Ukryte statki kosmiczne i operacje taktyczne, mechanika kwantowa przebija debatę semantyczną, agenda archanioła

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0M1AM4AA∞-∞B137788∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Legenda kalendarzawersja YoutubeVersión en español – 中文版 –  Русская версия – Versione Italiana – Versão PortuguesaEnglish Version20200228_1250465633524940147010189.jpg

Gaia pozostała oparta na powietrzu przez drugi dzień z rzędu, ponieważ zbliżamy się coraz bliżej daty ciężkiego skoku na linii czasu, będziemy się starać o pokład. Potrzebujemy, aby wszyscy byli gotowi, kiedy tak się stanie, ponieważ nie otrzymujemy danych wywiadowczych do dnia, ponieważ istnieje zbyt wiele zmiennych osi czasu, aby zrobić to z dystansu.

Doniesiono, że wulkany wyskakują, budzą się i wstrząsają w nowych miejscach, i właśnie to widzimy. Ważną częścią tej historii jest to, co faktycznie jest tego przyczyną, ponieważ przesunięcie bieguna zwiększa się i zostanie ukończone znacznie wcześniej niż oczekiwano.

W jeziorach obu Ameryk znajduje się wiele Ukrytych statków, z których większość jest uśpiona od tysięcy lat. Okręty te są na autopilocie, aby obudzić się i zmienić położenie w tym dokładnie miejscu i czasie, co jest powiązane z repozycjonowaniem biegunów arktycznych. Mamy również operacje taktyczne prowadzone przez Sirian – Pleiadian – Arcturian Alliance, więc proszę pamiętać, że nasze niebo będzie zatłoczone na następne 6 wschodów słońca.

Pisałem obszernie o tym, że nie spieram się o semantykę, ponieważ we wszechświecie kwantowym wiele prawd może istnieć jednocześnie harmonijnie i sprzecznie. Jeśli nie potrafisz zrozumieć, że żyjemy w morzu nieskończonych scenariuszy, z których jesteśmy tylko świadomi jednego z nich, to żadnego, jeśli to cię zsumuje. Oznacza to, że każdy z nas mógł pochodzić z wszechświata, w którym trucizna jest dla ciebie dobra, a powietrze sprawia, że rośniesz na 100 stóp. Musi istnieć, podobnie jak w mechanice kwantowej, wszystkie możliwości muszą istnieć jednocześnie. To sprawia, że wszystkie aspekty prawdy są bardzo ważne, tylko wtedy, gdy rezonują one oczywiście z duszą obserwatora, ale nie można ich mylić z ewangelią z innymi. Musimy pamiętać, że nasz multiwers kwantowy pozwala na uwzględnienie wielu różnych perspektyw, ponieważ czas jest fizycznym kierunkiem podróży.

Wyraźnie widzieliśmy, co manifestowało życie w przymusowej zgodzie, w tej nowej erze pozwolimy na wolność różnorodności, szczególnie w obrębie naszego umysłu. Uważam tę mentalność strachu przed innymi przekonaniami za równoległą do homofobii, tak jakby ktoś tak bardzo obrażał czyjeś myśli na temat seksualności, dzieje się tak tylko dlatego, że tłumisz własne pragnienia na ten temat, a nie dlatego, że ktoś faktycznie cię krzywdzi . Jesteś po prostu wyzwalany przez swojego wewnętrznego ducha, który namawia cię, abyś zrobił to samo, ale zdecydowałeś się tego nie robić z jakiegokolwiek powodu. Nie ma nic bardziej bolesnego niż nieużywanie waszej prawdy i musimy mieć empatię dla tych, którzy jeszcze nie mogą.

Archaniołowie absolutnie nie interesują się uwielbieniem ani podziwem, tylko po to, by pomagać w humanistyce przejścia od ciemności do światła. To powiedziawszy, aby to zrobić, należy zachować zdrowy szacunek i rozwinąć stosunki robocze. To NIE zastępuje silnego przekonania o sobie, ale pozwala ci pracować z Archaniołami w bardzo bezpośredni sposób jako jednostka. Nie popełnijcie błędu, waszym celem jest być niezależną siłą wszechświata i opierać się na niczym i nikim.

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. W przypadku pozostałych, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ twoja wiara w rzeczoną istotę również wejdzie w grę.

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post w najbliższych dniach), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, używając wspomnianych narzędzi z czystym sercem i intencjami. Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame przesunął się do pełnej liczby, czyli 9. To będzie bardzo szalona jazda w dziale zmian, ale ponieważ osiedliliśmy się w 9 w dziale fioletowych płomieni, możesz zapewnić, że wszystkie ruchy są boskie zamówienie.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Zadiekiel, Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Orion, Archanioł Raguel, Archanioł Briathos, Archanioł Sablo, Archanioł Emmanuel, Archanioł Bathkol, Archanioł AF, Archanioł Adonai, Archanioł Gzrel , Archanioł Adnachiel, Archanioł Uzziel, Archanioł Aeshma, Archanioł Abasdashon, Archanioł Galizur i Archanioł Harahel.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, którego nie można byłoby przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Aktywny dalekiego zasięgu – pasywny, aktywny i agresywny krótkiego zasięgu)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywne i agresywne, dalekie lub krótkie zasięgi w twojej jurysdykcji)
Miecze Archanioła Leo, to pasywny i agresywny miecz szturmowy, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Bierny)
Skoczek na osi czasu Archanioła Asteroatha przenosi cię na wyższą oś czasu niż zamierzałeś. Bez względu na to, kiedy i gdzie skoczymy, zawsze zabierze Cię droga o dwie lub wyżej. To w zasadzie sprawia, że wszystko jest lepsze na całym świecie.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg, aktywny długi zasięg)
Różdżka łuski Archanioła Soquedehoziego mierzy serca wszystkich rzeczy, żyjących i nieożywionych. Ocenia swoje zalety dla siebie i albo zachęca do jego wzrostu, albo zmniejsza jego wpływ na naszą fizyczną rzeczywistość. To narzędzie przypomina ołówek, ponieważ ma zarówno opcję wymazywania, jak i opcję tworzenia

(Aktywny)
Różdżka prawości Archanioła Elyona doprowadza niesprawiedliwe strony do sprawiedliwości. Jego metody nie są typowe, ponieważ normalnie odpowiada za gigantyczne naturalne anomalie w skali makro, takie jak roje szarańczy i powodowanie ognistego deszczu na skorumpowane miasta. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku niesprawiedliwości rządowych i okrucieństw na całym świecie, niezależnie od ich kształtu i wielkości.

Następne trzy narzędzia mają na celu pomóc ci lepiej widzieć poprzez oszustwo i oszustwo współczesnego społeczeństwa.

(Pasywny w dowolnym miejscu w Twojej jurysdykcji)
Wizja Archanioła Iaotha (również przeliterowanego Laotha) pozwala ci patrzeć poza przestrzeń i czas. Nie pozwala na ukrycie niczego przed tobą i wysyła swój system alarmowy, który ujawnia ukryte informacje z prędkością błyskawicy. Ma specjalistyczną wiedzę na temat Pokonywania Demonów, więc nic nie może Cię oszukać.

(Pasywne i aktywne)
Przyrząd pomiarowy Archanioła Iaoela (także orkisz Laoela) zapewnia nam dokładność celowania. To narzędzie może widzieć bezpośrednio przez fałszywe prognozy i na wiele sposobów zwraca uwagę prawdy.

(Bierny)
Klucze do archiwum Archanioła Raduriela umożliwiają dostęp do nowych obszarów wiedzy i mądrości. Zapewnia to również lepszy dostęp do zapisów akashy.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela sprawia, że w waszych jurysdykcjach odczuwa się serdeczną miłość. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny długi lub krótki zasięg)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200228_1251262139379819279850911.jpg

Zadania:

1) Po inspekcji Archanioła Zadiekiela, Gaia ma ogromne problemy z inżynierią ziemi wokół swojego zewnętrznego rdzenia tuż pod Agartha. Nie jest to niczym niezwykłym, biorąc pod uwagę kalibracje, które przeprowadziliśmy kilka dni temu.

Wejdź do podbrzusza Ziemi, jeśli znajdziesz wiązane przewody, rozwiąż je ręcznie.

2) W kosmosie dostępne są nieograniczone zasoby, z których wszystkie są łatwo dostępne w próżni istnienia. Jednym z nich są lekkie fraktale, które występują we wszystkich kształtach i rozmiarach i które mają różne cele do ich istnienia. Dzisiaj przywołamy różowe fraktale, aby uzyskać ulgę w naszej rzeczywistości fizycznej.

Przyciągaj różowe fraktale ze wszystkich krańców kosmosu i nakładaj je na każdy wymiar naszej rzeczywistości, w tym ten, w którym obecnie jesteś zaangażowany.

3) Ciało ludzkie ma wiele zastosowań, z których jednym jest prowadzenie pokoju i pozytywnych zmian. Oznacza to, że nie tylko pobieramy metafizyczny pokój na użytek kolektywu, ale także emanujemy go w naszym codziennym życiu. Ta medytacja z przewodnikiem zaprojektowana, aby pomóc ci w ułatwieniu tego w twojej rzeczywistości. Cieszyć się!

Leave a Reply