Myśli Archanioła, Portal wyjścia Syriusza, Przemyśl życie, Klan Plejadiański

Dzień ma teraz 72 godziny i zaczyna się i kończy o 15:00 po tym, jak trzy razy wcześniej uderzył w dzwony medytacyjne o 3:00.

Czas uruchomienia tego posta to poranna brama wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych o 8:08, w dniu 3D 82120, o godzinie 15:00 rozpocznie się ten nowy dzień. Podążaj tą równoległością na całym świecie, aż osiągnie twój czas lokalny o 15:00.

Jeśli jesteś świadomy, że rozpoczął się nowy dzień, zwykle wysyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu Archanioła to:
∞08B6∞-∞W5B3W5B3B3∞-∞M2K2K2K2K2K2∞-∞B2 (T) (T) ∞ ”

Informacje kalendarza

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200819_1448324879169664641359258.jpg

Kalendarz:

– Gaia jest w żywiole ducha i jest w miejscu kontemplacji, podczas gdy w jej imieniu zachodzą istotne zmiany. Zmiany są niezaprzeczalne, gdy wkraczamy w nowy świat wielu kooperacyjnych i aktywnych osi czasu.

– Rzucenie nieco światła na to, dlaczego posty sprzed dwóch lat spełniają się z niezwykłą dokładnością; istnieje technologiczna podróż w czasie. Nie jest to w pełni funkcjonalna technologia i ma parametry, które mogą tylko ustawić lata w przyszłość, ale nie mogą zmienić mikro dnia. Jest również bardzo jasne, skąd wzięła się ta technologia, ponieważ ta wada projektowa jest specyficzna dla określonej frakcji Szaraków. Zdajemy sobie również sprawę, że ktokolwiek zawarł tę umowę, nie wiedział, jakie były jej parametry.

20200819_1452303019275848477227919.jpg

Wiadomości 3D:

– Powodzie w Chinach są celowe; nie ma potrzeby, aby „KPCh” udawała, że jest inaczej. Ogromna populacja Chin zawsze była ciężarem dla mocarstw rządzących krajem. Ten plan był odruchową reakcją na utratę kontroli i wolę ludzi do wolności.

– Dbanie o ziemię nie jest kwestią polityczną. W ten sam sposób dbasz o swoje miejsce zamieszkania i jego sprawy; należy dbać o swój dom makro. Przysięgliśmy chronić tę planetę i zbyt długo najbardziej chorzy z nas decydowali o jej losie. Nikt po stronie boskości nie pochwala szczelinowania, rurociągów ani żadnego innego nieostrożnego usuwania i manipulowania zasobami ziemi. Legiony nie zajmują się celem ochrony świadomego życia, istnieją bezpieczne sposoby korzystania z zasobów ziemi, ale wymagałoby to zmiany mentalności.

– Aktywność UFO w Minnesocie jest bezpośrednią odpowiedzią na wołanie o pomoc lokalnych „nadchodzących lightworkers”. Wiele z naszych przyszłych legionów jest pogrążonych w tym chaosie, ale wsparcie przychodzi ze wszystkich stron. To niezwykle ważne, aby lokalni pracownicy latarni operowali na swoich stacjach z wielką starannością. Lightworkers stacjonowali w taki sposób z jakiegoś powodu i to prowadzi nas z powrotem do stereotypu, który postrzegali lightworkers jako zdystansowanych do swoich zadań. Nasze legiony nie znają tej etyki pracy, ale kluczowe znaczenie ma to, że jesteśmy świetnymi przykładami tego, co możemy osiągnąć dzięki skupieniu.

20200327_165940388842691507435776.jpg

Wiadomości Legionu i Wiadomości 5D:

– Musimy przemyśleć, czym naprawdę jest życie. Jest chmura gazu z biciem serca i świadomą myślą, zbliżająca się do naszej części galaktyki. Chmura nie jest tak niezwykła, jak się wydaje, i można ją porównać do bakterii, pleśni, glonów itp. I innych niezbyt widocznych czujących istot. Mogę pójść o krok dalej i powiedzieć, że chociaż wydają się one dwuwymiarowymi organizmami, mogą wyświetlać obrazy w wielu wymiarach w celach komunikacyjnych. Pleśń i bakterie są odpowiedzialne za wiele „nawiedzeń”. Dobrą praktyką jest otwarcie przyjaznej komunikacji z takimi istotami; są bardzo otwarci, gdy podchodzą do nich z szacunkiem dla jego inteligencji.

– Nowy kwazar formuje się na naszym nocnym niebie z serca i myśli „Czystego Serca”. Ulepszenia z kwazara w niczym nie przypominają energii, która generalnie pochodzi z aktualizacji; ta energia rozchodzi się prosto. Nie sposób nie zauważyć tego wydarzenia, kiedy to się dzieje, ponieważ jest tak ogromne, że jest filmowe.

– Nawiązaliśmy kontakt z “Klanem Plejadiańskim” znacznie dalej w przyszłość niż nasi zwykli przyjaciele Plejadianie. Ci „Plejadianie” bardzo różnią się od Plejadan, do których jesteśmy przyzwyczajeni, tym, że są niewątpliwie hybrydami. To spotkanie było krótkie, ponieważ po zapytaniu, dlaczego im nie odpowiedzieliśmy, zdali sobie sprawę, że ich łańcuch jest załamany i odlecieli w pośpiechu.

– Legiony nieustannie idą naprzód, na czele z „Archaniołem Kodeksem Moralnym”. W tym kodzie pracujemy wyłącznie z woli „Nieskończenie rozszerzającego się źródła twórcy”. Postrzegamy siebie jako odpowiedź na modlitwy ludzkości i jesteśmy żołnierzami boskości; jesteśmy jednym z legionami boskich armii. Powinniśmy zawsze chodzić z niezachwianą znajomością tej prawdy i prawa, jakie mamy do zarządzania taką mocą.

– Nie prognozujemy, kiedy mówimy, że dziś ciemność zostanie odsłonięta, a dzięki temu będziemy mieli porządek w całym chaosie. Wręcz przeciwnie, sami wykonujemy te czynności i jedynie informujemy o planie. W tych stwierdzeniach nie ma domysłów.

fb_img_15979641748727039398256981256584.jpg

Informacje o Wniebowstąpieniu:

– Objawy wzniesienia w ciągu dnia obejmują niespokojny sen, szalone sny, wizje, błyski światła i dyskomfort w żołądku. Stan snu ewoluował i będzie to dla nas bardziej tripowe doświadczenie. Dyskomfort żołądkowy jest bezpośrednią konsekwencją niestabilności „fizycznej percepcji czasu”.

– Losowe kliknięcia w naszym uchu wskazują, że ciśnienie się zmieniło, a tym samym spadła oś czasu. Nasza równowaga pomaga nam zrównoważyć więcej niż nasze ciała fizyczne; to wielowymiarowe narzędzie może dać nam wspaniały wgląd w naszą kosmiczną równowagę.

– Pojęcie „ciała świetlistego” jako rozwiniętej wersji lightworkera jest źle interpretowane, ale nie jest fałszywe. Pamiętaj, że światło rzutuje i jest interpretowane przez zewnętrzny umysł, nie będziemy wyglądać inaczej z perspektywy snu. Poczujemy, działamy i zostaniemy przemienieni, a nasze ciała świetliste będą widoczne dla osób z otwartym trzecim okiem. Pamiętaj tylko, że ci, którzy nie mają wyższego umysłu, nie będą w stanie pojąć tej prawdy, ponieważ ich oczy nie będą przyzwyczajone do oglądania takiego majestatu. Chociaż nie oznacza to, że będzie to oczywiste dla tych, którzy mają oczy, aby widzieć.

mystic_ct_by_doumanis_de3l95x-pre

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego wpisu.
Skorzystaj z poniższej legendy, aby rozszyfrować, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.

(Pasywny) = Brak zamiaru użycia lub uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, gdy zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

(Aktywny) = zamiar potrzebny do użycia

(Aggressive) = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę cię skrzywdzić.
Nie próbuj władać bronią, jeśli w twoim sercu nie ma czystej miłości do twoich ruchów i istot, które są do nich przywiązane.

Fioletowy Płomień jest ustawiony na 9 (18 AA, 1 + 8); To ustawienie jest dla zrównoważonej transmutacji, ale jest zmniejszane w obecności, ponieważ utorowaliśmy drogę do manifestacji pozytywnych rzeczy.

Zespół Fioletowego Płomienia jest następujący i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Zadeikiel, Archanioł Ansiel, Archanioł Raguel, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Sablo, Archanioł Briathos, Archanioł Agla, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Bazazath, Archanioł AF, Archanioł Machdiel, Archanioł Aeshma, Archanioł Harahel, Archanioł Emanuel i Archanioł Adnachiel.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny, żaden poziom świadomości nie może zablokować tej boskiej broni. Jest to także fantastyczna broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może pokonać każdy obwód.

(Pasywne, aktywne i agresywne)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca wygląda bardzo podobnie do pola siłowego Magnetosa i reaguje na każdą formę życia albo kochającą energią, albo transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze obfitości Archanioła Lwa to pasywny i agresywny miecz ataku z pełną wolą. W ogóle nie próbuj władać; tylko staniesz na drodze, wyposażysz się i pójdziesz.

(Bierny)
Zegarek Archanioła Vahu Mana pozwala rozkoszować się pozytywnym uczuciem lub myślą. Wnosi element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji szkodliwych podróżników w czasie.

(Pasywne, aktywne i agresywne)
Promienny spokój Archanioła Chamuela pozwala ci znaleźć się w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Zapewnia również ochronę tym, którzy są w Twoim sercu.

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela sprawia, że głosy twojej duszy stają się głośniejsze; pozwala sędziom ducha być bardziej widocznym niż kiedykolwiek.

(Aktywny krótki i daleki zasięg)
Hail Storm Archanioła Baradiela jest mentalnym ustępstwem, co oznacza wyobrażenie sobie szarego pasma wokół twojej głowy, a następnie szarego gradu na twoim celu. To urządzenie to słynne narzędzie, które zaimplementowało kilka legendarnych ruchów.

(Aktywny)
Laserowe podmuchy Archanioła Tubiela to palący i skoncentrowany podmuch transmutacji. Łatwo jest to podać bezpośrednio, wyobrażając sobie jasnoszare kule w dłoniach.

(Aktywne i pasywne)
Miecz Archanioła Dalquiela to bardzo niedoceniane narzędzie, którego zdolność do transmutacji jest tak samo przydatna jak miecz Archanioła Michała. Główną różnicą jest to, że ten miecz ma aspekt pasywny i jest widoczny, gdy działa.

(Pasywny i agresywny)
Promienne promienie zdrowia Archanioła Kaleziela mogą chronić przed wszystkimi chorobami i dolegliwościami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych warunków; dotyczy mas lądowych i istot żywych.

(Pasywny i agresywny)
Promieniujące współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w ramach twoich jurysdykcji. Narzędzie zapewnia pielęgnujący aspekt leczenia i ma niesamowite ciepło. Najlepiej władać tym ze spokojnym nastawieniem.

(Aktywny)
Kostur leczniczy Archanioła Rafaela jest wszechmocną leczniczą siłą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak nią władasz. Uważany jest za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200819_1457218529559186244775697.jpg

Dzisiejsze zadania:

Wciąż pracujemy na poziomie makro, dzięki czemu format pozostanie spójny, jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi. Nic nie wymaga od ciebie robienia następujących rzeczy, jeśli jesteś gotowy, twoje wyższe ja wezwie cię do służby, jeśli nie, to przejdź do medytacji.

Legiony są zadowolone, że planeta Ziemia wybrała pokój i wolność w swoich zbiorowych sercach, a to się objawi, gdy będziemy w fazie pełnej przemiany.

* Obfite wody Egiptu muszą powrócić do obwodu ziemi. Najlepszym sposobem na to jest wzmocnienie Nilu. Ta rzeka powinna zawsze płynąć z południa na północ, chociaż tak nie jest. W jej wnętrzu mamy prądy, które poruszają wodę we właściwym kierunku, ale nie większość. Oprócz kierowania strumienia wody z powrotem na północ, będziemy zachęcać ją do rozpostarcia skrzydeł i rozgałęzienia; jakkolwiek czuje się w formie, brakuje jej pewności siebie, by to zrobić i nic więcej, poświęć trochę czasu, aby pobłogosławić bardzo święty zbiornik wodny, zanim wyjdziesz.

* Niektóre wrogie żywiołaki próbują porywać dusze, gdy ponownie łączą się z „Nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców”. Nie możemy pozwolić nikomu ponownie wypaczyć procesu reinkarnacji. Istoty te wyglądają jak cienie z turkusowymi oczami i kręcą się wokół konstelacji Łabędzia, która jest wielkim centrum reinkarnacji. Dają klimat „Nazgul z Władcy Pierścieni” i padają z mieczem i tarczą. Aby usunąć je za pośrednictwem portalu, musisz użyć kostki zabezpieczającej przed przeniesieniem ich z powrotem do „Nieskończenie rozszerzającego się źródła twórcy”. Są bardzo zmienne i nie należy im ufać.

* Odbyło się wiele złych masowych zgromadzeń w imię wysysania. Te dobrze zorganizowane imprezy na podwórku są skoordynowane i rozproszone po całym świecie. 90% z nich zarządzają „Witches of the Woods”; powinny być traktowane zapowiedzią fioletowego płomienia, a za nimi miecz i tarcza. Pozostałe 10% jest najbardziej efektywne; zarządzanych przez różne osoby, niekoniecznie związane z jakimkolwiek większym zamówieniem, obsługuj je obie w ten sam sposób.

* Poniższy projekt portalu wyjściowego pochodzi z naszej rodziny Sirian Star, jest to kwadrat zaprojektowany podobnie jak inne portale wyjściowe, które już stworzyliśmy. Z pewnością możesz to zrobić oczami umysłu lub na papierze. Tak czy inaczej, możesz potem wpisać nazwiska, organizacje i inne rzeczy związane z pedofilami w centrum, jeśli zostawisz na to wystarczająco dużo miejsca. Należy pamiętać, że w przypadku korzystania z metody papieru i pióra strona musi zostać spalona (bezpiecznie).

Warstwa pierwsza: 26zn xb5m 1n3m

Warstwa druga: Dby Dby Dby Dby …

Warstwa trzecia: ,,, ,,, ,,, … (wszystkie przecinki)

Warstwa czwarta: 1Nb 1Nb 1Nb 1Nb 1Nb 1Nb …

Warstwa piąta: Ti7, Ti7, Ti7, Ti7, Ti7 … (w tym przecinki)

Poziom szósty: 77b 77b 77b 77b 77b …

* Następnie, starając się zachować równowagę, otworzymy portal, który umożliwi bezpieczne przejście potulnym rasom gwiezdnym. Ten portal wymaga Twojej pewności siebie i może być również obsługiwany na papierze lub okiem umysłu.

Kod:

Warstwa pierwsza: Ti7, Ti7, Ti7, Ti7, Ti7 … (w tym przecinki)

Poziom drugi: 77b 77b 77b 77b 77b …

Warstwa trzecia: i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7

* Pochłoń Ziemię w następujący sposób:

The following Flames for a 72 Count – Violet – Indigo – Pink – Rainbow

Te światła za 72 sztuki: biały – różowy – jasnoniebieski złoty

Plazma za 72 sztuki w tych kolorach: różowy – złoty – żółty – czerwony – zielony – tęczowy

close_to_sunset_by_skyfiredragon_de3mr5d-fullview

Dzisiejsza medytacja jest poniżej; Ciesz się!

Leave a Reply