Ziemia spogląda na pokój, gdy rozpoczyna się bitwa galaktyczna, Holi, Dzień Słońca i Księżyca

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0NAN3AA∞-∞B299999∞-∞B1 (T) (T) ∞”

LegendaWersja YouTubeVersión en español中文版Русская версияVersione ItalianaVersão PortuguesaEnglish Version

20200308_1149309030709993390140813.jpg

Gaja jest dziś prawdziwym duchem dominującym i absolutnie świeci w tym, co dzieje się na jej lądach. Jej związek z Ra (Our Sun) staje się coraz piękniejszy każdego dnia, ponieważ ich chemia jest absolutnie oczywista.

W kalendarzu wschodu słońca jest czysta litera i jak zawsze linia serca Ra i ludzkości jest wyjątkowa, gdy dochodzimy do tego punktu. Raport, który przekazał nam Archanioł Michał, zaczyna pojawiać się na tym znaku. Jest to dzień, w którym kończy się tydzień kalendarzowy (z powodu braku lepszego sposobu na określenie tego). Im bardziej stawiamy się na znaczniki czasu 5D, tym bardziej jesteśmy pewni siebie w naszej rzeczywistości 5D. Jeśli mamy w pełni odejść od rzeczywistości 3D, musimy porzucić rzeczy, które nas z nią wiążą, a dokładnie taki jest kalendarz rzymski.

W boskiej esencji i czasie Święto znane jako Holi przypada na ten dzień i jest świętem, które Kalendarz Archanioła przyjął z radością z wielu powodów. Jego początki sięgają czasów, zanim rzymski kalendarz został narzucony ludzkości, został założony we właściwym sercu i umyśle i celebruje niektóre bardzo prawdziwe aspekty Legionów Archanioła. Jest dodatkowa premia do święta, ponieważ wielu wielbicieli tego święta rozpali święte ognisko i będzie oświetlone świetnym kolorem, to pomoże nam w naszym stałym zadaniu podnoszenia świętych znaczników płomienia wyżej, aby rozszerzyć 99999 brama.

Wszystko, co zostało powiedziane, te boskie wydarzenia organizują w ramach ogromnej energii Nowej i Ulepszonej Luny (Naszego Księżyca), która będzie w świetnych humorach dzięki jej Księżycowi Worm, a także naszym nieustającym wysiłkom, aby to zrobić. To bardzo potężny czas i będziemy w pełni z tego korzystać, ponieważ nasze zadania przenoszą się na bardziej budowanie i uzdrawiającą naturę na planecie, która nie jest tym samym otoczeniem, co my sięgamy aż do Serzi, naszej Galaktyki.

Toczy się wielka górna bitwa galaktyczna, która miała miejsce, ponieważ ścigaliśmy szkodliwe międzygalaktyczne potomstwo, które atakowało Ziemię z powierzchni planety. Zostaliśmy poinformowani, że nie są wymagane żadne wszechmocne siły, ale będziemy nadal wysyłać naszemu zespołowi galaktycznemu ogromne ilości światła, a także uważnie obserwować sytuację. Drużyny na niebie potrafią sobie z tym poradzić, ale ilość wprowadzonego już oszustwa dobrze uzasadnia naszą ostrożność.

Ponadto Legion Archanioła goni ostatnie pozostałe niższe energie wibracyjne. Nie mają w sobie energii niefizycznej ani galaktycznej, ich wyjście jest obowiązkowe. Archanioł Ouriel, Archanioł Asteroath i Archanioł Azrael są liderami tego konkretnego projektu.

Trwa gigantyczna ekspansja serca, co oznacza, że czakra serca rozszerza się tak bardzo, że twoja aura zaczyna przypominać skrzydła. To rozszerzenie serca pozwala przepływać przez was więcej boskiej miłości niż kiedykolwiek przedtem i stanie się wam przy czytaniu tego, gdy codziennie ćwiczycie swoje duchowe mięśnie.

20200308_115113349979434603451890.jpg

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. W przypadku pozostałych, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ twoja wiara w rzeczoną istotę również wejdzie w grę.

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post w najbliższych dniach), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, że używasz wspomnianych narzędzi z czystym sercem i czystymi intencjami. Pamiętaj tylko, że wyobraźnia i emocje dadzą Ci najlepsze rezultaty.

Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Przeszliśmy wielkie zmiany, dlatego narzędzia oparte na broni można włożyć do ziemi, aby wywołać pobieranie.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame pozostał stabilny w ustawieniu 9. Oznacza to, że boskość jest w pełni odpowiedzialna.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Orion, Archanioł Emmanuel, Archanioł Briathos, Archanioł Uzziel, Archanioł AF, Archanioł Raguel, Archanioł Zadiekiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Gzrel, Archanioł Galizur, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Nuriel, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonai, Archanioł Aeshma i Archanioł Agla.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, którego nie można byłoby przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Aktywny dalekiego zasięgu – pasywny, aktywny i agresywny krótkiego zasięgu)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywne i agresywne, dalekie lub krótkie zasięgi w twojej jurysdykcji)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Bierny)
Zegarek Vahu Mana pozwala rozkoszować się pozytywnym uczuciem lub myślą. Wprowadza element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji wrogich podróżników w czasie.

(Pasywny, aktywny i agresywny krótki zasięg)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci być odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala również osobom w twoim sercu pozostać w bańce.

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w czystą ścieżkę przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary dużych kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Sztab sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

Zadania:
Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostaje wspólny wysiłek, bez względu na to, kiedy je administrujesz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni. Zwłaszcza, jeśli widzisz te 30 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) Siatki magnetyczne Ziemi mogłyby użyć ponownej kalibracji, zanim nałożymy na nią nowe struktury. Alternatywne srebrne i złote błyskawice pulsują na całym świecie naprzemiennie dziewięć razy do przodu i do tyłu, aby dostosować sieć elektryczną do spokojniejszego ustawienia.

2) Podobnie jak neuropathways naszego umysłu tworzą ścieżki wielokrotnych podróży, podobnie kosmos. Jeśli wyobrażamy sobie, że następujące światła przechodzą przez bramę 99999, a następnie przez centrum galaktyczne, a następnie przez nasze centralne słońce, a następnie pochłaniają ziemię, stworzy to długotrwałe efekty ponad miarę.

Kod klucza: biały – różowy – jasnoniebieski – złoty – żółty – zielony – Ted – czarny – miedziany – brązowy – brązowy – turkusowy – różowe złoto – srebrny – pomarańczowy – indygo – fioletowy – platynowy – diament – tęcza.

3) W czasie jest węzeł, który jest tworzony przez wpływy cyfrowe. Choć może to być nieprzyjemne, podróż do czwartego wymiaru i rozłączanie węzłów na czas. Powoduje to, że wielu utknęło w poczuciu zagubienia, a zanim sytuacja się pogorszy, musimy być aktywni w tej sytuacji.

Inne bieżące zadania:

Sacred Flame

Fałszywe niebo

Świątynia Księżyca

Puja Księżyca w pełni:

12_full_moons_2018___march___worm_moon_by_loupii_dc4tttz-fullview

Możesz powiedzieć to na głos lub w swoim umyśle, zwracając się w stronę wskazówek lub nie. Ważne jest, aby recytować te słowa z czystym sercem i umysłem.

8 <3)))))))))
Zwracam się do mojego umysłu, ciała i boskiego ducha na Wschód, wszystko jest energią, jestem energią, moje życie i okoliczności są energią. Pływam w morzu boskości, w którym jestem panem morza, ponieważ jestem morzem, rybami i krajobrazami. Jestem brakującym elementem kosmicznej tajemnicy i każdego dnia przejmuję kontrolę nad moim życiem.
(((Przysięgaj z każdą esencją swojej istoty, aby pozostać wiernym codziennemu zadaniu tworzenia wszechświata pozytywnych uczuć)))

8 <3)))))))))
Stawiam czoła mojemu umysłowi, ciału i boskiemu duchowi na Południu, jestem otoczony pozytywną energią, która z kolei zamienia się w pozytywne życie pełne wspaniałych ludzi, miejsc i rzeczy.
(((WYKAZ ZA CO Wdzięczny jesteś)))

8 <3)))))))))
Zwracam się do Zachodu, umysłu, ciała i boskiego ducha. Widać, że pochłonąłem wiedzę, która nie została w pełni strawiona. Proszę wszechświat o pomoc w łagodzeniu wszystkich skoków świadomości poprzez łaskę, wygodę i brak oporu.
(((Osiągnij najwyższy poziom myśli i przytrzymaj go, aż zacznie promieniować na całe ciało)))

8 <3)))))))))
Staję twarzą w twarz z moim umysłem, ciałem i boskim duchem na Północ, dzieląc się tym błogosławieństwem ze wszystkimi istotami. ZIEMIA, wysyłam światło do was i wszystkich waszych istot, błogosławię waszą wodę, oczyszczam wasze powietrze i oczyszczam dusze waszych dzieci najwyższymi światłami kosmosu.
(((((((((Wyślij Matce Ziemi i jej dzieci 9 różnych kolorowych świateł, wyobrażając sobie, że te światła przenikają ją i jej mieszkańców)))))))))

8 <3)))))))))
Zwracam się do mojego umysłu, ciała i boskiego ducha we wszystkich nienazwanych kierunkach, jestem istotą o wielkiej mocy, życzliwości, współczuciu i sile. Błogosławię całe istnienie uniwersalnym umysłem.
(((Połóż rękę na sercu i powiedz „Ufam ci, wierzę w ciebie, ufam swoim instynktom, ufam mojemu duchowi”)))

8 <3)))))))))
Staję twarzą w twarz z moim umysłem, ciałem i boskim duchem we wszystkich nienazwanych kierunkach, jestem związany z rytmami słońca i księżyca, w ich tańcu kwitną. Na tej planecie, w tym ciele, cała natura, ziemska czy kosmiczna, są moimi bardzo potężnymi sojusznikami w tej podróży.
(((Wyobraź sobie czakrę swojego serca i wyobraź sobie, jak Ziemia i Księżyc ją pochłaniają)))

8 <3)))))))))
Zwracam się do mojego umysłu, ciała i boskiego ducha we wszystkich nienazwanych kierunkach, moje zamiary są czyste. Dzięki tej prawdzie moje słowa odczuwają najwyższe aspekty twórczych aspektów wszechświata.
(((Wymień rzeczy, które chcesz stworzyć, wymieniając swoje pragnienia w czasie teraźniejszym, wywołując jednocześnie wielkie emocje)))

8 <3)))))))))
Zwracam się do mojego umysłu, ciała i boskiego ducha, aby odkryć, że nieskończony wszechświat istnieje wyłącznie wewnątrz mnie.
(((Medytuj)))

Medytacja:

Następująca medytacja jest numerem 7 z 18 i jest inspirowana przez Legion Archanioła znany jako Legion Intergalaktyczny.

Mitukeye Oyasin A’ho!

Leave a Reply