Ceremonia Wenus i Luny, rozpoczęło się ujawnienie, Archanioł Abraxos, Cofanie się i udaremnianie rytuału wirusa CoronaVirus

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0L9AM2AA∞-∞B137688∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Legenda kalendarzatranskrybowana tutaj (YouTube)Versión en español – 中文版 –  Русская версия – Versione Italiana – Versão PortuguesaEnglish Version

20200226_101140107083420592228114.jpg

Gaia jest dziś dominantą ognia / powietrza, tak to właściwie brzmi, płonąca wichura. Ta potężna siła jest wyraźnie skierowana na nasze ustawienia społecznościowe i możesz w pełni oczekiwać drastycznej i nagłej zmiany w tym dziale.

Wenus i księżyc dotykają się z naszego punktu obserwacyjnego, a ponieważ wszystkie rzeczy są w boskiej esencji i czasie, działa to jak ceremonia wyższego wymiaru. Ten piękny moment, w którym Wenus symbolicznie włada ciemną stroną księżyca. Jest to oficjalny znak nowych i ulepszonych ustawień Księżyca, które są związane z miłością, i jeszcze raz dziękuję legionowi lightworker, za całą ciężką pracę, jaką włożyliście w osiągnięcie tego.

Możemy wyczuć, że jesteśmy na granicy ujawnienia głównego nurtu, gdy coraz więcej pedofilów wychodzi na jaw i coraz więcej korupcji jest ujawnionych, widzimy to, im bardziej widzimy, jak krwawi w śpiące masy. Jest to w bezpośredniej korelacji z wieloma utalentowanymi w pełni przyjmującymi swoją boską moc. W systemie wielkiej równowagi ma to zawsze miejsce, gdy masz wielką ciemność, wezwiesz jeszcze większe światło. To przebudzenie na wielką skalę jest bezpośrednim wynikiem kosmicznej konieczności i przykładem „postępowego napędu”, w którym biegunowość przeciwieństw popycha obie strony do ewolucji.

Archaniołem, który chciałbym dziś zwrócić uwagę, jest Archanioł Abraxos, który jest niezwykle potężnym Archaniołem z Gai. Abraxos jest niezwykle oparty na Ziemi i istnieje na Ziemi od pierwszego wschodu słońca, w jakiej kiedykolwiek istniała forma życia, aby go doświadczyć. Ten Archanioł pomógł przynieść ludzkości i kości słoniowej róg Nosorożca. Przywołaj go w czasach klęsk żywiołowych lub w czasach, gdy chcesz uzdrowić kogoś z królestwa zwierząt.

abraxos

Zawsze jest rytuał związany z wysiłkami zorganizowanej ciemności. Stało się to kilka miesięcy temu na osi czasu 3D, ale dla tych z nas, którzy to czytają, jesteśmy daleko poza przestrzenią i czasem. Ułatwia to naprawienie tego wydarzenia, podobnie jak wszystko w spostrzegawczej chwili obecnej. Wystarczy spojrzeć w inne miejsce i są to narzucone przez siebie ograniczenia, od których musimy się uwolnić.

Wirus Corona jest próbą zorganizowanej ciemności, by poddać kwarantannie rewolucję, która jest na krawędzi wybuchu przeciwko nim. Zobaczyli tę możliwą oś czasu za pomocą szkła wyglądającego na projekt na długo przed jej rozmontowaniem i jeszcze nie odkryli, że te terminy uległy zmianie na lepsze. To nie jest dla nas problem, ponieważ nie jesteśmy związani przestrzenią i czasem.

20200226_1011161206266290618916096.jpg

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. W przypadku pozostałych, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ twoja wiara w rzeczoną istotę również wejdzie w grę.

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post w najbliższych dniach), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, używając wspomnianych narzędzi z czystym sercem i intencjami. Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame zmienił pozycję, ale utrzymuje równowagę 3. To będzie bardzo szalona jazda w dziale zmian.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Zadiekiel, Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Orion, Archanioł Raguel, Archanioł Briathos, Archanioł Sablo, Archanioł Emmanuel, Archanioł Bathkol, Archanioł AF, Archanioł Adonai, Archanioł Gzrel , Archanioł Adnachiel, Archanioł Uzziel, Archanioł Tatrasiel,
Archanioł Aeshma, Archanioł Abasdashon, Archanioł Galizur, Archanioł Cerviel, Archanioł Harahel i Archanioł Varhmiel.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, którego nie można byłoby przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywne i agresywne, dalekie lub krótkie zasięgi w twojej jurysdykcji)
Miecze Archanioła Leo, to pasywny i agresywny miecz szturmowy, który ma własną własną wolę. W ogóle nie próbuj ustępować, tylko przeszkadzasz, po prostu wyposażasz się i spędzasz dzień.

(Aktywny dalekiego zasięgu – pasywny, aktywny i agresywny krótkiego zasięgu)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Pasywny, aktywny i agresywny krótki zasięg)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci zostać odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala również osobom w twoim sercu korzystać z tych samych korzyści.

(Aktywne i pasywne)
Niszczyciel osi czasu Vahu Mana to świetny twórca rzeczywistości. Pomoże ci aktywnie niszczyć niższe terminy, których nie chcesz doświadczać. Na przykład, jeśli myśl o tragedii wkracza do twojego mózgu bez powodu, użyj tego miecza, aby zniszczyć tę oś czasu, aby nie mogła się manifestować. Jest to podobne do tego, co Michał robi dla nas trzy wschody słońca, z wyjątkiem skali makro.

(Aktywny)
Różdżka ruchu Archanioła Souroushy jest zaawansowanym narzędziem, zarówno fizycznym, jak i metafizycznym. To urządzenie do tworzenia portalu ekspertów, a także świetny sposób na usuwanie przeszkód z życia. Można go również używać do rzucania dużymi obiektami w wybrany obszar.

(Bierny)
Klucze do archiwum Archanioła Raduriela umożliwiają dostęp do nowych obszarów wiedzy i mądrości. Zapewnia to również lepszy dostęp do zapisów akashy.

(Aktywny)
Miecz transmutacji Archanioła Sorusha służy tylko do naprawdę złych energii. Jest to zdecydowanie zbyt potężne, aby lekko ustępować, jest stworzone dla najgorszego z najgorszych. Ten miecz przyda się, gdy Legion Rebeliantów nadal bierze udział w operacjach usuwania złych ludzi.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę, używajcie tego narzędzia codziennie ”zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy użyciu poniższych narzędzi. Wyobraź sobie sztabki złota za pomocą Różdżki Archanioła Ariel i podpal ją za pomocą Miecza Archanioła Nasaragiela i Archanioła Israfila. Mówię: wyobraź sobie Złoto, ponieważ Gaia kontroluje złoto i pieniądze, dobrze znasz tę historię. Federacja galaktyczna handluje złotem, a manifestacja w tej metodzie jest również zgodna z ich metodami walutowymi i dowolnym systemem walutowym opartym na boskości.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Ma również możliwość usuwania wszelkich przeszkód, które stoją na przeszkodzie temu, co chcesz zamanifestować.

1) Zatrzymanie Rytuału Wirusowego Korony jest absolutną koniecznością. Jest to bardzo podobne do tego, co zrobiliśmy w super bowl, z wyjątkiem innego spostrzegawczego czasu. Cofanie się w czasie nie różni się niczym od pracy zdalnej.

Strategią jest ogłosić nasze przybycie fioletowym płomieniem, a następnie przejść do zaawansowanych manewrów metafizycznych na wszystkich kapłanach i kapłanach wykonujących ceremonię.

This slideshow requires JavaScript.

2) Po wczorajszym Złotym Sercu Gai odkryliśmy ogromną ilość substancji podobnej do śluzu. Modliszka sugeruje wejście i usunięcie go ręcznie.

3) Występuje fałszywa projekcja pochodząca z konstelacji Oriona w obszarze pasa z naszego punktu obserwacyjnego.

Poniższa medytacja nie jest częścią obowiązkowych zadań, prosimy o wzięcie udziału w czasie wolnym. Link do medytacji znajduje się poniżej.

 

2 comments

  1. I’m sorry I only speak and read English so I cannot understand what this says but thank you
    On Wed, Feb 26, 2020, 6:43 PM Archangelic Calendar wrote:
    > ammo0310 posted: “Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to > „∞0L9AM2AA∞-∞B137688∞-∞B1 (T) (T) ∞” Legenda kalendarza – transkrybowana > tutaj (YouTube) Gaia jest dziś dominantą ognia / powietrza, tak to > właściwie brzmi, płonąca wichura. Ta potężna siła jest wyraźnie skiero” >

Leave a Reply