بیماری کوانتومی حرکت ، مسائل مربوط به تغییر شکل ، تغییر مریخ ، بازگشت به دیترویت در دهه

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعد از ظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

زمان راه اندازی این ارسال در دروازه 08:08 صبح است؛ در تاریخ 3D 72820، در بر داشت زیر 3: PM این روز جدید شروع خواهد شد. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر آگاه هستید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic:

∞08A6∞-∞V5B1V5B1B1∞-∞L2J2J2J2J2J2∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200727_2009445230584655652174816.jpg

– گایا در “عنصر آب” قرار دارد و این نشانگر آن است که ما با فیض و سهولت در یک جدول زمانی بالاتر جریان داریم. این تنظیم نشانه زیبایی از موفقیت ما در ارائه واقعیت زمانی و مکانی بالاتر است. ما محکم در این جدول زمانی مستقر شدیم و به این ترتیب درام کوانتومی مجاز به نمایش خواهد بود. ما این هدف را برای رسیدن به بالاترین جاده ممکن به هدف مطلق خود رسانده ایم و این همان چیزی است که ما محقق کرده ایم.

رفتن از طریق پورتالی که ایجاد کرده ایم به “Quantum Motion Sickness” داده شده است ، اما این تنها نتیجه یک جدول زمانی بسیار بهتر است. ما فوق العاده ای را در این پورتال به وجود آوردیم ، بیایید نگاهی به اطراف بیندازیم و تصمیم بگیریم که آیا می خواهیم بمانیم یا تلاش می کنیم بار دیگر بکشیم. حتی هنگامی که در بالاترین جدول زمانی ممکن قرار دارید ، انتخاب اولویت در آن ، موارد بالاتر را حتی از جایی که می خواهیم نشان می دهد.

– تغییرات در مریخ نشانگر تغییر در فرکانس های انرژی و الکتریکی منظومه شمسی و کهکشان ما (سرزی) است. خورشید در طول زندگی ما بارها و بارها تغییر کرده است و با وجود هر نور جدید ، تخصصهای مختلف مهندسی به وجود می آید. این طیف نوری به طرز چشمگیری جو را در مریخ تغییر می دهد و باعث می شود مردم به سکونت این سیاره علاقه مند شوند.

A “عیار شکل” می تواند فرم خود را در این تنظیم را حفظ کند. این انرژی رویدادهای گذشته را احضار می کند که اکنون در این امر احساس می شود. به عنوان مثال ، از گذشته به صورت غیرمترقبه در زندگی روزمره احساسات تصادفی خواهید داشت. ناگهان ، ممکن است احساس کنید که 30 سال پیش در مهمانی بلوک مادربزرگتان حضور داشته اید ، یا احساس یک تجربه خاطره انگیز دیگر را به دست می آورید. اگر شما یک “تغییر شکل” هستید ، به همان شکلی که هنگام حضور در آنجا گرفته اید ، به آن منتقل خواهید شد.

این احساسات معمولی برای تغییراتی است که ما تازه متحمل شده ایم ، زیرا خود کوانتومی ما در تلاش هستند تا با خواست خود مطابقت داشته باشیم. در نتیجه ، شما خواهید شنید که در یک جدول زمانی مختلف متفاوت صحبت می کنند. پژواک اهداف شما در بسیاری از جهان ها در ذهن بسیاری از افراد حلقه خواهد شد.

– اوضاع و احوال اجتماعی به شدت تغییر می کند و ما پیش بینی می کنیم یک نسخه گسترده از ناآرامی های مدنی و تحولات کلی اجتماعی خط اصلی داستان باشد. این امر در رابطه با جو بسیار ناپایدار “جنگ جهانی سه مانند” ، باعث تغییر حاد خواهد شد. این وقایع منجر به رهایی بشریت خواهد شد ، و بیشتر از آن چیزی که در جدول زمانی قبلی ما مشخص نشده است.

در این جدول زمانی 5D دو رویداد سه بعدی بزرگ وجود دارد که بر این امر تأثیر می گذارد. اولین مورد این است که؛ به معنای واقعی کلمه ، مردم پس از انتشار هک شده برخی از فیلم ها که نشان دهنده اعمال وحشتناک آنهاست ، خواهان سر و صداهای پدوفیل ها هستند. مورد دیگر از دست دادن انبوه زندگی در آسیا به دلیل خرابکاری CCP است. این وقایع درگیری مستقیم و سایر رویدادهای جهانی را که باید اتفاق بیفتد ، وادار خواهد کرد. این وقایع روی “خالص قلب” که کاملاً در جدول زمانی 5D قرار دارد تأثیر نمی گذارد ، اما با این وجود ناراحت کننده خواهند بود. ما با موفقیت خود را به بالاترین نتیجه ممکن در مورد این مسائل کلان رساندیم ، و دقیقاً چگونه این امر آشکار خواهد شد.

– اگر این کار مناسب انجام شود ، این سیاره می تواند در حدود 50 میلیارد استاد برجسته صعود کرده را حفظ کند. به نظر می رسد که سلسله مراتب معنوی این مفهوم دقیق را در ذهن داشته باشد.

– Archangel Michael در حالت اژدها قرار دارد و این به این دلیل است که وی در مقیاس کلان در حال انتقال است. تفاوت آشکار بین این شکل و سایر مواردی که وی در این زمینه دارد این است که این تنظیم مسائل جهانی را با سهولت اداره می کند ، اما برای نیروهای شیطانی کوچکتر ایده آل نیست. قطعات متحرک زیادی وجود دارد که همه آنها در زمان های مختلف دارای کاربردهای متفاوتی هستند. به همین دلیل است که تغییرات زیادی را در موقعیت لژیون ها مشاهده می کنید.

در هماهنگی ، “نیروهای شیاطین غیرفیزیکی” التماس می کنند که تسلیم شوند. “رهبران تاریکی سازمان یافته” اجازه این کار را نمی دهند و مسئله را به طور چشمگیری مجبور کرده است. در حالت اژدها ، اداره کردن ژنرال های تاریکی سازمان یافته با راندمان عالی بسیار ساده تر است. این بیانیه می تواند به عنوان یک پیشنهاد استراتژی شخصی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

– لژیون های حیوانات مستقیماً با قلب ما صحبت می کنند. آنها بیش از گذشته از طریق ارتباط تلفنی می گویند. پیام کلی این است که تغییر قابل توجهی است به طور ناگهانی اتفاق می افتد، بنابراین آماده می شود.

ما در “شومان” راهنمای “روح و حیوانات” لژیون سیگیلز “را دیدیم. علت این امر یکی از لژیون های ما است که به طور مستقیم در مقیاس کلان کار می کند و فرکانس های ورودی را ربوده است (به صورت هدفمند).

screenshot_20200727-0850084337883384334032395.png

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.

(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه دهید ، و این کار از طرف شما انجام خواهد شد.

(فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده

(تهاجمی) = حمله قبل از هر چیزی فرصتی برای صدمه دیدن شما خواهد داشت.

ما تغییرات مهمی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

“شعله بنفش” در 9 تنظیم ایده آل قرار دارد. این بدان معنی است که ما در انتقال کامل به انرژی های متراکم قرار گرفته ایم.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Zadeikiel، Archangel Ansiel، Archangel Raguel، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Daiquiri، Archangel Sablo، Archangel Briathos، Archangel Agla، Archangel Abraxos، Archangel Cerviel Archangel Harahel ، Archangel Bazazath، Archangel Saniel، Archangel Vahrmiel، Archangel Sizouze، and Archangel Adonai.

(فعال)

شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند این سلاح الهی را مسدود کند. همچنین سلاح فوق العاده ای در برابر الکترونیک و فناوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)

زمینه تابشی Archangel Issac شباهت زیادی به میدان نیرو Magnetos دارد و با انرژی دوست داشتنی یا انفجار انتقال قدرت از قدرت عظیم واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)

شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی با یک اراده کامل است. به هیچ وجه سعی نکنید از آن استفاده کنید. شما فقط در راه ، تجهیز و رفتن خواهید بود.

(فعال)

شمشیر تغییر و تحول Archangel Sorush فقط برای انرژی های شیطانی است. ابزاری که برای تحمل سبک بسیار قدرتمند است ، از آن برای مقابله با بدترین ها استفاده می شود.

(فعال و غیر فعال)

کارکنان داروخانه خرس آرانچل دوبیل می توانند همه چیزهای طبیعی را درمان کنند. این کادر همچنین متحد قدرتمندی در برابر کلیه مواردی است که ممکن است مانع شما شود.

(فعال و غیرفعال)

شاخ چایلیلی ارتش با قدرت غیرقابل تصور را به مکان شما احضار می کند. این یک ابزار حساس است و با وقایع فعلی زندگی شما و در مقیاس جهانی نیز سازگار خواهد بود.

(منفعل)

ساعت مچی Archangel Vahu Mana به شما این امکان را می دهد تا احساس یا فکر مثبتی را تجربه کنید. این عنصر عظمت را در لحظات روزمره شما به ارمغان می آورد و از دخالت مسافران زمان مضر جلوگیری می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)

آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در قلب شما هستند نیز اجازه می دهد از محافظت کنند.

(منفعل و فعال)

شهود تقویت شده ی Archangel Jerimiel ، اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود. این امر قضات روح را قادر می سازد از همیشه آشکارتر باشند.

لطفا توجه داشته باشید که سه ابزار زیر روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(منفعل و پرخاشگر)

پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel می تواند همه بیماری ها و بیماری ها را از بین ببرد. همچنین می تواند به بهبود شرایطی که قبلاً تحمیل شده اند کمک کند. در توده های زمین و موجودات زنده معتبر است.

(منفعل و پرخاشگر)

دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همه در حوزه های قضایی شما می فرستد. این ابزار جنبه ای از بهبودی را به همراه دارد و از گرمای فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)

کارکنان شفا بخش Archangel رافائل یک نیرو شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه استفاده شما ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200727_2010488103797297275199672.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید. هیچ چیز شما را به انجام موارد زیر ملزم نمی کند ، اگر آماده باشید ، خود بالاتر شما را به وظیفه فرا می خواند ، در غیر این صورت ، سپس به مدیتیشن بروید.

* کوه روشن ، هارمون ، لبنان / سوریه با شعله بنفش. سپس با یک شمشیر و سپر وارد شوید زیرا مطمئناً این بسیاری از ترسو های غیرفیزیکی که مایل هستند 2000 سال دیگر را در خواب بگذرانند ، بیدار می کنند. آنها را از طریق پورتال مستقیماً به “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” ارسال کنید.

* این صدمین سالگرد MSM با تولد اولین برنامه خبری رادیویی است. به عنوان نیروی محرکه اصلی برای “تاریکی سازمان یافته” ، این نشانه ای از ذهنیت آنهاست. آنها فقط روی نشانگرهای چرخه زمانی چرخه ای کار می کنند ، گویی که مرجع قبلی ندارند ، در تلاش خود از نظر ذهنی منجمد می شوند.

ما به دیترویت ، میشیگان ، 31 آگوست 1920 برگردیم و همه پشتیبان های متافیزیکی MSM را در آنجا حذف خواهیم کرد. “شعله بنفش” کل شهر و سپس “شعله بنفشه” سیاره را در سال 1920 برای یک تعداد 72 در نظر گرفت. برای انجام این کار باید به تاریخ سفر کنید.

* حملات روانی “OD” با حرکت آرام انجام می شود. وقتی دیدم که “آقا” در یک کت و شلوار تجاری تلاش می کند به من حمله کند ، بلافاصله من را خندید ، زیرا خیلی بیهوده بود. به نظر من، مانند کسی که در حرکت آهسته نگاه تلاش برای انجام یک ضربه دورانی. باید سال ها منتظر بمانید تا تحت تأثیر این حملات قرار بگیرید. بسیاری از افراد بازرگان را در اتر مشاهده خواهید کرد که این حملات آهسته را انجام می دهند. آنها را با شمشیر و سپر در حالی كه برای اقدامات خود توبیخ می كنید ، كنار بگذارید. به خاطر داشته باشید که این انسانهای احمق هستند که در یک بدن زنده و سالم هستند.

* در دفتر “فاکس چی” یک نقاشی وجود دارد که دارای پورتال به موجودی بسیار تاریک است ، موجودی را در هنر نابود کنید ، سپس ورودی که از آن محافظت می کند ، و سپس شبکه پرتال های موجود در پشت آن. البته از شمشیر و سپر استفاده کنید ، اما پیشنهاد می کنم برای بستن این دروازه ها از نخ رنگین کمانی جوش داده شده توسط شعله پلاتین استفاده کنید. فقط بدانید که روش های بسیاری دیگری برای رسیدگی به این امر نیز وجود دارد ، هیچ راه غلطی وجود ندارد که احساس درست کند.

* اردوگاه های مرگ CCP معتبر هستند و از آنجا که هیچ کس در این باره طرفداری ندارد ، ما اقدامات مناسب را برای آنها ارسال خواهیم کرد. دقیقاً مانند ما با قربانیان قاچاق ، نمادی از بینهایت نارنجی را بر سر قربانیان می گذاریم و سپس این اردوگاه ها را با شعله ای بنفش شدید منفجر می کنیم. این تلاش برای انتقال این انرژی های بدخواه و اطمینان از این صحنه دانش عمومی است.

* از نزدیک ، ما به طور همزمان ترکیب “شعله رنگین کمان” و “ری نور” را پیاده سازی خواهیم کرد. زمین را در “شعله رنگین کمان” قرار دهید و همزمان با استفاده از چراغ های زیر به ترتیب زیر ، آن را نگه دارید.

Blue ray – Yellow Yellow – Pink Ray – White Ray – Green Ray – Red Ray – Ray violet – Diamond Ray (نسخه شفاف تمام چراغ های پرتوی) | – رنگین کمان ری (ترکیبی متراکم از همه چراغهای پرتوی).

20200727_2013504396007060185844007.jpg

مراقبه امروز در زیر است؛ لطفا لذت ببر!

Leave a Reply