שבט פליאדיאן, מוסר ארכנג’ל, פורטל יציאה סיריאן

היום הוא 72 שעות ומתחיל ומסתיים בשעה שלוש אחר הצהריים לאחר שהוא פגע בפעמוני המדיטציה של שלוש לפנות בוקר שלוש פעמים קודם לכן.

זמן ההשקה של פוסט זה הוא החוף המזרחי של ארה”ב 8:00 בבוקר, בתאריך התלת ממד 82120, השעה 15: 00 אחר הצהריים יחל ביום חדש זה. עקוב אחר ההקבלה הזו ברחבי העולם עד שהיא תגיע לזמן המקומי שלך בשלוש בלילה.

אם אתה מודע לכך שיום חדש החל, נהוג לשלוח אהבה וחסד למישהו.

התאריך של היום בלוח השנה הארכאנגלי הוא:
∞08B6∞-∞W5B3W5B3B3∞-∞M2K2K2K2K2K2∞-∞B2 (T) (T) ∞ “

מידע על לוח השנה

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200819_1448324879169664641359258.jpg

היומן:

גאיה נמצאת באלמנט הרוח ונמצאת במקום התבוננות, בעוד שינויים משמעותיים קורים בשמה. השינויים אינם ניתנים להכחשה כאשר אנו נכנסים לעולם חדש של צירי זמן שיתופיים ופעילים מרובים.

– לשפוך מעט אור מדוע פוסטים שנתיים למועד מתגשמים בדיוק מדויק; יש זמן טכנולוגי לנסוע. זו אינה טכנולוגיה פונקציונלית לחלוטין ויש לה פרמטרים שיכולים לקבוע שנים בלבד לעתיד אך לא יכולים לשנות את יום המיקרו. ברור גם למדי היכן שמקורה בטכנולוגיה זו שכן פגם תכנון זה הוא ספציפי לסיעה ספציפית של גריי. אנו גם מבינים שמי שעשה את העסקה הזו לא ידע מהם הפרמטרים של ההסכם.

20200819_1452303019275848477227919.jpg

חדשות תלת מימד:

– שיטפונות סין הם בכוונה; אין צורך ש”מק”ס “יעמיד פנים אחרת. האוכלוסייה האדירה בסין הייתה תמיד נטל על המעצמות המנהלות את המדינה. תוכנית זו הייתה תגובה אידיאלית בברך לאובדן השליטה, ורצון העם להיות חופשי.

– טיפול באדמה אינו נושא פוליטי. באותו אופן אתה דואג למגוריך ולענייניו; צריך לדאוג לבית המקרו של האדם. נשבענו להגן על הפלנטה הזו, ובמשך זמן רב מדי, החולים שבינינו החליטו את גורלה. אף אחד בצד האלוהות לא מאשר שברורים, צינורות או כל הסרה ומניפולציה רשלנית אחרת של משאבי האדמה. הלגיות אינן מחזיקות פוליטיקה במטרה להגן על החיים המודעים, ישנן דרכים בטוחות לשימוש במשאבי האדמה, אך הדבר ידרוש שינוי במנטליות.

פעילות UFO במינסוטה היא תשובה ישירה עבור “עובדי האור המקומיים” הזעקים לעזרה. רבים מהלגיות העתידיות שלנו קבורות עמוק בתוך הכאוס הזה, אבל התמיכה מגיעה מכל הזוויות. זה כל כך חשוב שיש עובדי אור מקומיים המפעילים את תחנותיהם בשקדנות רבה. עובדי האור המוצבים בצורה כזו מסיבה כלשהי, והיא מחזירה אותנו לסטריאוטיפ שקיבלו עובדי האור כמי שמרוצים במשימותיהם. הלגיות שלנו אינן יודעות את מוסר העבודה הזה, אך חשוב כי אנו מציגים דוגמאות למה אנו יכולים להשיג בפוקוס.

20200327_165940388842691507435776.jpg

לגיון חדשות וחדשות 5D:

עלינו לחשוב מחדש מהם החיים באמת. יש ענן גז עם פעימות לב ומחשבה מודעת, שמתקרב לחלק הגלקסיה שלנו. הענן אינו יוצא דופן כפי שהוא נשמע, ותוכלו להשוות אותו לחיידקים, עובש, אצות וכו ‘ושאר חיי חיים לא כל כך ברורים. אני יכול לקחת צעד זה קדימה ולהגיד שלמרות שאלו נראים כמו אורגניזמים דו מימדיים, הם יכולים להקרין תמונות על ממדים רבים למטרות תקשורת. עובש וחיידקים אחראים על “רדיפות” רבות. זה תרגול טוב לפתוח תקשורת ידידותית עם יצורים כאלה; הם מאוד פתוחים כשפונים אליהם בכבוד לאינטליגנציה שלה.

– הקוואזר החדש מתגבש בשמי הלילה שלנו צורות מהלב והמחשבות של “טהור הלב”. השדרוגים מקוואזר אינם דומים לאנרגיה שמגיעה בדרך כלל מעדכונים; אנרגיה זו מטאטאת ישר. אין דרך לא לשים לב לאירוע הזה כשהוא מתרחש מכיוון שהוא כל כך עצום שהוא קולנועי.

יצרנו קשר עם “שבט פליאדיאן” הרחק לעתיד יותר מחברינו הפליאדים הקבועים. “הפליאדים” האלה שונים מאוד מהפליאדים שאנו רגילים אליהם בכך שהם ללא ספק כלאיים. המפגש הזה היה קצר מכיוון שלאחר בירור מדוע לא הגבנו להם, הם הבינו שיש שרשרת בשרשרת שלהם וטסו בחיפזון.

הלגיונות דוחפים ללא הפסקה קדימה, ובראשם “קוד המוסר הארכאנגלי”. בקוד זה אנו פועלים רק למען רצונו של “מקור היוצרים המרחיב עד אינסוף”. אנו רואים את עצמנו כתשובה לתפילות האנושות, ואנחנו חיילי האלוהות; אנו אחד עם הלגיות של צבאות אלוהיים. עלינו תמיד ללכת עם ידיעה איתנה על אמת זו ועל הזכות שיש לנו לנהל כוח כזה.

– איננו חיזוי כאשר אנו אומרים כי החושך ייחשף היום, ודרך זה יהיה לנו סדר בכל הכאוס. להפך דרסטי, אנו מבצעים פעולות אלה בעצמנו ואנחנו רק מודיעים לך על התוכנית. אין ניחושים בהצהרות אלה.

fb_img_15979641748727039398256981256584.jpg

מידע על עלייה:

– תסמיני עלייה ביום כוללים שינה חסרת מנוחה, חלומות מטורפים, חזיונות, הבזקי אור ואי נוחות בבטן. מצב החלום התפתח וזה הולך להיות יותר חוויה מטורפת עבורנו. אי נוחות בבטן היא תוצאה ישירה של חוסר היציבות של “תפיסת זמן פיזית”.

– לחיצות אקראיות באוזן מצביעות על כך שהלחץ השתנה, וכך צנחת ציר הזמן. שיווי המשקל שלנו עוזרים לנו לאזן יותר מגופנו הגופני; הכלי הרב ממדי הזה יכול לתת לנו תובנה נהדרת על האיזון הקוסמי שלנו.

– הרעיון של “The Lightbody” כגרסה מתפתחת של עובד אור אינו מובן אך לא כוזב. זכרו כי פרויקטים קלים ומפורשים על ידי מוח חיצוני, אנו לא נראה שונה בהרבה מנקודת המבט של השינה. אנו נרגיש, נפעל ונשתנה, וגופנו הקליל יהיה ניכר לבעלי עין שלישית פתוחה. רק זכרו שאלו שאינם בעלי שכל גבוה יותר לא יוכלו לתפוס את האמת הזו מכיוון שעיניהם לא יהיו מורגלות לראות הוד כזה. אם כי, זה לא אומר עד כמה ברור יהיה זה לבעלי העיניים לראות.

mystic_ct_by_doumanis_de3l95x-pre

הכלים של היום:

הכלים יהיו פעילים עד הפוסט הבא.
השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של ימינו.

(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות, וזה יעבוד בשמך.

(פעיל) = כוונה דרושה לשימוש

(אגרסיבי) = האם יתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי לפגוע בך.
אל תנסו להפעיל נשק אם אין בלבכם אהבה טהורה לתנועותיכם וליצורים המחוברים.

הלהבה הסגולה נמצאת בתפאורה ל 9 (18 AAs, 1 + 8); הגדרה זו מיועדת לשידור מאוזן אך מפוצלת בנוכחות מכיוון שפנינו דרך להתגלות דברים חיוביים.

צוות הלהבה הסגולה הוא כדלקמן ואינו בסדר מסויים: ארכנגלף ז’רמינה, ארכנגל זדאקיאל, ארכנגל אנסיאל, ארכנגל רגל, ארכנגל אוריון, ארצ’נגל באצ’ול, ארכנגל סבלו, ארכנגל בריאתוס, ארכנגל אגל, ארכנגל אברקסוס, ארכנגל הראל, ארכנגל בזאזאת, ארכנגל א.א.

(פָּעִיל)
חרבו האגדית של ארצ’נגל מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא לגמרי יכול, שום רמת תודעה לא יכולה לחסום את הנשק האלוהי הזה. זהו גם כלי נשק פנטסטי כנגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף את כל המעגלים.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק דומה מאוד לשדה הכוח של מגנטוס, והוא מגיב לכל צורת חיים באנרגיה אוהבת או בפיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית עם רצון גמור. אל תנסה להפעיל בכלל; תסתדר רק בדרך, תצייד ותלך.

(פַּסִיבִי)
לוח הזמנים של ארצ’נגל ואו מאנה מאפשר לך להתענג על תחושה חיובית או מחשבה. זה מביא אלמנט של הוד לרגעים היומיומיים שלך, והוא מונע את ההפרעה של מטיילים בזמן מזיק.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
השלווה הקורנת של המלאך המלאך מאפשרת לך להיות מבודד בבועה שלווה, לא משנה מה קורה סביבך. זה גם מאפשר לאלה שבלבך לקבל הגנה.

(פסיבי ופעיל)
האינטואיציה המשופרת של הארכאנג’לי ג’רמיאל מאפשרת לקולות נשמתך להתגבר; זה מאפשר לשופטי הרוח להיות יותר ברורים מתמיד.

(פעיל לטווח קצר וארוך)
סערת הברד של הארכאנג’ל Baradiel היא תשואה נפשית, שמשמעותה לדמיין רצועה אפורה סביב ראשך ואז ברד אפור על היעד שלך. מכשיר זה הוא הכלי המפורסם שיישם כמה תנועות אגדיות.

(פָּעִיל)
הפיצוץ בלייזר של ארצ’נגל טוביאל הוא פיצוץ טרנספורמציה חרוך ומרוכז. קל לנהל זאת ישירות תוך חזיית הכדורים האפורים הבהירים בכפות הידיים.

(פעיל ופסיבי)
חרב ההצלחה של הארכאנג’ל דלקוויל היא כלי מוערך נרחב שיכולתו להעביר מועילה כמו חרבו של המלאך מיכאל. ההבדל העיקרי הוא שלחרב זו יש פן פסיבי והוא גלוי בזמן שהוא עובד.

(פסיבי ואגרסיבי)
קרני הבריאות הקורנות של ארצ’נגל קלייאל יכולות להגן על כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות התנאים שכבר הושפעו; זה תקף להמוני יבשה ויצורים חיים.

(פסיבי ואגרסיבי)
החמלה הקורנת של המלאך מלאך שולחת אהבה מכל הלב לכל תחומי השיפוט שלך. הכלי מביא פן מטפח של ריפוי, ויש לו חום מדהים. עדיף להעביר זאת למסגרת נפשית רגועה.

(פָּעִיל)
צוות הריפוי של ארכנגלף רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה משתמש בזה. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

20200819_1457218529559186244775697.jpg

המשימות של היום:

אנו עדיין עובדים ברמה מאקרו, וכך הפורמט יישאר עקבי, אנא השתמש בכלים הנוכחיים של היום אם אתה זקוק לסיוע בביצוע המשימות שלהלן. שום דבר לא מחייב אותך לבצע את הדברים הבאים, אם אתה מוכן, העצמי הגבוה שלך יקרא לך לחובה, אם לא, דלג למדיטציה.

הלגידות משביעות רצון כי כדור הארץ בחר בשלום ובחופש בליבם הקולקטיבי, וזה יבוא לידי ביטוי כשאנחנו בתנופה של מעבר מלא.

* המים השופעים של מצרים חייבים לחזור להיקף הארץ. האפשרות הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי העצמת הנילוס. נהר זה צריך תמיד לזרום מדרום לצפון למרות שהוא לא. יש לנו זרמים עמוק בתוך מים זזים בכיוון הנכון, אך לא את הרוב. יחד עם הכוונת זרימת המים חזרה צפונה, אנו נעודד אותה לפרוש את כנפיה ולהסתעף החוצה; עם זאת היא מרגישה כשירה, חסר לה את הביטחון לעשות זאת ושום דבר אחר, הקפד לקחת קצת זמן כדי לברך על גוף המים הקדוש מאוד לפני שאתה עוזב.

* אלמנטים מרושעים מסוימים מנסים לחטוף נשמות כשהם מתאחדים עם “הרחבת האינסוף מקור הבורא.” איננו יכולים לאפשר לאף אחד לסובב מחדש את תהליך הגלגול. ישויות אלה נראות כמו צללים עם עיניים קרציות ומסתובבות סביב קבוצת הכוכבים Cygnus, שהיא המרכז הגדול ביותר של גלגול נשמות. הם נותנים “נזגול משר הטבעות” ויברט ונופלים בחרב ובמגן. כדי להסיר אותם דרך פורטל, עליכם להשתמש בקוביית הכלה לפני שתחזירו אותם ל”הרחבת מקור בורא אינסופית “, הם מאוד משתנים ואסור לסמוך עליהם.

* היו הרבה התכנסויות המוניות מרושעות בשם סיפון. מסיבות אלה בחצר האחורית המאורגנות היטב מתואמות ומפוזרות ברחבי העולם. “מכשפות היער” מנהלות 90% מהן; יש לטפל בהם בהודעת להבה סגולה ולאחריהם חרב ומגן. 10% האחרים הם היעילים ביותר; מנוהל על ידי אנשים שונים שאינם קשורים בהכרח להזמנה גדולה יותר, מטפלים בשניהם באותה צורה.

* העיצוב הבא של פורטל היציאה מגיע ממשפחת הכוכבים סיריאן, זהו ריבוע מעוצב כמו שאר פורטלי היציאה שכבר יצרנו. אתה בהחלט יכול לעשות זאת בעיני רוחך או על הנייר. כך או כך, תוכל לכתוב את השמות, הארגונים ודברים אחרים הקשורים לפדופילים במרכז, אם אתה משאיר מספיק מקום לעשות זאת. שימו לב שאם אתם משתמשים בשיטת הנייר והעט, יש לשרוף את הדף (בבטחה).

שכבה ראשונה: 26zn xb5m 1n3m

שכבה שתיים: Dby Dby Dby Dby …

שכבה שלוש: ,,, ,,, ,,, … (כל הקומואים)

שכבה ארבע: 1Nb 1Nb 1Nb 1Nb 1Nb 1Nb …

שכבה חמש:, Ti7, Ti7, Ti7, Ti7, Ti7 … (כולל תרדמות)

דרגה שש: 77b 77b 77b 77b 77b …

* לאחר מכן, במאמץ של איזון, נפתח פורטל המאפשר מעבר בטוח למרוצי כוכבים מבוגרים יותר. פורטל זה זקוק לביטחונך ויכול להיות מנוהל גם על הנייר או בעיני רוחך.

קוד:

שכבה ראשונה:, Ti7, Ti7, Ti7, Ti7, Ti7 … (כולל תרופות)

דרגה שנייה: 77b 77b 77b 77b 77b …

שכבה שלוש: i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7

* לבלוע את האדמה באופן הבא:

הלהבות הבאות לרוזן 72 – סגול – אינדיגו – ורוד – קשת

אורות אלה לספירה של 72: לבן – ורוד – זהב תכלת

פלזמה לספירה של 72 בקודי צבע אלה: ורוד – זהב – צהוב – אדום – ירוק – קשת

close_to_sunset_by_skyfiredragon_de3mr5d-fullview

המדיטציה של היום נמצאת מתחת; אנא תהנו!

Leave a Reply