پاسخ دادن به دعاهای جوانان ، فضای دیوانه و هواشناسی زمین ، جادوگران جنگل

اکنون ساعت 72 ساعت است و بعد از اینکه سه بار به زنگ های مراقبه 3 صبح ضربه خورده است ، ساعت 3 بعد از ظهر شروع و پایان می یابد.

زمان راه اندازی این پست ، دروازه صبح 8:08 ساحل شرقی ایالات متحده است ، در تاریخ 315 81520 ، ساعت 3: PM این روز جدید را آغاز می کند. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت سه بعد از ظهر به وقت محلی شما برسد.

اگر آگاه هستید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic:

∞08B4∞-∞W3B2W3B3B3∞-∞MKKKKK∞-∞B2 (T) (T) ∞ “

افسانه تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200813_0903261545682628771958643.jpg

تقویم:

– گایا در عنصر “آتش” از جنبه “آتش-روح” قرار دارد. این تغییر خاص در ویژگی ها نشان می دهد که او هدف خود را دارد و در حال دگرگونی ، انتقال و انتقال مجدد است. هنوز نمی توان گفت که این شعله تا چه حد و گسترده گسترش خواهد یافت زیرا به نظر می رسد سوخت خوبی داشته باشد ، اما به جرات می توان گفت که حداقل بخش خوبی از کهکشان ما را درگیر خواهد کرد.

– ما بسیاری از ستون ها را در تقویم خود می بینیم که به “نامه ای خالص” رفته اند ، این نشانگر این است که وقایع در رابطه با صعود جمعی کاملاً مطابقت دارند. مهم نیست آنچه بدن تجربه می کند ، زیرا الوهیت بالاتر از همه چیز است. مورد قبلی همچنین یک بیانیه فیزیک کوانتومی است که می تواند همه آسایش متافیزیکی ما را با سهولت اندازه گیری کند.

– ما می دانیم که چگونه این پایان می یابد؛ آیا می توانیم بدون سینما فقط به جلو حرکت کنیم؟ این رکود به ذهن آگاه ما بستگی دارد که خیلی اصرار بر یافتن مسیرهای منطقی به آینده ما است. به همین دلیل هنوز اکثر آنها نمی توانند از عهده قدرت خود برآیند ، به همین دلیل هنوز سعی در ارائه منطق به مکانیک کوانتومی دارند. اگر راحت جادویی از خواب بیدار می شدیم ، به همان سرعت اتفاق می افتاد.

20200813_0911459202418076783371537.jpg

اخبار سه بعدی:

– بشریت شروع به جستجوی منبع بیماریهای خود می کند. پیدا کردن چه کسی پشت اوضاع پدوفیلی یا بسیاری از قساوتهای علیه بشریت دشوار نخواهد بود. مسیرهای کاغذی برای همه این افراد وجود دارد ، و بشریت سرانجام فهمید که چگونه نقاط را به درستی وصل کنید. در نتیجه تلاشهای ما برای حرکت به جدول زمانی بالاتر ، ما توانستیم چنین واقعیتی را آشکار سازیم و اگر راکد مانده بودیم ، آنها همچنان نادان باقی می مانند.

– “تاریکی سازمان یافته” دکمه خود تخریب خود را زده است ، و این یک مسئله اراده آزاد است زیرا آنها خود را در آتش سوزی قرار می دهند. بنابراین ما نمی توانیم با نابودی گسترده تداخل کنیم مگر اینکه زندگی آگاهانه در معرض خطر باشد.

– “OD” در تلاش است تا کمک متافیزیکی خود را پس بگیرد ، رهبران خود را فدا می کند. شیاطین که آنها احضار شده اند شکست خورده اند و دیگر هیچ قدرت ای در این قلمرو ندارند.

received_3020589877691926732114190730192883.jpeg

مهندسی:

– ما باید اجازه دهیم هوای فضای دیوانه وار بدون دخالت ادامه یابد زیرا آب و هوای کهکشانی طبیعی ماکروسکوپی سیاره زمین است. این درخواست از درخواست گایا برای تنظیم مجدد ریتم های طبیعی وی بدون مداخله برخوردار است ، فقط محکم نگه دارید.

– “Sphynx” یک کانون گرم برای “جلوه های ماندلا” است که به احتمال زیاد به دلیل اینکه درب جلو یک دروازه قدرتمند است. این ورودی در فصل گذشته بیش از دهها بار تغییر کرده است و این یک نشانه ی مطمئن از حرکات کوانتومی سریع ما است.

– آفریقا به دو دسته تقسیم می شود. این یک علامت عالی است زیرا اقیانوس های زمین شروع به “ورید شدن” می کنند. این جدایی ناشی از بالا آمدن آتلانتیس و لومریا ، ما را به مکانی جذاب تبدیل می کند. هر دو قاره اسرارآمیز به سمت بعد 8 هدایت می شوند ، همانطور که می بینیم آنها دنبال مارپیچ ابعادی فیبوناچی هستند. برای رسیدن به یک آگاهی 5 بعدی متوسط ، مقدار مناسب باید کاملاً ریشه در 8 داشته باشد.

– امروز یکی از گسترده ترین روزهای انتقال در حافظه اخیر است. این کدهای دارای تغییر زندگی است که در پویایی آن کلان است. باقیمانده احتراق باعث فعال سازی های احتکار شده می شود که متعلق به طرفهای دارنده نیست.

received_2445076865856131363479853672019867.jpeg

غذا برای فکر:

– مزمور 91:11 می گوید ، “زیرا او به فرشتگان خود در رابطه با شما دستور می دهد تا از راههای شما محافظت کنند.” این مزمور را می توان به روش های مختلفی برداشت کرد اگر با خود انسان همخوانی داشته باشید ، باید در این مفهوم که از امنیت درنظر گرفته شده است ، آرامش پیدا کنید. اگرچه از دید سبک کارگران ، این مزمور باید یادآوری کند که شما بخشی از یک تیم قدرتمند هستید و زمان آن فرا رسیده است که به کار خود برسید.

– پیشگویی های زیادی در هر دو طرف واقعیت وجود دارد ، از نظر جسمی و غیر. ما با پیش بینی های زمین ، 144000 و بازگشت به معصومیت در آن بسیار آشنا هستیم. نبوت از دیدگاه غیرفیزیکی / بالاتر ، پیشگویی در مورد بزرگی انسان در عصر حاضر دارد ، و ما در حال انجام هر اونس آن هستیم.

– کاملاً واضح است که بشریت هیچ تصوری از آنچه می خواهد ندارد. ما باید تأمل کنیم و انتخاب کنیم و دیگران را نیز به این کار ترغیب کنیم. آنهایی که تعیین کننده هستند بدترین در میان ما هستند؛ وقت آن است که از قدرت انتخاب در مقیاس کلان استفاده کنیم. بشریت مجاز نخواهد بود تا اوج زندگی خود را به طور عاطفی زندگی کند. این می تواند در هر زمان از طریق قدرت انتخاب تغییر کند.

ort_an_der_donau_3_by_batmantoo_dcgaps1-fullview

5D و Angelic News:

– فرشته ای آمد و آهنگ هابیت را از طرف ارباب حلقه ها برای من پخش کرد. آنها واقعاً موجودات اجتماعی هستند و پیام او ساده بود ، ما به خانه می رویم. ساده ترین راه برای شناسایی یک فرشته ، رایحه ای دلپذیر است که آنها می آورند. هیچ ارتباطی برای اتصال به یک فرشته وجود ندارد. هدف اصلی آنها تعامل با بشریت است ، برخلاف فرشته ها ، که معمولاً فقط در مقیاس کلان فعالیت می کنند.

– از روند تبدیل شدن لذت ببرید. این زمان مقدس است ، و هنگامی که ما تأمل می کنیم ، احساس خاصی خواهد داشت.

– لژیون های کهکشانی ما در وقایع فعلی ما فوق العاده فعال هستند. آنها بسیار مشتاق هستند که به ما اطلاعات فردی بدهند ، لطفاً همانطور که هدایت می شوید با آنها ارتباط برقرار کنید.

through_the_tree_by_fortuneseeksthesun63_de38ooi-fullview

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.

(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه دهید ، و این کار از طرف شما انجام خواهد شد.

(فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده

(تهاجمی) = حمله قبل از هر چیزی فرصتی برای صدمه دیدن شما خواهد داشت.

اگر عشق خالصی در قلب شما به خاطر حرکات و موجودات دلبسته وجود ندارد ، سعی نکنید از اسلحه استفاده کنید.

شعله بنفش در تنظیمات 9 (27 AA ، 2 + 7) است. این تنظیم برای انتقال متوازن است ، کامل بودن آن از طریق شعله آشکار می شود.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Zadeikiel، Archangel Ansiel، Archangel Raguel، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Daiquiri، Archangel Sablo، Archangel Briathos، Archangel Agla، Archangel Abraxos، Archangel Cerviel Archangel Harahel، Archangel Bazazath، Archangel Saniel، Archangel Vahrmiel، Archangel Sizouze، Archangel Adonai، Archangel Galizur، Archangel AF، Archangel Nuriel، Archangel Machdiel، Archangel Abasdarhon، Archangel Aeshma، Archangel Harahel، Archangel Archangel Archangel Archangel، Archangel

(فعال)

شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند این سلاح الهی را مسدود کند. همچنین سلاح فوق العاده ای در برابر الکترونیک و فناوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)

زمینه تابشی Archangel Issac شباهت زیادی به میدان نیرو Magnetos دارد و با انرژی دوست داشتنی یا انفجار انتقال قدرت از قدرت عظیم واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)

شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی با یک اراده کامل است. به هیچ وجه سعی نکنید از آن استفاده کنید. شما فقط در راه ، تجهیز و رفتن خواهید بود.

(منفعل)

ساعت مچی Archangel Vahu Mana به شما این امکان را می دهد تا احساس یا فکر مثبتی را تجربه کنید. این عنصر عظمت را در لحظات روزمره شما به ارمغان می آورد و از دخالت مسافران زمان مضر جلوگیری می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)

آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در قلب شما هستند نیز اجازه می دهد از محافظت کنند.

(منفعل و فعال)

شهود تقویت شده ی Archangel Jerimiel ، اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود. این امر قضات روح را قادر می سازد از همیشه آشکارتر باشند.

(منفعل)

اکسیر سلامتی Archangel Temperance تمام جنبه های وجود شما را با یک جریان مداوم از انرژی شفابخش قدرتمند طراحی شده برای کمک به سلامتی و بد بودن ، جوان سازی می کند. فقط با گفتن Archangel Temperance به این وسیله اجازه دهید از طرف شما کار کند.

(فعال)

شمشیر عدالت سریع آرچلان میاترون همه چیزها را به حالت ایستا فرو می برد. این شمشیر کوه ها را به یک صورت یا دیگری حرکت می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)

شاخ آسمانی آرکانسیل هرمزیل ساز اصلی در همه گروه کر آسمانی است. فوراً قابل تشخیص است زیرا عشق را مستقیماً از طریق چاکرای قلب ما می فرستد. مشخص است که پویایی همه چیز در حوزه قضایی شما تغییر می کند. وقتی این مسلح است ، یک سپر ارتعاشی در اطراف محیط شما قرار دارد.

(منفعل و پرخاشگر)

پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel می تواند همه بیماری ها و بیماری ها را از بین ببرد. همچنین می تواند به بهبود شرایطی که قبلاً تحمیل شده اند کمک کند. در توده های زمین و موجودات زنده معتبر است.

(منفعل و پرخاشگر)

دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همه در حوزه های قضایی شما می فرستد. این ابزار جنبه ای از بهبودی را به همراه دارد و از گرمای فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)

کارکنان شفا بخش Archangel رافائل یک نیرو شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه استفاده شما ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200813_0909041195318806657503579.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید. هیچ چیز شما را به انجام موارد زیر ملزم نمی کند ، اگر آماده باشید ، خود بالاتر شما را به وظیفه فرا می خواند ، در غیر این صورت ، سپس به مدیتیشن بروید.

* افراد بالاتر جوانان نسبت به بزرگسالانی که آنها را به دنیای مسکونی رها می کنند فریاد می زنند. لژیون ها اجازه نخواهند داد که بشریت این کار را انجام دهند و بدین ترتیب “شعله مقدس” را به تلاش برای ترمیم زمین طبیعی می کشانند. دنباله شعله زیر یک روش افراطی برای اصلاح رفتار است. با این وجود ، زیرا افرادی که به کره زمین آسیب می رسانند ، با این روش هماهنگ عمل می کنند ، مطمئناً آن را ضمانت می کند.

* زمین را با شعله های زیر برای شمارش 72 در زیر زمین قرار دهید: سفید – صورتی – آبی روشن – طلای – زرد – سبز – قرمز – سیاه – مس – برنز – قهوه ای – Teal – طلای رز – نقره – نارنجی – نیلی – بنفش – پلاتین – الماس – رنگین کمان

* مقدار زیادی از انرژی که تاریکی را سازماندهی کرده است ، در پشت تراژدی های 911 حاصل می شود. دقیقاً مانند آنچه در دیترویت انجام دادیم ، برگردید به موقع وقایع 911 را با توالی های زیر در زیر نور برای شمارش 72 انتقال دهید: سیاه – مس – برنز – قهوه ای – Teal – طلای رز – نقره – نارنجی – نیلی – بنفش

* “جادوگران جنگل” سازمان گسترده ای از جادوگران سیاه پوست است که بیشتر در مناطق بسیار ثروتمند مستقر هستند. این جادوگران هرگز نباید با اکثر جادوگران خیرخواه در سرتاسر جهان اشتباه گرفته شوند. روایات مشرکان زمین و عظمت آن را ارج می نهند. هیچ گونه خدشه ای غیرقابل اثبات در آن مرزها مجاز نیست ، این دو الهیات بسیار متفاوت است.

“WOTW” به دلیل قاچاق کودکان شناخته شده است ، به خصوص در هائیتی ، آنها حتی در حالی که صاحب مشاغل خود در منطقه هستند ، در آنجا اقامت ندارند. ابرو و ماکسول هر دو عضو این گروه وحشی هستند ، و چیزی که دوستان ، خانواده ها و سازمان های دیگری که متعلق به آنهاست تحقق نمی یابد. این است که “تمام توافق های دیگر برای اعضای این فرقه خشک است.” این سوگند بدان معنی است که “اراده گروه” بر همه گروهها یا اتحادیه های دیگر مقدم است. که آنها عضو هستند. این گروه بسیار تئاتری خواهد گرفت

* ما باید ببینیم همه آنچه که گرفته می شود به صاحبان حق آنها بازگردانده می شود. روشی که در آن استفاده می کنیم شعله ای آینه ای است که کالاهای سرقت شده را برمی گرداند و مرحله خود بازتابی را برای طرف دزد فراهم می کند.

* CCP کلاهکهای هسته ای را در مکان های منتخب در انتهای اقیانوس ها قرار داده است. این یکی از مأموریت های ناشناخته قایق های ماهیگیری آنها است. تقریباً مانند هر چیزی که می خواهیم پیدا کنیم ، یک نماد بی نهایت نارنجی را روی کلاهک قرار دهید. سپس سعی کنید آن را با ترکیدگی های برقی آبی روشن غیرفعال کنید ، Archangel Michael می تواند کمک بزرگی در این کار باشد.

* ما به وضوح می توانیم انرژی معنوی خود را تحت تأثیر رویدادهای فعلی ببینیم. ما اواخر توجه خوبی به اسرائیل کرده ایم و پیمان تاریخی جعلی شده است. اکنون ما با “شعله های سفید ، صورتی ، بنفش ، نارنجی و سیاه” که قرار است به اسرائیل فرستاده شود ، و به طور کلی خاور میانه ، تعداد 72 مورد را برای تلاش برای صلح ، صداقت و حقیقت یاری خواهیم کرد. به خاطر داشته باشید که مرکز معنوی جهان دیگر در اسرائیل سکونت ندارد و بنابراین تغییرات بسیاری اتفاق می افتد.

reservoir_by_man90ray_de38nyt-fullview

تعمق امروز در زیر است؛ لطفا لذت ببر!

Leave a Reply