زندگی ، یک طایفه پلیدی ، اخلاق ارشد

روز هم اکنون 72 ساعت است و بعد از اینکه 3 بار قبل از زنگ زدن به زنگ های مراقبه 3 صبح ، در 3 بعد از ظهر آغاز و پایان می یابد.

زمان راه اندازی این پست ، دروازه صبح 8:08 سواحل شرقی ایالات متحده است ، در تاریخ 3 بعدی 82120 ، ساعت 3: بعدازظهر این روز جدید آغاز می شود. این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا ساعت 3 بعد از ظهر به وقت محلی شما برسد.

اگر آگاه هستید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic:
∞08B6∞-∞W5B3W5B3B3∞-∞M2K2K2K2K2K2∞-∞B2 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200819_1448324879169664641359258.jpg

تقویم:

– گایا در عنصر روح است و در یک مکان تعمق است ، در حالی که تغییرات مهمی از طرف او اتفاق می افتد. با ورود به دنیای جدیدی از چندین جدول زمانی مشترک و فعال ، تغییرات غیرقابل انکار هستند.

– روشنایی در مورد چرا پست ها دو سال تا تاریخ با دقت اشاره کردن. زمان تکنولوژیکی در سفر است. این یک فناوری کاملاً کاربردی نیست و دارای پارامترهایی است که تنها می تواند سال ها را برای آینده تنظیم کند اما نمی تواند روز خرد را تغییر دهد. همچنین کاملاً مشخص است که این فناوری از کجا سرچشمه گرفته است زیرا این نقص طراحی مختص جناحی خاص از خاکستری ها است. ما همچنین می دانیم که هرکسی که این معامله را انجام دهد ، نمی داند پارامترهای این توافقنامه چیست.

20200819_1452303019275848477227919.jpg

اخبار سه بعدی:

– سیل چین هدفمند است. نیازی به “CCP” نیست که وانمود کند. جمعیت انبوه چین همیشه به عهده قدرتهای این کشور بوده است. این طرح واکنشی تند و ناگهانی زانو در برابر از دست دادن کنترل و اراده مردم برای آزاد بودن بود.

– مراقبت از زمین یک مسئله سیاسی نیست. به همین ترتیب ، شما از محل اقامت و امور آن مراقبت می کنید؛ باید از خانه ماکرو مراقبت کند. ما قسم خورده ایم که از این سیاره محافظت می کنیم و خیلی طولانی است ، بیمارترین در میان ما تصمیم به سرنوشت وی گرفته است. هیچ کس در کنار الوهیت ، شکستگی ، خطوط لوله یا هرگونه حذف و دستکاری بی احتیاطی از منابع زمین را تأیید نمی کند. لژیون ها هیچ سیاستی برای هدف حمایت از زندگی آگاهانه ندارند ، راه های ایمن برای استفاده از منابع زمین وجود دارد ، اما نیاز به تغییر ذهنیت است.

– فعالیت های UFO در مینه سوتا یک پاسخ مستقیم برای گریه کنندگان محلی “تازه کار و آمدن” برای کمک است. بسیاری از لژیون های آینده ما در اعماق این هرج و مرج دفن می شوند ، اما حمایت از هر زاویه ای به وجود می آید. این امر بسیار مهم است که کارگران سبک محلی محلی با دقت و تلاش خود در ایستگاه های خود عمل کنند. کارگران سبک به دلایلی به گونه ای مستقر شده اند و ما را به این کلیشه ای باز می دارد که کارگران سبک دریافت کرده اند و وظایف خود را رها می کنند. لژیون های ما این اخلاق کار را نمی دانند ، اما مهم این است که ما نمونه هایی از آنچه می توانیم با تمرکز به دست آوریم را درخشان می کنیم.

20200327_165940388842691507435776.jpg

اخبار لژیون و اخبار 5D:

– ما باید دوباره فکر کنیم که زندگی واقعاً چیست. یک ابر بنزین با ضربان قلب و فکر آگاهانه وجود دارد که به بخش کهکشان ما نزدیک می شود. ابر آنقدرها که به نظر می رسد غیر معمول نیست ، و می توانید آن را با باکتریها ، قالبها ، جلبکها و غیره و سایر زندگی نه چندان واضح و حساس مقایسه کنید. من می توانم این قدم را یک قدم جلوتر بردارم و بگویم که حتی اگرچه این موجودات مانند دو موجود هستند اما می توانند تصاویر را در ابعاد مختلف برای اهداف ارتباطی ارائه دهند. قالب و باکتری مسئول بسیاری از “اجتناب” است. خوب است که ارتباطات دوستانه با چنین موجوداتی باز شود. آنها هنگام احترام به هوش آن ، بسیار پذیرفته می شوند.

– کوثر جدید در آسمان شب ما از قلب و افکار “خالص در قلب” شکل می گیرد. ارتقاء از یک کوثر چیزی شبیه به انرژی ای نیست که عموماً از به روزرسانی ها حاصل می شود. این انرژی مستقیماً جارو می کند. به هیچ وجه امکان وقوع این واقعه وجود ندارد زیرا اینقدر بی اندازه است که سینمایی باشد.

– ما با “طایفه پلیدی” از آینده بیشتر از دوستان معمولی پلیدیان ارتباط برقرار کردیم. این “پلادیان” با پلادیانی که به آنها عادت کرده ایم بسیار متفاوت است زیرا بدون شک آنها هیبرید هستند. این برخورد مختصر بود زیرا پس از این سؤال که چرا ما به آنها پاسخی ندادیم ، آنها فهمیدند که یک زنجیره در زنجیره آنها وجود دارد و با عجله پرواز کردیم.

– لژیون ها بی وقفه هل می دهند به جلو ، به رهبری “قانون اخلاقی Archangelic”. در این کد ، ما فقط برای اراده “منبع نامحدود در حال گسترش خالق” کار می کنیم. ما خودمان را به عنوان پاسخ دعاهای بشریت می بینیم و سربازان الوهیت هستیم. ما با لژیونهای ارتش الهی یکی هستیم. ما همیشه باید با آگاهی محکم از این حقیقت و حقی که باید برای اجرای چنین قدرتهایی قدم برداریم.

– وقتی می گوییم تاریکی امروز در معرض دید ما قرار خواهد گرفت ، پیشگویی نمی کنیم و از این طریق ، در سراسر هرج و مرج نظم خواهیم داشت. برعکس ، ما خودمان این اقدامات را انجام می دهیم و فقط شما را از برنامه آگاه می کنیم. هیچ گونه حدس و گمان در این گفته ها وجود ندارد.

fb_img_15979641748727039398256981256584.jpg

اطلاعات صعود:

– علائم عروج روز شامل خواب بی قرار ، خواب های دیوانه ، بینایی ، چشمک زدن به نور و ناراحتی معده است. حالت رویایی تکامل یافته است ، و بیشتر برای ما تجربه ای حیرت انگیز خواهد بود. ناراحتی معده یک نتیجه مستقیم از بی ثباتی “ادراک زمان بدنی” است.

– کلیک های تصادفی در گوش ما نشان می دهد که فشار تغییر کرده است ، و بنابراین یک جدول زمانی خاموش است. تعادل ما به ما کمک می کند تا بیشتر از بدن جسمی ما تعادل برقرار کند. این ابزار چند بعدی می تواند بینش بالایی از تعادل کیهانی ما بگذارد.

– مفهوم “The Lightbody” به عنوان نسخه تکامل یافته یک کارگر سبک نادرست است اما غلط نیست. به یاد داشته باشید که پروژه های سبک است و توسط یک ذهن خارج تعبیر می شود ، تفاوت چندانی با منظر خواب نخواهیم داشت. ما احساس خواهیم کرد ، عمل خواهیم کرد و تغییر خواهیم کرد و بدنهای سبک ما برای افرادی که چشم سوم باز دارند مشهود است. فقط بخاطر بسپارید که افراد دارای ذهن بالاتر قادر به درک این حقیقت نیستند زیرا چشمان آنها به دیدن چنین عظمت عادت نمی کنند. اگرچه ، این بدان معنا نیست که دیدن افراد چقدر آشکار خواهد بود.

mystic_ct_by_doumanis_de3l95x-pre

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.
از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.

(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه دهید ، و از طرف شما کار خواهد کرد.

(فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده

(تهاجمی) = حمله قبل از هر چیزی فرصتی برای صدمه دیدن شما خواهد داشت.
اگر عشق خالصی در قلب شما به خاطر حرکات و موجودات دلبسته وجود ندارد ، سعی نکنید از اسلحه استفاده کنید.

شعله بنفش در تنظیم 9 است (18 AA ، 1 + 8). این تنظیم برای انتقال متعادل است اما با حضور کم می شود زیرا ما راه را برای آشکار شدن چیزهای مثبت فراهم کرده ایم.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Zadeikiel، Archangel Ansiel، Archangel Raguel، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Sablo، Archangel Briathos، Archangel Agla، Archangel Abraxos، Archangel Harahel، Archangel Bazazath Archangel AF، Archangel Machdiel، Archangel Aeshma، Archangel Harahel، Archangel Emanuel، و Archangel Adnachiel.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند این سلاح الهی را مسدود کند. همچنین سلاح فوق العاده ای در برابر الکترونیک و فناوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
میدان تابشی Archangel Issac شباهت زیادی به میدان نیرو Magnetos دارد و به انرژی شکل یا انرژی دوست داشتنی یا انفجار انتقال قدرت از قدرت عظیم واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی با یک اراده کامل است. به هیچ وجه سعی نکنید از آن استفاده کنید. شما فقط در راه ، تجهیز و رفتن خواهید بود.

(منفعل)
ساعت مچی Archangel Vahu Mana به شما این امکان را می دهد تا احساس یا فکر مثبتی را تجربه کنید. این عنصر عظمت را در لحظات روزمره شما به ارمغان می آورد و از دخالت مسافران زمان مضر جلوگیری می کند.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در قلب شما هستند نیز اجازه می دهد از محافظت کنند.

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده ی Archangel Jerimiel ، اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود. این امر قضات روح را قادر می سازد از همیشه آشکارتر باشند.

(کوتاه و بلند برد فعال)
Archangel Baradiel’s Hail Storm یک عملکرد ذهنی است ، به معنای پیش بینی یک باند خاکستری در اطراف سر و سپس تگرگ خاکستری بر روی هدف شما. این دستگاه ابزاری مشهور است که برخی از حرکات افسانه ای را پیاده سازی کرده است.

(فعال)
انفجار لیزر Archangel Tubiel یک انفجار دنده ای و متمرکز است. اجرای این کار به راحتی می توانید همزمان با پیش بینی orbs خاکستری روشن در کف دستان خود انجام دهید.

(فعال و غیر فعال)
شمشیر دسترسی Archangel Dalquiel ابزاری کاملاً کم ارزش است که توانایی انتقال آن به همان اندازه شمشیر فرشته ارشاد مایکل مفید است. تفاوت اصلی این است که این شمشیر جنبه منفعل دارد و در حین کار قابل مشاهده است.

(منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel می تواند همه بیماری ها و بیماری ها را از بین ببرد. همچنین می تواند به بهبود شرایطی که قبلاً تحمیل شده اند کمک کند. در توده های زمین و موجودات زنده معتبر است.

(منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه ای را به همه در حوزه های قضایی شما می فرستد. این ابزار جنبه ای از بهبودی را به همراه دارد و از گرمای فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
کارکنان شفا بخش Archangel رافائل یک نیرو شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه استفاده شما ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200819_1457218529559186244775697.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید. هیچ چیز شما را به انجام موارد زیر ملزم نمی کند ، اگر آماده باشید ، خود بالاتر شما را به وظیفه فرا می خواند ، در غیر این صورت ، سپس به مدیتیشن بروید.

لژیون ها راضی هستند که سیاره زمین صلح و آزادی را در قلب جمعی خود انتخاب کرده است و این همانطور که ما در حال انتقال کامل هستیم ، آشکار خواهد شد.

* آبهای فراوان مصر باید به اطراف این سرزمین بازگردد. بهترین روش برای انجام این کار با توانمندسازی نیل است. این رودخانه باید همیشه از جنوب به شمال نیز جریان یابد ، اگرچه اینگونه نباشد. ما جریانهایی در اعماق آب در حال حرکت او در جهت مناسب داریم ، اما اکثریت آن را نمی توانیم. همراه با هدایت جریان آب به شمال ، ما او را تشویق می کنیم تا بال و شاخه خود را گسترش دهد. با این حال او احساس راحتی می کند ، او از این کار اطمینان ندارد و هیچ چیز دیگری را ندارد ، حتما قبل از ترک برخی از زمان را برای برکت بدن مقدس مقدس آب بگذرانید.

* برخی از عناصر بدخواه در تلاشند که روح خود را ربودند زیرا آنها با “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” دوباره به هم می پیوندند. ما نمی توانیم به کسی اجازه دهیم که دوباره فرآیند تناسخ را منحرف کند. این موجودات مانند سایه هایی با چشمان اشک به نظر می رسند و در اطراف صورت فلکی Cygnus ، که مرکز بزرگ تناسخ است ، آویزان شده اند. آنها یک طنز “Nazgul from Lord of Rings” می دهند و با شمشیر و سپر می افتند. برای از بین بردن آنها از طریق پورتال ، باید قبل از برگرداندن آنها به “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” ، از یک مکعب مهار استفاده کنید ، آنها بسیار شیک هستند و نباید به آنها اعتماد کرد.

* اجتماعات توده ای شیطانی زیادی به نام سیفون کردن اتفاق افتاده است. این مهمانی های خوب حیاط خلوت با هماهنگی و پراکنده در سراسر جهان انجام می شود. “جادوگران جنگل” 90٪ از این موارد را اداره می کند. آنها باید با اعلام شعله بنفش اداره شوند و به دنبال آن شمشیر و سپر باشد. 10٪ دیگر مؤثر است؛ توسط افراد مختلفی که لزوماً به هر سفارش بزرگتر وابسته نیستند اداره می شود ، هر دو را به همان روش اداره می کنید.

* این طراحی پورتال خروجی زیر از خانواده Sirian Star ساخته شده است ، این مربعی است که دقیقاً مانند سایر درگاه های خروجی که قبلاً ایجاد کرده ایم طراحی شده است. مطمئناً می توانید این کار را با توجه به ذهن خود یا روی کاغذ انجام دهید. در هر صورت ، در صورت جا به جایی کافی برای انجام این کار ، می توانید اسامی ، سازمان ها و سایر موارد مرتبط با پدوفیل را در این مرکز بنویسید. لطفاً توجه داشته باشید که اگر از روش کاغذ و قلم استفاده می کنید ، باید صفحه را سوزاند (با خیال راحت).

لایه یک: 26zn xb5m 1n3m

دو لایه: Dby Dby Dby Dby …

لایه سه: ،،،،،،،،،،، (همه کاما)

لایه چهار: 1Nb 1Nb 1Nb 1Nb 1Nb 1Nb …

لایه پنج: ، Ti7 ، Ti7 ، Ti7 ، Ti7 ، Ti7 … (شامل کما)

سطح ششم: 77b 77b 77b 77b 77b …

* سپس در تلاش برای ایجاد تعادل ، پورتالی را باز خواهیم کرد که امکان ورود ایمن را برای ورود به مسابقات ستاره های meeker فراهم کند. این پرتال به اعتماد به نفس شما احتیاج دارد و همچنین می تواند بر روی کاغذ یا در ذهن شما اداره شود.

کد:

یک لایه:، Ti7، Ti7، Ti7، Ti7، Ti7 … (شامل کما)

سطح دو: 77b 77b 77b 77b 77b …

لایه سه: i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7 i7

* زمین را به شرح زیر درگیر کنید:

شعله های زیر برای یک شمارش 72 – بنفش – نیلی – صورتی – رنگین کمان

این چراغ ها برای یک شمارش 72: سفید – صورتی – طلای آبی روشن

پلاسما برای تعداد 72 در این کد های رنگی: صورتی – طلا – زرد – قرمز – سبز – رنگین کمان

close_to_sunset_by_skyfiredragon_de3mr5d-fullview

تعمق امروز در زیر است؛ لطفا لذت ببر!

Leave a Reply