سه لژیون جدید ، لژیون های ما به تنهایی ایستاده اند ، فرشته ارشیل اوریل پست خود را ترک کرده است

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعد از ظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

زمان راه اندازی این پست دروازه صبح 8:08 است؛ در تاریخ 3D ، 72520. 3 بعد از ظهر: PM این روز جدید را شروع می کند. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر آگاه هستید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic:

∞08A4∞-3V3B1V3B1B1∞-∞LJJJJJ∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

YouTube ~ English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200724_143411357533484210502304.jpg

– گایا همانطور که در تعمق عمیق است در عنصر “روح” است. او آرزو دارد تغییرات شدید ایجاد کند و اکنون که هوا تحت کنترل اوست. به جرات می توان گفت که الگوهای جدید آب و هوا رو به افزایش خواهد بود. این الگوهای آب و هوای طبیعی نباید با مصنوعی که در تکالیف خود به کار گرفته ایم اشتباه گرفته شود. او به ما اطمینان می دهد ، هر رویداد مهم مربوط به آب و هوا ، تا پایان فصل جفیل انجام خواهد داد. باید توجه داشته باشیم که ناهنجاری های بصری ناشی از دستگاه های هواشناسی مصنوعی را شاهد خواهیم بود اما هیچ کاری به اندازه کافی قوی برای انجام هر کاری نیست.

اطلاعات فوق همزمان با خبرهایی است که فرشته الفوفیل برای ما ارسال کرده است. این واقعیت که CCP به طور دستی سد آنها را تخریب کرده است ، نشانگر این است که آنها دیگر کنترل آب و هوا را ندارند. این برنامه اصلی آنها برای به هم ریختن ساختار با پدیده طبیعی بود ، اما آنها به دلایل مختلف نتوانستند اهداف خود را هدف قرار دهند.

– در سایر اخبار مربوط به ح‌ک‌چ ، ایالات متحده قصد دارد دریابد که آنها نقش بسیار فعالی در ایجاد ناآرامی مدنی دارند. برنامه CCP بسیار مجذوب است و به دستکاری عموم مردم وابسته است. ما مطمئن نیستیم که دولتهای جهان منتظرند تا این کار را به طور مستقیم انجام دهند ، اما به هر حال ، آنها حلقه مفقودالاثر بین بشریت و نژادهای پرخاشگرانه ستاره ای هستند که سیاره را به بردگی گرفته اند.

– کلیپ های ویدئویی رسانه ای از “برخوردهای نزدیک گرفتار فیلم” تفاسیر بسیار غلط دارند. در حالی که مسابقه های ستارگان زیادی در اینجا وجود دارد ، و تعداد زیادی فیلم معتبر برای نمایش وجود دارد ، آنها با فیلم هایی از وسایل نقلیه آزمایشگاهی پیشرفته GGI رفتند.

– Archangel Uriel موقعیت خود را ترک کرده است ، و ما پیش می رویم که او پس از این کار چه اتفاقی می افتد. ما مطمئن نیستیم که آیا او باز خواهد گشت ، اما مشخص است که وی چه کاری را برای ما انجام می دهد. توافق نامه ای وجود دارد كه ما توافق كردیم كه اگر فرشته اریل پست خود را ترك كند ، در مورد آزادی خواهی به شدت حمله خواهیم كرد. این چهارراهی است که در آن ایستاده ایم و به وضوح زمان آن رسیده است که بازی خود را قدم بگذاریم.

– همه چیز بهتر می شود ، آرام اما مطمئناً بهتر می شود. اگر اوضاع به همان سرعتی که دوست دارید آنها پیش نمی رود ، به یاد بیاورید که بشریت تصمیم گرفته است به جای اینکه شیرهای غواصی کند ، خود را به سمت این واقعیت بالاتر قدم بگذارد. هنگامی که ما یک تصمیم کلان سنگ جامد می گیریم ، قدرت تغییر سریع را مهار می کنیم. ما در مورد بسیاری از مسائل کلان غیر قابل تشخیص هستیم ، که تعدادشان بسیار زیاد است.

– اگر خیلی سخت به کارهای روزمره گیر کرده اید. هر چیز کوچکی باعث می شود روز گمراه شود. به همین دلیل بهتر است به ریتمی که جهان به شما می دهد بروید. سعی نکنید ضربان را در حین پخش آهنگ تغییر دهید.

– تغییر انرژی اخیر مهندسی موفقیت آمیز “Archangel Drah” از نقاط اتصال شبکه کهکشانی و زمینی بود. برخی از آنها انتظار داشتند که پاسخی متفاوت بدهند ، به این امید که ما وارد جدول زمانی شده ایم که ایجاد کردیم. دره در پاسخ به آن ، گفت كه ما در تلاشهایمان موفق بودیم ، اما كاملاً از طریق درگاه سفر نكرده ایم. وی همچنین خاطرنشان کرد: هرگاه سرانجام از آنجا عبور کنیم ، هیچ اشتباهی رخ نخواهد داد.

– ما کاملاً خودمان هستیم و وقتی می گویم “ما” منظورم “لژیونهای ما” به عنوان پسوند “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” است ، و وقتی می گویم “به تنهایی” ، منظورم این است که هیچ کس دیگری ندارد. تشدید. ما منتظر بودیم که کسی از این فرصت شگفت انگیز و بی نظیر استفاده کند و ببین ، هیچ کس چنین چیزی را ندارد. چیز خوبی است که ما وجود داریم و از آنجا که نمی توانیم انتظار داشته باشیم که هیچ یک از دستگاههای حاکمیتی به هیچ وجه مستقیم به بشریت کمک کند ، زمان آن فرا رسیده است که ما از حضور جسمی قدرتمند بیشتری برخوردار شویم

– زمان بهتری برای اضافه کردن قدرت به لژیون های ما نسبت به امروز وجود ندارد. سه “لژیون جدید” به شرح زیر است.

“>” لژیون Elohim و Elemental “موجوداتی هستند که برای نام ها و توضیحات مناسب بسیار بزرگ هستند. این موجودات برای شخصیت ها نیز بسیار بزرگ هستند و از مرز عبور می کنند که جسمی به پایان می رسد و “منبع بیکران در حال گسترش خالق” آغاز می شود. این موجودات می توانند سحابی های ستاره ای ایجاد کرده و فصول را متوقف کنند. قدرت در این لژیون چیزی است که فراتر از پیشگویی های زمینی است.

~> “لژیون شجاع و جسورانه” از شجاع ترین موجوداتی است که تاکنون با آنها روبرو شده ایم. بسیاری از این موجودات یا از سازمانهای تاریک خود جدا شده اند و یا در درون آنها مخفی زندگی کرده اند. آنها واقعاً موجودات شگفت انگیزی از هر گوشه جهان هستند و ارتباط زیادی با سقوط “تاریکی سازمان یافته” دارند.

> “لژیون برجسته” پر است از هر مسابقه و سیاره ای. اینها استادان صعود کننده از هر مسابقه بعدی بعدی هستند و هرکدام از این موجودات حق حضور در آنجا را داشتند. آنها سخت کوشی کردند و کارهای غیرقابل تصوری را انجام دادند تا به بالاترین نسخه از خود تبدیل شوند.

– فقط باور کنید ، و ما راه خود را پیدا خواهیم کرد. وی گفت: “زیرا مبارزه ما علیه گوشت و خون نیست بلکه علیه حاکمان ، علیه مقامات ، در برابر قدرتهای تاریکی این دنیا و در برابر نیروهای معنوی شر در قلمروهای آسمانی قرار دارد. بنابراین ، زره کامل خدا را بپذیرید ، بنابراین که وقتی روز شر فرا می رسد ، شما قادر خواهید بود زمین خود را بایستید و هر کاری انجام داده اید ، بایستید. پس محکم ایستاده ، با کمربند حقیقت در دور کمر خود پیچیده ، با سینه پارسایی عدالت ، … ”

20200724_1436292457383695842824451.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.

(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه دهید ، و این کار از طرف شما انجام خواهد شد.

(فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده

(تهاجمی) = حمله قبل از هر چیزی فرصتی برای صدمه دیدن شما خواهد داشت.

ما تغییرات مهمی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

“شعله بنفش” در 9 تنظیم ایده آل قرار دارد. این بدان معنی است که ما در انتقال کامل به انرژی های متراکم قرار گرفته ایم.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Zadeikiel، Archangel Ansiel، Archangel Raguel، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Daiquiri، Archangel Sablo، Archangel Briathos، Archangel Agla، Archangel Abraxos، Archangel Cerviel Archangel Harahel ، Archangel Bazazath، Archangel Saniel، Archangel Vahrmiel، Archangel Sizouze، and Archangel Adonai.

(منفعل و پرخاشگر)

گوی Archangel Shepard وجود الهی است که به هدف شما امکان می دهد تا مسیر مشخصی برای بخشش یا مخاطبان مستقیم با منبع خالق بی نهایت گسترده در مورد موضوع داشته باشد. این ابزار ابزاری دلسوز از ارکستر الهی است.

(فعال)

ممکن است کارکنان Archangel ZagZagel از آسمانی توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(فعال)

کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان استفاده می شود و می تواند به حرکت در مسیرهایی که راکد است کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند.

(منفعل)

ساعت مچی Archangel Vahu Mana به شما این امکان را می دهد تا احساس یا فکر مثبتی را تجربه کنید. این عنصر عظمت را در لحظات روزمره شما به ارمغان می آورد و از دخالت مسافران زمان مضر جلوگیری می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)

آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در قلب شما هستند نیز اجازه می دهد از محافظت کنند.

(منفعل و فعال)

شهود تقویت شده ی Archangel Jerimiel ، اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود. این امر قضات روح را قادر می سازد از همیشه آشکارتر باشند.

(فعال)

شمشیر تغییر و تحول Archangel Sorush فقط برای انرژی های شیطانی است. ابزاری که بسیار قدرتمند باشد تا از سبک استفاده کند ، برای مدیریت بدترین و بدترین حالت استفاده می شود.

(فعال و غیر فعال)

کارکنان داروخانه خرس آرانچل دوبیل می توانند همه چیزهای طبیعی را درمان کنند. این کادر همچنین متحد قدرتمندی در برابر کلیه مواردی است که ممکن است مانع شما شود.

(فعال و غیرفعال)

شاخ چایلیلی ارتش با قدرت غیرقابل تصور را به مکان شما احضار می کند. این یک ابزار حساس است و با وقایع فعلی زندگی شما و در مقیاس جهانی نیز سازگار خواهد بود.

لطفا توجه داشته باشید که سه ابزار زیر روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(منفعل و پرخاشگر)

پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel می تواند همه بیماری ها و بیماری ها را از بین ببرد. همچنین می تواند به بهبود شرایطی که قبلاً تحمیل شده اند کمک کند. در توده های زمین و موجودات زنده معتبر است.

(منفعل و پرخاشگر)

دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همه در حوزه های قضایی شما می فرستد. این ابزار جنبه ای از بهبودی را به همراه دارد و از گرمای فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)

کارکنان شفا بخش Archangel رافائل یک نیرو شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه استفاده شما ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200724_1440124891340679870571963.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

* برای تأکید مجدد نقطه گایا ، فعالیت لرزه ای و الگوهای آب و هوایی از این نقطه تا پایان فصل Archangel Jopheil طبیعی است و باید تنها بماند.

* اقیانوس دارای بسیاری از موجودات زمینی چند بعدی است که در درون او زندگی می کنند. بسیاری از آنها 1000 سال است که خفته نیستند و اکنون بیدار هستند. این وضعیت فقط پیچیده است زیرا همه آنها از وضعیت احساسی کنونی زمین آگاه نیستند ، زیرا اکثر آنها خیرخواه هستند. با کشتی ها با “هاله آبی روشن” دیپلماسی درگیر شوید و از شمشیر و سپر برای دیگران استفاده کنید. برای شناسایی یک کاردستی شیطانی ، آنها توسط هاله سیاه فلزی خود قابل شناسایی هستند.

* تقریباً مانند موجودات شیطانی که بشریت را به وحشت انداختند ، موجودات شیطانی وجود دارند که روحهای زنده را در قفسها قرار داده اند. در نیمه بالایی بعد 4 و نیمه پایینی ششم واقع شده اید ، بخش هایی از روح هر زن و کودک مرد و روی زمین و سپس برخی از آنها را پیدا خواهید کرد. همه موجودات را از این قفس ها رها کنید و سپس یک درگاه را باز کنید و زندانیان را با شمشیر و سپر به داخل مجبور کنید.

* درصد کمی از افراد با نفوذ که هنوز “کلون” ، “راه رفتن” یا “ترس از رعایت” نشده اند ، وجود دارد. ما باید کسی را که از آن جناح خارج شده است پیدا کنیم و با “سپر نقره ای و طلایی” از همه محافظت کنیم. تنها راه این که بگویید چه کسی در کنار عدالت قرار دارد ، مکان یابی هاله آنها ، اگر نور آن باشد ، پس از آنها در حد توان خود محافظت می کنید.

* برای رفع تهدیدات زمینی ، 72 پالس الکتریکی طلایی را در سراسر سیاره ارسال کنید. سپس ارتعاشات را نصب کنید تا به نمایندگی از سیاره زمین به صورت منفعلانه کار کنید. ما می توانیم با شارژ الکتریکی از شبکه سیم های پنهان در جو بالایی خود این کار را انجام دهیم.

* “شعله های رنگین کمان” را برای یک شمارش 72 بر روی زمین بیاورید ، به دنبال همین “پلاسمای سبز زمرد” و “شعله بنفش” برای همین.

optimus_prime__guardian_of_the_ark_of_the_covenant_by_holyyangoflight_ddz03pw-fullview

تعمق امروز زیر است؛ لطفا لذت ببر!

Leave a Reply