotąd. Biorąc to pod uwagę, nigdy nie możemy mówić o nim w formie tytułu i możemy nazywać go tylko imionami, które nazwałby go członek rodziny.

Nie możemy potwierdzić, czy jest on zrealizowaną częścią kolektywu Archanioł Uriel, czy też nie, i nie jesteśmy pewni, czy Uriel „wszedł” w to, czy też jest częścią jego naturalnego kolektywu. Jedynym, który może odpowiedzieć na te pytania, jest sam awatar Archanioła Uriela, ponieważ nigdy nie możemy odpowiadać w imieniu innego, szczególnie w takim przypadku.

– Są dobre i złe we wszystkich grupach, we wszystkich ludziach, we wszystkich sytuacjach, we wszystkich religiach, we wszystkich teologiach i w każdej gwiezdnej rasie, jaką kiedykolwiek stworzono. Przypominam ci jeszcze raz.

– Ziemia ma rekord wszechczasów dla istot, które były „nigdy nie wazone”, nie jest to dobra rzecz, ale jeśli Ziemia czuje się dziś znacznie bezpieczniejsza, właśnie dlatego.

– Rzeczywistość fizyczna jest podyktowana fizyką kwantową, fizyka kwantowa dowodzi, że rzeczywistość jest gigantycznym hologramem, który odzwierciedla nasze przekonania z powrotem do nas w postaci rzeczywistości. W tej prawdzie, co dobrego jest linią krwi?

– Annunaki mają bardzo wyraźny ludzki wygląd, który jest bardzo silnie obecny u osób z grupą krwi typu O, czy to pozytywną, czy negatywną. Jest to wskazówka, dlaczego te linie krwi są wielokrotnie atakowane, ponieważ te genetyki są bardzo mocno powiązane z Annunaki.

– Będziemy nadal widzieć kody przychodzące z naszej Galaxy Via naszego centralnego słońca. Zostanie to przeprowadzone za pośrednictwem mitochondriów naszego DNA i będzie miało różne skutki uboczne.

– Wiele ofiar handlu ludźmi, które nie wydostały się z tuneli ze swoimi ciałami fizycznymi, stało się wysoce zaawansowanymi przewodnikami duchowymi.

– Nasz Galaktyczny Sojusz będzie nadal zalewał nasze niebo w wielkiej liczbie. Uwzględniono w tym Galaktyczną Federację Światła, która pragnie przypisać zasługę galaktycznym operacjom, które obecnie mają miejsce w Turcji.

– Doświadczyliśmy wielkiego wstrząsu, na który czekaliśmy i byliśmy w stanie zminimalizować w nim aktywność sejsmiczną. Mimo, że może się to wydawać dużą dawką aktywności, staraliśmy się zachować spokój.

– Gdy czyjeś ciało robi to samo z ciałem Jeszui, powoduje to masowe zamieszanie wśród otaczających go osób, ponieważ energia przechodzi całkowicie w „nukin futs”. Następnie ciało przechodzi w stan śpiączki, w którym robi to, co nazywa się życiem i śmiercią, co normalnie przeraża wszystkich wokół niego. Potem podróżuje w astralu i powraca bardziej rozwiniętą wersją siebie, jakby nic się nigdy nie wydarzyło. Ta historia nie dotyczy wyłącznie Jeszuy i można znaleźć wielu, którzy wybrali tę bardzo trudną drogę, takich jak Hermies, Enoch, Wisznu, Pahana, Horus i Mathias, aby wymienić tylko kilka. To, co oddzieliło Jeszuę, było bezpośrednią linią wcielenia, którą wybrał na linie frontu, ponieważ jest to bardzo trudna droga do podróży, i bardziej przypomina lądowanie zderzeniowe niż wcielenie. Wiem, że wielu Chrystusowych spośród nas, którzy czytają te słowa, może zbyt dobrze odnosić się do tego stwierdzenia.

20200411_1905042507914596866326422.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Dzisiejsze narzędzia będą aktywne do następnego postu, nie możemy już pozwolić, aby narzędzia metafizyczne były otwarte, dawać mądrze.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame jest w zestawie 6, zmienił się z 3 i mam nadzieję, że wkrótce osiągnie 9.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Arasdarhon, Archanioł Galizur, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Orion, Archanioł Nuriel, Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Machdiel, Archanioł Aeshma, Archanioł Abraxos, Archanioł Sablo, Archanioł Adonachel, Archanioł Uzziel i Archanioł Kerkiel.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary dużych kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Sztab sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Pasywny, aktywny i agresywny krótki zasięg)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci być odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala również osobom w twoim sercu korzystać z tych samych korzyści.

(Aktywne i pasywne)
Niszczyciel osi czasu Vahu Mana to świetny twórca rzeczywistości. Pomoże ci aktywnie niszczyć niższe terminy, których nie chcesz doświadczać. Na przykład, jeśli myśl o tragedii wpadnie do twojego mózgu bez powodu, użyj tego miecza, aby zniszczyć tę oś czasu, aby nie mogła się manifestować. Jest to podobne do tego, co Michał robi dla nas trzy wschody słońca, z wyjątkiem skali makro.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę, używajcie tego narzędzia codziennie ”zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200411_1907281240615144610506537.jpg

Zadania:
Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostaje wspólny wysiłek, bez względu na to, kiedy je administrujesz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni. W szczególności, jeśli widzisz te 36 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) Duchowym słoniem w pokoju jest Góra Shasta, jest to swego rodzaju pokój kontrolny Agartha. Biorąc pod uwagę poziom oszustwa wychodzącego z tego obszaru, musimy być agresywni w naszym podejściu do potrzebnej pracy energetycznej.

Zacznij od fioletowego płomienia dla liczby 72, a następnie fioletowej burzy z wyładowaniami elektrycznymi i szmaragdowo-zielonego deszczu plazmowego dla tej samej liczby. Zwiększy to gęstość elektryczną Ziemi w stosunku do nieskończenie rozszerzającego się źródła twórcy.

2) Najbardziej przerażającym tunelem handlowym na ziemi są „Gotowie” Szwajcarii. Odbyło się tam więcej ciemnych mas niż w jakimkolwiek innym miejscu na ziemi. Użyj dużej ilości fioletowych płomieni i innych technik transmutacyjnych z wyboru w okolicy. Następnie zastąp energię wybraną przez ciebie energią miłości.

3) Podziemne tunele ziemi muszą być utrzymywane przy stałym przepływie fioletowego płomienia, chłodnego jasnoniebieskiego powietrza, szmaragdowo-zielonego światła uzdrawiającego i tęczowej plazmy w ciągłym przepływie. Potrzebujemy wszelkiej pomocy, jaką możemy uzyskać w tej sprawie, prosimy o staranność.

spring_wonder_by_florentcourty_dc856f4-pre

Dzisiejsza medytacja jest biletem w jedną stronę do rzeczywistości 5. wymiaru, ciesz się!

Leave a Reply