نامه های عاشقانه از جهان ، دقیقاً مانند یک بوسه اول ، کاروان کولی در هنگام مسافرت ، از نمایش لذت ببرید

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعد از ظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

زمان راه اندازی این پست دروازه عصر 8:08 است؛ در تاریخ 3D 8120 ، 3 صبح زیر این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر آگاه هستید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic:

∞08A9∞-8V8B1V8B1B1∞-∞L5J5J5J5J5J5∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200801_0853427139524160899826930.jpg

– گایا در یک محیط “Water-Spirit” قرار دارد و این یک چیز عالی است. ما مانند انرژی با نیرویی که ایجاد کردیم در جریان هستیم. این انرژی در نهایت صلح را برای همه کهکشان ها به ارمغان می آورد ، زیرا ما در حال تبدیل شدن به مهندسین پرکار هستیم. چه جالب سواری ، با کشف قدرت ایجاد معجزه.

– “لژیون سبک کار” به دلیل نشان دادن ابتکار عمل و دانش برای پرش به برنامه های زمانی با هدف تحسین و تمجید زیادی صورت گرفته است. اکنون می توانیم این را طبقه بندی کنیم “الوهیت به کسانی که خودشان کمک می کنند” کمک می کند. ما درهای زیادی را برای “امید به جدول زمانی سطح بالا” که توسط افراد بالاتر ما آغاز شده اند ، باز کرده ایم. این بسیار شبیه به “عشق واقعی بوسه اول؛” پس از شروع کار ، درهای بسیاری از دیگر را باز می کند.

– ما به یک جدول زمانی عالی رسیده ایم؛ ما می بینیم که این اتفاق درست قبل از چشمان ما رخ داده است. ما یک بار دیگر وقتی دوستان خود را انتخاب کردیم ، فرصت دیگری برای رفتن حتی بالاتر خواهیم داشت. ممکن است این یک “کاروان کولی مسافر زمان” باشد زیرا این همان چیزی است که هست. موضوع این جدول زمانی ، “لذت بردن از نمایش” است ، از تیم برای سریعتر شدن ما در اینجا.

این جدول زمانی تقریباً حجاب ندارد و از نظر جسمی چیزهای زیادی را مشاهده خواهید کرد که قبلاً ندیده اید. فرشتگان ، عزیزان منتقل شده و سایر موجودات غیرفیزیکی برای دیدن همه چشمانشان ، از اینکه چقدر تکنیک های پنهان کاری آنها در این جدول زمانی بی اثر است ، مبهوت خواهند شد.

“Essenes” هزاره های پیش در این جدول زمانی بودند و حتی پس از ترک آنها همچنان به کار خود ادامه می دادند. ما تا به امروز در الهی ترین واقعیت درگیر هستیم. در این جدول زمانی اتفاقات باورنکردنی تری وجود دارد که باید محاسبه کنیم. ما باید این را بعنوان جدول زمانی ایده آل برای انتقال متراکم بدانیم زیرا بسیار سبک است.

– ما آماده هستیم و به مرحله بعدی می رویم و این را از منابع بسیار معتبر می شنویم. ما به طور رسمی به دوره جدید می رویم و مانند گذشته هرگز رویاهای خود را می سازیم. ما خودمان دیده ایم که وقتی انرژی خود را به آن اختصاص می دهیم ، معجزه بسیاری انجام می دهیم ، و می توانید از آنچه می آیند هیجان زده شوید. ما همچنین در حال دیدن تغییرات چشمگیر در تقویم هستیم. این وقایع همیشه در ذات و زمان الهی همزمان است.

– ما نمی توانیم به طلوع آفتاب اجازه دهیم و برای ما دیکته کنیم. این باعث یک طرز فکر بسیار قطبی می شود. روالهای ما در نهایت ما را تعریف می کنند ، و ما باید همه آنها را به خاطر داشته باشیم ، از جمله چگونگی تصمیم به تقسیم بندی روز خود.

– هورنتس بخشی از لژیون های ما است ، به همین دلیل ما تاکنون از قبل به شما هشدار داده ایم. ما شما را از این وقایع مهم قبل از وقوع آنها آگاه می کنیم تا بتوانید به همین ترتیب واکنش نشان دهید. شما می توانید به راحتی از طریق ارتباط از راه دور با آنها ارتباط برقرار کنید ، اما باید با احترام به آنها نزدیک شوید.

– ما به بی نظمی های زمان و مکان در حوالی مرز روسیه – ایالات متحده اشاره کردیم. کسی احتمالاً باید این مسئله را جدی گرفته باشد و چشمان صحیح این را می بیند.

– کهکشان از طریق فرکانس برای ما غول عاشقانه ای را برای شما ارسال کرد. ما باید از این تصور که این امر به نوعی از نظر جسمی تجلی خواهد یافت ، بسیار هیجان زده باشیم.

20200801_0854573717997155130844100.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.
از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.

(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه دهید ، و این کار از طرف شما انجام خواهد شد.

(فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده

(تهاجمی) = حمله قبل از هر چیزی فرصتی برای صدمه دیدن شما خواهد داشت.
ما تغییرات مهمی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.
“شعله بنفش” در 9 تنظیم ایده آل قرار دارد. این بدان معنی است که ما در انتقال کامل به انرژی های متراکم قرار گرفته ایم.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Zadeikiel، Archangel Ansiel، Archangel Raguel، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Daiquiri، Archangel Sablo، Archangel Briathos، Archangel Agla، Archangel Abraxos، Archangel Cerviel Archangel Harahel ، Archangel Bazazath، Archangel Saniel، Archangel Vahrmiel، Archangel Sizouze، and Archangel Adonai.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند این سلاح الهی را مسدود کند. همچنین سلاح فوق العاده ای در برابر الکترونیک و فناوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac شباهت زیادی به میدان نیرو Magnetos دارد و با انرژی دوست داشتنی یا انفجار انتقال قدرت از قدرت عظیم واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی با یک اراده کامل است. به هیچ وجه سعی نکنید از آن استفاده کنید. شما فقط در راه ، تجهیز و رفتن خواهید بود.

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard وجود الهی است که به هدف شما امکان می دهد تا مسیر مشخصی برای بخشش یا مخاطبان مستقیم با منبع خالق بی نهایت گسترده در مورد موضوع داشته باشد. این ابزار ابزاری دلسوز از ارکستر الهی است.

(فعال)
ممکن است کارکنان Archangel ZagZagel از آسمانی توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان استفاده می شود و می تواند به حرکت در مسیرهایی که راکد است کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند.

لطفا توجه داشته باشید که سه ابزار زیر با هم همکاری می کنند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند.

(فعال)
گرگ راحتی آرچل آریل ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است داشته باشید احضار کنید. این یک وسیله زیبا و راحت در هنگام تجهیز است.

(فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس ماکرو یا میکرو به شما کمک می کنند محافظت کند. همچنین می تواند زمان تحقق بخشیدن به چیزی را که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین می تواند همه موانع را در راه چیزی که می خواهید تجلی کنید از بین ببرد.

لطفا توجه داشته باشید که سه ابزار زیر روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel می تواند همه بیماری ها و بیماری ها را از بین ببرد. همچنین می تواند به بهبود شرایطی که قبلاً تحمیل شده اند کمک کند. در توده های زمین و موجودات زنده معتبر است.

(منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همه در حوزه های قضایی شما می فرستد. این ابزار جنبه ای از بهبودی را به همراه دارد و از گرمای فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
کارکنان شفا بخش Archangel رافائل یک نیرو شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه استفاده شما ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200801_0859351107555113866504334.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید. هیچ چیز شما را به انجام موارد زیر ملزم نمی کند ، اگر آماده باشید ، خود بالاتر شما را به وظیفه فرا می خواند ، در غیر این صورت ، سپس به مدیتیشن بروید.

* “CCP” توسط گالاپاگوس “ماهیگیری” است و وقتی می گوییم “ماهیگیری” است ، منظور ما از بین بردن ریتم های سیاره ای طبیعی است. قایق ها را با همه آنچه به دست آورده اید ، نه‌تنها اقیانوس را با یک چنگال غول پیکر غرق کنید ، بلکه در همان زمان دریا را مسموم می‌کنند. اعتصاب متافیزیکی سخت یک درس ارزشمند برای دوستان آشفته ما خواهد بود ، دوست داشتنی ترین کاری که می توانیم انجام دهیم جلوگیری از انباشت کارما است که آنها نمی توانند بازپرداخت کنند.

* سرزی (کهکشان ما) درخواست کرده است که “شعله مقدس” ، با شعله بنفش و دیگران اشتباه نشود. از دید شما ، تنها تفاوت بین آتش مقدس و تمام شعله های دیگر نحوه استفاده از آن است. “شعله مقدس” نسبت به دیگران آگاه تر و آگاه تر است؛ شما نمی توانید الگوهای رنگی آن را هدایت کنید؛ تصمیم می گیرد که به چه چیزی نیاز دارد و چه موقع. برای استفاده از این شعله ، باید آن را “با دست باز” احضار كنید ، به این معنی كه آن را بیرون كشید و بگذارید در حالی كه در حال مشاهده هستید ، كار خودش را انجام دهد. کهکشان خواستار چنین شعله ای است ، تا زمانی که لازم باشد در منظره بمانید. ما توصیه می کنیم که همین کار را برای Gaia نیز انجام دهید.

* با در نظر گرفتن توصیه های صوتی که از Archangel Raphael دریافت کرده ایم ، این جدول زمانی را با بهبودی عمیق و بارگیری بارگذاری خواهیم کرد. مشهودترین نیاز ما ، بازگشت احساسات به بشریت است. آنها از جهات مختلفی بی حس ، سانسور و مواد مخدر شده اند. با درگیر کردن زمین با پلاسمای رنگین کمان به تعداد 72 ، می توانیم آرام آرام در بهبودی توده های عمومی تأثیر بگذاریم.

* شعله های زیر را به نام های موجود در “لیست ماکسول” بفرستید: “شعله نارنجی” تمام حقیقت را آشکار می کند ، و اگر گناهکار یا معصوم باشند ، آن را آشکار می سازد. در این مرحله ، ما باید از شعله بنفش برای همه طرفین استفاده کنیم تا خسارت وارد شده را منتقل کنیم.
حداقل “72 چراغ سبز” زمرد سبز را به قربانیان خود بفرستید.

* “فرکانس قدردانی” را از درون احضار کنید ، به آن اجازه دهید تا به دورترین واقعیت ما برسد.

journey_to_the_sky_night_by_as07_de2d6pg-pre

مراقبه امروز در زیر است؛ لطفا لذت ببر!

Leave a Reply